صفحه 414 از 638 نخستنخست ... 314364404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424464514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    آخه اگه چک نکنن غیر منطقی نیست؟ اینطوری باشه که هر کسی پول میزاره سریع برمی داره!!!
    من امروز از بانک خودم مجدد می پرسم بعد خبرش براتون می نویسم
    اگه چک کنن غیر منطقیه چون سفارتها قانونا اجازه ندارن از بانک اطلاعات حساب اشخاص را بگیرن. برای ویزای شنگن که چنین چیزی چک نمیشه از طرف سفارت مربوطه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

باسلام.
    من ریز نمرات رو به لاتین از دانشگاه تهران گرفتم و به سفارت تحویل دادم. مدتی پیش هم ویزا رو دریافت کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب من را نداد....
    کسی بوده از دوستان که کارنامه لاتین رسمی دانشگاه تهران را فرستاده باشد و مشکلی برایش پیش اومده باشه؟ خانم مغروری بهم گفت که می‌ترسه چون کارنامه رسمی لاتین مهر وزارت علوم رو نداره و فقط دانشگاه تهرانه به مشکل بخوره و بهم پیشنهاد کرد که بروم کارنامه فارسی مهرخورده‌ام را ترجمه رسمی کنم و مهر وزارت خارجه بزنم که قطعأ مشکلی نداشته باشد.
    با توجه به اینکه بچه‌های دیگری قبل گفته بودند فقط کارنامه لاتین فرستادند، می‌خواهم بدانم کسی به مشکل خورده یا نه؟ می تونم اصرار کنم که فقط همین را بدهد،‌می‌توانم هم بدهم سریع برایم ترجمه کنند و طبیعتأ یک 30 هزار تومن و یک 70 دلار هم متقبل هزینه شوم. منتظر جواب بچه‌ها هستم چون باید فردا صبح تصمیم بگیرم....
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب من را نداد....
    کسی بوده از دوستان که کارنامه لاتین رسمی دانشگاه تهران را فرستاده باشد و مشکلی برایش پیش اومده باشه؟ خانم مغروری بهم گفت که می‌ترسه چون کارنامه رسمی لاتین مهر وزارت علوم رو نداره و فقط دانشگاه تهرانه به مشکل بخوره و بهم پیشنهاد کرد که بروم کارنامه فارسی مهرخورده‌ام را ترجمه رسمی کنم و مهر وزارت خارجه بزنم که قطعأ مشکلی نداشته باشد.
    با توجه به اینکه بچه‌های دیگری قبل گفته بودند فقط کارنامه لاتین فرستادند، می‌خواهم بدانم کسی به مشکل خورده یا نه؟ می تونم اصرار کنم که فقط همین را بدهد،‌می‌توانم هم بدهم سریع برایم ترجمه کنند و طبیعتأ یک 30 هزار تومن و یک 70 دلار هم متقبل هزینه شوم. منتظر جواب بچه‌ها هستم چون باید فردا صبح تصمیم بگیرم....
    مرسی
    من هم کارنامه لاتین رو فرستادم . مشکلی هم نداشت .
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    توی فروم تقریبا همه میگن پول رو نگه داشتن.(ممکنه اونائی که بر میدارن نمیگن) فکر کنم دو تا از بچه ها هم گفتن پول رو برداشتن و ریجکت شدن کلا. اگر من برداشتم اشتباهه دوستان بگن.من که از خدامه پولمو تو بانک واسه 6-7 ماه نخوابونم
    ویزای ما 3 ماه و نیمه اومد. پول رو اواخر ماه دوم برداشتم (چون لازم داشتم) ویزا هم اومد. پیشنهاد میکنم پول رو زود برندارین. بذارین حداقل دو ماهی بمونه. البته این حس منه.
    اگر نظرم رو میخواید بدونید میشه پول رو 2 روز بعد هم برداشت. البته اگر استرس برتون میداره برندارید. چون به استرسش نمی ارزه.

کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من آمده و ذکر شده که برای شش ماه معتبر است ولی بعضی ها می گن که بایستی ظرف سه ماه خارج بشوم آیا کسی در این زمینه می تونه کمک کنه ممنون
    شما باید حداکثر تا ماه 4 برید دانمارک. یعنی 2 ماه اونجا باشید تا کاراتون دقیقه نودی نشه. میشه ماه 5 هم رفت ولی کمی ریسکه. ممکنه اذیت بشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meka نمایش پست ها
    باسلام.
    من ریز نمرات رو به لاتین از دانشگاه تهران گرفتم و به سفارت تحویل دادم. مدتی پیش هم ویزا رو دریافت کردم.
    ریزنمراتتان که مهر وزارت علوم نداشت؟ درسته؟ فقط مهر تحصیلات تکمیلی دانشگاه را خورده بود قاعدتأ... اگر اینطوره پس من الکی متحمل هزینه نشوم.....ممنون که جواب دادید....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

