صفحه 41 از 638 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    من برای گرفتن GR1 در نوامبر 2011 رفتم سفارت و مدارکم رو تحویل دادم (نزدیک به 8 ماهه). وقتی مادرک رو گرفتن و رسید پول رو تحویل دادن، یک مهر مشکی که فقط نوشته بود DK زدن توی صفحه آخر پاسپورتم. این مهر برای چیه؟ برای ویزا گرفتن کشورهای دیگه مشکل ساز نباشه؟
    با توجه به اینکه من لیسانس رو ایران بودم و فوق لیسانسم مالزی بودم ، آیا زمان بررسی مدارکم بیشتر طول میکشه؟ حدودا تا کی باید منتظر جوابشون باشم؟

ممنونم
    ویرایش توسط banan : July 11th, 2012 در ساعت 06:01 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای گرفتن GR1 در نوامبر 2011 رفتم سفارت و مدارکم رو تحویل دادم (نزدیک به 8 ماهه). وقتی مادرک رو گرفتن و رسید پول رو تحویل دادن، یک مهر مشکی که فقط نوشته بود DK زدن توی صفحه آخر پاسپورتم. این مهر برای چیه؟ مشکل برای ویزا گرفتن کشورهای دیگه مشکل ساز نباشه؟
    با توجه به اینکه من لیسانس رو ایران بودم و فوق لیسانسم مالزی بودم ، آیا زمان بررسی مدارکم بیشتر طول میکشه؟ حدودا تا کی باید منتظر جوابشون باشم؟

ممنونم
    من هم مثل شما میخوام ویزا توریستی سوئد بگیرم و نمی دونم وجود این مهر مشکل ایجاد میکنه یا نه اگر از دوستان اطلاعی دارن لطفا کمک کنن

ApplyAbroad Senior Veteran

خبر جدید (9 جولای 2012) : لیست پوزیتیو نسبت به ژانویه 2012 تغییر کرد.

ملاک روزی است که مدارک شما تحویل شود. 22 عنوان جدید و 18 عنوان حذف شده است. البته در بعضی موارد این طور بوده که رشته حذف شده، اما زیر شاخه های آن اضافه شده. مثلا electrical engineering حذف شده به جاش دو تا رشته Elektro-stærkstrømsingeniør و Elektro-svagstrømsingeniør اومده که من چون تخصص برق ندارم نمی دونم ترجمه فنی درستش چی میشه. ولی یکیش به معنی جریانهای قوی و یکیش به معنی جریانهای ضعیفه. کسی که رشته ش اینه حتما میدونه چیه.
    برای بعضی رشته ها هم شرط حداقل مدرک فرق کرده.
    هنوز تو قسمت انگلیسی سایت، این رشته ها update نشده. اما لینکش به زبان دانمارکی هست:

خبرش: http://www.nyidanmark.dk/da-dk/Nyhed...sitivliste.htm
    لیست رشته ها: http://www.nyidanmark.dk/da-dk/Ophol...t-oversigt.htm
    اونهایی که دانمارکی بلد نیستن با google translate میتونن ترجمه کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خبر جدید (9 جولای 2012) : لیست پوزیتیو نسبت به ژانویه 2012 تغییر کرد.

ملاک روزی است که مدارک شما تحویل شود. 22 عنوان جدید و 18 عنوان حذف شده است. البته در بعضی موارد این طور بوده که رشته حذف شده، اما زیر شاخه های آن اضافه شده. مثلا electrical engineering حذف شده به جاش دو تا رشته Elektro-stærkstrømsingeniør و Elektro-svagstrømsingeniør اومده که من چون تخصص برق ندارم نمی دونم ترجمه فنی درستش چی میشه. ولی یکیش به معنی جریانهای قوی و یکیش به معنی جریانهای ضعیفه. کسی که رشته ش اینه حتما میدونه چیه.
    برای بعضی رشته ها هم شرط حداقل مدرک فرق کرده.
    هنوز تو قسمت انگلیسی سایت، این رشته ها update نشده. اما لینکش به زبان دانمارکی هست:

خبرش: http://www.nyidanmark.dk/da-dk/Nyhed...sitivliste.htm
    لیست رشته ها: http://www.nyidanmark.dk/da-dk/Ophol...t-oversigt.htm
    اونهایی که دانمارکی بلد نیستن با google translate میتونن ترجمه کنن.
    سلام اقا بهزاد
    من فوق لیسانسم با لیسانسم مرتبط نیست. قبلا بیوشیمی تو لیست بود که الان حذف شده. من لیسانسم کامپیوتره. برای محاسبه امتیاز education' فوق من که بیوشیمی هستش هم حساب میشه یا با این پوزیتیو لیست جدید فقط به لیسانسم امتیاز میدن؟

