صفحه 435 از 638 نخستنخست ... 335385425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445485535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,341 تا 4,350 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz_8013 نمایش پست ها
    با سلام
    کسانی که بعد از اومدن ویزاشون برای همسرشون آنلاین اقدام کردن و گواهی تمکن مالی دادن، الان که نرخ ارز مرجع تغییر کرده دوباره باید افزایش بدن حسابشونو و دوباره نامه ببرن یا نمی خواهد دیگه؟ چون هنوز ویزای همسر نیومده!
    و سوال دیگر اطلاع دارید جدیدا ویزای همسر چقدر زمان میبره البته بعد از اومدن ویزای فرد اصلی آنلاین اقدام شده؟
    گواهی تون باید به روز باشه یا مثلا حداکثر سه هفته پیش. زمان خودم من یادمه که هر 3 هفته یه گواهی میگرفتم و تجدید میکردم که اگه قیمت تغییر کرد 3 هفته جلو باشم.
    اون چیزی که تو سایت آپلود میکنین نباید خیلی قدیمی باشه.
    ویزا ها با هم میاد و نفر اصلی آنلاین اقدام نمیکنه و همسرش انلاین اقدام میکنه. فاصله اقدام نفر اصلی با همسر حدود 4 هفته خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    گواهی تون باید به روز باشه یا مثلا حداکثر سه هفته پیش. زمان خودم من یادمه که هر 3 هفته یه گواهی میگرفتم و تجدید میکردم که اگه قیمت تغییر کرد 3 هفته جلو باشم.
    اون چیزی که تو سایت آپلود میکنین نباید خیلی قدیمی باشه.
    ویزا ها با هم میاد و نفر اصلی آنلاین اقدام نمیکنه و همسرش انلاین اقدام میکنه. فاصله اقدام نفر اصلی با همسر حدود 4 هفته خوبه.
    با تشکر از راهنمایی شما
    ببخشید انگار منظورمو خوب نرسوندم
    من نامه گواهی تمکن مالی به روز بردم منتها بعد یک هفته که برای همسر آنلاین اقدام کرده بودم (تقریبا دو هفته پیش) نرخ مرجع ارز از 1200 به 2500 تغییر کرد حالا باید مبلغ دوبرابر کنیم دوباره ببریم یا لازم نیست چون اون موقع که گواهی پیوست کردیم نرخ ارز قبلی بود؟
    در مورد سوال دوم جواب ویزای من 2 ماه پیش اومده و جدیدا دو هفته پیش برای همسر اقدام کرده بودم که خانم مغروری گفت 2 ماه جواب ویزای همسر میاد میخواستم ببینم همینطوره؟ چون بچه های فروم گفته بودن حداقل 4 ماه تا یک سال زمان میبره!!

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

درباره تعییر نرخ ارز و مشکلات مربوطه برای گرین‌کارتی‌ها:
    1- آنهایی که گواهی تمکن مالی بردن و سفارت قبول کرده، نیاز به ارسال مجدد ندارند تا وقتی که خود اداره مهجرت دانمارک این را بخواهد.
    2- آنهایی که قبلا اقدام کرده‌اند حتی‌الامکان از پرسیدن این موضوع اجتناب کنید(به صورت ایمیل و تلفن و..) چون ممکن است تازه آنها را متوجه این موضوع کنید و همه را به صورت فله‌ای ریجکت کنند یا از همه بخواهند نامه تمکن مالی را تجدید کنیم.
    3- قاعدتا قانون عطف به ما سبق نمی‌شود و تصور می‌کنم لزومی ندارد اینقدر نگران باشید.
    4- کسانی که هنوز مدارک را تحویل نداده‌اند. با نرخ جدید نامه تمکن بگیرند. حتی اگر مدرکشان کامل و آماده تحویل است.
    5- لطفا دوستانی که دانمارک هستند از سایت بانک مرکزی یا سایتهای اکسچنج دانمارکی تحقیق کنید آیا نرخ DKK_IRR تغییر کرده یا نه. چون ظاهرا آن نرخ قبلی هنوز معیار بین المللی(از سایتهایی که من تحقیق کردم)

Junior Member

رفقا سلام
    امروز رفتم سفارت مدارکو تحویل دادم
    مبلغ رزیدنسی ابلیکیشن به 250 دلار و مبلغ بابت تاییدیه هر مدرک به 35 دلار تغییر کرده. حواستون باشه مبلغ کافی همراهتون باشه
    همه چیز به ضرر ما داره بیش میره!

