صفحه 411 از 638 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421461511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر ویزاتونم بیاید و همیشه پر انرژی باشید.
    چندتا سوال در مورد ارائه مدارک به سفارت داشتم که اگه لطف کنین جواب بدین ممنون می شم.
    1) فرمودید که کپی های مدارک را منگنه نکنیم، در مورد اصل مدارک چطور؟ منظورم اینه که با توجه به اینکه اصل ریز نمرات لیسانسم، به هم منگنه شده است آیا نیازی هست که منگنه آنها را جدا کنم در لحظه ای که در سفارت می خواهند کپی ها راا برابر اصل کنند ؟

2) در مورد گواهی تاییدیه مدارک تحصیلی، دارالترجمه ای که من بردم بهم گفتند که نمی توانند ترجمه گواهی تاییدیه مدرک تحصیلی لیسانسم را با ترجمه ریزنمرات لیسانس و ترجمه اصل دانشنامه لیسانسم با هم پین کنند و دلیلشون این بود که این ترجمه تاییدیه جدا از کل مدارک لیسانس هستش و تنها بصورت یک گواهی می باشد و بس و اینکه اگه پین کنند با ترجمه لیسانسم برای مهر امور خارجه گرفتن مشکل ایجاد می شود و مهر نمی کنند!!!!!! لطفا از تجربه خودتون در این زمینه بفرمایید.
    3) یکی از دوستانم با سفارت تمناس داشتند و گویا بهشون کفته شده که رزومه نیازی نیست در روز تحویل مدارک ارائه شود ؟ اگر شما رزومه کاریتونم ارائه دادید لطفا بفرمایید که آیا سرتیفیکیت هایی که در رزومه تان آوردید را هم ضمیمه رزومه تان کردید ؟ اگر پاسخ مثبت است آیا ترجمه این سرتیفیکیت ها هم باید به تایید دادگستری و امور خارجه برسند؟
    با تشکر فراوان .
    موفق باشید.
    دوست من در مورد سوال اول باید بگم که شما اصل مدرکتون را نشون می‌دهید نه اینکه تحویل بدید پس منگنه داشتنش مشکلی‌ نداره!مورد بادیمن اصلا نفهمیدم چه اصراری داشتید همه‌رو بهم پین کنید!!!! چون احتیاجی به اینکار نیست هر مدرک جداگانه ترجمه و مهر می‌شه.رضوم خودتونو ببرید.اگه خواستن دچار مشکل نشوید.میتونید سرتیفیکت هارو هم ببرید،اگه شما مایل باشید میتونید تحویل بدین که سفارت بفرسته دانمارک،بعد از ۲ ماه باید تقاضا بدین که اصل سرتیفیکت هارو بهتون بر گردونن،من به شما توصیه نمیکنم که اینکارو بکیند.چون هر اینفورمیشن جدید که بدهید کار خودتونو سخت تر می‌کنید چون باید اونها از اصل بودن یون اطمینان داشته باشن،فکر می‌کنم خیلی‌ ساده تر با این داستان دانمارک برخورد کمنید بهتره.

Junior Member

دوستانی که میان جدیدن دانمارک ، بدونین، دنسکه بانک پولی شده ، فقط حساب تو نوردا بانک فلان رایگانه.
    ۲. بعضی کمون ها هزینه کلاسهای زبان کیس که خصوصی است. ولی سریتر است را میدهد، آخرین خبر من از کمونه Gladsaxe دارم .http://www.kiss.dk /
    IA sprogskole is good and intensive also .
    http://www.sprogcenter-ia.dk/

Junior Member

دوستان لطفا نظر بدین: من هفته پیش مدارکمو به سفارت تحویل دادم ولی متاسفانه پاسپورت من فقط 13 ماه اعتبار داره و خانم مغروری گفتن این مدت کمه و باید پاس رو عوض کنی. گفتم باشه سریع عوض میکنم ایشون گفتن نه. 2 ماه دیگه! الان سوال من اینه که یعنی کار من 2 ماه عقب می افته؟ چرا توی همین فروم بعضی دوستان گفتن پاس رو حین پروسه انتظار عوض نکنین و بگذارین ویزا بیاد؟ الان بهترین کاری که من میتونم بکنم که مشکلی پیش نیاد چیه؟ پاس رو زودتر عوض کنم وببرم؟ خیلی گیج شدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asmean نمایش پست ها
    دوستان لطفا نظر بدین: من هفته پیش مدارکمو به سفارت تحویل دادم ولی متاسفانه پاسپورت من فقط 13 ماه اعتبار داره و خانم مغروری گفتن این مدت کمه و باید پاس رو عوض کنی. گفتم باشه سریع عوض میکنم ایشون گفتن نه. 2 ماه دیگه! الان سوال من اینه که یعنی کار من 2 ماه عقب می افته؟ چرا توی همین فروم بعضی دوستان گفتن پاس رو حین پروسه انتظار عوض نکنین و بگذارین ویزا بیاد؟ الان بهترین کاری که من میتونم بکنم که مشکلی پیش نیاد چیه؟ پاس رو زودتر عوض کنم وببرم؟ خیلی گیج شدم!
    سلام من هم پاسمو عوض کردم چون 14 ماه اعتبار داشت - تقریبا دو ماه بعد تحویل مدارک و چند هفته بعدش ویزام اومد . البته خانم مغروری اولش میگفت ویزات با همین پاس میاد و نمیتونی عوض کنی اما دو ماه بعدش گفتند میتونی عوض کنی و من رفتم عوض کردم - ناچارا باید به خانم مغروری گوش بدی و صبر کنی تا خودش بگه برو عوض کن .
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

