صفحه 448 از 638 نخستنخست ... 348398438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458498548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,471 تا 4,480 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    کاوه عزیز سلام.
    حق با شماست ولی ما با سفارت در تهران طرف هستیم. البته منطقی هم هست که یک بازه زمانی اعتبار در نظر بگیرند. از طرفی این موضوع مشکلی هم به وجود نمی‌آورد پس دلیلی ندارد در پی تفسیر آن باشیم. من و شما و خیلی‌ها که به راحتی از این مرحله گذشتیم.پس دوستان هم بهتر است خودشان را اذیت نکنند و مثل همه ما به سادگی طبق مقررات اپلای کنند. بعضی ها واقعا به موضوعاتی عجیب گیر می‌دهند. نیست؟
    موضوع دیگر اینکه ظاهرا فرد اصلی نمی‌تواند آنلاین اقدام کند! درسته؟
    درود بر شما

قطعا نفر اصلی نمیتواند آنلاین اپلای کند و اقدام آنلاین برای همسر و فرزند است.
    و البته قبول دارم که بعضی دوستان مساله را سخت میکنند. در مورد اینکه ما فقط با سفارت تهران طرف هستیم میخواهم بگویم که خیر!! همسر یا فرزند شما وقتی آنلاین اپلای میکند دیگر کاری به سفارت ندارد(در مرحله اپلای آنلاین). کما اینکه اصولا سفارت حرفی از آنلاین اپلای هم نمیزند و میخواهد همه را یه جورایی بپیچاند (که نفر اصلی باید برود و آدرس بذارد و سپس همسر اقدام کند و ...). حالا نمیدانم این از تنبلی اونهاست یا از سیل عظیم مشتاقان دیار دانمارک!
    ضمنا در مورد مدارک اپلای آنلاین هم سفارت نظری ندارد و توصیه ای هم نمیکند (به همون دلیل بالا) و شما طبق پروسیجر fa8 اقدام میکنید. و تنها برای بایو و مراحل نهایی اقدام، همسر و فرزند به سفارت میروند. (چونکه سفارت دیگر نمیتواند این مرحله را بپیچاند و مکلف به انجام بایو میباشد)

در مورد بازه اعتباری که شما فرمودید میخواستم عرض کنم که اتفاقا تفسیر آن مهم است! شما فرض کنید که در همین بازه اعتبار (که هنوز با مدرک نمیدانیم چه مدتی است!) نرخ دلار تغییر کند و دوبرابر شود (کما اینکه این اتفاق هم افتاد چندی پیش). خب برای خیلی ها با توان های مالی متفاوت ممکن است فرق کند. اگر با مدرک بدانیم که چند هفته اعتبار داریم میتوانیم این نوسانات احتمالی را تا چند هفته مهار کنیم.
    من یادمه که زمان خودم زمزمه های تغییر نرخ مرجع بود (آذر 91) و من هر 3 هفته گواهی مو با دلار 1226 تومن تجدید میکردم که اگر نرخ تغییر کرد تو همون 3 هفته (مثلا) سریع اقدام کنم برای همسر.
    چون پاسپورت همسرم رو داده بودم برای تمدید و نیاز به زمان داشتم.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

سوال از دوستانیکه برای همسرشون آنلاین اقدام کردن:
    موقعیکه همراه میره سفارت برای بیومتری باید هزینه ویزا که 250 $ هست را بده؟
    یه سوال دیگه هم درمورد پروسه بعد از اپلای دارم:
    وقتی نفر اصلی مدارکشو تحویل سفارت داد بعد چطور متوجه میشه که مدارکش به دانمارک رسیده تا برای همسر اقدام کنه؟ ایمیل میزنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    1- اسم رشته را به فارسی با حروف لاتین همن پینگلیش مثلا Mohandesi omran
    2- تارخ شروع تحصیل و تاریخ اتمام ان
    3- طول دوره تحصیل مثلا 2 سال و 4 ماه یا 4 سال و 2 ماه یا ....
    4-MSC, BSC
    با سلام و تشکر فراوان از راهنماییتان،
    در مورد : Nominal length of program (official length including obligatory periods of work practice) :
    ___ Years and __ __ Months

Academic title: -----

یه سوالی که در اینجا برای من پیش آمده اینه که :مطمئن هستید که باید طول دوره تحصیل را در جواب نوشت؟ این را از این جهت عرض می کنم که تا آنجاییکه من اطلاع دارم این قسمت برای بچه های به عنوان مثال رشته پزشکی هستش که دوره عملی طرح را می گذرانند(work practice) در حالیکه برای رشته عمران چنین چیزی نداریم.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان از راهنماییتان،
    در مورد : Nominal length of program (official length including obligatory periods of work practice) :
    ___ Years and __ __ Months

