صفحه 426 از 638 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436476526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من فارغ از اینکه تاییدیه میدن این دو دانشگاه یا نه، شما درخواست تعویق وقت ندین چون سیستمشون عجیب و بی نظمه و کارتون ممکنه خیلی عقب بیافته!
    اگه دوستان گفتن که قبلا از این دو دانشگاه تاییدیه گرفتن که وقتتون رو حاضر بشید، مدارک موجودتون رو تحویل بدین، برای تکمیل نقص مدرک بهتون فرصت میدن، خودتون هم برای تکمیل مدارکتون حتماً درخواست وقتِ زودتر بکنید (چه دوشنبه حضوری و یا تلفنی روزهای بعد)
    اگر هم که تا دوشنبه معلوم شد تاییدیه نمیدن که در فرم اپلیکشینتون یه کامنت اضافه می کنید که نمیدن.
    من چند روز پیش به خانم مغروری ایمیل زدم و موضوع تاییده مدرک خودم رو گفتم که دانشگاه همچنین مدرکی رو نمی ده و در فرم GR1 هم توضیح دادم.
    گفت خوبه پس مشکلی پیش نمی یاد. ( به همین خاطر من دنبال تاییده دیگه نمی رم.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من فارغ از اینکه تاییدیه میدن این دو دانشگاه یا نه، شما درخواست تعویق وقت ندین چون سیستمشون عجیب و بی نظمه و کارتون ممکنه خیلی عقب بیافته!
    اگه دوستان گفتن که قبلا از این دو دانشگاه تاییدیه گرفتن که وقتتون رو حاضر بشید، مدارک موجودتون رو تحویل بدین، برای تکمیل نقص مدرک بهتون فرصت میدن، خودتون هم برای تکمیل مدارکتون حتماً درخواست وقتِ زودتر بکنید (چه دوشنبه حضوری و یا تلفنی روزهای بعد)
    اگر هم که تا دوشنبه معلوم شد تاییدیه نمیدن که در فرم اپلیکشینتون یه کامنت اضافه می کنید که نمیدن.
    ممنون بابت راهنماییتون ... فقط یه سوال کجای فرم باید بنویسم؟؟ چی بنویسم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    من چند روز پیش به خانم مغروری ایمیل زدم و موضوع تاییده مدرک خودم رو گفتم که دانشگاه همچنین مدرکی رو نمی ده و در فرم GR1 هم توضیح دادم.
    گفت خوبه پس مشکلی پیش نمی یاد. ( به همین خاطر من دنبال تاییده دیگه نمی رم.)
    توی فرم GR1 چیز خاصی رو باید تیک بزنیم ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf123 نمایش پست ها
    اگر کسی دانشجوی فوق لیسانس باشد و یکسال از تحصیل آن گذشته باشد آیا امتیاز مدرک فوق لیسانس یکساله رو میگیره یا باید دو سال تحصیل رو در ایران تموم کنه و مدرک داشته باشه؟؟
    سلام. شما ظاهرا خیلی عجله دارید! باید اصل مدرکتون رو بگیرید حتما.
    دانمارک کشوری است که باید خیلی حساب شده بیایید.
    کاراتونو بکنید و سر فرصت تو ایران دنبال پوزیشن های شغلی بگردید و مارکت اینجا رو شناسایی کنید.
    کار شما در اصل از ایران شروع میشه.

به نظر من با طمانینه بیشتری در مورد دانمارک فکر کنید و تصمیم بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون ... فقط یه سوال کجای فرم باید بنویسم؟؟ چی بنویسم؟؟
    در بند 7 من این رو نوشتم:

XXX and XXX universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review

مشکلی براتون پیش نمیاد. نقص مدرک هم نمی خورید. دانمارک هم بهتون گیر نمیده. خیالتون راحت باشه.

