صفحه 427 از 638 نخستنخست ... 327377417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437477527 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,261 تا 4,270 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    دوستان یک سوال مهم
    من دوستم از آلمان مبلغ رو واریز کرده
    یکی از دوستان میگفت که برات ایمیل اتوماتیک میاد که شما مبلغ رو برداخت کردید.و میگفت باید برینتش رو ببرید برای سفارت. آیا این مطلب درسته؟
    تا این لحظه برای من ایمیلی -بعد از یک روز نرسیده و یکشنبه هم وخت سفارت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال مهم
    من دوستم از آلمان مبلغ رو واریز کرده
    یکی از دوستان میگفت که برات ایمیل اتوماتیک میاد که شما مبلغ رو برداخت کردید.و میگفت باید برینتش رو ببرید برای سفارت. آیا این مطلب درسته؟
    تا این لحظه برای من ایمیلی -بعد از یک روز نرسیده و یکشنبه هم وخت سفارت دارم
    ميتونيد بريد تو سايت مهاجرت و اون پايين بزنيد كه كيس اوردر داريد و شماره رو وارد كنيد اگر پول واريز شده باشه مينويسه كه اين مقدار پول براى اين كيس پرداخت شده و پرينت بگيريد

Junior Member

سلام دوست گرامی
    ممنونم که ‍وقت گذاشتی و باسخم رو دادی
    میشه بفرمایید چه توضیحی و کجا(تو فرم حا ار ۱ ؟) بنویسم؟
    تو نامه سه ساله نفتم قیدی به مدرک تحصیلی و حتی سمتم نشده. از خ مغروری برای سابقه نفتم برسیدم گفت مشکلی نداره. حالا خودم دودلم. نظر یا تجربه شما چیه؟
    ولی تو نامه اولیم که بیشترش در ۵ سال گذشته قرار میگیره سمتم رو کارشناسی بشتیبانی فنی زدن که بنظر مرتبط با مهندسی مکانیک(رشته خودم) میاد
    ممنون
    دوست گرامی همونطوری که دوستمون kitdhj گفتند در سابقه کار باید عنوان شود با چه مدرکی کار کرده اید یعنی: با مدرک ...... و با عنوان ..... از تاریخ .... تا ..... به صورت تمام وقت کار کرده اید. به خصوص که رشته شما در لیست پوزیتیو قرار داره و اگه در نامه سابقه کارتون ذکر بشه امتیاز پوزیتیو لیست رو هم برای سابقتون می گیرید. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

موضوعی که بر حسب تجربه شخصی و مطالعه‌ای که روی سایت مهاجرت داشتم در مورد نامه سابقه کار عرض می‌کنم لطفا بزرگان انجمن(آقایان بهزاد و رامین و کاوه و ...) ایرادی داشت اصلاح کنند.

1- کارمندانی که مدارک را بررسی می‌کنند به هیچ عنوان نامه را تفسیر نمی‌کنند بلکه باید آن چیزی که مورد نظر آنهاست در نامه قید شده باشد.( در این مورد خود من به مشکل برخوردم که مدارک را اصلاح کردم)

2- اگر شما می‌خواهید از امتیاز positive list استفاده کنید باید مدرک و عنوان شغلی شما با جدول positive list سازگار باشد. کارمند اداره مهاجرت از کجا بفهمد من طی 5 سال گذشته در فلان شرکت کار مرتبط داشتم 15 امتیاز بدهد یا کار نامرتبط داشتم و 5 امتیاز بدهد؟ این امکان وجود دارد که من با مدرک مهندسی مکانیک(مثلا) با کلی آشنا و پارتی به عنوان نگهبان مشغول به کار شده باشم.

3- سعی شود دقیقا عنوان شغلی شما با positive list یکسان باشد. مثلا به جای اینکه بنویسد "مسئول کارگاه ساختمانی" بنویسد "مهندس ساختمان=Building engineer" و همچنین در ترجمه به دارلترجمه اصرار کنید این کلمه را بنویسد.
    4- وقتی در نامه شما می‌نویسند 5 سال سابقه در این شرکت کار کرده‌اید، معلوم نیست کدام 5 سال. پس باید دقیقا تاریخ شروع و پایان قید شود. چون فقط به 5 سال گذشته امتیاز داده می‌شود.

5-نظر شخصی من این است که اگر دوستانی بدون نیاز به امتیاز سابقه کار ، 100 امتیاز و بالاتر می‌آورند. باز هم یک سابقه کار ارایه دهند که پرونده کامل باشد. حتی اگر این سابقه کار امتیازی برای آنها نیاورد. تصور من این است که برای اشتغال بعد مهاجرت مفید باشد. البته این نظر شخصی من است و حتما دوستان با تجربه نظر من را نقد خواهند کرد.

شاید دوستانی باشند که این موارد را رعایت نکرده‌اند و الان دانمارک هستند ولی بسیاری هم هستند که دچار مشکل شدند و عدم رعایت این نکات باعث مشکلات آنها شده است. قصد بنده فقط راهنمایی و اشتراک تجربیات و از همه مهمتر ادای دین به این انجمن است.قصد خودنمایی یا ادعای فضل ندارم. بنده از یک اسم رمز استفاده کرده‌ام حتی کسی اسم واقعی من را نمی‌داند. (‌در جواب پیام خصوصی یکی از دوستان)

درود بر همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    ميتونيد بريد تو سايت مهاجرت و اون پايين بزنيد كه كيس اوردر داريد و شماره رو وارد كنيد اگر پول واريز شده باشه مينويسه كه اين مقدار پول براى اين كيس پرداخت شده و پرينت بگيريد
    سلام
    بعد از وارد کردن آی دی همچین چیزی برام مینویسه
    بنظر شما منظورش چی میتو.نه باشه؟
    Payment status

Payment form shown/sent by post
    Select payment type

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

Payment status

Select payment type
    Order payment form

یعنی پرداخت نشده.
    شخصی که به جای شما پرداخت کرده‌هم رسید دریافت کرده؟

Junior Member

سلام
    بعد از وارد کردن آی دی همچین چیزی برام مینویسه
    بنظر شما منظورش چی میتو.نه باشه؟
    Payment status

Select payment type

دوست عزیز فقط در صورتی که با ویزا کارت یا کارتهای بانکی پرداخت کنید در این بخش میتوانید پیگیری کنید در غیر اینصورت باید رسید بانکی که پول از طریق ان حواله شده اسکن کنند با کیفیت بالا و برای شما ارسال کنند در ضمن هنگام حواله باید دقت کنند مبلغ کارمزد را حتما خودتان باید پرداخت کنید نه مقصد در غیر اینصورت از مبلغ واریزی کم خواهد شد و مبلغ ارسالی با مبلغ مربوطه متفاوت خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

آقا میشه دوستانی که ویزاشون رو گرفتن بگن از وقتی مدارکشون رو تحویل دادن تا وقتی ویزاشون اومده چقد طول کشیده؟

دوستان من در حین کار تحصیل می کردم و ارشد رو 10 روز هستش که گرفتم رشته من تو پوزتیو لیست هستش. آیا امتیاز پوزتیو بهم تعلق میگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    دوستان من در حین کار تحصیل می کردم و ارشد رو 10 روز هستش که گرفتم رشته من تو پوزتیو لیست هستش. آیا امتیاز پوزتیو بهم تعلق میگیره؟
    با لیسانس بله ولی با فوق خیر. چون شما سابقه کارتون مربوط به قبل از فوق میشه. حساب کنید ببینید با لیساتس 100 میارید. می‌تونید با لیسانس اقدام کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)