ذوستان دکترای عمومی 60 امتیاز میگیره یا80؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraftp نمایش پست ها
    ذوستان دکترای عمومی 60 امتیاز میگیره یا80؟
    دکترای عمومی ( مثل پزشکی و دندان پزشکی) همه 60 امتیازی هستند.
    honesty and rationality are keys to peace

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بالاخره پس از حدود 8.5 ماه ویزای من هم اومد. جا داره از کمک و همفکری همه دوستان بخصوص آقا بهزاد، رامین، کاوه و به صورت ویژه آقا امیر عزیز تشکر کنم.
    برخی موارد رو خواستم جهت اطلاع دوستان بگم که شاید جالب باشه.....
    1- نامه رسید مدارک اگر صادر و ارسال بشه معمولا 3 ماهه می یاد که در مورد من حدود 4 ماه شد...
    2- براساس نامه ای که با عنوان دریافت مدارک اومد، ویزای من می بایست 3 ماه پس از اون تاریخ یعنی حدود اواخر فروردین صادر می شد که نشد....
    3- از اواسط فروردین ماه تا اواخر خرداد من حدود 6 تا 7 بار با دانمارک تماس گرفتم که در ابتدا می گفتند ویزای شما 27 مارس (7 فروردین) صادر شده و وقتی می گفتم چیزی دریافت نکردم، عذرخواهی می کردند و میگفتند: نه، هنوز در حال بررسی هست!!!!!!!
    4- در روز 16 خرداد از سفارت تماس گرفتند و گفتند شما ریجکت شدین!!!؟؟؟!!!، بیایین مدارکتون رو تحویل بگیرین..... ما هم با کلی ناراحتی رفتیم و پس از چندین ساعت معطلی، مدارک ما رو برگرداندند. وقتی مدارک رو چک کردم، دیدم فایل اعلام ارزیابی، امضا نداره!!! در متن امتیاز من 100 می شه!!!! در نتیجه گیری گفتند که شما امتیازتون 100 نیست!!!!.... وقتی بهشون گفتم با کمال خونسردی گفتند به ما ارتباطی نداره، با آفیسرتون در دانمارک تماس بگیرین!!! جالب اینجا بود که من روز قبلش با دانمارک تماس گرفتم و اونا گفته بودند که مدارک در حال بررسی است و طی هفته های آتی خبرش رو اعلام می کنیم...
    5- حالا شما تصور کنین در این لحظه چه احساسی دارین. شانس من در این لحظه حضور دوست عزیزم، امیر در کپنهاگ بود. یک معرفی نامه برای ایشون نوشتم و امضا کردم . ایشون هم با اون نامه به اداره مربوطه در دانمارک مراجعه کردند و مورد رو حضوری پیگیری کردند. جالب بود که نفرات شاغل در آن اداره، ارسال این نامه بدون امضا و ... را یک اشتباه بزرگ اعلام کردند و مجدداً گفتند که به زودی پاسخ نهایی اعلام میشه و این ارزیابی اعتبار ندارد!!!!
    6- من هم طی نامه ای که برای خانم خادمپور و خانم مغروری ارسال کردم، کل داستان رو بیان کردم و درخواست کردم مقابل وضعیت درخواست من در سیستم ثبت سفارت عبارت ریجکت شده را حذف کنند و منتظر خبر اصلی باشند.
    7- بالاخره دوشنبه 27 خرداد تماس گرفتند که ویزای من و همسرم هر دو صادر شده و برای تحویل به سفارت مراجعه کنم.
    8- سفارت برخلاف گذشته هیچ ایمیلی برای من و همسرم ارسال نکرد (در هر دو پاسخ) و نتیجه پرینت شده را حضورا تحویل داد.
    9- روز سه شنبه 28 خرداد به صورت تلفنی و پیک با پرداخت حدود 490 هزار تومان، بیمه مسافرتی رو برای هر دو نفر تهیه کردم.
    10- روز چهارشنبه صبح ساعت 9 به سفارت مراجعه کردیم. پاسپورت ها رو تحویل دادیم و پرینت فایل تایید ویزا رو تحویل گرفتیم.
    11- پنج شنبه ساعت 3 بعدازظهر برای دریافت پاسپورت به سفارت رفتیم و پاسپورت ها رو تحویل گرفتیم.....

