صفحه 447 از 638 نخستنخست ... 347397437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457497547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,461 تا 4,470 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    ممنونم. یعنی اگه من همین گواهی بانکی که الان دارم و برای 3 نفر موجودی داره رو PDF اش را بعدا برای همراهانم هم آپلود کنم مشکلی پیش میاد؟ خب موجودی باید کافی باشه که هست دیگه؟
    و یک سوال دیگه:
    من application fee را پرداخت کردم ولی هیچ ایمیل تایید پرداخت برام نیامده.. نباید بیاد قاعدتا؟
    برای همراهانتون حداقل 1ماه بعد از خودتون می خواین اقدام کنید که د ر این صورت تاریخ گواهیتون می گذره. به ما گفتن بیش از 3 هفته نشه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    من با خانم مغروری صحبت کردم گفتهند دفترچه ایشون تا آخر 2013 پرشده ... باید منتظر باقی کارمنداشون باشید
    دوست من دو هفته پیش ایمیل داده و دسامبر وقت گرفته

Junior Member

دوستان عزيز...

من حدود يك ماه ديگر مصاحبه دارم در سفارت دانمارك در ايران...از اونجايي كه من براي مورد ديگري هم اقدام كرده ام و منتظر نتيجه هستم ، آيا به نظرتان تاريخ مصاحبه ام را تغيير بدهم ؟
    آيا اصلا اين امكان وجود دارد و چگونه؟
    سوال ديگر اينكه آيا ميشود مبلغ مربوط به Order ID را بعد از مصاحبه بپردازم ؟
    ممنون ميشوم از راهنمايي و كمكتان

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohssen نمایش پست ها
    دوستان عزيز...

من حدود يك ماه ديگر مصاحبه دارم در سفارت دانمارك در ايران...از اونجايي كه من براي مورد ديگري هم اقدام كرده ام و منتظر نتيجه هستم ، آيا به نظرتان تاريخ مصاحبه ام را تغيير بدهم ؟
    تاریخ تغییر ندین چون حالا حالاها دیگه بهتون وقت نمی دن
    خیر قبل از مصاحبه باید ریخته باشید و رسید تاییدیه اش را با خودتون ببرید

Junior Member

آيا مدارك كارشناسي ارشد مجازي هم براي دانمارك قابل قبول هست و امتياز 60 مي گيرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohssen نمایش پست ها
    دوستان عزيز...

در ادامه صحبت دوستمون یک پیشنهاد دارم براتون اگر مطمئن هستید جواب آن پروسه دیگر 1 ماه می اید میتونید پول را واریز نکنید و نقدا ببرید (با یک نقص در مدرک برید) و بعد باقی مدارکتون را چک میکنند سپس یک وقت زودتر بعد از پرداخت پول میگیرید و در ایمیل توضیح بدید که من قبلا امدم مدارکم بررسی شده و مدرک ناقص را تهیه کردم خواهشمندم یک وقت جایگزین بدهید معمولا این وقت را مکزیمم تا 1 ما بعد میدهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    در ادامه صحبت دوستمون یک پیشنهاد دارم براتون اگر مطمئن هستید جواب آن پروسه دیگر 1 ماه می اید میتونید پول را واریز نکنید و نقدا ببرید (با یک نقص در مدرک برید) و بعد باقی مدارکتون را چک میکنند سپس یک وقت زودتر بعد از پرداخت پول میگیرید و در ایمیل توضیح بدید که من قبلا امدم مدارکم بررسی شده و مدرک ناقص را تهیه کردم خواهشمندم یک وقت جایگزین بدهید معمولا این وقت را مکزیمم تا 1 ما بعد میدهند
    ممنونم از پاسختون
    اگر من بتوانم يك ماه به تاخير بندازم واقعا عالي ميشه، اما من درست متوجه كاري كه شما گفتين نشدم...منظور شما اين هست كه من در تاريخ مقرر به مصاحبه بروم و مثلا بگويم كه پول رو نتونستم واريز كنم و بعد آنها يك ماه ديگر وقت ميدهند كه پول رو واريز كنم؟

