صفحه 453 از 638 نخستنخست ... 353403443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463503553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,521 تا 4,530 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    اصلا جواب درستي ندادن كه رسيده يا نه . فقط گفت صبر كنين . اما اون كسي كه از دانمارك باهاش حرف زدم گفت پي گيري كن كه اگه نيومده دوباره بفرستيم . حالا چيكار كنم . صبر يا پيگيري ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط poure نمایش پست ها
    پیگیری کنید
    دقیقا پیگیری! شکی نیست. به نظر من تاریخ ارسال نامه ویزاتون و... را از دانمارک بگیرید و اگر توانستید با سند و مدرک حضوری به سفارت مراجعه کنید.در این یک سالی که من در این مسیر آمده‌ام آنقدر اتفاق عجیب برای دوستان پیش آمده که فقط با پیگیری حل شده.
    پیروز باشید
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_ نمایش پست ها
    سلام
    مدارك در fa8. اپلود نميشن
    راهنمايي ميكنيد
    دوست عزیز گاهی سایتشان دچار مشکل می‌شود. چند ساعت بعد مجددا شروع کنید. البته ارسالهایی که تا اینجا داشته اید save می‌شود. شما تا نهایی شده فرایند و گرفتن پرینت نهایی می‌توانید بارها login کنید.
    پیروز باشید
    تا کجا باید دوید.....

اصلا جواب درستي ندادن كه رسيده يا نه . فقط گفت صبر كنين . اما اون كسي كه از دانمارك باهاش حرف زدم گفت پي گيري كن كه اگه نيومده دوباره بفرستيم . حالا چيكار كنم . صبر يا پيگيري ...
    پیگیری کنید.
    سفارت دانمارک در تهران رفتار حرفه ای در کار ندارند و به کارشان مسلط نیستند. این شما هستید که با اطلاعات کامل باید جلوی هرگونه اتفاق ناخوشایند رو بگیرید.
    در این حد بهتون بگم که داشت از من دوباره 250 دلار پول میگرفتند که اولش کمی فکر کردم که چرا داره از من میگیره این پول رو و بعد دیدم که من همه پول ها رو تا الان دادم و بعد رسید را رو کردم که با دیدن رسید منصرف شد و گفت: آها یادم نبود!!
    یه مورد دیگه هم اینه که خانواده هایی رو که میان دانمارک (توریستی یا دیدار خانواده) میترسونن که مبادا غیر دانمارک ورود بزنید و ممکنه در آلمان دیپورتتون کنن! در صورتی که هامبورگ گزینه بهتریه برای ورود به دانمارک از همه لحاظ. و شما ویزای شنگن دارید و همه جا میتونید ورود بزنید. نمیدونم چرا مردم رو میترسونن. آزار دارن مثل اینکه.....

در مقابلشون اصلا بله قربان گو نباشید و با اطلاعاتتون به خواستتون برسید

پیروز باشید

Junior Member

ممنون از پاسختون
    بچه ها زير ١٢ سال بيو مي خوان
    تو سايت يك جا زير ٦ و جاي ديگه زير ١٢ را معاف كرده؟
    به ازاي هر يك نفر بيو ٢٥٠$ ميگيرن؟؟
    متشكرم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

لطفا هرچه زودتر حضوری برید سفارت و ببینید چه خبره و بعد جوابش برامون بنویسید. من واقعا نگران شدم نکنه راجع به منم اینطور شده باشه !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    لطفا هرچه زودتر حضوری برید سفارت و ببینید چه خبره و بعد جوابش برامون بنویسید. من واقعا نگران شدم نکنه راجع به منم اینطور شده باشه !!!
    ممنون از پاسخ های همه دوستان عزیز

حتما پی گیری می کنم ببینم آخر سرنوشت ما چی می شه فعلا یه ایمیل زدم به سفارت با ذکر جزئیات کامل و امیدوارم یه جوابی بدن . دوستانی که تجربه مراجعه حضوری دارن می تونن بگن چه روز و ساعتی مناسب تره برای مراجعه و اینکه با کی باید حرف بزنیم راجع به این جور مسائل ؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

دوستان یک سوال:
    ۱- در ایمیل به سفارت برای وقت گرفتن چه چیزی را باید بنویسیم؟
    ۲- معمولا برای چند وقت بعد به ما وقت میدهند من هنوز مدرک ارشدم را آزاد نکرده‌ام و باید ۷ میلیون برای آزاد کردنش بدهم.
    ۳- برای سابقه کار در زمینه فناوری اطلاعات از شرکت خودم میتونم استفاده کنم؟ من ۴ سال سابقه کار در شرکتی دارم که الان بش دسترسی ندارم که بخوام گواهی بگیرم ازش.
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

ممنون از پاسخ های همه دوستان عزیز

حتما پی گیری می کنم ببینم آخر سرنوشت ما چی می شه فعلا یه ایمیل زدم به سفارت با ذکر جزئیات کامل و امیدوارم یه جوابی بدن . دوستانی که تجربه مراجعه حضوری دارن می تونن بگن چه روز و ساعتی مناسب تره برای مراجعه و اینکه با کی باید حرف بزنیم راجع به این جور مسائل ؟

با تشکر
    فکر می کنم دوشنبه تا پنجشنبه هرروز صبح برید میشه. فقط رسیدها و مدارکتونم ببرید جلوی در بگید برای ویزا اومدین

Junior Member

فرم fa8 را اشتباه سابميت كردم
    راهي براي إصلاح هست؟؟

Junior Member

اگر در fa8 گزينه درخواست كارت اقامت براي بچه زير ١٢ سال را بزنم بايد بيومتريك شود؟
    و به ازاي هر همراه ٢٥٠$ بايد بدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)