صفحه 420 از 638 نخستنخست ... 320370410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430470520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,191 تا 4,200 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سابقه کار و زبان الزامی است
    این رو جایی مشخصاً خوندین؟ من جایی نخوندم و فکر می کنم اگر قرار بود اینطور باشه امتیاز های مازاد تحصیلی رو حذف می کردن و کلاً سیستم امتیاز بندی شون رو تغییر می دادن که نشه راحت 100 امتیاز داشت
    منم بدون سابقه کار 105 امتیاز میارم (با سن، تحصیلات، دانشگاه، زبان و سازگاری) و برداشتم از کلیت یادداشت های انجمن این بود که داشتن حداقل امتیاز کافیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی خوشحال شدم که ویزاتون راگرفتید،یک سوال هم ازتون داشتم ،شما واسه خودتون و همسرتون به صورت همزمان درخواست کرده بودید که همزمان ویزا گرفتید؟
    علی رضا عزیز کل مراحله اقدام خودشون و همسرشون رو قبلا با جزئیات در فروم قرار دادن وقت بزارید فروم رو مطاله کنید تمام جوابهاتون هست.

ولی بطور کلی بخوام بگم اگه به فاصله 2 هقته تا یک ماه بعد از خودتون برای همسرتون اقدام کنید به احتمال زیاد ویزاتون با هم می یاد. ( من ، آقای علی رضا ، آقای کاوه و خیلی های دیگه توی فروم توی همین بازه زمانی برای همسرهامون اقدام کردیم و همزمان ویزا گرفتیم)

Junior Member

باسلام و تشکر از perovskia عزیز که جواب دادند،
    در نامه ای که سفارت از طرف اداره مهاجرت به من دادند نحوه حساب امتیاز رادرجدولی نوشته که برای من 60 امتیاز برای دکترای داروسازی دادند سن 10 امتیاز ، زبان 15 امتیاز و سابقه کار بالای 3 سال فقط 5 امتیاز . برای بودن دردلیست پوزیتیو و نیز سابقه کار لیست پوزیتیو امتیازی ندادند با اینکه در لیست رشته داروسازی با نام pharmaconomist وجود دارد. حالا من چطور می تونم اثبات کنم که pharmaconomist همان phamacist می باشد و در ایران کلیه دروس داروسازی در این دوره که دکترا هم می باشد آموزش داده می شود.
    در ضمن اگر کسی تجربه ای از اعتراض به اداره مهاجرت دارد ممنون می شم راهنمائی کند چون در نامه هم اشاره شده که تا 8 هفته باپرداخت 780 کرون می توانم اعتراض کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    این رو جایی مشخصاً خوندین؟ من جایی نخوندم و فکر می کنم اگر قرار بود اینطور باشه امتیاز های مازاد تحصیلی رو حذف می کردن و کلاً سیستم امتیاز بندی شون رو تغییر می دادن که نشه راحت 100 امتیاز داشت
    منم بدون سابقه کار 105 امتیاز میارم (با سن، تحصیلات، دانشگاه، زبان و سازگاری) و برداشتم از کلیت یادداشت های انجمن این بود که داشتن حداقل امتیاز کافیه.
    این سابق کار خواستنشون ظاهرأ الزامی است، ولی یک باگ بزرگ داره و اون اینکه سابقه کار پنجساله اخیر را فقط قبول می‌کنند و کسی که تازه فارغ التحصیل شده باشه عملأ و منطقأ با توجه به اینکه فقط کار تمام وقت را قبول می کنند هیچ سابقه کاری نمی‌تواند داشته باشد و باید قاعدتأ رد بشه که اینطور نیست. اینه که به نظر می‌شه تعبیر کرد که بدون سابقه کار هم می‌شود درخواست داد. ولی احساس من اینه که بالاخره باید سابقه کاری باشه، حتی اگه قبل از پنجسال باشه و امتیازی نیاره...
    در مجموع مباحث این گروه نشان داده که کار اداری و کاغذبازی همه جای دنیا هزار تا عیب و ایراد داره و بخشی از ذاتشه... چه آمریکا، چه دانمارک و چه ایران

