صفحه 428 از 638 نخستنخست ... 328378418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438478528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,271 تا 4,280 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    آقا میشه دوستانی که ویزاشون رو گرفتن بگن از وقتی مدارکشون رو تحویل دادن تا وقتی ویزاشون اومده چقد طول کشیده؟
    در طی صفحات گذشته این بزرگواران همین لطف را در حق ما منتظران داشته‌اند. از 3تا15 ماه را من سراغ دارم. برای جزئیات بیشتر 200 صفحه گذشته را مرور کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط در صورتی که با ویزا کارت یا کارتهای بانکی پرداخت کنید در این بخش میتوانید پیگیری کنید در غیر اینصورت باید رسید بانکی که پول از طریق ان حواله شده اسکن کنند با کیفیت بالا و برای شما ارسال کنند در ضمن هنگام حواله باید دقت کنند مبلغ کارمزد را حتما خودتان باید پرداخت کنید نه مقصد در غیر اینصورت از مبلغ واریزی کم خواهد شد و مبلغ ارسالی با مبلغ مربوطه متفاوت خواهد بود.
    ظاهرا در همین صفحه( درون شکل) هم در سطر های پایین برای پرداخت حواله گزینه‌هایی وجود دارد. در مورد نظر شما کمی شک دارم( با عرض معذرت)‌تجربه شخصی دارید؟
    3.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    ظاهرا در همین صفحه( درون شکل) هم در سطر های پایین برای پرداخت حواله گزینه‌هایی وجود دارد. در مورد نظر شما کمی شک دارم( با عرض معذرت)‌تجربه شخصی دارید؟
    3.jpg
    بهتر صفحات را باز کنید ببینید جایی برای پرداخت ندارد فقط اطلاعات مربوط به بانکی که باید پول به حساب بریزید انجاست فقط از طرق کارت بانکی ویزا یا مستر می توانید پول را در لحظه بریزید. من از هر دو طریق پول ریختم و مطمئن هستم دیگه خودتون میدونید.

Junior Member

آقا میشه دوستانی که ویزاشون رو گرفتن بگن از وقتی مدارکشون رو تحویل دادن تا وقتی ویزاشون اومده چقد طول کشیده؟
    من june سال گذشته اقدام کردم و کمتر از 3 ماه حدود 70-80 روز ویزام امد و سرعت نمی دونم به چی ربط دارد ولی کلا اصلا قابل پیش بینی نیست خیلی ها قبل من مدارک داده بودن اما دیرتر امد ولی خیلی عجله نکنید من توصیه میکنم خیلی کارها را قبل از امدن به اینجا انجام بدید من الان 7 ماه بیشتر اینجام 3 ترم زبان هم رفتم اما هنوز از کار درست حسابی خبری نیست و دارم بر میگردم . توصیه میکنم حداقل زبان را شروع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام. من در یک شرکت دولتی کار می کنم و من ازشون گواهی سابقه کار خواستم گفتن می دیم اما باید بگید که این گواهی خطاب کی باشه ( مثلا" بانک ملی شعبه فلان)در غیر اینصورت صادر نمی کنن. اگه ممکنه لطفا منو راهنمایی کنین:
    1- نامه گواهی سابقه کار خطاب به کجا باشه(اداره مهاجرت دانمارک یا کجا)؟
    2- من هنوز تو این شرکت دارم کار میکنم زمان شروع بکارم معلومه اما تا زمان فعلی رو چی بگم بنویسن؟( یعنی بنویسن از سال 83 تاکنون ایرادی نداره یا باید به جای تاکنون تاریخ الن رو بزنه).
    3- در نامه گواهی سابقه کار نوشتن سمت و تمام وقت بودن کافیه یا چیز دیگه ای هم لازمه؟
    درود بر شما
    1- خطاب به سفارت دانمارک خوبه. میتونه به شکل عمومی هم باشه که فرمودین نمیدن. ولی اگر انگلیسیه میتونه to whom it may concern باشه
    2-فرق نمیکنه. من تاکنون نوشتم (که قاعدتا میشه تا تاریخ نامه) و مشکلی هم پیش نیومد برای ویزا. میتونه تاریخ روز رو هم براتون بزنه.
    3-سمت. شرح وظایف در قالب 3-4 مورد. و تمام وقت بودن به شکل هفته ای 44 ساعت. ضمنا دقت کنید که کلمه ای که لازم دارین (اونی که در لیست + اومده) رو حتما در سمت و شرح وظایف بیارین. یا اگر نامه فارسیه به مترجم تاکید کنید که اون جوری که شما میخواید ترجمه کنه. مثلا الکتریکال رو ننویسه الکترونیک! دقیقا همون کلمه ای باشه که تو لیست + اومده. حتی اگه لازمه ویکی پدیا رو هم ملاحظه کنید تا شرح کاری شبیه به اون براتون بنویسن. نامه سابقه کار برای امتیاز و ارزشیابیتون خیلی مهمه.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    سلام
    در ایمیل درخواست وقت مصاحبه Date of issue of the English certificate and the expiry date را وقتی هنوز مدرک ندارم چی بنویسیم.

