صفحه 457 از 638 نخستنخست ... 357407447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467507557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,561 تا 4,570 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    با سلام

من 3ماه پیش نامه رسید مدارکم دستم رسید. امروز زنگ زدم دانمارک برای پیگیری نتیجه ولی نتیجه pending بود تاکی باید صبر کنم؟ و اینکه پاسپرت من 2سال 8 ماه دیگه اکسپایرمیشه اگر جواب مثبت شد باید پاسمو عوض کنم؟

باتشکر
    قبلا دوستانی بودند که گذرنامه‌شان را پس از ارسال مدارک عوض کردند. از لحاظ هزینه ای به نفعتان خواهد بود. اسمشان خاطرم نیست. در صفحات قبلی فروم می توانید پیدا کنید و از ایشان اطلاعات بگیرید. به نفعتان است عوض کنید. گرچه سفارت نظر مخالف دارد.
    در مورد تلفن من هم زنگ زدم همین جواب را دادند!!!
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

درود
    من منتظر گرفتن ویزا از جای دیگه ای هستم و دانمارک گزینه دومم هستش. یکشنبه هفته آینده وقت سفارت دارم و حیفم میاد این هم پول بدم ( آخه ریسکه). یکی از دوستان گفتش که پول را آنلاین واریز نکن و ببر اونجا. اونها هم به علت نقص مدارک یه وقت دیکه برای یکی دو ماه دیگه میدند. می خواستم قبلش نظر دوستان را بدونم. در ضمن اگه کسی متن نامه سابقه کار را داره می تونه برام بذاره.
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    درود
    من منتظر گرفتن ویزا از جای دیگه ای هستم و دانمارک گزینه دومم هستش. یکشنبه هفته آینده وقت سفارت دارم و حیفم میاد این هم پول بدم ( آخه ریسکه). یکی از دوستان گفتش که پول را آنلاین واریز نکن و ببر اونجا. اونها هم به علت نقص مدارک یه وقت دیکه برای یکی دو ماه دیگه میدند. می خواستم قبلش نظر دوستان را بدونم. در ضمن اگه کسی متن نامه سابقه کار را داره می تونه برام بذاره.
    با تشکر فراوان
    در مورد موضوع اول! شاید قبول کنند که وقت مجددی بهتون بدهند. حالا اگر تا وقت مجدد هم وضعیتتان در مورد دیگر مشخص نشد می‌خواهید چه کار کنید؟ به نظر من قبل از رفتن به سفارت زنگ بزنید و بگویید یکی از مدارکتان تا موعد داده شده آماده نمی‌شود. در واقع یک مشورت تلفنی با خود سفارت داشته باشید.

در مورد سابقه کار همانطور که بارها گفته شده:
    باید ذکر بشود که شما(***مشخصات***) با مدرک***** تحت عنوان ********از تاریخ***********تا ***********به صورت فول تایم کار کردید. (مدرک و عنوان شغلی از کلمات موجود در positivelistاستفاده شود تاامتیاز بگیرید.
    تا کجا باید دوید.....

سلام دوستان. اپلای ابرود رو شخصی سازی کردم و تو هر صفحه 40 تا پست میاره برام با اینحال این تاپیک برا من شده 118 صفحه که عملا غیر ممکنه همشو بخونم.نزدیک بیست سی صفحه رندوم خوندم و جواب سوالم نبود.
    -----------
    دوستان مطلع میشه بگید کسیکه ویزا گرفت و رفت و اقامتشو شروع کرد قانونا در سال چند ماه باید دانمارک باشه؟
    انجام مثل بعضی انواع ویزاها ( مثل فنلاند) شیش ماه به شیش ماهه؟
    شرایط خود اشتغالی چجوریه؟کسی راجب این مورد صحبت نکرده ظاهرا

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام دوستان. اپلای ابرود رو شخصی سازی کردم و تو هر صفحه 40 تا پست میاره برام با اینحال این تاپیک برا من شده 118 صفحه که عملا غیر ممکنه همشو بخونم.نزدیک بیست سی صفحه رندوم خوندم و جواب سوالم نبود.
    -----------
    دوستان مطلع میشه بگید کسیکه ویزا گرفت و رفت و اقامتشو شروع کرد قانونا در سال چند ماه باید دانمارک باشه؟
    بهترین منبع برای قوانین مهاجرت هر کشور، سایت اداره مهاجرت هست که مطالب مربوط به کارش بیشتر از 10 صفحه هم نیست.
    قانونا باید همه سال در دانمارک باشه! ولی میتونه برای تعطیلات، فرصت مطالعاتی، ماموریت کاری و ... بره و حداکثر شش ماه نباشه. ولی باید حتما آدرس داشته باشه تو دانمارک. یعنی اگر خونه رو اجاره کرده باشه، نمی تونه sublet بده به کس دیگه ای و اگه خونه خریده باشه، نمی تونه اجاره بده به کسی. اگر آدرس نداشته باشین و در دانمارک نباشین، اقامت بلافاصله باطل میشه.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...k_and_studies/