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dryaghoub نمایش پست ها
    در نامه ای که سفارت از طرف اداره مهاجرت به من دادند نحوه حساب امتیاز رادرجدولی نوشته که برای من 60 امتیاز برای دکترای داروسازی دادند سن 10 امتیاز ، زبان 15 امتیاز و سابقه کار بالای 3 سال فقط 5 امتیاز . برای بودن دردلیست پوزیتیو و نیز سابقه کار لیست پوزیتیو امتیازی ندادند با اینکه در لیست رشته داروسازی با نام pharmaconomist وجود دارد. حالا من چطور می تونم اثبات کنم که pharmaconomist همان phamacist می باشد و در ایران کلیه دروس داروسازی در این دوره که دکترا هم می باشد آموزش داده می شود.
    در ضمن اگر کسی تجربه ای از اعتراض به اداره مهاجرت دارد ممنون می شم راهنمائی کند چون در نامه هم اشاره شده که تا 8 هفته باپرداخت 780 کرون می توانم اعتراض کنم.
    شما برای اینکه امتیاز پوزیتیو لیست رو بیارین، در بعضی از رشته ها، حتما باید Danish Authorisation رو داشته باشین. در فهرست هم اشاره شده. برای همین روی امتیاز پوزیتیو تحصیل نمی تونین حساب کنین و اعتراض هم فایده ای نداره.
    تنها جایی که ممکن هست کمک کنه، امتیاز پوزیتیو مربوط به سابقه کارتون هست.
    پیشنهاد من این هست که صفحه مربوط به متقاضیان گرین کارت در رشته پزشکی رو بخونین و با بچه هایی که در صفحه مربوط به پزشکی فعالیت می کنند ارتباط ایجاد کنید. اونها قوانین مربوط به Authorisation رو خیلی خوب بلد هستند. شاید مجبور بشین دوباره اقدام کنین ولی به نظر من ارزش داره که با بچه های اون مبحث بیشتر آشنا بشین.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%DA%A9

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    من جایی مشخصا نخوندم. ولی در مورد زبان مطمینم که رد میکنند. در مورد سابقه کار هم به احتمال 99% رد میکنند. چون اصلا منطقی نمیاد.
    حالا هم با هر دو این حالات قبول هم بکنند ، کار پیدا کردن تو دانمارک بدون سابقه کار تقریبا 0 درصده. ریسک بسیار بزرگیه.
    من پیشنهاد میکنم که دوستان با این شرایط ویزای تحصیلی بگیرند (حالا هر کشور اروپایی که شد). وقت و هزینه شون رو تلف نکنند.
    ضمنا رو امتیاز سازگاری تون خیلی حساب نکنید. چون بسیار سخت گیرانه عمل میکنند و ممکنه 0 بدهند. (این رو من شنیدم)

یه پستی من نوشتم راجع به دکترای زبان روسی. پیشنهاد میکنم اون رو بخونید.

Junior Member

دوستان کسی میدونه سابقه کار به عنوان researcher حزء positive list حساب میشه و باید چه طور گرفته بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط asmean نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه سابقه کار به عنوان researcher حزء positive list حساب میشه و باید چه طور گرفته بشه؟
    در حال حاضر تحت عنوان The Greencard scheme جزء positive list نیست. ولی قبل از 2013 به این صورت
    :Researcher, social sciences
    Requirement: Master's degree بود.
    به این جمله که از سایت کپی کردم دقت کنید:
    Work experience

Your work experience can be given points according to how many years, within the last five years, you have worked as a researcher or in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals.
    یعنی نیازی نیست که جزء positive list باشه. ولی شنیدم که researcherبایدphdداشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میشه بیشتر راجع به مدارکتون توضیح بدید شاید نامه سابقه کاریتون مشکلی داشته؟؟؟ شاید شرح کارتون رو خوب ننوشتید یا موردای اینجوری؟؟ چون بنظرم داروسازی تو لیتشون هست با عنوان Pharmaconomist که تا پارسال نبود و اما امسال جزو other health and personal care هستش و حتی کاریابی ابن سینا وابسته به سازمان نظام پزشکی دوباره تو لیستای کاری خودش اسم داروسازان رو برای دانمارک آورده در صورتی که تا پارسال تو سایتشون نبود و تلفنی هم که باهاشون صحبت کردم گفتند چند ماهیه از لیست پوزیتیو در اومده. Pharmaconomist معادل Pharmacist در ایران میشه و کاراشون هم دقیقا یکیه. کلا یک خورده بیشتر توضیح بدید لطفا؟؟
    شايد بهتر اين باشه كه نمره ايلتس و بالا ببريد كه ديگه مشكلي بابت ١٠٠ امتياز نداشته باشين

نقل قول نوشته اصلی توسط dryaghoub نمایش پست ها
    دوست عزیز pharmaconomist یک رشته اختصاصی در دانمارک و بعضی جاهای دیگه هست و با phamacist متفاوت هست
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pharmaconomist
    honesty and rationality are keys to peace

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)