Junior Member

مرسی از خبر.. اینطور که به نظر میاد رشته من , MBA- human resource management توی لیست نیست؟!؟
    راستی آقا بهزاد اگه اطلاعاتی راجع به سوال من post 599, last page دارید ، ممنون میشم اگه جواب بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    پرونده ایشون از نوع family reunification هست. یعنی کسی که دانمارک اقامت داره و میخواد با یک خارجی ازدواج کنه. یعنی واقعا خیلی طول میکشه این پرونده ها. من یک دوست مکزیکی دارم که همسرش دانمارکیه. الان خیلی وقته منتظره و جوابش نیومده. ولی یه راه بهترش که خارجیها اینجا انجام میدن و این دوست من هم انجام داده اینه که واسه همسرشون ویزای توریستی میگیرن. بعد یه قانونی هست برای پرونده های family reunification که ویزای توریستی رو تمدید میکنین. چون میدونن خیلی طول میکشه. ولی تو این دوره همسر مثل یک توریسته و هیچ حق شهروندی نداره (نه کلاس زبان، نه بهداشت، نه کار)
    البته این برای GREEN CARD نیست ها. برای family reunification هست
    نه خیر. اشتباه میکنید
    این دونفر اینجا ازدواج کردن و چند سال هم با هم زندگی کردن و مثل شما اول همسرش اقدام کرد و رفت و بعد برای خواهر دوست من خواست اقدام کنه که دید خیلی طول میکشه و به این نتیجه رسیدن که این خانم هم خودش چون شرایط اپلای کردن رو داره بدون توجه به درحواست شوهرش اقدام کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    نه خیر. اشتباه میکنید
    این دونفر اینجا ازدواج کردن و چند سال هم با هم زندگی کردن و مثل شما اول همسرش اقدام کرد و رفت و بعد برای خواهر دوست من خواست اقدام کنه که دید خیلی طول میکشه و به این نتیجه رسیدن که این خانم هم خودش چون شرایط اپلای کردن رو داره بدون توجه به درحواست شوهرش اقدام کنه
    نمی فهمم چی رو اشتباه کردم.
    اون آقا اقدام کرد رفت. خواست برای همسرش اقدام کنه. یعنی اقامت گرفت. بعد خواست برای همسرش اقدام کنه دیگه. حالا هر جا ازدواج کرده باشن.

Junior Member

جالبه داروسازی ژانویه 2012 امده جولای حذف شده
    نگران کننده است تکلیف آنهایی که مدارک فرستادند چی میشه؟//

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
    من که لیسانس روانشناسی دارم ولی بیش از 5 سال هست که حسابدار هستم و این کار را تجربی، بخوبی و در حد مدیر مالی انجام می دم. آیا امیدی برای دریافت امتیاز کاری دانمارک دارم یا خیر؟ البته اگه لازم باشه گواهی 3 سال دوره کارآموزی روانشناسی در یکی از کلینیک های استادم رو هم دارم ولی بیشتر دوست دارم در همین زمینه حسابداری که هم کار بلد هستم هم دانمارک نیاز داره اقدام کنم . اگه لازم باشه می تونم گواهی این چندسال حسابدار ارشد بودن رو هم روی سربرگ شرکت(سهامی خاص) با مهر و امضاء مدیرعامل جهت ارائه به سفارت بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط zmoghary نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
    من که لیسانس روانشناسی دارم ولی بیش از 5 سال هست که حسابدار هستم و این کار را تجربی، بخوبی و در حد مدیر مالی انجام می دم. آیا امیدی برای دریافت امتیاز کاری دانمارک دارم یا خیر؟ البته اگه لازم باشه گواهی 3 سال دوره کارآموزی روانشناسی در یکی از کلینیک های استادم رو هم دارم ولی بیشتر دوست دارم در همین زمینه حسابداری که هم کار بلد هستم هم دانمارک نیاز داره اقدام کنم . اگه لازم باشه می تونم گواهی این چندسال حسابدار ارشد بودن رو هم روی سربرگ شرکت(سهامی خاص) با مهر و امضاء مدیرعامل جهت ارائه به سفارت بگیرم
    شما با لیسانس نمیتونین امتیاز بگیرین. مگر اینکه اروپا درس خونده باشین. قبلا هم گفته شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)