صفحه 424 از 638 نخستنخست ... 324374414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434474524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,231 تا 4,240 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

هزینه همین 6375 بود دیگه؟ درسته؟

Junior Member

اگه خوب نمره زبانتون خوبه و سابقه کاریتون بالاست ضرر نداره اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    هزینه همین 6375 بود دیگه؟ درسته؟
    قیمت تغییر نکرده نه
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...s-and-fees.htm

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ADP نمایش پست ها
    دوستان عزیز من ده دسامبر گذشته مدارکمو دادم 19 مارچ نامه دریافت مدارک را دادند ولی هیچ نتیجه ای اعلام نکردن هنوز ...تا حالا کسی پیگیری انجام داده تو این وضعیت که موثر باشه
    سلام
    منم دسامبر اقدام کردم بعد نامه دریافت مدارک یه نامه دیگه اومد از سفارت که واسه نقص مدرک بود اما هنوز جوابی نیومده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    بهزاد جان من حداقل 7-8 پزشک رو میشناسم که ویزاشون اومده و برای همه با وجود اتورایز نبودن امتیازها به این صورت محاسبه شده که سابقه کار =15 و مدرک=60
    کسائی که ریجکت شدن من س نفر رو مسشناسم که دو نفر متخصص و یک نفر فوق تخصص بوده که در هر سه مورد سابقه کار طرح رو ارائه کردن که توی ون نوشته بوده" نامبرده خدمات قانونی خود را به مدت مثلا 2 سال گذرانده است" یعنی این سه نفر هر سه در سابقه کارشون حرفی از طبابت و این چیزا به میون نیومده بوده. در کل به نظرم نسبت به متخصص ها خیلی اورینته عمل نمیکنه کارشناس دانمارک ولی هنوز پزشک عمومی ندیدم که با احتساب مدرک =60 و سابقه کار 10 یا 15 امتیاز 100 اورده باشه و به علت اتورایز نبودن ریجکت شده باشه. من چون وسواس داشتم خیلی تحقیق کردم در این مورد.
    در مورد داوسازها هم پست زدم که اون شغلی که در لیست پوزیتیو دانمارک هست متفاوت از داروسازیه ایرانه( اون یه رشته 3 ساله هست ) اونها خودشون در دانمارک صنف شون جدای از داوسازهاست. این نتیجه تحقیقات من هست. دوست داروسازمون فکر میکنم تنها روی سابقه کارشون جای مانور داشته باشن که بتونن اون رو شبیه رشته پوزیتیو بنویسن وگرنه مدرکشون مطمئن باشن که توی پوزیتیو نیست
    این لینک ویکی در مورد دو رشته هست که نشون میده در دانمارک دو عنوان بسیار شبیه ولی قطعا متفاوت هستن
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pharmaconomist
    در مورد dentist-dk عزیز هم خب ایشون دندانپزشکن و مسیرشون کاملا شبیه پزشکاست که بالا گفتم 60 مدرک و 10 یا 15 سابقه کار بدون اتورایز براشون حساب میشه.
    من هم كاملا با نظر شما موافقم و احتمالا چون همكاران متخصص حدود چهارسال رزيدنت بودن و حتما يكسالي هم طول كشيده تا امتحان رزيدنتي قبول شن پس سابقه كارشون(دوران طرح) قبل ٥ سال گذشته ميافته،پس بدون سابقه كار حساب ميشن و به صد امتياز و نميگيرند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    آره متاسفانه حذف شد با این وجود من 100 امتیاز رو میارم دیگه نمیدونم ویزا رو بدن یا نه
    نگران نباشيد اگر صد امتياز و مياريد حتما ويزا و ميگيريد!من با اينكه نقص مدرك خورده بودم كمتر از يه ماه (بيست روز) بعد ويزام امد!

Junior Member

جهت اطلاع همکارای پزشک ، دندانپزشک و داروساز
    این رشته ها امتیاز دکترا رو نمیاره بلکه 60 امتیاز محسوب میشه ، طبق ایمیلی که به the danish agency for universities and internationalization zadam
    امتیاز پوزیتیو لیست زمانی محسوب میشه که danish authorization داشته باشه که عملا ما هیچ کدوم اونو نداریم چون باید امتحانات زبان و دروس مربوه رو پاس کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drparisa نمایش پست ها
    جهت اطلاع همکارای پزشک ، دندانپزشک و داروساز
    این رشته ها امتیاز دکترا رو نمیاره بلکه 60 امتیاز محسوب میشه ، طبق ایمیلی که به the danish agency for universities and internationalization zadam
    امتیاز پوزیتیو لیست زمانی محسوب میشه که danish authorization داشته باشه که عملا ما هیچ کدوم اونو نداریم چون باید امتحانات زبان و دروس مربوه رو پاس کنیم
    کاملا حق با شماست مرحله تعیین کننده فقط نامه سابقه کار و شرح وظایف کاریه برای دوستان پزشک و دندانپزشک در حال حاضر

Junior Member

سلام ، با تشکر از راهنمایی هاتون
    من رفتم دانشگاه علامه برای تایید مدارکم , ترجمه و کپی مدرک گرفتن بردن بعد یه پاکت مهروموم شده دادن ، حالا فکر می کنم نکنه اصلاً نامه تاییدیه تو پاکت نیست !!! امکانش هست ؟ من اصلاً ندیدم چی تو پاکت هست بجز ترجمه رسمی مدارک ......

Junior Member

اگر کسی دانشجوی فوق لیسانس باشد و یکسال از تحصیل آن گذشته باشد آیا امتیاز مدرک فوق لیسانس یکساله رو میگیره یا باید دو سال تحصیل رو در ایران تموم کنه و مدرک داشته باشه؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)