صفحه 446 از 638 نخستنخست ... 346396436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456496546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,451 تا 4,460 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط babjoon2013 نمایش پست ها
    چرا جوابتون با جواب TANYA تناقض داره؟؟ کی درست میگه؟
    دوست عزیز گفتم فرقی نمیکند من برای همسرم از داخل دانمارک اقدام کردم و با گواهی بانکی از بانک خود همسرم در ایران(اینجا اروپاست و درک اینو دارند که هرکس باید خودش را ساپورت کنه) ولی چه فرقی میکند براتون اخه پول را بریزید در یک حساب تمکن بگیرید و مسائل ساده را پیچیده نکنید جهت اطمینان بیشتر هم از سفارت بپرسید به من گفتن باید به نام خودش باشد (با وجود اینکه در فرم نوشته به نام اسپانسر) ولی دیدم بعضی ها هم به نام نفر اصلی گرفتن و جواب امده.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    دوست عزیز گفتم فرقی نمیکند من برای همسرم از داخل دانمارک اقدام کردم و با گواهی بانکی از بانک خود همسرم در ایران(اینجا اروپاست و درک اینو دارند که هرکس باید خودش را ساپورت کنه) ولی چه فرقی میکند براتون اخه پول را بریزید در یک حساب تمکن بگیرید و مسائل ساده را پیچیده نکنید جهت اطمینان بیشتر هم از سفارت بپرسید به من گفتن باید به نام خودش باشد (با وجود اینکه در فرم نوشته به نام اسپانسر) ولی دیدم بعضی ها هم به نام نفر اصلی گرفتن و جواب امده.
    خیلی مسئله را پیچیده کردید!!
    دو حالت دارد:
    1- فرد اصلی باید به نام خودش نامه بگیرد. نمی‌تواند به نام همسرش نامه بگیرد( برای فرد اصلی). اگر همراهان هم بخواهند از همان نامه استفاده کنند و همزمان ویزا بگیرند باید موجودی بانکی به اندازه تعداد کل افرادباشد. {این حالت به دوستان توصیه می‌شود}
    2- فرد اصلی به نام خودش نامه بگیرد و بعد پس از دریافت ویزای نفر اصلی همسرش اقدام می‌کند(مثل وضعیت جنابTANYA) در این صورت هر کس به نام خودش نامه میگیرد.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط babjoon2013 نمایش پست ها
    چرا جوابتون با جواب TANYA تناقض داره؟؟ کی درست میگه؟
    دوست عزیز تناقض نداره من حالت کلی را توضیح دادم که همه دوستان هم همینجوری اقدام کردن TANYA مورد دیگری هم که میشود که خودشونم انجام دادن توضیح دادن.

Junior Member

در مورد سابقه کار که در فرم gr1 خواسته شده سوابق کاری در عرض 5 سال گذشته را ارائه بدیم، من 2 نامه سابقه کار دارم که یکیش مربوط میشه به بیشتر از 5 سال پیش و به نظر خودم مهمتره چون در ارگان معتبرتری کار میکردم. حالا موندم که هر دو نامه را ارائه بدم یا همون یکی که مربوط به 5 سال اخیره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    در مورد سابقه کار که در فرم gr1 خواسته شده سوابق کاری در عرض 5 سال گذشته را ارائه بدیم، من 2 نامه سابقه کار دارم که یکیش مربوط میشه به بیشتر از 5 سال پیش و به نظر خودم مهمتره چون در ارگان معتبرتری کار میکردم. حالا موندم که هر دو نامه را ارائه بدم یا همون یکی که مربوط به 5 سال اخیره؟؟
    اصلا ارائه نکنید چون خیلی واضح وقتی گفته سابقه 5 سال گذشته دیگه چه اصراری دارید غیر از اون عمل کنید؟!!من موندم که شما دقیقا در چیه به این واضحب موندید دوست من؟
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

دوستان عزیز، این قسمت مربوط به فرم اپلیکیشن جی آر 1 (مثلا برای رشته مهندسی عمران) را چطوری باید پر کرد؟

Name of diploma in original language with Latin letters:------------
    Started – Completed
    __ __ (Month) __ __ __ __ (Year) - __ __ (Month) __ __ __ __ (Year)

Nominal length of program (official length including obligatory periods of work practice) :
    ___ Years and __ __ Months

Academic title: -----

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، این قسمت مربوط به فرم اپلیکیشن جی آر 1 (مثلا برای رشته مهندسی عمران) را چطوری باید پر کرد؟

Name of diploma in original language with Latin letters:------------
    Started – Completed
    __ __ (Month) __ __ __ __ (Year) - __ __ (Month) __ __ __ __ (Year)

Nominal length of program (official length including obligatory periods of work practice) :
    ___ Years and __ __ Months

Academic title: -----
    1- اسم رشته را به فارسی با حروف لاتین همن پینگلیش مثلا Mohandesi omran
    2- تارخ شروع تحصیل و تاریخ اتمام ان
    3- طول دوره تحصیل مثلا 2 سال و 4 ماه یا 4 سال و 2 ماه یا ....
    4-MSC, BSC

با سلام به دوستای عزیز
    من تازه در ابتدای کار هستم ، با خوندن پستهای قبلی متوجه شدم که نمی تونم وقت مصاحبه بگیرم چون انگار گفتن برای 2013 پر شده؟ آیا وافعیت داره؟ ببخشید شاید سوالم تکرار یباشه ولی من خیلی پستها رو نگاه کردم و نتونستم جواب بگیرم، م یخواستم ببینم من برای دریافت وقت مصاحبه چند تا راه دارم؟ سه شنبه زنگ بزنم به سفارت و یا ایمیلی هست که من از طریق اون وقت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahinmahdavi نمایش پست ها
    با سلام به دوستای عزیز
    من تازه در ابتدای کار هستم ، با خوندن پستهای قبلی متوجه شدم که نمی تونم وقت مصاحبه بگیرم چون انگار گفتن برای 2013 پر شده؟ آیا وافعیت داره؟ ببخشید شاید سوالم تکرار یباشه ولی من خیلی پستها رو نگاه کردم و نتونستم جواب بگیرم، م یخواستم ببینم من برای دریافت وقت مصاحبه چند تا راه دارم؟ سه شنبه زنگ بزنم به سفارت و یا ایمیلی هست که من از طریق اون وقت بگیرم؟
    با سلام
    شما برای مصاحبه از سفارت وقت بگیرید اگر هم اونها جوابتون رو ندادند چیزی رو از دست نمی دید شاید هم جواب دادند دقیقا مشخص نیست که پر شده یا نه، در ضمن برای درخواست وقت باید به سفارت ایمیل بزنید تلفنی نمی شه و تو ایمیل، توی یک جمله (به انگلیسی) می گید که درخواست وقت برای GR1 دارید. ایمیل سفارت : thramb@um.dk

با عرض سلام
    مهندسی تکنولوژی نرم افزار همون IT میشه که تو positive list است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)