کلی بنویسید. بزنین ایلتس ولی نمره رو ننویسید.
    اگر امتحانتون نزدیکه ماه و سال امتحان رو بزنید و دو سال بعد هم میشه انتهاش.
    روز رو ننویسید. چون میگن شما که هنوز ندادین امتحان رو! با این کار شما حداکثر یک ماه جلو میافتید. چون روز رو نمینویسید...

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    من june سال گذشته اقدام کردم و کمتر از 3 ماه حدود 70-80 روز ویزام امد و سرعت نمی دونم به چی ربط دارد ولی کلا اصلا قابل پیش بینی نیست خیلی ها قبل من مدارک داده بودن اما دیرتر امد ولی خیلی عجله نکنید من توصیه میکنم خیلی کارها را قبل از امدن به اینجا انجام بدید من الان 7 ماه بیشتر اینجام 3 ترم زبان هم رفتم اما هنوز از کار درست حسابی خبری نیست و دارم بر میگردم . توصیه میکنم حداقل زبان را شروع کنید.
    ممنون دوست عزیز... شما چی خونده بودید؟ از کجا اقدام کردید؟ ایران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    ممنونم که ‍وقت گذاشتی و باسخم رو دادی
    میشه بفرمایید چه توضیحی و کجا(تو فرم حا ار ۱ ؟) بنویسم؟
    تو نامه سه ساله نفتم قیدی به مدرک تحصیلی و حتی سمتم نشده. از خ مغروری برای سابقه نفتم برسیدم گفت مشکلی نداره. حالا خودم دودلم. نظر یا تجربه شما چیه؟
    ولی تو نامه اولیم که بیشترش در ۵ سال گذشته قرار میگیره سمتم رو کارشناسی بشتیبانی فنی زدن که بنظر مرتبط با مهندسی مکانیک(رشته خودم) میاد
    ممنون
    دو پست قبلی من رو ببینید.
    ببینید نامه تون خیلی مهمه. حتما کلماتی رو استفاده کنید که تو لیست + هست.

موفق باشی
    کاوه

Junior Member

ممنون دوست عزیز... شما چی خونده بودید؟ از کجا اقدام کردید؟ ایران؟
    it , ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    موضوعی که بر حسب تجربه شخصی و مطالعه‌ای که روی سایت مهاجرت داشتم در مورد نامه سابقه کار عرض می‌کنم لطفا بزرگان انجمن(آقایان بهزاد و رامین و کاوه و ...) ایرادی داشت اصلاح کنند.

