صفحه 389 از 638 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399439489 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟
    سلام . معذرت از اینکه نمی تونم راهنماییتون کنم . من که قبل از عید وقت گرفتم و کسانی که با من وقت گرفتن اصلا اینجوری نبودش که باید پولی به حسابی واریز می کردند. به همین خاطر من فکر می کنم در این زمینه کمتر کسی اطلاعات خاصی داشته باشه و شاید بهترین گزینه برای شما تماس کرفتن با سفارت در ساعات تعیین شده باشه؟
    راستی شما کی اقدام کردین که ازتون خاستن پول به حسابی واریز کنین ؟
    بازم معذرت که نتونستم کمکی باشم
    پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام . معذرت از اینکه نمی تونم راهنماییتون کنم . من که قبل از عید وقت گرفتم و کسانی که با من وقت گرفتن اصلا اینجوری نبودش که باید پولی به حسابی واریز می کردند. به همین خاطر من فکر می کنم در این زمینه کمتر کسی اطلاعات خاصی داشته باشه و شاید بهترین گزینه برای شما تماس کرفتن با سفارت در ساعات تعیین شده باشه؟
    پیروز باشید.
    منظورم همین 6300 کرون هست
    honesty and rationality are keys to peace

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    پیروز باشید.
    دوست عزیز این فعال بودن و کنجکاوی شما شایسته تحسین و تقدیر است. اما لطفا کمی هم تدبیر و تعقل به آن بیفزایید که مطالب شما کمی ......
    تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟
    دوست عزیز برای پرداخت اگر خودتان کارت master یا ,visa دارید روش دقیقا مثل پرداختهای اینترنتی است کا با کارتهای شتاب خودمان انجام می‌دهیم. ازzarrinkish.com/ شاید بتوانید کارت بخرید. اگر تهرانی هستید سری به دفتر این شرکت بزنید. تعداد زیادی تبلیغ دور و بر این صفحه وجود دارد که کارت می‌فروشند. البته تهیه کارت در اولویت دوم است. یافتن یک دوست خارج نشین بهتر است. کافی است آدرس سایت مربوطه و case order خود را برایش ایمیل کنید و او از آنجا این کار را برایتان انجام دهد. در نهایت با کمی هزینه بیشتر می‌توانید از صرافی ها استفاده کنید.اکثر صرافی‌ها کار معمولشان است و به راحتی این کار را انجام می‌دهند. تنها این موضوع را دقت کنید از هر روشی استفاده کردید پرینت رسید را برای تحویل به سفارت دریافت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

امروز نامه‌ای به دستم رسیده که اعلام کرده اند مدارک تحصیلی‌ام را برای اسسمنت به دفتر بین الملل ارسال کرده‌اند. یعنی باید نتیجه بگیرم که فکر خرید چمدان باشم یا هنوز هم شاید و ... دارد.
    ممنون می‌شوم اگر بزرگواران با تجربه پاسخ بدهند.
    من نوامبر 2012 اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    امروز نامه‌ای به دستم رسیده که اعلام کرده اند مدارک تحصیلی‌ام را برای اسسمنت به دفتر بین الملل ارسال کرده‌اند. یعنی باید نتیجه بگیرم که فکر خرید چمدان باشم یا هنوز هم شاید و ... دارد.
    ممنون می‌شوم اگر بزرگواران با تجربه پاسخ بدهند.
    من نوامبر 2012 اقدام کردم.
    معمولا ۲ ماه طول میکشه مبارک باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

دوستانی که احتمالا کارشناسی مهندسی‌ عمران خوندن آیا قسمت HIGHER EDUCATION 1 در قسمت,NO-THESIS رو تیک زدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

بچها لطفا این سوال رو هم جواب بدید ،قانون کار تو ایران ۴۴ ساعت در هفته ،اگر تو اپلیکیشن ۵۲ ساعت علم کنیم و کارفرما هم در ناماش تایید کنه آیا به نظرتون مشکلی‌ پیش میاد؟ از بچه‌های که ویزا گرفتن کسی‌ اینکارو کرده؟ لطفا ممنون میشم سریع جواب بدید ،۵ شنبه باید مدارک تحویل بدم!!!

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان،
    لطفا دوستاني كه در دانمارك حضور دارند پاسخ دهند.
    1-آيا قبل از رجيستر شدن و گرفتن cpr با اين ويزاي 6 ماهه ميشه به يكي از كشورهاي هسمايه مثلا آلمان سفر كرد.
    2- آيا اصولا در سفرهايي كه دوستان داشته اند، در مرز دانمارك با كشورهاي شينگن پاسپورت كسي رو چك كرده اند.
    3-اينكه تو نامه ويزاي شش ماهه نوشته ظرف مدت 5 روز از ورود بايد در كمون ريجيستر بشيم و cpr NO بگيريم چقدر جديه، كسي بعد اين 5 روز رفته و مشكلي براش پيش آمده باشه؟
    ممنون از كمك همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mhz2 نمایش پست ها
    بچها لطفا این سوال رو هم جواب بدید ،قانون کار تو ایران ۴۴ ساعت در هفته ،اگر تو اپلیکیشن ۵۲ ساعت علم کنیم و کارفرما هم در ناماش تایید کنه آیا به نظرتون مشکلی‌ پیش میاد؟ از بچه‌های که ویزا گرفتن کسی‌ اینکارو کرده؟ لطفا ممنون میشم سریع جواب بدید ،۵ شنبه باید مدارک تحویل بدم!!!
    کلمه فول تایم را ذکر کنید. به خیلیها از جمله خودم گیر دادند
    ممکنه دوباره مجبور بشین یه بار دیگه با فول تایمش بفرستین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)