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz_8013 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی شما
    ببخشید انگار منظورمو خوب نرسوندم
    من نامه گواهی تمکن مالی به روز بردم منتها بعد یک هفته که برای همسر آنلاین اقدام کرده بودم (تقریبا دو هفته پیش) نرخ مرجع ارز از 1200 به 2500 تغییر کرد حالا باید مبلغ دوبرابر کنیم دوباره ببریم یا لازم نیست چون اون موقع که گواهی پیوست کردیم نرخ ارز قبلی بود؟
    در مورد سوال دوم جواب ویزای من 2 ماه پیش اومده و جدیدا دو هفته پیش برای همسر اقدام کرده بودم که خانم مغروری گفت 2 ماه جواب ویزای همسر میاد میخواستم ببینم همینطوره؟ چون بچه های فروم گفته بودن حداقل 4 ماه تا یک سال زمان میبره!!
    درود بر شما.

اگر در سایت برای همسر گواهی رو اپلود کردید و کار تموم شده دیگه نیازی نیست این کار رو بکنید. تقریبا میشه گفت که خیلی شانس آوردین و میلیمتری رد کردین!
    در ضمن شما وظیفه ندارید که راه به راه گواهی تمکن ارایه بدید و اونها رو اپدیت نگه دارید از نرخ ارز تو ایران!!
    اگر اون زمانی که فایل تمکن رو اپلود کردید به روز (یا با اعتبار مثلا 3 هفته) بوده باشه (یعنی اختلاف تاریخ نامه تمکن با تاریخ اون روزی که تو سایت نامه رو گذاشتین کمتر از 3 هفته بوده باشه) هیچ مشکلی نیست و خیالتون راحت باشه.

شما کمی دیر برای همسر اقدام کردید و اگر قبل از اومدن ویزاتون برای همسر هم اقدام میکردید ویزاهاتون همزمان میاومد.
    ولی همون 2 ماهه که گفتن منطقیه (چون آنلاین بوده) 4 ماه تا 1 سال مال مدلهای قدیمی غیر آنلاین هستش.

پیروز باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    درباره تعییر نرخ ارز و مشکلات مربوطه برای گرین‌کارتی‌ها:
    1- آنهایی که گواهی تمکن مالی بردن و سفارت قبول کرده، نیاز به ارسال مجدد ندارند تا وقتی که خود اداره مهجرت دانمارک این را بخواهد.
    2- آنهایی که قبلا اقدام کرده‌اند حتی‌الامکان از پرسیدن این موضوع اجتناب کنید(به صورت ایمیل و تلفن و..) چون ممکن است تازه آنها را متوجه این موضوع کنید و همه را به صورت فله‌ای ریجکت کنند یا از همه بخواهند نامه تمکن مالی را تجدید کنیم.
    3- قاعدتا قانون عطف به ما سبق نمی‌شود و تصور می‌کنم لزومی ندارد اینقدر نگران باشید.
    4- کسانی که هنوز مدارک را تحویل نداده‌اند. با نرخ جدید نامه تمکن بگیرند. حتی اگر مدرکشان کامل و آماده تحویل است.
    5- لطفا دوستانی که دانمارک هستند از سایت بانک مرکزی یا سایتهای اکسچنج دانمارکی تحقیق کنید آیا نرخ DKK_IRR تغییر کرده یا نه. چون ظاهرا آن نرخ قبلی هنوز معیار بین المللی(از سایتهایی که من تحقیق کردم)
    در سایت xe.com همون نرخ 1226 تومن رو زده. ولی این دردی رو دوا نمیکنه. چون اونها معیار تبدیلشون اون جمله ای هست که بانک تو نامه مینویسه:
    1 دلار = 2479 تومان

به نظر من کارمندان اداره مهاجرت برای تبدیل به سایت ها سر نمیزنند. (اصولا وقت همچین کاری رو هم فکر نمیکنم داشته باشند)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    رفقا سلام
    مبلغ رزیدنسی ابلیکیشن به 250 دلار و مبلغ بابت تاییدیه هر مدرک به 35 دلار تغییر کرده. حواستون باشه مبلغ کافی همراهتون باشه
    سلام دوست عزیز در کل چند دلار خرجت شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    رفقا سلام
    دو ماه پیش هم همین بود البته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز در کل چند دلار خرجت شد؟
    من 425 دلار (5 تا برابر با اصل شد)

سئوال مهم
    حالا که ارز مرجع رو برداشتن کسانی که مثلا یک ماه مدارکشون را تحویل دادند به بعد باید چیکار کنند؟ چون با این وضع پولی که بانک باید گذاشته بشه، 2 برابر باشه

با تشکر
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)