در مورد خود اشتغالی هم در این فروم نمیشه صحبت کرد و در اینجا ببینید. http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...mployement.htm

اما یک خبر مهم
    تا همین الان، افرادی که نمی خواستن بمونن، آدرس دوست و آشنا رو می دادن یا اینکه پول می دادن و آدرس رو اجاره می کردن، به جای اینکه هر ماه بدون اینکه اینجا باشن پول اجاره بدن. اما دیروز تیتر اول اخبار تلویزیون قضیه اجاره آدرس بود و احتمال زیاد به زودی این قضیه آدرس منتفی میشه. قضیه هم چی بوده. گرین کارتیها رفتن تو سایتهای مختلف و فیس بوک تبلیغ اجاره آدرس الکی دادن!!!! همه شون هم ماشاا... فوق لیسانس و دکترا! تا الان هر کس می خواست اینکار رو بکنه خب از طریق آشنایی کسی می کرد، اما این قدر تو بلندگو کردن که همه فهمیدن. طبق قوانین اینجا اگر کسی آدرس رو بده و در اونجا زندگی نکنه، خلافه. در سایت borger.dk هم نوشته شده.
    الان 50 سال بود که مردم بی سر و صدا این کار رو می کردن و تک و توک، اون هم چی می شد که می فهمیدن (بیشتر هم پناهنده هایی بودن که حقوق بازنشستگی از اینجا می گرفتن، می رفتن کشور خودشون زندگی می کردن). اما به یمن گرین کارتیها، این قضیه اینقدر تابلو شد که دیروز تیتر اخبار تلویزیون شد. به همین خاطر اونهایی که می خواستن به این امید بیان که فقط ویزای شنگن بگیرن، باید یک تجدید نظر اساسی بکنن.
    این هم لینک خبرش http://www.dr.dk/Nyheder/Andre_sprog.../22/143232.htm
    تو آرشیو سایت تلویزیون هم میتونین در تاریخ 22 جولای، تصویریش رو ببینین

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    بهترین منبع برای قوانین مهاجرت هر کشور، سایت اداره مهاجرت هست که مطالب مربوط به کارش بیشتر از 10 صفحه هم نیست.
    قانونا باید همه سال در دانمارک باشه! ولی میتونه برای تعطیلات، فرصت مطالعاتی، ماموریت کاری و ... بره و حداکثر شش ماه نباشه. ولی باید حتما آدرس داشته باشه تو دانمارک. یعنی اگر خونه رو اجاره کرده باشه، نمی تونه sublet بده به کس دیگه ای و اگه خونه خریده باشه، نمی تونه اجاره بده به کسی. اگر آدرس نداشته باشین و در دانمارک نباشین، اقامت بلافاصله باطل میشه.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...k_and_studies/

در مورد خود اشتغالی هم در این فروم نمیشه صحبت کرد و در اینجا ببینید. http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...mployement.htm

اما یک خبر مهم
    تا همین الان، افرادی که نمی خواستن بمونن، آدرس دوست و آشنا رو می دادن یا اینکه پول می دادن و آدرس رو اجاره می کردن، به جای اینکه هر ماه بدون اینکه اینجا باشن پول اجاره بدن. اما دیروز تیتر اول اخبار تلویزیون قضیه اجاره آدرس بود و احتمال زیاد به زودی این قضیه آدرس منتفی میشه. قضیه هم چی بوده. گرین کارتیها رفتن تو سایتهای مختلف و فیس بوک تبلیغ اجاره آدرس الکی دادن!!!! همه شون هم ماشاا... فوق لیسانس و دکترا! تا الان هر کس می خواست اینکار رو بکنه خب از طریق آشنایی کسی می کرد، اما این قدر تو بلندگو کردن که همه فهمیدن. طبق قوانین اینجا اگر کسی آدرس رو بده و در اونجا زندگی نکنه، خلافه. در سایت borger.dk هم نوشته شده.
    الان 50 سال بود که مردم بی سر و صدا این کار رو می کردن و تک و توک، اون هم چی می شد که می فهمیدن (بیشتر هم پناهنده هایی بودن که حقوق بازنشستگی از اینجا می گرفتن، می رفتن کشور خودشون زندگی می کردن). اما به یمن گرین کارتیها، این قضیه اینقدر تابلو شد که دیروز تیتر اخبار تلویزیون شد. به همین خاطر اونهایی که می خواستن به این امید بیان که فقط ویزای شنگن بگیرن، باید یک تجدید نظر اساسی بکنن.
    این هم لینک خبرش http://www.dr.dk/Nyheder/Andre_sprog.../22/143232.htm
    تو آرشیو سایت تلویزیون هم میتونین در تاریخ 22 جولای، تصویریش رو ببینین
    دستت درد نکنه بهزاد جان.بهرحال وجود امثال شما که رفتید و هنوزم به سایت سر میزنید نعمت بزرگیه.البته من منظورم از این سوال این مورد اجاره خونه نبود و بیشتر برای مواردی گفتم که کسی تو ایران کار داشته باشه مجبور باشه رفت و امد کنه.مخصوصا برای کسایی که همسرشون ایرانه و خودشون میرن.و الا به نظر من ادم اگر میخاد واقعا تو اروپا زندگی کنه ( اونم یه جایی مثل دانمارک) باید یه خورد سعی کنه مثل اونا به قانون هم بیشتر اهمیت بده.بهرحال ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    -----------
    1- شما در طول 3 سال مجموعا 1 سال میتونید دانمار ک نباشید. و در هر بار خروج بیشتر از 6 ماه نمیتونید خارج از دانمارک باشید. البته در تمام مدتی که در دانمارک نیستین باید در دانمارک آدرس داشته باشید. در صورتی که بخواین خونتون رو هم پس بدید باید دلیل قانع کننده ای برای سفارت بیارین.در غیر این صورت اقامت باطی میشه.
    2- خود اشتغالی برای دارنده GR1 غیر قانونی و برای همراه(همسر و ...) بلامانع است. اما در هر صورت باید مالیات بدین.

