صفحه 456 از 638 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466506556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeenir نمایش پست ها
    ضمنا يك سوال ديگه، آيا فرم‌هايي كه بايستي توي FA8 آنلاين پرينت بشه و امضا بشه و سپس ضميمه بشه،‌ بايستي رنگي باشه؟ يا با پرينتر سياه سفيد هم قبوله؟
    سیاه سفید مشکلی نیست. چون یک تعهدنامه است. هر جا لازم باشد رنگی باشد خودشان اشاره کرده‌اند. ولی وقی می‌خواهید اسکن کنید از اصل اسکن بگیرید که امضا رنگی باشد. کپی امضا نباشد
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in Engineering

با سلام
    یک سوال در مورد نامه تاییدیه دانشگاه داشتم.
    هر دو نامه را از هر دو دانشگاهام دریافت کردم ولی یکیش سیل نیست یعنی تو پاکت نذاشتند. آیا سفارت ایراد میگیره؟

Junior Member

سلام به دوستان
    نامه تمكن مالي با مبلغ 42.5 ميليون تومن با كرون 4377 ريال كه ميشه به عبارتي 97098 كرون براي من و بچه‌ي 8 ماهه‌ام، كافيه ديگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط samari نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال در مورد نامه تاییدیه دانشگاه داشتم.
    هر دو نامه را از هر دو دانشگاهام دریافت کردم ولی یکیش سیل نیست یعنی تو پاکت نذاشتند. آیا سفارت ایراد میگیره؟
    همان هم که تو پاکت است را موقع تحویل باید در بیاورید. اصلا مشکلی نیست. از متن نامه توی پاکت اطلاع دارید؟ درست است؟ لطف بفرمایید برای اطلاع دوستان بگویید از کدام دانشگاهها و از کدام قسمت تاییدیه را توانستید بگیرید
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

سلام به دوستان
    نامه تمكن مالي با مبلغ 42.5 ميليون تومن با كرون 4377 ريال كه ميشه به عبارتي 97098 كرون براي من و بچه‌ي 8 ماهه‌ام، كافيه ديگه؟
    (5367 + 1342) * 12=80508 DKK
    80508 * 4377= 352383516 IRR
    ok
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in Engineering

ممنون از پاسختون
    از دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه مازندران بخش امور بین الملل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

درود بر دوستان
    بنده يه مقداري گشتم، اما يك دل نشدم. شرمنده اگه سوالم تكراريه، اما لطفا من رو راهنمايي كنيد.
    من براي خودم و فرزندم حدود 426 ميليون ريال به حساب ملي ريختم و گواهي تمكن مالي گرفتم (بادلار 2500 تومان). من بيشتر پولم سكه و طلا و دلاره و ميخوام اگه بشه اون رو دست نزنم تا زمان رفتن. براي همين يه 25 ميليون تومن قرض گرفتم و حالا ميخوام بعد از نامه تمكن قرضم رو پس بدم. از مسئول بانك كه يك خانم بود (خانم ها اصولا قوانين رو خيلي رعايت ميكنند) پرسيدم اگه حسابم رو مقداري كم كنم سفارت متوجه ميشه؟ گفت كه بله استعلام ميكنند اصولا. خواستم ببينم حقيقت داره؟ آخه فكر نكنم بصورت تلفني و .... كسي بتونه حساب آدم رو چك كنه. ممنون ميشم از راهنماييتون.
    ضمنا من از طريق همسرم (Acompaning family - Green Card Scheme) اقدام كردم.
    سلام دوسته عزیز. من این موضوع رو چک کردم میتوانند اگر بخواهند موجودی جساب شما را استعلام کنند اما تلفنی نیست از یکی از وزارت خونه ها یا قوه قضاییه باید نامه زده بشه تا اونا روی نامه جواب بدن. پس امکانش هست اما سخته براشون و خیلی از دوستانی که اقدام کردن بعد از 3 4 روز پولشون رو برداشتن و مشکلی پیش نیومده. فقط در صفحات اول فروم یک نفر اشاره کرده بود که سفارت ایمیل زده که موجودی نداری فقط یک نفر !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط peterpofaki نمایش پست ها
    من چند ساعت پیش ایمیل زدم برای وقت ازم اطلاعات امتیازی رو خواست بش گفتم مثل زبان و تحصیلات و .... به صورت تیتروار بعد بهم ایمیل زد (آقا یا خانمی به نام خادمی یا خادمیان) بعد من هم اطلاعات رو براش ارسال کردم. بعد ایمیل زد دوباره گفت فعلا که وقت پره. دیگه هم ایمیل نزن. خودمون بهت ایمیل میزنیم و وقت میدیم.
    یه سوال:
    ۱- سابقه کار رو از شرکت خودم انگلیسی بنویسم مشکل داره؟ سابقه کار دارم اما چون دولتیه و توی یه شهر دیگست سخته برم بگیرم اما محتواش همون کاراییه که کردم.
    مرسی بچه ها
    خیر اشکالی نداره سابقه کارتون روی سربرگ انگلیسی با مهر و تمضا آدرس تلفن و ایمیل باشه فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد من دادم اکی بود

Junior Member

با سلام

من 3ماه پیش نامه رسید مدارکم دستم رسید. امروز زنگ زدم دانمارک برای پیگیری نتیجه ولی نتیجه pending بود تاکی باید صبر کنم؟ و اینکه پاسپرت من 2سال 8 ماه دیگه اکسپایرمیشه اگر جواب مثبت شد باید پاسمو عوض کنم؟

باتشکر
    ویرایش توسط ljavan : July 22nd, 2013 در ساعت 08:26 PM

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    با سلام

من 3ماه پیش نامه رسید مدارکم دستم رسید. امروز زنگ زدم دانمارک برای پیگیری نتیجه ولی نتیجه pending بود تاکی باید صبر کنم؟ و اینکه پاسپرت من 2سال 8 ماه دیگه اکسپایرمیشه اگر جواب مثبت شد باید پاسمو عوض کنم؟

باتشکر
    سلام منم 6 مارچ اقدام کردم برای من که اصلا نامه هم نیومده!!الان فصل توریستی است و برای همین روند صدور ویزاها کند شده نیمه دوم سال روند تند میشود شما بنا رو بر این بذارید که بعد از عید مسافر دانمارکید!! پاس رو هم دست نزنید دردسر داره برای الصاق ویزا به پاس جدید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)