صفحه 417 از 638 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427467517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

از نظر قانونی نه سفارت و نه هیچ کس دیگری نمیتونه اطلاعات حساب شما از قبیل موجودی را از بانک استعلام کنه.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirataei نمایش پست ها
    از نظر قانونی نه سفارت و نه هیچ کس دیگری نمیتونه اطلاعات حساب شما از قبیل موجودی را از بانک استعلام کنه.
    سرکار خانم ف. د. که با گرین کارت به دانمارک اومدند، به خاطر برداشتن پول ریجکت شدند و در نامه ای که برایشان ارسال شده بود، نوشته شده بود که حساب با گواهی مطابقت نداشته و در ایمیلی که برای آفیسر زدند، به ایشان اعلام شد که بانک اطلاع داده که یک روز بعد از برداشتن پول، حساب به حداقل ممکن رسیده است. حالا اینکه بانک خلاف کرده یا نه موضوع دیگری است.
    برای همین مجددا مدارک رو فرستادند و تنها چیزی که قبول کردند این بود که پولی اضافه تر برای اپلای ندادند.
    اما من بارها افرادی را دیدم که پول برداشتند و هیچ اتفاقی هم نیفتاده.

Junior Member

سلام دوستان. دکترای داروسازی تو پوزیتیو لیست هست یا نیست بالاخره؟؟ پس اون فارماکونومیست چیه تو سایر رشته های پزشکی؟؟ معادل فارماکونومیست تو ایران همون داروساز میشه با یک تفاوتهای جزئی و علی الظاهر باید جزو پوزیتیو لیست باشه. اگه دوستان نظری دارند راهنمائی بفرمایند. سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من آمده و ذکر شده که برای شش ماه معتبر است ولی بعضی ها می گن که بایستی ظرف سه ماه خارج بشوم آیا کسی در این زمینه می تونه کمک کنه ممنون
    شما برای گرفتن گرین کارت یک و نیم تا دو ماه وقت نیاز داری. پس بهتره حداکثر تا ماه چهارم بری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dryaghoub نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان گرامی
    من دکتر داروساز با ده سال سابقه کار ، سن 36 سال ، نمره آیلتس 5.5 هستم که در اسفند 91 مدارک خود راتحویل سفارت دادم و الان نامه ای برام آمده که پرونده ام رد شده و تا هشت هفته می تونم اعتراض بدم ویاتماس بگیرم و با افسر پرونده صحبت کنم . چون داروسازی جزو لیست پوزیتیو می باشد مجموع امتیازاتم 110 باید می شد ولی رشته داروسازی را جزو لیست حساب نکردند و کلا 90 امتیاز برای من داده اند. می خواستم از دوستان بپرسم که چرا من را جزو لیست پوزیتیو حساب نکردند و در حال حاضر چه کاری می تونم انجام دهم ، از همه دوستان و بزرگان فروم تقاضای جواب و کمک دارم .
    به امید دیدن همه دوستان در انمارک .

سلام دوست عزیز میشه بیشتر راجع به مدارکتون توضیح بدید شاید نامه سابقه کاریتون مشکلی داشته؟؟؟ شاید شرح کارتون رو خوب ننوشتید یا موردای اینجوری؟؟ چون بنظرم داروسازی تو لیتشون هست با عنوان Pharmaconomist که تا پارسال نبود و اما امسال جزو other health and personal care هستش و حتی کاریابی ابن سینا وابسته به سازمان نظام پزشکی دوباره تو لیستای کاری خودش اسم داروسازان رو برای دانمارک آورده در صورتی که تا پارسال تو سایتشون نبود و تلفنی هم که باهاشون صحبت کردم گفتند چند ماهیه از لیست پوزیتیو در اومده. Pharmaconomist معادل Pharmacist در ایران میشه و کاراشون هم دقیقا یکیه. کلا یک خورده بیشتر توضیح بدید لطفا؟؟
    ویرایش توسط perovskia : June 24th, 2013 در ساعت 01:10 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان که متاهل است لطفا راهنمایی کنند.
    من نامزد دارم نامزدم 2 هفته پیش وقت سفارت داشت مدارکش و تحویل داد من میخوام مدارکم تحویل بدم دوستان اگه کسی نامزد بوده اقدام کرده لطفا راهنمایی کنند با تشکر.
    به شرطیکه رسما ازدواج کرده باشید (وجود سند ازدواج) میتونین اقدام کنین
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

سلام

يه راهنمايي ميخواستم واسه مناطق مختلف كپنهاگ
    كدوم مناطقش مركز شهره، كدومشون واسه خونه گرفتن بهتره؟

سلام دوستان من یه سوال دارم:

من فوق دیپلم دارم بعد لیسانس گرفتم بعد فوق لیسانس ، حالا سوالم اینه که آیا باید مدرک فوق دیپلم و ریز نمراتش رو هم باید ترجمه کنم و براش تاییدیه تحصیلی از دانشگاه بگیرم و یکی دیگه اینکه برای لیسانس دانشگاه آزادم باید برم از کجا تاییده تحصیلی بگیرم(آخه انگار تو تهران باید اینکارو بکنم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام

يه راهنمايي ميخواستم واسه مناطق مختلف كپنهاگ
    كدوم مناطقش مركز شهره، كدومشون واسه خونه گرفتن بهتره؟
    بستگى به ميزان بودجتون داره
    ولى براى اينكه بتونيد از امكانات كمون كپنهاگ استفاده كنيد بايد داخل خود شهر باشيد مخصوصا كلاس زبان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك - آزاد تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بالاخره پس از حدود 8.5 ماه ویزای من هم اومد. جا داره از کمک و همفکری همه دوستان بخصوص آقا بهزاد، رامین، کاوه و به صورت ویژه آقا امیر عزیز تشکر کنم.
    برخی موارد رو خواستم جهت اطلاع دوستان بگم که شاید جالب باشه.....
    1- نامه رسید مدارک اگر صادر و ارسال بشه معمولا 3 ماهه می یاد که در مورد من حدود 4 ماه شد...
    2- براساس نامه ای که با عنوان دریافت مدارک اومد، ویزای من می بایست 3 ماه پس از اون تاریخ یعنی حدود اواخر فروردین صادر می شد که نشد....
    3- از اواسط فروردین ماه تا اواخر خرداد من حدود 6 تا 7 بار با دانمارک تماس گرفتم که در ابتدا می گفتند ویزای شما 27 مارس (7 فروردین) صادر شده و وقتی می گفتم چیزی دریافت نکردم، عذرخواهی می کردند و میگفتند: نه، هنوز در حال بررسی هست!!!!!!!
    4- در روز 16 خرداد از سفارت تماس گرفتند و گفتند شما ریجکت شدین!!!؟؟؟!!!، بیایین مدارکتون رو تحویل بگیرین..... ما هم با کلی ناراحتی رفتیم و پس از چندین ساعت معطلی، مدارک ما رو برگرداندند. وقتی مدارک رو چک کردم، دیدم فایل اعلام ارزیابی، امضا نداره!!! در متن امتیاز من 100 می شه!!!! در نتیجه گیری گفتند که شما امتیازتون 100 نیست!!!!.... وقتی بهشون گفتم با کمال خونسردی گفتند به ما ارتباطی نداره، با آفیسرتون در دانمارک تماس بگیرین!!! جالب اینجا بود که من روز قبلش با دانمارک تماس گرفتم و اونا گفته بودند که مدارک در حال بررسی است و طی هفته های آتی خبرش رو اعلام می کنیم...
    5- حالا شما تصور کنین در این لحظه چه احساسی دارین. شانس من در این لحظه حضور دوست عزیزم، امیر در کپنهاگ بود. یک معرفی نامه برای ایشون نوشتم و امضا کردم . ایشون هم با اون نامه به اداره مربوطه در دانمارک مراجعه کردند و مورد رو حضوری پیگیری کردند. جالب بود که نفرات شاغل در آن اداره، ارسال این نامه بدون امضا و ... را یک اشتباه بزرگ اعلام کردند و مجدداً گفتند که به زودی پاسخ نهایی اعلام میشه و این ارزیابی اعتبار ندارد!!!!
    6- من هم طی نامه ای که برای خانم خادمپور و خانم مغروری ارسال کردم، کل داستان رو بیان کردم و درخواست کردم مقابل وضعیت درخواست من در سیستم ثبت سفارت عبارت ریجکت شده را حذف کنند و منتظر خبر اصلی باشند.
    7- بالاخره دوشنبه 27 خرداد تماس گرفتند که ویزای من و همسرم هر دو صادر شده و برای تحویل به سفارت مراجعه کنم.
    8- سفارت برخلاف گذشته هیچ ایمیلی برای من و همسرم ارسال نکرد (در هر دو پاسخ) و نتیجه پرینت شده را حضورا تحویل داد.
    9- روز سه شنبه 28 خرداد به صورت تلفنی و پیک با پرداخت حدود 490 هزار تومان، بیمه مسافرتی رو برای هر دو نفر تهیه کردم.
    10- روز چهارشنبه صبح ساعت 9 به سفارت مراجعه کردیم. پاسپورت ها رو تحویل دادیم و پرینت فایل تایید ویزا رو تحویل گرفتیم.
    11- پنج شنبه ساعت 3 بعدازظهر برای دریافت پاسپورت به سفارت رفتیم و پاسپورت ها رو تحویل گرفتیم.....

امیدوارم برای همه دوستان خبرهای خوش بدون دردسر و به راحتی بیاد....
    خوش باشین
    علیرضا

ارزوی موفقیت برای شما همسرتون دارم . من هم بعد از 6 ماه و نیم تونستم برای همسرم ویزا بگیرم . و اینکه ویزای شما با هم رسیده خیلی عالیه . موفق باشید رضا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)