صفحه 425 از 638 نخستنخست ... 325375415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435475525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,241 تا 4,250 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    دوستان راجع به سابقه کار یک سوال دارم
    من از دو شرکت سابقه کار دارم و ترجه کردم. اولی همزمان با تحصیل فوق لیسانس بوده (برای اطمینان خاطر آوردمش- 2 سال) و دومی بعد از فارغ التحصیلی(3 سال تمام در شرکت نفت)
    حالا میخام ببرسم که سابقه کار همرمان با تحصیلم میتونه تاثیر منفی داشته باشه روی روند بررسی بروندم.
    بعبارت دیگه سابقه همزمان با تحصیل رو تحویل بدهم یا خیر؟
    با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت برای شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

کسی از دانشگاه امیرکبیر یا تهران تاییدیه گرفته؟؟؟
    میدونید چقد طول میکشه؟؟؟

Junior Member

سلام من امتیازم میشه 125 ( دکتری=80، مهندسی شیمی=10، سن=15، زبان=20) منتهی سابقه کار همزمان با تحصیل بوده یعنی عملا بدون سابقه کار! به نظرتون اقدام کنم یا نه الکی منتظر نشم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh_t62 نمایش پست ها
    سلام ، با تشکر از راهنمایی هاتون
    من رفتم دانشگاه علامه برای تایید مدارکم , ترجمه و کپی مدرک گرفتن بردن بعد یه پاکت مهروموم شده دادن ، حالا فکر می کنم نکنه اصلاً نامه تاییدیه تو پاکت نیست !!! امکانش هست ؟ من اصلاً ندیدم چی تو پاکت هست بجز ترجمه رسمی مدارک ......
    اگر بتوانید سری به داخل پاکت بزنید بد نیست. شاید فقط مهر کرده باشند و اصلا نا‌مه‌ای در کار نباشد. احتمالا شما به آموزش مراجعه کرده‌اید . باید یه اداره روابط بین‌الملل دانشگاه بروید.موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام من امتیازم میشه 125 ( دکتری=80، مهندسی شیمی=10، سن=15، زبان=20) منتهی سابقه کار همزمان با تحصیل بوده یعنی عملا بدون سابقه کار! به نظرتون اقدام کنم یا نه الکی منتظر نشم. ممنون
    اگر سابقه کار را در نظر نگیرید باز هم 100 را می‌آورید. و با توجه به ایمیلهایی که از مراکز کاریابی من دریافت می‌کنم وضعیت مهندسی شیمی نسبتا خوب است.
    شخصا توصیه می‌کنم با شرایطی که شما دارید سری هم به سایت نیوزیلند بزنید. شاید موقعیت خیلی بهتری پیداکنید.پیروز باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf123 نمایش پست ها
    اگر کسی دانشجوی فوق لیسانس باشد و یکسال از تحصیل آن گذشته باشد آیا امتیاز مدرک فوق لیسانس یکساله رو میگیره یا باید دو سال تحصیل رو در ایران تموم کنه و مدرک داشته باشه؟؟
    مدرک باید داشته باشید. به دانشجو که مدرک پایان تحصیلات نمیدهند! غیر از این است؟ سری به این آدرس بزنید. در مورد ایران مستر یکساله نیامده است.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام
    دوستان راجع به سابقه کار یک سوال دارم
    من از دو شرکت سابقه کار دارم و ترجه کردم. اولی همزمان با تحصیل فوق لیسانس بوده (برای اطمینان خاطر آوردمش- 2 سال) و دومی بعد از فارغ التحصیلی(3 سال تمام در شرکت نفت)
    حالا میخام ببرسم که سابقه کار همرمان با تحصیلم میتونه تاثیر منفی داشته باشه روی روند بررسی بروندم.
    بعبارت دیگه سابقه همزمان با تحصیل رو تحویل بدهم یا خیر؟
    با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت برای شما
    در نامه سابقه کار باید عنوان شود با چه مدرکی کار کرده‌اید. آن نامه سه ساله کافی است ولی اگر می‌خواهید نامه قبلی را هم اضافه کنید به عنوان سابقه کار حتما توضیح بنویسید. در ضمن سابقه کار باید طی 5 سال اخیر باشد آیا این طور هستند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

سلام آیا کسی از امیرکبیر یا دانشگاه تهران تاییدیه گرفته تا حالا؟ من دوشنبه وقت سفارتمه . امروز رفتم امیر کبیر گفت نمیدیم . دانشگاه تهران هم درخواست دادم هنوز جواب ندادن؟ آیا وقت سفارتم رو عقب بندازم؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط drparisa نمایش پست ها
    جهت اطلاع همکارای پزشک ، دندانپزشک و داروساز
    این رشته ها امتیاز دکترا رو نمیاره بلکه 60 امتیاز محسوب میشه ، طبق ایمیلی که به the danish agency for universities and internationalization zadam
    امتیاز پوزیتیو لیست زمانی محسوب میشه که danish authorization داشته باشه که عملا ما هیچ کدوم اونو نداریم چون باید امتحانات زبان و دروس مربوه رو پاس کنیم
    پریسا جان میشه لطف کنی و سوال و جواب رو اینجا(البته تو فروم مسیر پزشکا بزاری تا کاملش رو دقیق بخونیم؟ اخه من توی فروم کشورهای دیگه خوندم که همون مرحله اول رجیستریشن که شامل ارسال مدارک به اداره بهداشت دانمارک هست رو به عنوان اتورایز میپذیرن( 10 امتیاز اضافه) ولی اونجا کسی مدرکی ارائه نکرده بود برای همین الان مشکوکم که پس اون کار فرستادن مدارک برای اداره سلامت الکی هست و باعث تغییر امتیاز ما نمیشه؟ چون بعضی ها دارن اینکارو میکنن
    ممنونم از همکاریت
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    سلام آیا کسی از امیرکبیر یا دانشگاه تهران تاییدیه گرفته تا حالا؟ من دوشنبه وقت سفارتمه . امروز رفتم امیر کبیر گفت نمیدیم . دانشگاه تهران هم درخواست دادم هنوز جواب ندادن؟ آیا وقت سفارتم رو عقب بندازم؟؟
    مرسی
    دوست عزیز به نظر من فارغ از اینکه تاییدیه میدن این دو دانشگاه یا نه، شما درخواست تعویق وقت ندین چون سیستمشون عجیب و بی نظمه و کارتون ممکنه خیلی عقب بیافته!
    اگه دوستان گفتن که قبلا از این دو دانشگاه تاییدیه گرفتن که وقتتون رو حاضر بشید، مدارک موجودتون رو تحویل بدین، برای تکمیل نقص مدرک بهتون فرصت میدن، خودتون هم برای تکمیل مدارکتون حتماً درخواست وقتِ زودتر بکنید (چه دوشنبه حضوری و یا تلفنی روزهای بعد)
    اگر هم که تا دوشنبه معلوم شد تاییدیه نمیدن که در فرم اپلیکشینتون یه کامنت اضافه می کنید که نمیدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)