صفحه 452 از 638 نخستنخست ... 352402442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462502552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,511 تا 4,520 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    برای bio بله250$ ولی مدرک از شما نمیگیرند که برابر با اصل شود.فقط پرینت و عکس میگیرند.همه مدارک آپلود می‌شود.
    سلام بخشید مطمئن هستید این 250 دلار برای ویزا یا چیز دیگه ای نیست و برای بیو هست چون من پولی برای بیو ندادم. درضمن عقد نامه را برابر اصل کردم (ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مثل اینکه اصلا براشون فرق نمیکنه چه چیزی تو فرم مینویسی چه مدارکی میدی و چه راهی میری انگار اینا فقط میخواهند مردم را بیارند دانمارک)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    سلام بخشید مطمئن هستید این 250 دلار برای ویزا یا چیز دیگه ای نیست و برای بیو هست چون من پولی برای بیو ندادم. درضمن عقد نامه را برابر اصل کردم (ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مثل اینکه اصلا براشون فرق نمیکنه چه چیزی تو فرم مینویسی چه مدارکی میدی و چه راهی میری انگار اینا فقط میخواهند مردم را بیارند دانمارک)
    از همسر من فقط پرینت را تحویل گرفتند+عکس3*4+کپی پاسپورت+235$(نرخ پارسال)+رسید پرداخت+انگشت نگاری وچهره‌نگاری.
    البته ما همه مدارک از جمله سند ازدواج+کلیه مدارک آپلود شده اصل و ترجمه را هم بردیم حتی نگاه نکردند.
    حالا چی باید نتیجه گرفت!؟
    تا کجا باید دوید.....

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان از راهنماییتان،
    در مورد : Nominal length of program (official length including obligatory periods of work practice) :
    ___ Years and __ __ Months

Academic title: -----

یه سوالی که در اینجا برای من پیش آمده اینه که :مطمئن هستید که باید طول دوره تحصیل را در جواب نوشت؟ این را از این جهت عرض می کنم که تا آنجاییکه من اطلاع دارم این قسمت برای بچه های به عنوان مثال رشته پزشکی هستش که دوره عملی طرح را می گذرانند(work practice) در حالیکه برای رشته عمران چنین چیزی نداریم.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنین.
    در این قسمت باید طول معمول (اسمی) دوره تحصیلی را نوشت که در ایران معمولا برای لیسانس 4 سال و برای فوق لیسانس 2 سال است. مثلا برای من لیسانس 4.5 و فوق 2.5 سال طول کشید، ولی در فرم در این قسمت 4 سال و 2 سال نوشتم. برای اونها مهم هست که طول اسمی دوره تون چقدر بوده. در نتیجه ارزیابی که در سایت وزارت علوم گذاشته می شود هم می توانید این موضوع را ببینید. برای مثال این نتیجه ارزیابی مدرک من بود که حدود دو ماه قبل از دریافت ویزا تو سایتشون آمده بود. طول دوره 2 سال نوشته شده که همون طول اسمی دوره هست. یکی از معیارهای ارزیابی همین طول دوره تحصیلی است. معمولا برای لیسانس های دو ساله، که در کشورهایی مثل پاکستان رایج هست و یا فوق لیسانس یک ساله که در خیلی از نقاط دنیا وجود دارد،هنگام ارزیابی مدرک، معادل لیسانس و فوق لیسانس دانمارکی محسوب نمیشه. حالا اگر یک نفر تو پاکستان لیسانس دو ساله رو تو شش سال تموم کرد، باید این مدت رو 2 سال بنویسه، نه شش سال.
    نتایج ارزیابی مدرک هم اینجا اومده.
    http://fivu.dk/en/education-and-inst...sment-database

Uddannelsestitel: Master’s Degree in Civil Engineering - Environmental Engineering
    Uddannelsesinstitution/myndighed: Iran University of Science and Technology
    Uddannelsesinst. – tidligere navn:
    By: Tehran
    Land: Iran
    Afslutningsår: 2007
    Varighed (i år): 2
    Type: Fuldtid

Junior Member

از همسر من فقط پرینت را تحویل گرفتند+عکس3*4+کپی پاسپورت+235$(نرخ پارسال)+رسید پرداخت+انگشت نگاری وچهره‌نگاری.
    البته ما همه مدارک از جمله سند ازدواج+کلیه مدارک آپلود شده اصل و ترجمه را هم بردیم حتی نگاه نکردند.
    حالا چی باید نتیجه گرفت!؟
    واقعیت نمیدونم فقط الان فهمیدم 250 دلار کمتر دادم چون فقط من پول اقدام برای همسر را دادم نمی دونم شاید چون من از اینجا اقدام کردم این پول را نگرفتن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    واقعیت نمیدونم فقط الان فهمیدم 250 دلار کمتر دادم چون فقط من پول اقدام برای همسر را دادم نمی دونم شاید چون من از اینجا اقدام کردم این پول را نگرفتن
    دویست و پنجاه دلار هزینه ای است که سفارت می گیره. در دانمارک برای این کار پول نمی گیرند. چون حقوق کارمندای سفارت از جیب ما داده میشه (البته بگذریم از اینکه حقوق اون کارمندای دانمارکی هم از مالیات ما داده میشه، ولی چون نقد نمی دهیم فکر می کنیم مجانیه )

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من طی تماسی که با دانمارک داشتم با خبر شدم که جواب گرین کارتم June 4 برای سفارت دانمارک در ایران فرستاده شده اما امروز بعد از یک ماه و نیم هنوز تماسی با من گرفته نشده . به نظر دوستان با تجربه چیکار باید بکنم ؟ با سفارتم تماس گرفتم و بهم گفتن که باید صبر کنم تا تماس بگیرن . لطفا راهنمایی کنین . ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من طی تماسی که با دانمارک داشتم با خبر شدم که جواب گرین کارتم June 4 برای سفارت دانمارک در ایران فرستاده شده اما امروز بعد از یک ماه و نیم هنوز تماسی با من گرفته نشده . به نظر دوستان با تجربه چیکار باید بکنم ؟ با سفارتم تماس گرفتم و بهم گفتن که باید صبر کنم تا تماس بگیرن . لطفا راهنمایی کنین . ممنونم
    سفارت قبول داشت که ویزای شما آمده؟و بعد گفتند منتظر باشید،تماس میگیرند؟ یا اصلا به دست آنها نرسیده؟ اگر دریافت کرده‌اند و تماس نگرفته‌اند این احمال برای امثال من که از 2012 در انتظار هستیم هم ممکن است رخ داده باشد.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام
    مدارك در fa8. اپلود نميشن
    راهنمايي ميكنيد

Junior Member

سفارت قبول داشت که ویزای شما آمده؟و بعد گفتند منتظر باشید،تماس میگیرند؟ یا اصلا به دست آنها نرسیده؟ اگر دریافت کرده‌اند و تماس نگرفته‌اند این احمال برای امثال من که از 2012 در انتظار هستیم هم ممکن است رخ داده باشد.

اصلا جواب درستي ندادن كه رسيده يا نه . فقط گفت صبر كنين . اما اون كسي كه از دانمارك باهاش حرف زدم گفت پي گيري كن كه اگه نيومده دوباره بفرستيم . حالا چيكار كنم . صبر يا پيگيري ...

Junior Member

پیگیری کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    اصلا جواب درستي ندادن كه رسيده يا نه . فقط گفت صبر كنين . اما اون كسي كه از دانمارك باهاش حرف زدم گفت پي گيري كن كه اگه نيومده دوباره بفرستيم . حالا چيكار كنم . صبر يا پيگيري ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)