سلام. من در یک شرکت دولتی کار می کنم و من ازشون گواهی سابقه کار خواستم گفتن می دیم اما باید بگید که این گواهی خطاب کی باشه ( مثلا" بانک ملی شعبه فلان)در غیر اینصورت صادر نمی کنن. اگه ممکنه لطفا منو راهنمایی کنین:
    1- نامه گواهی سابقه کار خطاب به کجا باشه(اداره مهاجرت دانمارک یا کجا)؟
    2- من هنوز تو این شرکت دارم کار میکنم زمان شروع بکارم معلومه اما تا زمان فعلی رو چی بگم بنویسن؟( یعنی بنویسن از سال 83 تاکنون ایرادی نداره یا باید به جای تاکنون تاریخ الن رو بزنه).
    3- در نامه گواهی سابقه کار نوشتن سمت و تمام وقت بودن کافیه یا چیز دیگه ای هم لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام. من در یک شرکت دولتی کار می کنم و من ازشون گواهی سابقه کار خواستم گفتن می دیم اما باید بگید که این گواهی خطاب کی باشه ( مثلا" بانک ملی شعبه فلان)در غیر اینصورت صادر نمی کنن. اگه ممکنه لطفا منو راهنمایی کنین:
    1- نامه گواهی سابقه کار خطاب به کجا باشه(اداره مهاجرت دانمارک یا کجا)؟
    2- من هنوز تو این شرکت دارم کار میکنم زمان شروع بکارم معلومه اما تا زمان فعلی رو چی بگم بنویسن؟( یعنی بنویسن از سال 83 تاکنون ایرادی نداره یا باید به جای تاکنون تاریخ الن رو بزنه).
    3- در نامه گواهی سابقه کار نوشتن سمت و تمام وقت بودن کافیه یا چیز دیگه ای هم لازمه؟
    سلام
    1- نامه مهم نیست به کجا باشه چون تو ترجمه به whom it may concern تغییر میکنه.
    2- زمان شروع کارتون که معلومه،‌ زمان پایان کار چون معلوم نیست تو نامه بنویسند که در حال حاضر مشغل به کار هستید کفایت میکنه،‌اما سفارت برای محاسبه امتیازتون تاریخ نامه رو آخر حساب میکنه.
    3- اگه researcher باشین سمت مهمه،‌اگه تو positive list باشین مهمه که عنوان مدرکتون تو نامه بیاد. مثلا بگن بع عنوان مهندس مکانیک،‌...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    در بند 7 من این رو نوشتم:

XXX and XXX universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review

مشکلی براتون پیش نمیاد. نقص مدرک هم نمی خورید. دانمارک هم بهتون گیر نمیده. خیالتون راحت باشه.

و من نیز همین کار رو کردم. البته هنوز مدارکم رو تحویل ندادم. ضمنا برای این کار هم به خانم مغروری در سفارت میل زده ام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

سلام
    در ایمیل درخواست وقت مصاحبه Date of issue of the English certificate and the expiry date را وقتی هنوز مدرک ندارم چی بنویسیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    در نامه سابقه کار باید عنوان شود با چه مدرکی کار کرده‌اید. آن نامه سه ساله کافی است ولی اگر می‌خواهید نامه قبلی را هم اضافه کنید به عنوان سابقه کار حتما توضیح بنویسید. در ضمن سابقه کار باید طی 5 سال اخیر باشد آیا این طور هستند؟
    سلام دوست گرامی
    ممنونم که ‍وقت گذاشتی و باسخم رو دادی
    میشه بفرمایید چه توضیحی و کجا(تو فرم حا ار ۱ ؟) بنویسم؟
    تو نامه سه ساله نفتم قیدی به مدرک تحصیلی و حتی سمتم نشده. از خ مغروری برای سابقه نفتم برسیدم گفت مشکلی نداره. حالا خودم دودلم. نظر یا تجربه شما چیه؟
    ولی تو نامه اولیم که بیشترش در ۵ سال گذشته قرار میگیره سمتم رو کارشناسی بشتیبانی فنی زدن که بنظر مرتبط با مهندسی مکانیک(رشته خودم) میاد
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)