صفحه 45 از 638 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

برای سابقه کار هم دوستانی که سابقه کارشون در حین تحصیل در دوره ارشد بوده به اینصورته که اگه در هر ترم تعداد واحدهای اخذ شده کمتر از 12 واحد باشه سابقتون تمام وقت حساب میشه و اگه بیشتر باشه بصورت نیمه وقت. ولی خیالتون راخت باشه دانمارک خیلی به این چیزا اهمیت نمیده یعنی فقط سالهای سابقه کارتون براش مهمه چه حین تحصیل باشه چه بعدش.
    فقط خواهشا دروغ ننویسید. دانمارک شرایطش فقط برای بچه های تحصیلکردست. تازه کسانی هم دارن اپلای میکنن که خوب باتوجه به اینکه تحصیلکرده هم هستن (حالا مهم نیست دانشگاه خوب یا بد) از شرایطشون راضی نیستن. پپس خودمون برای خودمون نزنیم و راهو نبندیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط aria3433 نمایش پست ها
    دوست عزیزدرمورداینکه چگ.نه تونستیداین نامه تاییدیه روبگیریدتوضیح میدی؟کجارفتی وباکی صحبت کردی؟نامه فارسی دادن یاانگلیسی؟گفتیدواسه دانمارک می خوایدیانه؟
    آریای عزیز
    من که جواب پیام خصوصیتو دادم. برو بخون برات توضیح دادم چطوری بری بگیری
    نمیخوای کوه بکنی که. بابا گرفتنش خیلی سادست باور کن.
    بازم اگه سوال داشتی بپرس بتونم حتما کمک میکنم

Junior Member SSMMZ آواتار ها

من اين رو كلي اديت كرده بودم ديشب ذخيره نشده.ببخشيد.
    از من تاييد سازمان ديگه اي رو نخواسته بودند براي نامه انگليسي ولي مديرعامل شركت پايين امضاء ايميل نوشته بود كه باهاش در صورت نياز تماس بگيرند.

نوشته اصلی توسط parsabahramian سلام.

يكي از شركتهايي كه من آنجا كار كرده ام سابقه كار انگليسي ميدهد. اين سابقه كار قابل قبول است و آيا نياز به تاييد سازمان يا نهاد ديگري دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط SSMMZ نمایش پست ها
    خيلي خوبه. توي سربرك باشه و مهر داشته باشه. از من بابت نامه انكليسي هزينه تاييد نكرفتند. ادرس و تلفن شركت باشه توش حتماً
    ویرایش توسط SSMMZ : July 15th, 2012 در ساعت 08:04 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

من هم میتونم از شرکتی که قبلا کار میکردم نامه سابقه کارانگلیسی بگیرم، فقط مشکل اینه که مهر و سربرگ رسمی شرکت به زبان فارسی هست و نه انگلیسی. به نظرتون این مساله میتونه برام دردسر ساز بشه؟

با سلام
    آیا فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر میتونه زیر گروه IT engineer در Positive List باشه؟
    و یه سوال دیگه تدریس در دانشگاه در رشته کامپیوتر ربطی به Assistant professor/lecturer, natural sciences and technology داره؟ منظور از natural sciences and technology رشته خاصی است یا نه؟
    با تشکر

سلام آقا بهزاد ،اگه لطف کنید نمونه نامه دانشگاه رو بزارین واقعا ممنونتون میشم. خیلی فوری نیاز دارم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد ،اگه لطف کنید نمونه نامه دانشگاه رو بزارین واقعا ممنونتون میشم. خیلی فوری نیاز دارم.
    باور کنین ندارم نمونه. کپی هم نتونستم بگیرم چون تو پاکت بود. ولی این باشه که این فرد از این تاریخ تا این تاریخ در مقطع فلان رشته فلان درس خونده و صحت مدارکش مورد تایید است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Soil science, Ph.D

1- در پاسخ به پست 644 باید گفت natural science and technology طیفی از رشته های مختلف از دپارتمانهای
    molecular biology, biological sciences, chemistry, computer science, earth sciences, mathematical sciences, physics and astronomy, sport science, science studies است که در هر دپارتمان رشته های دیگری نیز می تواند مطرح باشد همچنین سابقه استادیاری یا مربیگری در دانشگاه باید ارائه شود.
    2- در خصوص نامه تاییدیه دانشگاه در فرم GR1 عنوان شده نامه تاییدیه صحت مدارک آموزشی یعنی کافیست نامه ای از دانشگاه صادر شود که ایشان در فلان رشته و مقطع از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است، یعنی این نامه دانشنامه و ریزنمرات شما را تایید می کند.

ممنون از لطفتون برای پاسخ به پست 644
    یه سوال دیگه هم هست، من با مدرک فوق لیسانس کامپیوتر، هوش مصنوعی، هم به عنوان مربی تو دانشگاه تدریس داشتم، هم تو یه شرکت کامپیوتری کار web developer و مدیریتی داشتم. به نظرتون کدوم یکی رو بذارم بهتره؟
    مرسی ...

با سلام در مورد فهرست مشاغل مورد نياز سوال داشتم لطفا راهنمايي كنيد. در مورد اين مشاغل شرح وظايف نداره كه بينيم مدارك و سابقه كارمان به كدام يك نزديك تر هست مثلا در ليست هم مديريت مالي امده و هم كنترل كننده مالي؟ در اينترنت جستجو كردم و اطلاعاتي كسب كردم ولي شرحي كه مطمئن باشه و نشان دهنده نظر دولت دانمارك باشه پيدا نكردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)