صفحه 391 از 638 نخستنخست ... 291341381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401441491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

لطفا كمك كنيد!
    همه خودشون ويزا رو پيك آپ كردن؟؟؟

با وکالتنامه محضری، پدر یا مادرم میتونن برن سفارت ویزا رو پیک آپ کنند؟
    من 24 سپتامبر وقت مصاحبه دارم، 26 سپتامبر باید از ایران برم. میخام پاس رو با مسافر بفرستم ایران، با وکالتنامه خانوادم ویزا رم بگیرن، دوباره با مسافر پاسمو بفرستن برام. به نظرتون آیا این موضوع شدنی هستش؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    به نظر شما اگه كسي فك كنه 100 نمياره پلاي ميكنه 10 ميليون براي خودش و زن و بچش بريزه دور؟!
    شما بصورت ریز شرایطشو بگو تا همه ببینن قضیه چیه!! بعضیا الکی خودشونو تو پوزتیو میزارن! کسی که فوق لیسانس 2 ساله . 3 سال به بالا سابقه کار فول تایم . ایلتس 6.5 به بالا . سن زیر 34 داشته باشه 100 میرسه و میره .

از دوستان کسی تا به حال با مدرک دکتری روانشناسی اقدام کرده؟یا در اینمورد اطلاعاتی دارند؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    لطفا كمك كنيد!
    همه خودشون ويزا رو پيك آپ كردن؟؟؟

با وکالتنامه محضری، پدر یا مادرم میتونن برن سفارت ویزا رو پیک آپ کنند؟
    من 24 سپتامبر وقت مصاحبه دارم، 26 سپتامبر باید از ایران برم. میخام پاس رو با مسافر بفرستم ایران، با وکالتنامه خانوادم ویزا رم بگیرن، دوباره با مسافر پاسمو بفرستن برام. به نظرتون آیا این موضوع شدنی هستش؟
    I dont access to farsi keyboard so I'm writing to you in English
    You can ask all these queries from Tehran embassy. Call Mrs. Khadempour or Mrs.Maghrouri and aks for them
    Dont put yourself in pressure. It's just a simple tele-conversation

Good luck
    Kaveh

Junior Member

[QUOTE=spring2011
    ;1218824]از دوستان کسی تا به حال با مدرک دکتری روانشناسی اقدام کرده؟یا در اینمورد اطلاعاتی دارند؟؟[/QUOTE
    سلام من با فوق لیسانس اقدام کردم هنوز جواب نیومده البته من ایران نیستم وشرایطم فرق می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . میشه بفرمایید با خودکار مشکی پر کردید یا خودکار آبی ؟ اینو از این جهت می پرسم که یکی از دوستان توی این فروم نوشته بودند که باید با خودکار مشکی در قسمت singnature امضا شود ؟ شما در قسمت کناری در فرم اپلیکیشن ، در قسمت Date and Place برای Place چی نوشتیند؟ شهرتان مثلا tehran یا isfahan ... را نوشتید یا مثلا embassy ?
    ممنونم.
    این چیزا مهم نیست ،من کلا این قسمت رو یادم رفته بود ،خودش خودکار داد بهم گفت اینجارو امضا کن،اینقدر سخت نگیرید
    تاریخ روزی که مدارک رو تحویل سفارت میدین و شهری که به سفارت دانمارکش دارین تحویل میدین که اگه ایرانید میشه تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر.
    دوستان عزیز:
    در مورد مهر تایید مدارک در سفارت، آیا مثلا مدرک ترجمه لیسانس و ریزنمرات که همگی با هم توسط دارالترجمه پین شده هستند یک مهر تایید لازم دارند یا هر برگ از مدارک باید بصورت جداگانه در سفارت مهر شود که هزینه هر مهر 35 دلار می شود؟
    با شکر فراوان.
    ممنونم.
    مال من توسط دارالترجمه با هم پانچ شده بود و یه دونه مهر دادگستری و اومر خارجه رو کلش خورده بود اما سفارت برای دانشنامه و هر برگ ریز نمرات یک 35 دلار جداگانه ازم گرفت

من تازه فارغ التحصیل شدم و مدرک موقت دارم. میتونم با اون اقدام کنم یا وایسم تا اصلش رو بگیرم ببعد اقدام کنم. اصلش حداقل 2 ماه طول میکشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    من تازه فارغ التحصیل شدم و مدرک موقت دارم. میتونم با اون اقدام کنم یا وایسم تا اصلش رو بگیرم ببعد اقدام کنم. اصلش حداقل 2 ماه طول میکشه.
    شما در هر صورت با ترجمه اش برید سفارت چیزی نگید ممکنه نفهمن. ولی اگه فهمیدن واسشون توضیح بدین. چون از بعضیها قبول کردند ولی به اکثریت گیر دادن. برید که وقتتون از بین نره . اگه مشکلی بود دوباره یه وقتی بهتون می دن. بقیه مدارکتون آماده است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دانشگاه تهران

سلام
    هفته دیگه وقت دارم برای تحویل مدارک. من طبق حساب خودم هیچ کم و کسری ندارم، ولی میخواهم مطمئن شوم از اینکه مشکلی برام پیش نمیاد.
    1) مدرک: دکترا (80 امتیاز)- اصل دانشنامه و کارنامه رسمی لاتین را هم برای دکترا و ارشدم گرفته ام. فقط ریزنمرات لاتین لیسانسم را ندارم که نمیدانم لازمه ترجمه کنم فارسیش را یا نه؟
    2) سن: 34.10 ماه! یعنی دو ماه دیگه میشم 35. نمیدانم سن هنگام تحویل حساب میشه یا هنگام بررسی. ولی برای احتیاز روزه شکدار نمی گیرم و فقط 10 امتیاز منظور میکنم
    3) سابقه کاری: یک سال در یک مرکز دولتی با گواهی در سربرگ رسمی انگلیسی و تأیید اینکه کارم تمام وقت، 42 ساعت در هفته و به زبان انگلیسی بوده با شرح شغل و سمت پژوهشگری (البته پوزیتیو لیست نیستم). پس این هم (10 امتیاز)
    4) گواهی کار در سال 2004 تا 2006 در دفتر یک شرکت اماراتی در ایران. امتیاز کارش بهم تعلق نمی گیره چون بیش از پنج ساله، ولی نمی‌دانم به جای آیلتز یا تافل که ندارم قبول می‌کنند یا نه. امیدوارم بکنند. ضمن اینکه گواهی یک سال کار فعلیم هم به زبان انگلیسی بوده. پس این هم باید بشه (20 امتیاز)
    همین.... به حساب خودم 120 امتیاز باید بگیرم. آیا درست حساب کرده‌ام؟ آیا چیزی هست که لازم باشه لحاظ کنم؟ ممنون.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)