صفحه 451 از 638 نخستنخست ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461501551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    از نوامبر2012 هستم!!
    با دانمارک تماس بگیرید
    case order id را بدید
    کجای کار هستید را به شما میگن

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeenir نمایش پست ها
    باسلام
    بنده از طريق همسرم براي greencard اقدام ميكنيم. از سفارت زنگ زدند و گفتند براي بيومتري بياين اينجا و خانم مغروري مدام ميگه كه سه صفحه اول فرم fa8 آنلاين رو با فيش پرداخت قبض case order بياريد.
    ما هم رفتيم و متاسفانه برمون گردوند. چون منظورش از آنلاين اون آنلايني نبود كه توي سايت هست.
    حالا عاجزانه از دوستان خبره دو تا سوال دارم:
    1- براي accompanying family مبلغ ذكر شده توي سايت 2060 هست. آيا اين درسته؟ چون توي متن حرفي از Green card نزده. ضمنا خانم مغروري يه نمونه به من نشون داد كه نزديك 2170 كرون به جاي 2060 كرون پرداخت كرده بود.
    2-خانم مغروري دائم به ما ميگه سه صفحه اول فرم fa8 آنلاين رو بياريد. آيا منظورش از سه صفحه اول فرم كه ميگه تا آخر applicant، همون صفحات 3 تا 5 فرم pdf يا word همون فايل FA8 هستش؟ آخه صفحه اولش كه توضيحاته، صفحه بعدش هم تنها يه فيلد قابل پر كردن داره كه اونم نوشته for official ...
    پيشاپيش از راهنماييهاتون و ازسايت خوبتون سپاسگذارم.
    همگي موفق باشيد
    شاد زي به مهر
    موضوع شما کمی عجیب به نظر می‌رسد.اول چند سوال محض اطلاع جواب بدهید تا کمکی به شما شاید بتوان کرد.
    1-آیا شما مراحل آنلاینFA8 را طی کرده اید؟ اگر طی کرده ‌اید خوب باید پول را پرداخت کرده‌باشید و در نهایت یک پرینت به شما می‌دهد. آیا این کار را کرده‌اید؟
    2- روی چه حسابی خانم مغروری با شما تماس گرفتند؟؟ از کجا می‌دانست شما می‌خواهید از طریق همسرتان اقدام کنید؟؟
    3- همسرتان چه زمانی مراحلGR1 را طی کرده‌اند؟
    4-آیا پست شماره 4004 در صفحه 401 همین انجمن مورخ June 7th, 2013 را کامل مطالعه کرده‌اید؟؟؟
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

یک سوال دیگه
    اگر پاسپرت جدید و فاقد مهر سفر باشد چه صفحاتی باید اسکن و آپلود شود برای fa8
    من 3 صفحه اول و آخر و صفحه اطلاعات را پرفتم
    درسته ؟؟
    ممنون میشم دوستانی که ویزاشون اومده راهنمایی کنند

