صفحه 443 از 638 نخستنخست ... 343393433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453493543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,421 تا 4,430 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی از سفارت جدیدا" وقت گرفته ؟ الان بیش از یک ماهه که ایمیل زدم وقت بدن اما تا الان جواب ندادن.
    من با خانم مغروری صحبت کردم گفتهند دفترچه ایشون تا آخر 2013 پرشده ... باید منتظر باقی کارمنداشون باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط داخل سایت از طریق ویزا کارت یا مستر کارت و کارتهای مشابه میتوانید پرداخت کنید برای international bank transfer شما دو کار میتونید انجام بدید اگر حساب در خارج از کشور دارید یا مراجعه حضوری به بانک میکنید و اطلاعات موجود در این قسمت را میدهید یا اگر بانک مربوطه اینترنت بانک دارد میتوانید به صورت انلاین از سایت بانک خودتون پرداخت کنید (تمام اطلاعات مورد نظر حساب در همین بخش وجود دارد)
    از لینک زیر میتونید کارت مجازی تهیه کنید. البته نرخش یکم گرونه.

http://www.leenyx.com/app.php?page=p...ual-visa-cards

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط داخل سایت از طریق ویزا کارت یا مستر کارت و کارتهای مشابه میتوانید پرداخت کنید برای international bank transfer شما دو کار میتونید انجام بدید اگر حساب در خارج از کشور دارید یا مراجعه حضوری به بانک میکنید و اطلاعات موجود در این قسمت را میدهید یا اگر بانک مربوطه اینترنت بانک دارد میتوانید به صورت انلاین از سایت بانک خودتون پرداخت کنید (تمام اطلاعات مورد نظر حساب در همین بخش وجود دارد)
    با سلام و تشکر فراوان،
    روشی که من می توانم پرداخت کنم همان حالت دوم برای international bank transfer هست که فرمودید. حالا سوالی که اینجا برای من پیش اومده اینه که : در مورد حالت دوم که فرمودید ( اگر بانک مربوطه اینترنت بانک دارد میتوانید به صورت انلاین از سایت بانک خودتون پرداخت کنید...) در این صورت یه پرداختی انجام می شود و بس. چه مدرکی (کپی یا پرینت) را در روز appointment من باید به سفارت ارائه بدهم که نشان دهنده این باشه که پرداخت انجام شده چون فکر می کنم مثل سایر پرداختهای اینترنتی باشه که تنها و تنها مبلغ مورد نظر از حساب کسر شده و مثلا خریدی انجام می شود بدون مدرک خاصی ؟
    آیا این امکان وجود داره که بجای 6375 کرون دانمارک مبلغ معادل آن که در سایت آمده ( https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...s-and-fees.htm) یعنی 856 یورو رو پرداخت کنم ؟
    پیشاپیش تشکر می کنم از راهنماییتون.
    موفق باشید.

Junior Member

دوستان عزیز،
    برای مهر وزارت خارجه جهت ترجمه گواهی سابقه کار، حتما باید آگهی تاسیس شرکت گواهی دهنده باشه ؟ ( جایی که من گواهی سابقه کار واقعی گرفتم به هیج وجه به من چنین چیزی نمی دهند، باید چه کنم؟) لطفا دوستان از تجربه شان بفرمایند.
    ممنون.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    برای مهر وزارت خارجه جهت ترجمه گواهی سابقه کار، حتما باید آگهی تاسیس شرکت گواهی دهنده باشه ؟ ( جایی که من گواهی سابقه کار واقعی گرفتم به هیج وجه به من چنین چیزی نمی دهند، باید چه کنم؟) لطفا دوستان از تجربه شان بفرمایند.
    ممنون.
    چرا گواهیتون رو به انگلیسی نمیگیرید که دارالترجمه هم نخواد؟؟

Junior Member

با سلام و تشکر فراوان،
    روشی که من می توانم پرداخت کنم همان حالت دوم برای international bank transfer هست که فرمودید. حالا سوالی که اینجا برای من پیش اومده اینه که : در مورد حالت دوم که فرمودید ( اگر بانک مربوطه اینترنت بانک دارد میتوانید به صورت انلاین از سایت بانک خودتون پرداخت کنید...) در این صورت یه پرداختی انجام می شود و بس. چه مدرکی (کپی یا پرینت) را در روز appointment من باید به سفارت ارائه بدهم که نشان دهنده این باشه که پرداخت انجام شده چون فکر می کنم مثل سایر پرداختهای اینترنتی باشه که تنها و تنها مبلغ مورد نظر از حساب کسر شده و مثلا خریدی انجام می شود بدون مدرک خاصی ؟
    آیا این امکان وجود داره که بجای 6375 کرون دانمارک مبلغ معادل آن که در سایت آمده ( https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...s-and-fees.htm) یعنی 856 یورو رو پرداخت کنم ؟
    پیشاپیش تشکر می کنم از راهنماییتون.
    موفق باشید.
    با سلام
    معمولا در اینترنت بانکها برای ترانسفر خارجی یک پیغام براتون میاید که ازشما تائید میخواهد و و رسید پرداخت در همون قسمت پیغامها براتون میاید من خودم اینکار را یکبار کردم و میل را پرینت کردم بعنوان مدرک. اما در مورد مبلغ اگر بانک مربوطه با ارز یور باشد میتونید اینکار را انجام دهید فقط دقت کنید زمان ترانسفر یک قسمت دارد که ایا کل کارمزد انتقال پول مربوط به بانک مقصد و مبدا را شما میدهید یا نه؟ که حتما این قسمت را علامت بزنید چون گاهی بانک مقصد هم برای تبدیل ارز کارمزد کم میکند و مبلغ کمتر از مبلغ ارسال میشود

Junior Member

دوستان عزیز،
    ممنون.
    دوست عزیز نیازی نیست از شرکت بگیرید به خود روزنامه رسمی مراجعه کنید و یک نسخه برابر اصل گواهی تاسیس را بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    من پاسپورتم به جای 3 سال 2 سال وقت داره. به نظزتون مشکل ایجاد میکنه؟
    در ضمن مگه پرداخت ها به صورت نقدی در سفارت انجام نمیشه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان یک نفر پیدا بشه و کل مدارک مورد نیاز و چیکار کنیم که هزینه ها بیاد پایین را تو یه پی دی اف توضیح بده. هم خیر دنیا داره هم خیر آخرت. کسی نگه که بقیه ی پست ها را بخون چون 450 صفه است و خیلی هاش بی مورد

Junior Member

دوستان من امروز گواهی سپرده رااز بانک ملی گرفتم لذا پیشنهاد می کنم شما برای انتخاب بانک بیشتر تحقیق کنید

توی این گواهی دونکته وجود داشت اول اینکه بانک گفت به هیچ وجه نرخ را بر اساس کرون دانمارک نمی دهد و فقط بر اساس دلار یا یورو (در صورتی که بانک پارسیان گواهی را بر اساس کرون دانمارک هم می دهد ) و دوم اینکه نرخ دلار برابر با 25004 ریال محاسبه شده بود در صورتی که توی سایت بانک مرکزی قیمت دلار ۲۴,۷۸۷ ذکر شده است . تاریخ 23/04/92

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)