1- کارمندانی که مدارک را بررسی می‌کنند به هیچ عنوان نامه را تفسیر نمی‌کنند بلکه باید آن چیزی که مورد نظر آنهاست در نامه قید شده باشد.( در این مورد خود من به مشکل برخوردم که مدارک را اصلاح کردم)

2- اگر شما می‌خواهید از امتیاز positive list استفاده کنید باید مدرک و عنوان شغلی شما با جدول positive list سازگار باشد. کارمند اداره مهاجرت از کجا بفهمد من طی 5 سال گذشته در فلان شرکت کار مرتبط داشتم 15 امتیاز بدهد یا کار نامرتبط داشتم و 5 امتیاز بدهد؟ این امکان وجود دارد که من با مدرک مهندسی مکانیک(مثلا) با کلی آشنا و پارتی به عنوان نگهبان مشغول به کار شده باشم.

3- سعی شود دقیقا عنوان شغلی شما با positive list یکسان باشد. مثلا به جای اینکه بنویسد "مسئول کارگاه ساختمانی" بنویسد "مهندس ساختمان=Building engineer" و همچنین در ترجمه به دارلترجمه اصرار کنید این کلمه را بنویسد.
    4- وقتی در نامه شما می‌نویسند 5 سال سابقه در این شرکت کار کرده‌اید، معلوم نیست کدام 5 سال. پس باید دقیقا تاریخ شروع و پایان قید شود. چون فقط به 5 سال گذشته امتیاز داده می‌شود.

5-نظر شخصی من این است که اگر دوستانی بدون نیاز به امتیاز سابقه کار ، 100 امتیاز و بالاتر می‌آورند. باز هم یک سابقه کار ارایه دهند که پرونده کامل باشد. حتی اگر این سابقه کار امتیازی برای آنها نیاورد. تصور من این است که برای اشتغال بعد مهاجرت مفید باشد. البته این نظر شخصی من است و حتما دوستان با تجربه نظر من را نقد خواهند کرد.

شاید دوستانی باشند که این موارد را رعایت نکرده‌اند و الان دانمارک هستند ولی بسیاری هم هستند که دچار مشکل شدند و عدم رعایت این نکات باعث مشکلات آنها شده است. قصد بنده فقط راهنمایی و اشتراک تجربیات و از همه مهمتر ادای دین به این انجمن است.قصد خودنمایی یا ادعای فضل ندارم. بنده از یک اسم رمز استفاده کرده‌ام حتی کسی اسم واقعی من را نمی‌داند. (‌در جواب پیام خصوصی یکی از دوستان)

درود بر همه دوستان
    درود بر همگی دوستان و مخصوصا نگارنده محترم ؛

از اظهار لطفتون ممنونم. ما به خدا بزرگ نیستیم و فقط اطلاعات بقیه رو به بقیه منتقل میکنیم!!! هر چی هم میدونیم از همین فروم یاد گرفتیم.
    پست شما بسیار مهم و تاثیر گذار است و دوستان حتما به نامه شون توجه کنند.

در تکمیل صحبت شما عرض میکنم:

1- دقیقا درست است. آنها مثل ماشین هستند و ذهن مربعی دارند. این وظیفه شماست که لقمه را جویده و کار را پخته تحویل انها دهید. پس دقیقا از همان کلماتی استفاده کنید که در لیست + هست.
    5- برای اشتغال بعد از مهاجرت رزومه و نوع اپلیکیشن نوشتن شما مهم است. سیستم های کار در اینجا و شرکت ها به اطلاعات اداره مهاجرت دسترسی ندارند (به شکل معمول) پس نگران بعدنش نباشید. وقتی فرایند گرفتن ویزاتون تموم شد بعد به فکر شغل باشید. مثلا اگر الان با عنوان مهندس ساختمان اپلای کرده اید برای ویزا، به این معنا نیست که همه دانمارک دیگه شما رو به عنوان این شغل میشناسند. مثلا اگر در واقع کار مکانیک هم بلدین میتونین فقط رو مکانیک مانور بدین و ساختمان رو فراموش کنید! یا بگید آی تی بلدید. به همین سادگی. به شرطی که واقعا بلد باشید و بتونید اختلاف رشته و کارتون رو برای طرف تفسیر کنید. یا مثلا گواهی نامه دوره، رو "ROO" کنید!

موفق باشید
    کاوه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)