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_ نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    فایل عقد نامه و شناسنامه همسر و فرزندان باید به صورت ترجمه آپلود شود ؟ یا اصل آنها؟ یا هر دو ؟
    اگر باید ترجمه را فرستاد با پلمپ ترجمه چه باید کرد و آیا مهر پشت صفحات هم لازم است ؟
    ممنون
    هر دو(اصل و ترجمه) را اسکن کنید و از هر مدرک یک فایل PDF بسازید. پلمپ با شما کاری ندارد.تا کنید. بله همه مهرها حتی مطالب پشت صفحه ها را اسکن کنید.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    موضوع شما کمی عجیب به نظر می‌رسد.اول چند سوال محض اطلاع جواب بدهید تا کمکی به شما شاید بتوان کرد.
    1-آیا شما مراحل آنلاینFA8 را طی کرده اید؟ اگر طی کرده ‌اید خوب باید پول را پرداخت کرده‌باشید و در نهایت یک پرینت به شما می‌دهد. آیا این کار را کرده‌اید؟
    2- روی چه حسابی خانم مغروری با شما تماس گرفتند؟؟ از کجا می‌دانست شما می‌خواهید از طریق همسرتان اقدام کنید؟؟
    3- همسرتان چه زمانی مراحلGR1 را طی کرده‌اند؟
    4-آیا پست شماره 4004 در صفحه 401 همین انجمن مورخ June 7th, 2013 را کامل مطالعه کرده‌اید؟؟؟
    با سلام خدمت شما دوست عزيز
    بنده اكثر مطالب را مطالعه كرده‌ام. (البته نه تمام آنها را).
    خانم مغروري فرم پرداخت نفر قبلي را به من نشان دادند و در آن رقمي در حدود 2170 كرون درج شده بود. شايد بهتر باشد اين سوال را اينگونه مطرح كنم: "آيا بنده و فرزندم كه قرار است پس از پذيرش همسرم همراه او به دانمارك برويم در صفحه Case Category بايستي همان مورد "Accompanying family members of employees, self-employed persons, students and researchers (first time)" را كه هم اكنون معادل 2060 كرون است انتخاب كنيم".
    مورد بنده يك مورد بسيار عجيب و نادر است "متاسفانه". همسر بنده سال گذشته اقدام كرد. "13 مي 2011". بعد از حدود 9 ماه به ما زنگ زدند و گفتند ويزاي ايشان آماده است و بايد برود كه متاسفانه در آن تاريخ منزل ما را دزد زده بود و پاسپورت هايمان هم دزديده شده بود. حدود هفت ماه بعد كه پاسپورت آمد مجددا به سفارت مراجعه كرديم و قرار شد دوباره پرونده با پاسپورت جديد به جريان بيافتد تا اكنون. الان تقريبا خانم مغروري ما را به اسم مي‌شناسد.
    البته مايك كسري مدرك هم داشتيم و فكر كنم علت 9 مال طول كشيدن هم همين باشد.
    2- در خصوص پاسخ شماره 1 شما، بنده بدون پرداخت پول، در قسمت پرداخت پول ميزنم پول را بعدا به سفارت پرداخت ميكنم (البته براي تست) و بعد همه را پر ميكنم و در آخر هيچ پرينتي به بنده نمي‌دهد. آيا اگر پول را پرداخت كنم تغييري ميكند؟
    با تشكر

با سلام خدمت شما دوست عزيز
    بنده اكثر مطالب را مطالعه كرده‌ام. (البته نه تمام آنها را).
    خانم مغروري فرم پرداخت نفر قبلي را به من نشان دادند و در آن رقمي در حدود 2170 كرون درج شده بود. شايد بهتر باشد اين سوال را اينگونه مطرح كنم: "آيا بنده و فرزندم كه قرار است پس از پذيرش همسرم همراه او به دانمارك برويم در صفحه Case Category بايستي همان مورد "Accompanying family members of employees, self-employed persons, students and researchers (first time)" را كه هم اكنون معادل 2060 كرون است انتخاب كنيم".
    مورد بنده يك مورد بسيار عجيب و نادر است "متاسفانه". همسر بنده سال گذشته اقدام كرد. "13 مي 2011". بعد از حدود 9 ماه به ما زنگ زدند و گفتند ويزاي ايشان آماده است و بايد برود كه متاسفانه در آن تاريخ منزل ما را دزد زده بود و پاسپورت هايمان هم دزديده شده بود. حدود هفت ماه بعد كه پاسپورت آمد مجددا به سفارت مراجعه كرديم و قرار شد دوباره پرونده با پاسپورت جديد به جريان بيافتد تا اكنون. الان تقريبا خانم مغروري ما را به اسم مي‌شناسد.
    البته مايك كسري مدرك هم داشتيم و فكر كنم علت 9 مال طول كشيدن هم همين باشد.
    2- در خصوص پاسخ شماره 1 شما، بنده بدون پرداخت پول، در قسمت پرداخت پول ميزنم پول را بعدا به سفارت پرداخت ميكنم (البته براي تست) و بعد همه را پر ميكنم و در آخر هيچ پرينتي به بنده نمي‌دهد. آيا اگر پول را پرداخت كنم تغييري ميكند؟
    با تشكر
    با سلام بر شما و عرض تاسف از اتفاقی که براتون افتاده. امیدوارم که در ادامه همه کارتون خوب پیش بره.
    مشکل شما عدم پرداخت هست دقیقا!! همونطور که خودتون هم اشاره کردین.
    خانم مغروری هم تاکید بر پرداخت فی دارد نه تاکید بر تفاوت آنچه که شما پرداخت {ن}کرده اید و آن 2170 کرون!
    لینک زیر رو که حتما دیدید:
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...s-and-fees.htm