دوستان من نمی تونم وارد سایت بشم واسه کیس اردر !

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    در مورد موضوع اول! شاید قبول کنند که وقت مجددی بهتون بدهند. حالا اگر تا وقت مجدد هم وضعیتتان در مورد دیگر مشخص نشد می‌خواهید چه کار کنید؟ به نظر من قبل از رفتن به سفارت زنگ بزنید و بگویید یکی از مدارکتان تا موعد داده شده آماده نمی‌شود. در واقع یک مشورت تلفنی با خود سفارت داشته باشید.

در مورد سابقه کار همانطور که بارها گفته شده:
    باید ذکر بشود که شما(***مشخصات***) با مدرک***** تحت عنوان ********از تاریخ***********تا ***********به صورت فول تایم کار کردید. (مدرک و عنوان شغلی از کلمات موجود در positivelistاستفاده شود تاامتیاز بگیرید.
    سلام

برخی از دوستان از من تقاضای متن نامه سابقه کار رو داشتند که عینا براتون اینجا نامه خودم رو کپی میکنم:

TO WHOM IT MAY CONCERN
    This is to confirm that MR. KAVEH holding the birth certificate No. XXX, issued in Tehran, born on Tehran, holding a master's degree in Electrical Engineering has worked full time with XXX COMPANY from 22 JUNE 2009 to 13 NOV. 2012.
    He has worked with us as the ELECTRONIC SENIOR ENGINEER and he was responsible for:
    · SENIOR INSTRUMENTATION TECHNICAL LEAD ENGINEER IN OIL, GAS AND PETROCHEMICAL PROJECTS
    · SENIOR DCS CONTROL SYSTEMS ENGINEER IN OIL, GAS AND PETROCHEMICAL PROJECTS
    · HEAD OF TRAINING DEPARTMENT OF CONTROL SYSTEM AND INSTRUMENTATION IN OIL, GAS AND PETROCHEMICAL PROJECTS
    It's worthwhile to mention that we are satisfied with his work during the time he has worked with us and recommend him as a hard working electronic engineer.
    In case you might need any further information, do not hesitate to contact us

A.Ataee

Managing Director
    دوستان برقی دقت کنند که با توجه به لیست جدید عنوان electrical engineer رو بنویسند و از عبارت electronic engineer استفاده نکنند بهتر است.

پیروز باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام کاوه جان، من هم همین مشکلو دارم، کارت اقامتم زود اومد ولی‌ هنوز یلو کارت نیومده، امروز با کمون تماس گرفتم و توی جواب بهم گفتن که اون شرکتی‌ که یلو کارت صادر می‌کنه با مشکل مواجه شده و صادر کردن همهٔ یلو کارت‌ها فعلا با تاخیر خواهد بود
    درود بر شما و همگی دوستان

هفته پیش کارت زرد ما هم اومد درب منزل. یلو کارت یا همون کارت پزشکی (که با کارت اقامت فرق داره).
    جهت اطلاع دوستان عرض میکنم:

ورود به دانمارک: روز 0
    گذاشتن آدرس در کمون و رجیستر شدن: روز 7
    کارت اقامت: روز 19
    کارت زرد: روز 30

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)