مغروری به من گفت باید با نرخ بازار آزاد بزاری. منم 75میلیون گذاشتم و الان 5ماهه تو حسابمه
    واقعا نخواستم ریسک کنم بردارمش.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    ما هم پول رو برداشتیم و ویزا هم اومد ، البته بگم که سفارت کوچکترین مطلبی درباره نگه داشتن پول در حساب تا زمان امدن ویزا ب ما نگفت ! و چون اونا نگفتن ما هم پول رو برداشتیم ! ب همین سادگی !
    یادمه 4-5 ماه پیش بعضیا می گفتن چون پول برداشتن ریجکت شدن. یعنی دروغه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

بچه ها فکر م یه ذره شانسیه
    شاید مال بعضیها چک می شه
    شایدم اونایی که میگن به خاطر برداشت پول ریجکت شدن اشتباه کردن و امتیازشون نرسیده
    به هرحال ریسکه!!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    ممنون. میشه لطفا بگید از کدوم بانک گواهی بردید؟
    من از پارسیان گرفتم
    هم به دلار هم یورو و هم کورون نوشته
    در ضمن حساب 6ماه باز کردم . ماهی حدودا 700تومنم سودشه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    یعنی واقعا تمام دوستانیکه ویزا گرفتن پول را تا اومدن ویزاشون توی حساب نگه داشتن؟؟ مگه استعلام میکنن؟؟ اینکه سفارت یا اداره مهاجرت دانمارک بتونه از بانک استعلام کنه که غیر قانونی به نظر میرسه؟؟
    آخه اگه چک نکنن غیر منطقی نیست؟ اینطوری باشه که هر کسی پول میزاره سریع برمی داره!!!
    من امروز از بانک خودم مجدد می پرسم بعد خبرش براتون می نویسم

Junior Member

سلام به همه
    دیروز رفتم سفارت و کارهایم را کردم و البته یک نقص مدرک کوچک باقی ماند که قرار شد دوشنبه ببرم. گزارش کامل را قدم به قدم برای همه می‌نویسم تا دوستان در جریان کل فرایند قرار بگیرند. از چگونه رفتن به سفارت تا جزئیات. منتها چون هنوز ازم پول نگرفتند و بیومتریک نشدم و افتاد دوشنبه صبح، از این رو فعلأ چیزی نمی‌نویسم. البته بگم که کلأ فرایند ساده و سرراست است، اما به نظرم میان نظرات دو گیشه با هم فرق است.
    اول از همه این رو بگویم که من خوردم به گیشه دو خانم مغروری که اتفاقأ خیلی هم خوش اخلاق و مهربون و کمک‌کننده بودند و کمی هم با هم خوش و بش کردیم یعنی اصلأ حالت خشک و رسمی و فقط مدارک گرفتن و دادن نبود. تعامل خوب و راحتی داشتیم.
    اما تنها چیزی که باعث شد کارم به تعویق بیفتد تردید ایشان بود در این مورد که کارنامه‌های لاتین رسمی من از دانشگاه تهران قبول می‌شود یا نه. چون این کارنامه‌های رسمی سیاه و سفید هستند و فقط مهرشون اصل است و ضمنأ مهر وزارت علوم نخورده طبیعتأ.... واسه همین ایشان شک داشتند و گفتند می‌ترسم کارت بره و برگرده. البته من با چیزهایی که در این انجمن خواندم به نظرم رسید که نباید مشکلی باشه و ظاهرأ دوستان دیگری با همین کارنامه‌های لاتین و بدون نیاز به مهر وزارت علوم کارشون راه افتاده، ولی صلاح دونستم که وقت دوشنبه را حفظ کنم و بیام اینجا بپرسم از بچه‌ها و اگر مطمئن شدم همینها را بدهم، در غیراینصورت بدهم همان کارنامه فارسیم را ترجمه کنند و مهر بزنند و صد البته دو تا 35 دلار دیگه هم الکی پول بدهم!!!
    الان دوستان لطفأ راهنمایی کنند که کسی هست که کارنامه لاتین رسمی دانشگاه تهران را با همان مهر دانشگاه تهران داده باشه و مشکلی براش پیش اومده باشه؟ اگه کسی هست لطفأ بگه و اگر فکر می کنید تردید ایشان بیجا بوده، من بروم همینها را بدهم و بگویم مشکلی نیست اگه ایرادی گرفته شود؟ ممنون از پاسخ
    ..........
    پانویس: برخلاف نظر گروهی از دوستان که کپی‌ها از گذرنامه را چهار صفحه در یک کاغذ آ4 گرفتند و گفتند مشکلی نیست، از من ایراد گرفتند و گفتند هر دو صفحه باید در یک آ4 باشد.
    برای کسانی که دکترا دارند هم باید صفحه 5 را دوبار کپی بگیرند و در یک صفحه فقط دکترا را بنویسند و در صفحه بعدی کارشناسی ارشد و کارشناسی را. جزئیات دقیق را با عکس و نمونه بعدأ که کارم تمام شد در این انجمن می گذارم.
    منتظر پاسخم در باره تجربه دوستان از کارنامه رسمی لاتین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)