کتگوری شما 10 هست. وقتی مدارک لازم رو برای اف ای 8 آماده کردید و کیس اوردر گرفتید با توجه به کتگوریتون (که در این حالت شما پرداخت قطعی هم انجام میدهید) و فرم رو آنلاین پر میکنید (و نه برای تست) در نهایت یک فایل خروجی به شما میدهد. پی دی اف که حدودا 11-12 صفحه میشود.
    آن فایل را ذخیره میکنید و سپس پرینت میگیرید (3-4 صفحه اول)
    دقت کنید که شما فرم های خام (و یا حالا دستی پرشده) رو پرینت گرفته اید که اطلاعات چندانی به شما نمیدهد و سوالتان هم بجاست.
    ولی وقتی فرایند رو تکمیل کنید (واقعی و نه تستی) آن وفت 3 صفحه اول فرم تولید شده (پراسس شده) حاوی کل اطلاعات لازم برای سفارت خواهد بود.
    از زمان تولید این فایل شما 14 روز وقت دارید که با بقیه مدارک (که الان دیگه بهشون مسلط هستید) بروید سفارت. بایو بشوید و 250 دلار هم بدهید با رسید پرداخت کیس اوردرتون. اون تفاوت 2170 کرون با 2060 کرون هم احتمالا همون قضیه کارمزد هستش و اون دوستمون رسید بانکی شو برده که کل پول کسر شده رو نشون داده. ولی در عمل شما همون 2060 کرون رو پرداخت میکنید و 110 کرون هم برای کارمزد برداشتن احتمالا.
    در مورد فرزند هم فکر کنم مبلغ کمتری باید پرداخت کنید. من چون فرزند ندارم از چند و چون کار اگاهی ندارم. بقیه دوستان اظهار نظر کنند.

امیدوارم که موفق باشید
    کاوه

باسلام
    بنده از طريق همسرم براي greencard اقدام ميكنيم. از سفارت زنگ زدند و گفتند براي بيومتري بياين اينجا و خانم مغروري مدام ميگه كه سه صفحه اول فرم fa8 آنلاين رو با فيش پرداخت قبض case order بياريد.
    ما هم رفتيم و متاسفانه برمون گردوند. چون منظورش از آنلاين اون آنلايني نبود كه توي سايت هست.
    حالا عاجزانه از دوستان خبره دو تا سوال دارم:
    1- براي accompanying family مبلغ ذكر شده توي سايت 2060 هست. آيا اين درسته؟ چون توي متن حرفي از Green card نزده. ضمنا خانم مغروري يه نمونه به من نشون داد كه نزديك 2170 كرون به جاي 2060 كرون پرداخت كرده بود.
    2-خانم مغروري دائم به ما ميگه سه صفحه اول فرم fa8 آنلاين رو بياريد. آيا منظورش از سه صفحه اول فرم كه ميگه تا آخر applicant، همون صفحات 3 تا 5 فرم pdf يا word همون فايل FA8 هستش؟ آخه صفحه اولش كه توضيحاته، صفحه بعدش هم تنها يه فيلد قابل پر كردن داره كه اونم نوشته for official ...
    پيشاپيش از راهنماييهاتون و ازسايت خوبتون سپاسگذارم.
    همگي موفق باشيد
    شاد زي به مهر
    این فرم رو باید پر کنید. دقت کنید که یوزر و پس رو گم نکنید. جایی یاداشت کنید:
    https://www.nyidanmark.dk/xform/form...b3JtLmFzcHg%3d

Junior Member

برای بیو همسر و فرزندان باید به سفارت پول بدیم
    باز هم مدارک انجا کپی برابر اصل میشوند و هر مدرک 35 دلار ؟ منظورم عقدنامه و شناسنامه های همراهانه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_ نمایش پست ها
    برای بیو همسر و فرزندان باید به سفارت پول بدیم
    باز هم مدارک انجا کپی برابر اصل میشوند و هر مدرک 35 دلار ؟ منظورم عقدنامه و شناسنامه های همراهانه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای bio بله250$ ولی مدرک از شما نمیگیرند که برابر با اصل شود.فقط پرینت و عکس میگیرند.همه مدارک آپلود می‌شود.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان من توي اوايل مهر وقت سفارت دارم ولي پول رو الان پرداخت كردم مشكلي كه نداره نه؟؟؟ضمنا قابل توجه دوستاني كه مداركشون مربوط به وزارت بهداشت ميشه من ديروز رفتم وزارت بهداشت شهرك غرب و هيچ گونه تاييديه تحصيلي ندادن و گفتن همون مهر پشت ريز نمرات و دانشنامه كه مجوز تاييد براي دادگستري و وزارت خارجه هستش كافيه هم واحد بين المللل (طبقه 13) و هم واحد دانش آموختگان (طبقه 6)
    چرا از دانشگاه نميگيريد؟وزارت بهداشت كه معلومه همكاري نميكنه!!!معاونت درمان از اون هم بدتره!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)