صفحه 455 از 638 نخستنخست ... 355405445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465505555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,541 تا 4,550 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

کی اخه تاپیک مربوط به پر کردن فرو جی ار وان رو پلمپ کرده؟؟؟
    1-خب درمورد بند دو که حساببانکی خواسته برای ریفاند میشه کلا خالی گذاشتش؟ چون من اینترنتی دادم و حساب ارزی خودم یا دوستی که بخوام بهش بسپارم ندارم.
    2-موضوع دیگه اینکه پزشکها تز رو چند ساله بنویسن.
    3-ما که مطب داریم به جای EMPLOYER بنویسیم خویش فرما و بعد ادرس و شماره تماس خودمون رو بزاریم؟
    من فردا باید برم سفارت اینارو دوستان زود راهنمائی کنید ممنون میشم
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    کی اخه تاپیک مربوط به پر کردن فرو جی ار وان رو پلمپ کرده؟؟؟
    1-خب درمورد بند دو که حساببانکی خواسته برای ریفاند میشه کلا خالی گذاشتش؟ چون من اینترنتی دادم و حساب ارزی خودم یا دوستی که بخوام بهش بسپارم ندارم.
    2-موضوع دیگه اینکه پزشکها تز رو چند ساله بنویسن.
    3-ما که مطب داریم به جای EMPLOYER بنویسیم خویش فرما و بعد ادرس و شماره تماس خودمون رو بزاریم؟
    من فردا باید برم سفارت اینارو دوستان زود راهنمائی کنید ممنون میشم
    ١- خالي بذاريد - بري ريفاند اتومات به همان جايي كه ازش ريختيد بر ميگرده
    ٢-نميدونم
    ٣-خير. نظام پزشكي به شما گواهي سابقه كار ميده

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام
    دیروز جواب مثبت من اومد. بعد از 9 ماه و چند روز. یکی دیگر از بچه های فروم هم دیروز رفت و ویزاش رو گرفت. یک ویزای مولتیپل 90 روزه با اعتبار 6 ماه میدن. بعد باید بریم دانمارک برای گرفتن اقامت. امیدوارم بقیه هم زود کارشون درست بشه.

سلام خیلی مبارکه ، انشاء الله زودتر برسید اونجا و کار هم پیدا کنید ، من تازه میخوام شروع کنم فکر میکنید وکیل بگیرم یا خودم اقدام کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadghobeiti نمایش پست ها
    من تازه میخوام شروع کنم فکر میکنید وکیل بگیرم یا خودم اقدام کنم ؟
    هیچ نیازی به وکیل نیست. همه کار رو خودتون می‌تونید انجام بدید. موفق باشید

Junior Member

درود بر دوستان
    بنده يه مقداري گشتم، اما يك دل نشدم. شرمنده اگه سوالم تكراريه، اما لطفا من رو راهنمايي كنيد.
    من براي خودم و فرزندم حدود 426 ميليون ريال به حساب ملي ريختم و گواهي تمكن مالي گرفتم (بادلار 2500 تومان). من بيشتر پولم سكه و طلا و دلاره و ميخوام اگه بشه اون رو دست نزنم تا زمان رفتن. براي همين يه 25 ميليون تومن قرض گرفتم و حالا ميخوام بعد از نامه تمكن قرضم رو پس بدم. از مسئول بانك كه يك خانم بود (خانم ها اصولا قوانين رو خيلي رعايت ميكنند) پرسيدم اگه حسابم رو مقداري كم كنم سفارت متوجه ميشه؟ گفت كه بله استعلام ميكنند اصولا. خواستم ببينم حقيقت داره؟ آخه فكر نكنم بصورت تلفني و .... كسي بتونه حساب آدم رو چك كنه. ممنون ميشم از راهنماييتون.
    ضمنا من از طريق همسرم (Acompaning family - Green Card Scheme) اقدام كردم.

Junior Member

قانونا نمیتونن چک کنن ولی یه نفر تو فروم بوده که میگفت بخاطر اینکه حسابشو صفر کرده بوده ریجکتش کردن حالا دیگه خود دانی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeenir نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    بنده يه مقداري گشتم، اما يك دل نشدم. شرمنده اگه سوالم تكراريه، اما لطفا من رو راهنمايي كنيد.
    من براي خودم و فرزندم حدود 426 ميليون ريال به حساب ملي ريختم و گواهي تمكن مالي گرفتم (بادلار 2500 تومان). من بيشتر پولم سكه و طلا و دلاره و ميخوام اگه بشه اون رو دست نزنم تا زمان رفتن. براي همين يه 25 ميليون تومن قرض گرفتم و حالا ميخوام بعد از نامه تمكن قرضم رو پس بدم. از مسئول بانك كه يك خانم بود (خانم ها اصولا قوانين رو خيلي رعايت ميكنند) پرسيدم اگه حسابم رو مقداري كم كنم سفارت متوجه ميشه؟ گفت كه بله استعلام ميكنند اصولا. خواستم ببينم حقيقت داره؟ آخه فكر نكنم بصورت تلفني و .... كسي بتونه حساب آدم رو چك كنه. ممنون ميشم از راهنماييتون.
    ضمنا من از طريق همسرم (Acompaning family - Green Card Scheme) اقدام كردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happyhappy نمایش پست ها
    چرا از دانشگاه نميگيريد؟وزارت بهداشت كه معلومه همكاري نميكنه!!!معاونت درمان از اون هم بدتره!
    دانشگاه رو امتحان نکردم اما علی الظاهر میشه همون جمله معروف که تو پستهای قبلی هست رو تو قسمت comment فرم نوشت

Junior Member

با سلام
    يك سوال در مورد فرم FA8/FA9
    توي اون قسمتي كه ميگه Select how to submit the application

Scanned copy of your signature. رو براي خودم و بچه ي 8 ماهم انتخاب ميكنم. دو تا سوال: 1- اسكن امضا رو كجا بايد اضافه كرد؟ 2- براي بچه كوچكم چه بايد بكنم؟ ضمنا اصلا درسته كه من اين آيتم رو انتخاب كنم؟

Junior Member

ضمنا يك سوال ديگه، آيا فرم‌هايي كه بايستي توي FA8 آنلاين پرينت بشه و امضا بشه و سپس ضميمه بشه،‌ بايستي رنگي باشه؟ يا با پرينتر سياه سفيد هم قبوله؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeenir نمایش پست ها
    با سلام
    يك سوال در مورد فرم FA8/FA9
    توي اون قسمتي كه ميگه Select how to submit the application

Scanned copy of your signature. رو براي خودم و بچه ي 8 ماهم انتخاب ميكنم. دو تا سوال: 1- اسكن امضا رو كجا بايد اضافه كرد؟ 2- براي بچه كوچكم چه بايد بكنم؟ ضمنا اصلا درسته كه من اين آيتم رو انتخاب كنم؟
    اگر ساکن دانمارک نیستید و امضای الکترونیکی ندارید( که اکثرا همین طور است) باید گزینهScanned copy of your signature را انتخاب کنید
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)