امیدوارم برای همه دوستان خبرهای خوش بدون دردسر و به راحتی بیاد....
    خوش باشین
    علیرضا
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بالاخره پس از حدود 8.5 ماه ویزای من هم اومد. جا داره از کمک و همفکری همه دوستان بخصوص آقا بهزاد، رامین، کاوه و به صورت ویژه آقا امیر عزیز تشکر کنم.
    برخی موارد رو خواستم جهت اطلاع دوستان بگم که شاید جالب باشه.....
    1- نامه رسید مدارک اگر صادر و ارسال بشه معمولا 3 ماهه می یاد که در مورد من حدود 4 ماه شد...
    2- براساس نامه ای که با عنوان دریافت مدارک اومد، ویزای من می بایست 3 ماه پس از اون تاریخ یعنی حدود اواخر فروردین صادر می شد که نشد....
    3- از اواسط فروردین ماه تا اواخر خرداد من حدود 6 تا 7 بار با دانمارک تماس گرفتم که در ابتدا می گفتند ویزای شما 27 مارس (7 فروردین) صادر شده و وقتی می گفتم چیزی دریافت نکردم، عذرخواهی می کردند و میگفتند: نه، هنوز در حال بررسی هست!!!!!!!
    4- در روز 16 خرداد از سفارت تماس گرفتند و گفتند شما ریجکت شدین!!!؟؟؟!!!، بیایین مدارکتون رو تحویل بگیرین..... ما هم با کلی ناراحتی رفتیم و پس از چندین ساعت معطلی، مدارک ما رو برگرداندند. وقتی مدارک رو چک کردم، دیدم فایل اعلام ارزیابی، امضا نداره!!! در متن امتیاز من 100 می شه!!!! در نتیجه گیری گفتند که شما امتیازتون 100 نیست!!!!.... وقتی بهشون گفتم با کمال خونسردی گفتند به ما ارتباطی نداره، با آفیسرتون در دانمارک تماس بگیرین!!! جالب اینجا بود که من روز قبلش با دانمارک تماس گرفتم و اونا گفته بودند که مدارک در حال بررسی است و طی هفته های آتی خبرش رو اعلام می کنیم...
    5- حالا شما تصور کنین در این لحظه چه احساسی دارین. شانس من در این لحظه حضور دوست عزیزم، امیر در کپنهاگ بود. یک معرفی نامه برای ایشون نوشتم و امضا کردم . ایشون هم با اون نامه به اداره مربوطه در دانمارک مراجعه کردند و مورد رو حضوری پیگیری کردند. جالب بود که نفرات شاغل در آن اداره، ارسال این نامه بدون امضا و ... را یک اشتباه بزرگ اعلام کردند و مجدداً گفتند که به زودی پاسخ نهایی اعلام میشه و این ارزیابی اعتبار ندارد!!!!
    6- من هم طی نامه ای که برای خانم خادمپور و خانم مغروری ارسال کردم، کل داستان رو بیان کردم و درخواست کردم مقابل وضعیت درخواست من در سیستم ثبت سفارت عبارت ریجکت شده را حذف کنند و منتظر خبر اصلی باشند.
    7- بالاخره دوشنبه 27 خرداد تماس گرفتند که ویزای من و همسرم هر دو صادر شده و برای تحویل به سفارت مراجعه کنم.
    8- سفارت برخلاف گذشته هیچ ایمیلی برای من و همسرم ارسال نکرد (در هر دو پاسخ) و نتیجه پرینت شده را حضورا تحویل داد.
    9- روز سه شنبه 28 خرداد به صورت تلفنی و پیک با پرداخت حدود 490 هزار تومان، بیمه مسافرتی رو برای هر دو نفر تهیه کردم.
    10- روز چهارشنبه صبح ساعت 9 به سفارت مراجعه کردیم. پاسپورت ها رو تحویل دادیم و پرینت فایل تایید ویزا رو تحویل گرفتیم.
    11- پنج شنبه ساعت 3 بعدازظهر برای دریافت پاسپورت به سفارت رفتیم و پاسپورت ها رو تحویل گرفتیم.....

امیدوارم برای همه دوستان خبرهای خوش بدون دردسر و به راحتی بیاد....
    خوش باشین
    علیرضا
    سلام اول تبریک میگم همیشه منتظر بودم خبر دریافت ویزاتونو بگیرم!! چون مال شما داشت دیگه خیلی طول میکشید !! ولی عجب تراژدی و استرسی سرتون اومد!! امیدوارم اونجا و در مراحل دیگه زندگیتون به این بدشانسیا برخورد نکنید !! یه شرح مختصر هم مجددا از رشته . سن . سابقه کار . و نمره ایلتستان باز بدهید ممنون میشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)