ممنون ميشوم اگر قدري واضحتر توضيح دهيد و اينكه آيا كسي بوده كه اين كار رو كرده باشه؟
    واقعا ممنونم از كمكتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    برای همراهانتون حداقل 1ماه بعد از خودتون می خواین اقدام کنید که د ر این صورت تاریخ گواهیتون می گذره. به ما گفتن بیش از 3 هفته نشه
    درود بر دوستان

میخواستم در مورد تمکن مطلبی رو عرض کنم. در واقع سوال من از همه است!!
    در هیچ مرجعی غیر از ایمیل سفارت تهران حرفی از 3 هفته نزده. در وب سایت یا .... هم من چیزی ندیدم.
    در مورد اقدام اپلای آنلاین هم شرطی نذاشته و نگفته گواهی تون اعتبار سه هفته ای داشته باشه
    پس ما از روی احتمالات میگیم که این هم اصولا باید 3 هفته ای باشه. البته اینجانب گواهی ام رو به روز گرفتم . یا ماکزیمم با دو روز اختلاف.

حالا از دوستانی که از جاهای دیگه مثل مالزی و ... اقدام آنلاین میکنند میخوام بپرسم که در مورد تاریخ گواهی به اونها چی گفتند؟ چون هر پاسخی که به اونها بدهند قطعا برای بچه های ایران هم کاربرد داره. چون موضوع اپلای آنلاین هست و یونیفورمیتی برای همه.

در پایان هم عرض میکنم که دوستان همیشه بدترین حالت رو در نظر بگیرند ومثلا گواهی شون رو تا جایی که میتونند جدید بگیرند که یه وقت نگویند دوباره بیار.

پیروز باشید
    کاوه

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر دوستان

میخواستم در مورد تمکن مطلبی رو عرض کنم. در واقع سوال من از همه است!!
    در هیچ مرجعی غیر از ایمیل سفارت تهران حرفی از 3 هفته نزده. در وب سایت یا .... هم من چیزی ندیدم.
    در مورد اقدام اپلای آنلاین هم شرطی نذاشته و نگفته گواهی تون اعتبار سه هفته ای داشته باشه
    پس ما از روی احتمالات میگیم که این هم اصولا باید 3 هفته ای باشه. البته اینجانب گواهی ام رو به روز گرفتم . یا ماکزیمم با دو روز اختلاف.

حالا از دوستانی که از جاهای دیگه مثل مالزی و ... اقدام آنلاین میکنند میخوام بپرسم که در مورد تاریخ گواهی به اونها چی گفتند؟ چون هر پاسخی که به اونها بدهند قطعا برای بچه های ایران هم کاربرد داره. چون موضوع اپلای آنلاین هست و یونیفورمیتی برای همه.

در پایان هم عرض میکنم که دوستان همیشه بدترین حالت رو در نظر بگیرند ومثلا گواهی شون رو تا جایی که میتونند جدید بگیرند که یه وقت نگویند دوباره بیار.

پیروز باشید
    کاوه
    کاوه عزیز سلام.
    حق با شماست ولی ما با سفارت در تهران طرف هستیم. البته منطقی هم هست که یک بازه زمانی اعتبار در نظر بگیرند. از طرفی این موضوع مشکلی هم به وجود نمی‌آورد پس دلیلی ندارد در پی تفسیر آن باشیم. من و شما و خیلی‌ها که به راحتی از این مرحله گذشتیم.پس دوستان هم بهتر است خودشان را اذیت نکنند و مثل همه ما به سادگی طبق مقررات اپلای کنند. بعضی ها واقعا به موضوعاتی عجیب گیر می‌دهند. نیست؟
    موضوع دیگر اینکه ظاهرا فرد اصلی نمی‌تواند آنلاین اقدام کند! درسته؟
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    با عرض سلام
    مهندسی تکنولوژی نرم افزار همون IT میشه که تو positive list است؟
    خیر. مهندسی تکنولوژی نرم افزار= مهندسی علمی کاربردی نرم افزار. ربطی به IT نداره.
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)