صفحه 401 از 638 نخستنخست ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,001 تا 4,010 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    اینکه به هم پانچ کنید توی 35 دلار براتون صرفه جویی نمیکنه چون سفارت به هر حال بابتش دوتا 35 تا میگیره ازتون ،فقط تو مهر دادگستری و وزارت خارجه اتون صرفه جویی میشه که اونم چون مطمئن نیستید که ایراد میگیرن یا نه بهتره جدا بزنید،مال من دانشنامه و ریز نمراتم با هم پانچ بود، به مهر تاییدش که مشترک خورده بود گیر نداد و لی همه رو دونه دونه حساب کرد و بابت هرکدومشون یه 35 دلار جداگانه ازم گرفت
    البته برای من که مدارک کارشناسی و ارشدم رو باهم بسته بودم و یک مهر وزارت امور خارج داشت فقط 35 دلار گرفت
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    البته برای من که مدارک کارشناسی و ارشدم رو باهم بسته بودم و یک مهر وزارت امور خارج داشت فقط 35 دلار گرفت
    شما مطمئن هستید دانشنامه‌های کارشناسی و ارشدتان با هم بودند و جمعأ 35 دلار گرفتند؟ خب اینطور باشه که خیلی به صرفه است من هم هر دو را با هم پانج کنم و یک مهر بخورد و یک 35 دلار هم برایش گرفته شود.... بعد ارزیابی اداره مهاجرت هم انجام شد یا فعلأ فقط سفارت گرفته و نظر اداره مهاجرت را نگرفته‌اید هنوز؟
    ممنون از پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط general_bahram نمایش پست ها
    شما مطمئن هستید دانشنامه‌های کارشناسی و ارشدتان با هم بودند و جمعأ 35 دلار گرفتند؟ خب اینطور باشه که خیلی به صرفه است من هم هر دو را با هم پانج کنم و یک مهر بخورد و یک 35 دلار هم برایش گرفته شود.... بعد ارزیابی اداره مهاجرت هم انجام شد یا فعلأ فقط سفارت گرفته و نظر اداره مهاجرت را نگرفته‌اید هنوز؟
    ممنون از پاسخ
    بله. من واسه 2 برگ کپی رنگی ریزنمرات لیسانس و یک برگ کپی رنگی ریز نمرات فوق و یک برگ کپی رنگی اصل مدرک فوق و یک برگ کپی رنگی اصل مدرک لیسانس و ترجمه لیسانس و ارشد که با هم بسته تایید شده بودند( مجموعا شش مدرک) 210 دلار پرداخت کردم.
    خودشونم نوشتن تو ایمیلشون هر بار مهر IRMFA و یا کپی رنگی
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط general_bahram نمایش پست ها
    آقا کاوه....
    اگر دو صفحه متوالی را در یک آ4 کپی کنیم که دیگه نمی‌شود بزرگنمایی کرد!!!
    ؟؟؟؟
    سلام.

حالا این، خیلی موضوع مهمی هم نیست!!

ببینید هر تک صفحه پاسپورت که شماره داره، نصف آ5 هستش که دو تا بغل همش میشه آ5
    پس شما باید دو ایکس بزرگنمایی (با یه چرخش 90) بدین تا بشه آ4

این کارا رو هم نکردین طوری نیست. تو همون صفحه آ4 تحویل بدین بدون زوم.

موفق باشید
    کاوه

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام.

حالا این، خیلی موضوع مهمی هم نیست!!

ببینید هر تک صفحه پاسپورت که شماره داره، نصف آ5 هستش که دو تا بغل همش میشه آ5
    پس شما باید دو ایکس بزرگنمایی (با یه چرخش 90) بدین تا بشه آ4

این کارا رو هم نکردین طوری نیست. تو همون صفحه آ4 تحویل بدین بدون زوم.

موفق باشید
    کاوه
    من 4 صفحه گذرنامه را در یکA4 کپی رنگی گرفتم. مشکلی هم پیش نیومد.قبول کردند. فقط مشکلم این بود که بسیاری از زیراکسی‌هاجرأت ندارند کپی رنگی از مدارک رسمی بگیرند(غیر قانونی است). چند جا مراجعه کردم تا یکی برایم گرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Compatriot نمایش پست ها
    کسی نظری نداشت؟!
    در چه مقطعی پذیرش گرفتید. اگر دکتری باشه خوب معلومه که بهتر برید دنبال سوئد. آینده بهتری داره تا گرین کارت دانمارک. آخی کی نقد را ول می‌کنه نسیه را بچسبه!! تصور می‌کنم هزینه یکی باشه براتون. البته اگر دانشگاه خوبی هم باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    یه نکته برای کسانیکه می خواهند خونه بگیرن . اینجا ۳ ماه کرایه را پیش میگیرند به عنوان دپوزیت که اکثرا هم از دادنش در اخر در میرند خلاصه کلاه برداری
    مثلا میگن رنگ خونه و .... من ۲ بار ضربه خوردم اونم از هموطن. اینه که در لحظه تحویل گرفتن خوب همه جارو نگاه کنیدو کوچکترین مشکل بگید.عکس
    بدازید ....
    دوست عزیز سوالی داشتم.
    اگر کسی خونه‌ای با چند اتاق اجاره کنه و بعد بخواهد با دیگران به اشتراک بذاره چه کار باید بکنه؟ باید از جایی یا صاحب خونه اجازه بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    هرچی دیرتر ایمیل بزنی ، زودتر وقت سفارت میدن!!!!
    شیطونه میگه یه بار دیگه ایمیل بزنم.

کسی میدونه چرا اینجوریه؟؟؟
    من دوباره ایمیل زدم ( البته اینبار از یک آدرس ایمیل دیگه) بهم جواب دادند اعتبار پاسپورتت کافی نیست برو تمدیدش کن بعد بیا ! در صورتی که 5 ماه پیش با همون پاسپورت به من وقت مرداد رو دادند. ؟؟؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    در چه مقطعی پذیرش گرفتید. اگر دکتری باشه خوب معلومه که بهتر برید دنبال سوئد. آینده بهتری داره تا گرین کارت دانمارک. آخی کی نقد را ول می‌کنه نسیه را بچسبه!! تصور می‌کنم هزینه یکی باشه براتون. البته اگر دانشگاه خوبی هم باشه.
    ممنون از جوابتون. حق با شماست ولی من برای مستر پذیرش دارم. اینه که تردید دارم که مسیر تحصیل تو سوئد مناسب تر خواهد بود برای پیدا کردن کار یا گرین کارت دانمارک؟

Junior Member

با سلام وتشکر از اطلاعات مفیدتون ،من میخواستم برای گرین کارت اقدام کنم ،فوق لیسانس مهندسی کشاورزی دارم یعنی تو لیست پوزیتیو نیست. ولی مشکلی که دارم اینه که متولد 1978/8/20 هستم و نمی دونم که امتیاز سنم چقدر میشه یعنی اگه تا مرداد اقدام کنم حداکثر امتیاز سن رو میگیرم یا نه؟ فقط اگه حداکثر امتیاز سن رو بگیرم امتیازم 100 میشه!
    یکی هم اینکه تافلم 17 اردیبهشت امسال اکسپایر شده،آیا قابل ارائه هست ؟
    کلا آیا صلاحه که با این شرایط اقدام کنم یا نه ؟ ممنون میشم سریع جواب منو بدید...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)