صفحه 442 از 638 نخستنخست ... 342392432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452492542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,411 تا 4,420 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    1-آیا می‌شود از آدرس یک نفر استفاده کنیم ولی اون شخص مالیات ندهد؟
    حتما فرمی تکمیل میشه دیگه! در این فرم جایی هست که نوع منزل را مشخص کند. مثلا a- مالک b- مستاجر c-....

2-یه سوال دیگر هم دارم. آیا بعد از گرفتن CPR می‌شود آدرس را عوض کرد؟

اگر جواب 1 و 2 مثبت باشه،طی مهلت 5 روزه با آدرس یک دوست کار ثبت و درخواست کارت اقامت را انجام می‌دهیم بعد که خانه گرفتیم و جای مطمئن پیدا کردیم می‌رویم آدرس را اصلاح می‌کنیم.
    1- نه نمیشه. چون سیستمشون بسیار پیشرفته ست و از جیک و پوک خبر دارن. شما وقتی جایی رو ثبت میکنید یعنی دارید اجاره میدید به صاحب و اونها رو روش مالیت میبندند. کاری نداره فامیلتون هست یا نیست.
    در فرمی که شما تکمیل میکنید نوع منزل مشخص نمیشه و شما فقط ادرس مینویسی. ولی اونها میدونن که کی مالکه کی مستاجر. مساله رو پیچیده نکنید چون هم خودتون گیج میشید هم اونها رو گیج میکنید! بذارین کارشون رو بکنند. آدم های گیری نیستند و شما هم ساده و با صداقت برخورد کنید.

2- بله. به شرطی که ماکزیمم 5 روزه آدرس جدید رو اطلاع بدید والا جریمه میشید.

قسمت آخر:
    به نظر من توضیحتون ارتباطی به قسمت یک نداره. ولی:
    میشه این کار رو کرد. به شرطی که خونه دوستتون ادرس پذیر باشه و اجازه خاصی از کسی نخواد. این رو صاحب خونه میدونه.
    میتونین خونه دوستتون ادرس بذارید و 800-900 کرون در ماه بابت مالیات بهش بدین و سر فرصت دنبال خونه بگردید. ولی شما که دارید این پول رو میدید بالاخره میخواید یه جایی سرتون رو رو بالش بذارید! بهتره همون جا هم ادرستون باشه و هزینه اضافی متقبل نشید.

ضمنا عرض کردم مهلت 5 روزه رو جدی نگیرید. تا 20 روز هم شد مشکلی نداره ولی برید به کمون بگید که دنبال خونه میگیرید و تو این مدت گیر نیاوردید.

پیروز باشید
    کاوه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman90 نمایش پست ها
    کلا یه نامه دریافت کردید قبل از ویزا؟
    بله یک نامه ....من کسری مدارک نداشتم
    تجربه من در این پروسه این بود که نظم مورد انتظار وجود نداره و پی گیری از اداره مهاجرت دانمارک موثره و باعث میشه بهتون زودتر جواب بدن.علیرغم اینکه موقع تحویل مدارک بهم یک برگه دادن که حق پیگیری ندارین ....

Junior Member

دوستان كسي تجربه استفاده از ادرس شخص ديگه و پرداخت ماليات به اون شخص رو داره؟
    مي خوام بدونك اين تخمين اقاي كاوه يعني ٨٠٠-٩٠٠ كرون براي چه متراژي و چند نفر سكنه هستش؟
    كسي تجربه مشابه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در مورد پرداخت پول 6375 کرون دانمارک، دوست من که در خارج کشور هستن کردیت کارت ندارن، حالا از چه روشهای دیگه ای می تونن این پول را پرداخت کنند؟
    در سایت https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...nt/payment.htm بعد از وارد کردن case order id در قسمت international bank transfer هم که من خودم واسه امتحان کردن شیوه پرداخت می رم جایی برای اینکه پرداخت انجام بشه وجود نداره منظورم اینه که اصلا جایی نیست که بشه کلیک کرد .... لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور می تونم 6375 کرون رو به حساب بریزم که زمان زیادی برایم نمونده...
    ممنونم.
    دوست عزیز فقط داخل سایت از طریق ویزا کارت یا مستر کارت و کارتهای مشابه میتوانید پرداخت کنید برای international bank transfer شما دو کار میتونید انجام بدید اگر حساب در خارج از کشور دارید یا مراجعه حضوری به بانک میکنید و اطلاعات موجود در این قسمت را میدهید یا اگر بانک مربوطه اینترنت بانک دارد میتوانید به صورت انلاین از سایت بانک خودتون پرداخت کنید (تمام اطلاعات مورد نظر حساب در همین بخش وجود دارد)

