صفحه 409 از 638 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419459509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    یه سوال. چرا دوستان اصرار دارن بیشتر از مبلغی که توی سایت زده یعنی 128808 کرون برای دو نفر واریز کنن؟ واسه دلخوشی که رقم نداده سایت؟ منطق پشت حرف این دوستان چیه؟ حالا 100 هزار تومان بیشتر ریختن واسه اینکه نرخ کرون به ریال دولتی ممکنه چند تومان تغییر کنه منطقیه ولی برای 2-3 میلیون پول بیشتر ریختن و توصیه کردن دیگران به اینکه بریز تا خیالت راحت باشه(دقیقا از چی خیالمون راحت بشه؟ ) رو نمیفهمم اصلا. وقتی میشه A کرون دیگه حتی A+1 کرون دلیلی نداره!! داره؟
    هدف برای نوسانات قیمت ارز است و لا غیر. واقعیت این است که مثلا شما می‌تونید 2-3 ملیون از یکی قرض بگیرید بریزید حساب پرینت بگیرید و 2 ساعت بعد پس بدهید و ایت بهتر تا اینکه 4 ماه عقب افتادن پرونده برای ارسال مجدد تاییدیه بانکی!! نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    هدف برای نوسانات قیمت ارز است و لا غیر. واقعیت این است که مثلا شما می‌تونید 2-3 ملیون از یکی قرض بگیرید بریزید حساب پرینت بگیرید و 2 ساعت بعد پس بدهید و ایت بهتر تا اینکه 4 ماه عقب افتادن پرونده برای ارسال مجدد تاییدیه بانکی!! نیست؟
    خب مسئله اینه که اون پولو که باید تا 6 ماه(اومدن ویزا) تو حساب بخوابونی و نه واسه 2 ساعت( وگرنه اگر واسه یک روز بود که ادم 100 میلیون هم قرض میکرد).
    honesty and rationality are keys to peace

خب مسئله اینه که اون پولو که باید تا 6 ماه(اومدن ویزا) تو حساب بخوابونی و نه واسه 2 ساعت( وگرنه اگر واسه یک روز بود که ادم 100 میلیون هم قرض میکرد).
    یعنی واقعا تمام دوستانیکه ویزا گرفتن پول را تا اومدن ویزاشون توی حساب نگه داشتن؟؟ مگه استعلام میکنن؟؟ اینکه سفارت یا اداره مهاجرت دانمارک بتونه از بانک استعلام کنه که غیر قانونی به نظر میرسه؟؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    یعنی واقعا تمام دوستانیکه ویزا گرفتن پول را تا اومدن ویزاشون توی حساب نگه داشتن؟؟ مگه استعلام میکنن؟؟ اینکه سفارت یا اداره مهاجرت دانمارک بتونه از بانک استعلام کنه که غیر قانونی به نظر میرسه؟؟
    توی فروم تقریبا همه میگن پول رو نگه داشتن.(ممکنه اونائی که بر میدارن نمیگن) فکر کنم دو تا از بچه ها هم گفتن پول رو برداشتن و ریجکت شدن کلا. اگر من برداشتم اشتباهه دوستان بگن.من که از خدامه پولمو تو بانک واسه 6-7 ماه نخوابونم
    honesty and rationality are keys to peace

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    دوشنبه الی پنجشنبه- راس ساعت 9 اونجا باشید ( دوشنبه ها سرشون یکم شلوغه )
    توی فروم تقریبا همه میگن پول رو نگه داشتن.(ممکنه اونائی که بر میدارن نمیگن) فکر کنم دو تا از بچه ها هم گفتن پول رو برداشتن و ریجکت شدن کلا. اگر من برداشتم اشتباهه دوستان بگن.من که از خدامه پولمو تو بانک واسه 6-7 ماه نخوابونم
    سلام
    من هم پول رو از حساب برنداشتم. این ریسک رو قبول نکردم....

Junior Member

دوستان ویزای من آمده و ذکر شده که برای شش ماه معتبر است ولی بعضی ها می گن که بایستی ظرف سه ماه خارج بشوم آیا کسی در این زمینه می تونه کمک کنه ممنون

Junior Member

[نه می تونید پول را بردارید
    من پول رو برداشتم و هیچ اتفاقی هم نیافتاد و ویزل من هم اومد

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

اولا منظور من این نیست که حتما پول قرضی باشه. منظورم اینه که در نهایت با توجه به نوسان نرخ ارز نه فقط داخل ایران یلکه جهانی هم هست پس بهتره محض اطمینان کمی پول بیشتری توی حسابتون باشه که اگر حتی ندارید می‌توانید قرض بگیرید.
    بالاخره شما باید یک حساب معتبر داشته باشید. اگر یک شب پول توی حساب نمانده باشد جزء کارکرد حساب نمیشه تازه بعضی از بانکها یه روزه پرینت نمی‌دهند می‌گویند باید پول حد اقل 2 روز در حساب بماند. یه کم بیشتر و کمتر شدن موجودی مشکلی نیست ولی اینکه شما 30ملیون 1 ساعت بریزی و برداری ممکن است بانک پرینت ندهد.
    این که باید پول تا آخر بماند یا می‌توانید بعد از گرفتن پرینت پول را بردارید موضوع پر بحثی است که تا به حال به نتیجه‌ مطلقی نرسیده است. حتی آقا بهزاد و بقیه بزرگان فروم هم توصیه مطلقی در این مورد نداشته‌اند.
    خود من حساب بانکی داشتم که طی ده سال 600 میلیون کارکرد داشت ولی وقتی می‌خواستم پرینت بگیرم 100 هزار تومان نداشتم که 20 میلیون قرض گرفتم و این ریسک را هم پذیرفتم که دوباره از من پرینت حساب بخواهند یا حتی ریجکت بشوم. کسی دوست دارد ریسک کند. اگر به امید خدا ویزاتون امد باید لااقل برای 6 ماه پول با خودتان ببرید یا نه؟ پول قرضی که نمی‌توانید با خودتان ببرید. اگر پشتوانه قوی مالی ندارید .... خودتان می‌دانید.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من آمده و ذکر شده که برای شش ماه معتبر است ولی بعضی ها می گن که بایستی ظرف سه ماه خارج بشوم آیا کسی در این زمینه می تونه کمک کنه ممنون
    ضمن تبریک و تشکر از اطلاع رسانی. لطفا مختصری از مختصات خودتان را برای ما که در صف هستیم بفرمایید. تاریخ‌ها، رشته، نامه‌ها...
    باز هم تشکر

Junior Member

من تمام پول رو دو سه روز بعدش برداشتم - هیچ اتفاقیم نیفتاد - ویزامم 80 روزه اومد .
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)