Academic title: -----

یه سوالی که در اینجا برای من پیش آمده اینه که :مطمئن هستید که باید طول دوره تحصیل را در جواب نوشت؟ این را از این جهت عرض می کنم که تا آنجاییکه من اطلاع دارم این قسمت برای بچه های به عنوان مثال رشته پزشکی هستش که دوره عملی طرح را می گذرانند(work practice) در حالیکه برای رشته عمران چنین چیزی نداریم.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنین.
    شاید حق با شماست ولی من اینجوری برداشت کردم که مدت زمانی که رسما شما درس میخوانید شامل تمام دوره های کاروزی و عملی که باید سپری میشده. مثلا در رشته مهندسی برای لیسانس اغلب کاراموزی دارند و من خودم کل دوره را نوشتم و مشکلی نداشت ولی میتونید از سایرین کمک بگیرد جهت اطمینان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    وقتی نفر اصلی مدارکشو تحویل سفارت داد بعد چطور متوجه میشه که مدارکش به دانمارک رسیده تا برای همسر اقدام کنه؟ ایمیل میزنن؟
    سوال جالبی پرسیدید چون من دقیقا زمانی نامه ام امد که مدارک به دستشون رسیده که ویزام امده بود و ناچار شدم برای همسرم بعدا از دانمارک اقدام کردم به همین منظور تماس بگیرید بپرسید فکر کنم بهتر باشد وگرنه روند اقدامتون تغییر میکند و در ضمن به نظر من الان که خیلی سریع جوابها میاد شما هم زود اقدام کنید و منتظر انها نشوید به هر حال شما مدرک دارید که مدارک را تحویل سفارت دادید

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

1- بله. در واقع این هزینه بیومتریک است که می‌پردازید. هزینه دیگری غیر از این سال گذشته از ما نگرفتند. تا جایی که اطلاع دارم وضعیت تغییری نکرده.
    2-برای اطمینان خودتان می‌توانید تلفن بزنید به دانمارک. ولی نیازی به این کار نیست. شما 10 روز بعد هم که بروید مشکلی پیش نمی‌آید. اگر خیلی وسواس دارید و دلواپس هستید 20 روز بعد. در مورد تلفن هم بگویم گاهی آنقدر در صف انتظار پشت خط می‌مانید که پشیمان می‌شوید. من نه تلفن زدن و نه ایمیل. 13 روز بعد از من همسرم برای بیومتری رفت سفارت. قبول کردند البته با تعجب. چون ما اولین افرادی بودیم که با روشنگری و راهنمایی به موقع بهزاد عزیز این کار را کردیم.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که این هزینه 35 دلار بابت هر مدرک که سفارت میگیره تا برابر اصل کنه واقعا در تمام سفارتهای دانمارک انجام میشه؟ آخه اینها نهایتا فقط یک رسید رسمی میدن بعد از دریافت مدارک که همون 250 $ هزینه بررسی سفارته.. من حس خوبی ندارم نسبت به این کار سفارت. دوستان چی فکر میکنن؟

Junior Member

یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که این هزینه 35 دلار بابت هر مدرک که سفارت میگیره تا برابر اصل کنه واقعا در تمام سفارتهای دانمارک انجام میشه؟ آخه اینها نهایتا فقط یک رسید رسمی میدن بعد از دریافت مدارک که همون 250 $ هزینه بررسی سفارته.. من حس خوبی ندارم نسبت به این کار سفارت. دوستان چی فکر میکنن؟
    رسیدی که به من دادن توش تعداد مدارک رو *35 دلار ذکر کردن و نوشتن هزینه authentication هست. 250 دلار هم جدا نوشتن.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

اینکه شما چی حس می‌کنید مهم نیست. در سایت ***اینجا*** به این موضوع به صورت زیر اشاره شده.
    The individual diplomatic mission can make further demands such as extra passport photos or duplicate copies of the application. Besides, the diplomatic mission will normally charge a fee. You are advised to contact the diplomatic mission in advance to find out before submitting your application.
    بابت همه دریافتها هم رسید رسمی می‌دهند.شما که هنوز سفارت هم نرفته‌اید!!!لطفا شایعه پراکنی نکنید.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    اینکه شما چی حس می‌کنید مهم نیست. در سایت ***اینجا*** به این موضوع به صورت زیر اشاره شده.
    The individual diplomatic mission can make further demands such as extra passport photos or duplicate copies of the application. Besides, the diplomatic mission will normally charge a fee. You are advised to contact the diplomatic mission in advance to find out before submitting your application.
    بابت همه دریافتها هم رسید رسمی می‌دهند.شما که هنوز سفارت هم نرفته‌اید!!!لطفا شایعه پراکنی نکنید.
    ممنون ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین. ولی شما از کجا میدونید که من سفارت نرفتم؟؟ اگه این موضوعو برام سوال شده برای اینه که رفتم و رسیدی هم بابت اون چند تا 35 دلار بهم ندادن
    ضمنا قصد شایعه پراکنی هم ندارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)