صفحه 421 از 638 نخستنخست ... 321371411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431471521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,201 تا 4,210 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام. من علاوه بر لیسانس باید فوق دیپلمم و ریز نمراتش رو هم ترجمه ترجمه کنم و تاییدیه بگیرم یا لیسانسم کافیه؟

Junior Member

سلام دوستان.......
    کسی از دوستان میدونه بعد از اومدن ویزای همسر ...تا چند ماه بعد فرصت برای رفتن به دانمارک برای همسر هست..ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    سلام دوستان.......
    کسی از دوستان میدونه بعد از اومدن ویزای همسر ...تا چند ماه بعد فرصت برای رفتن به دانمارک برای همسر هست..ممنون
    اگر منظورتون جی آر وان هستش که عین نفر اصلیه. یعنی ماکزیمم 6 ماه. که قاعدتا باید ماه 4 ام برین که کاراتونو بکنین.

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

بچه ها دو سوال کمی تکراری
    1- من فوق مکانیک هستم و در نامه گواهی اشتغالم از یک شرکت خودرو سازی، عبارت فول تایم رو آوردند ولی عنوان شغلی رو ذکر نکردند. آیا مهمه که حتما عنوان مهندسی مکانیک در آن فرم نوشته بشه یا نه؟
    2- راجع به تایید مدارک تحصیلی بالاخره چه کنم؟ دانشگاه ارشدم(علم و صنعت) این مدرک رو می ده ولی دانشگاه لیسانسم (مازندران) به هیچ وجه نمی ده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    1- من فوق مکانیک هستم و در نامه گواهی اشتغالم از یک شرکت خودرو سازی، عبارت فول تایم رو آوردند ولی عنوان شغلی رو ذکر نکردند. آیا مهمه که حتما عنوان مهندسی مکانیک در آن فرم نوشته بشه یا نه؟
    2- راجع به تایید مدارک تحصیلی بالاخره چه کنم؟ دانشگاه ارشدم(علم و صنعت) این مدرک رو می ده ولی دانشگاه لیسانسم (مازندران) به هیچ وجه نمی ده.
    در مورد سوال اولتون من فکر می کنم اگه 10 امتیاز پوزیتیو لیست برای سابقه کار را بخواهید باید عنوان مهندس مکانیک نوشته بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    1- باید ذکر بشود که شما با مدرک***** تحت عنوان ********از تاریخ***********تا ***********به صورت فول تایم کار کردید.
    2- اگر از علم و صنعت گرفتید (که قانونا باید از دفتر روابط بین‌الملل بگیرید) همان را ببرید دانشگاه مازندران و بگویید من از این نامه برای لیسانسم می‌خواهم. توصیه می‌کنم مستقیما با مدیر کل روابط بین‌الملل صحبت کنید و نه با کارمندان...

Junior Member

دوستان سلام
    ازتون در يك مورد راهنمايي ميخام
    من براي پرداخت وجه case order id با يكي از دوستام كه المانه هماهنگ كردم كه از طريق حواله بانكي وجه رو پرداخت كنه.
    سوالي كه ايشون مطرح ميكنه اينه كه بانك پول رو به يورو دريافت ميكنه و من نگرانيم از اينه كه اداره مهاجرت اين پرداخت به يورو رو قبول نكنه يا به نرخ تبديلش ايراد بگيره.
    ميتونيد اگه تجربه يا اگاهي داريد منو از اين نگراني خارج كنيد تا پولم سوخت نشه.
    پ ن: من هفته بعد وقت سفارت دارم.
    ممنون

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ازتون در يك مورد راهنمايي ميخام
    من براي پرداخت وجه case order id با يكي از دوستام كه المانه هماهنگ كردم كه از طريق حواله بانكي وجه رو پرداخت كنه.
    سوالي كه ايشون مطرح ميكنه اينه كه بانك پول رو به يورو دريافت ميكنه و من نگرانيم از اينه كه اداره مهاجرت اين پرداخت به يورو رو قبول نكنه يا به نرخ تبديلش ايراد بگيره.
    ميتونيد اگه تجربه يا اگاهي داريد منو از اين نگراني خارج كنيد تا پولم سوخت نشه.
    پ ن: من هفته بعد وقت سفارت دارم.
    ممنون
    منم به یورو پرداخت کردم قبول میکنن خودشون تبدیلش میکنن به کرون نگران نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    منم به یورو پرداخت کردم قبول میکنن خودشون تبدیلش میکنن به کرون نگران نباشید
    با سلام،
    6375 کرون دانمارک معادل با چند یورو میشه ؟
    اصولا امکانش هست سایتی معرفی بفرمایید که تبدیل کرون دانمارک به یورو در آن اومده باشه و به گونه ای باشه که با ضربی که مثلا سفارت برای تبدیل کرون دانمارک به یورو استفاده می کنه برابری کنه ؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    با سلام،
    6375 کرون دانمارک معادل با چند یورو میشه ؟
    اصولا امکانش هست سایتی معرفی بفرمایید که تبدیل کرون دانمارک به یورو در آن اومده باشه و به گونه ای باشه که با ضربی که مثلا سفارت برای تبدیل کرون دانمارک به یورو استفاده می کنه برابری کنه ؟
    ممنونم.
    سایت XE.COM رو ببین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)