نقل قول نوشته اصلی توسط ADP نمایش پست ها
    بله یک نامه ....من کسری مدارک نداشتم
    تجربه من در این پروسه این بود که نظم مورد انتظار وجود نداره و پی گیری از اداره مهاجرت دانمارک موثره و باعث میشه بهتون زودتر جواب بدن.علیرغم اینکه موقع تحویل مدارک بهم یک برگه دادن که حق پیگیری ندارین ....
    دانمارکی ها آدم های با حوصله ای هستند و دید مثبتی به زندگی دارند. منظور از پیگیریی که ایشون گفتن (مشابه انچه که در ایمیل هاشون میگن)، پیگیری از سفارت دانمارک در ایران هست. چون اصولا اعصاب معصاب ندارن و همه خبر ها برای اونها خبر بده!!

Junior Member

سلام با توجه به اینکه میبینم هر روز به تعداد دوستانی که برای دانمارک اقدام میکنند اضافه میشود و اینکه میبینم روند سرعت انجام پروسه ها کوتاهتر میشه و اشتیاق مهاجرت را برای همه زیادتر میکنه لازم دونستم یکسری اطلاعات به عزیزان بدم که کاملا آگاهانه اقدام کنند و با امادگی کامل وارد کشور بشوند البته این اطلاعات شاید برای باقی دوستان هم مفید باشد
    1- (احتمالا یکی از علتهای سرعت گرفتن روند کار اقامت، کم شدن قابل ملاحظه توریست و درامد حاصل از آن است)
    http://cphpost.dk/international/denm...st-destination
    2-(در یکی از پستها راجع به شرایط کاری نظر شخصی دادم اما مقاله ای مرتبط پیدا کردم چون تعدادی از دوستان راجع به وضعیت کار میپرسند فکر کنم مفید باشد)
    نکات جالبی دارد حتما بخوانید
    http://cphpost.dk/news/making-cut-im...ous-immigrants

سلام دوستان، کسی از سفارت جدیدا" وقت گرفته ؟ الان بیش از یک ماهه که ایمیل زدم وقت بدن اما تا الان جواب ندادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی از سفارت جدیدا" وقت گرفته ؟ الان بیش از یک ماهه که ایمیل زدم وقت بدن اما تا الان جواب ندادن.
    سلام. من هم شرایط شمارو دارم و تا الان جوابی نگرفتم. فکر می کنم بخاطر تعطیلات تابستونی فرایندشون کند شده یا شایدم سفارت زیادی شلوغ شده و متقاضی زیاده.

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_shimi نمایش پست ها
    سلام. من هم شرایط شمارو دارم و تا الان جوابی نگرفتم. فکر می کنم بخاطر تعطیلات تابستونی فرایندشون کند شده یا شایدم سفارت زیادی شلوغ شده و متقاضی زیاده.
    سلام نزدیک به 1 ماه پیش ما اقدام کردیم برای وقت سفارت حدود 2 هفته بعد جواب دادن برای aug 28 وقت دادن, و برادرم aug 14 وقت بهش دادن ما چند روز زودتر از برادرم اقدام کردیم ولی برادرم 2 هفته زودتر از ما وقت بهش دادن!!!
    و همکار همسرم 2 ماه پیش اقدام کرد وقتی که بهش دادن بعد از ما هست !!
    یا نظم ندارن یا دلیلی برای تأخیر دارن من متوجه نشدم ...
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    سلام نزدیک به 1 ماه پیش ما اقدام کردیم برای وقت سفارت حدود 2 هفته بعد جواب دادن برای aug 28 وقت دادن, و برادرم aug 14 وقت بهش دادن ما چند روز زودتر از برادرم اقدام کردیم ولی برادرم 2 هفته زودتر از ما وقت بهش دادن!!!
    و همکار همسرم 2 ماه پیش اقدام کرد وقتی که بهش دادن بعد از ما هست !!
    یا نظم ندارن یا دلیلی برای تأخیر دارن من متوجه نشدم ...
    از وقت های کنسل شده ارایه دادن ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)