صفحه 458 از 638 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر شما و همگی دوستان

هفته پیش کارت زرد ما هم اومد درب منزل. یلو کارت یا همون کارت پزشکی (که با کارت اقامت فرق داره).
    جهت اطلاع دوستان عرض میکنم:

ورود به دانمارک: روز 0
    گذاشتن آدرس در کمون و رجیستر شدن: روز 7
    کارت اقامت: روز 19
    کارت زرد: روز 30
    منظورتون از 0 روز چیه؟
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

دوستان عزیز برای اطلاع و درخواست راهنمایی جزئیات کیس خودم رو می ذارم . اگه کسی کمکی می تونه بکنه خیلی خوشحال می شم جواب بده .
    1. 5 دسامبر 2012 مصاحبه و تحویل مدارک و بیومتریک تست از طریق سفارت دانمارک در لندن
    2. 9 ژانویه دریافت رسید ارسال مدارک به دانمارک از طریق سفارت در لندن
    3. 12 فوریه 2013 مراجعت به ایران و اعلام تغییر آدرس از طریق تلفن و ایمیل
    4. 12 جولای پیگیری روند بررسی : به من اعلام شد که جواب بررسی در 4 ژون به سفارت دانمارک در ایران ارسال شده
    5. 12 تا 24 جولای : پیگیری از طریق سفارت دانمارک در ایران و الان تقریبا مطمئن شدم که چیزی دریافت نکردن
    6. 25 جولای : ارسال ایمیل به دانمارک و شرح ماجرا

..... اصولا کار دیگه ای به ذهنم نمیرسه . اگه کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه ....

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    دوستان عزیز برای اطلاع و درخواست راهنمایی جزئیات کیس خودم رو می ذارم . اگه کسی کمکی می تونه بکنه خیلی خوشحال می شم جواب بده .
    1. 5 دسامبر 2012 مصاحبه و تحویل مدارک و بیومتریک تست از طریق سفارت دانمارک در لندن
    2. 9 ژانویه دریافت رسید ارسال مدارک به دانمارک از طریق سفارت در لندن
    3. 12 فوریه 2013 مراجعت به ایران و اعلام تغییر آدرس از طریق تلفن و ایمیل
    4. 12 جولای پیگیری روند بررسی : به من اعلام شد که جواب بررسی در 4 ژون به سفارت دانمارک در ایران ارسال شده
    5. 12 تا 24 جولای : پیگیری از طریق سفارت دانمارک در ایران و الان تقریبا مطمئن شدم که چیزی دریافت نکردن
    6. 25 جولای : ارسال ایمیل به دانمارک و شرح ماجرا

..... اصولا کار دیگه ای به ذهنم نمیرسه . اگه کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه ....
    تماس بگیرین شماره نامه و فرد امضا کنندۀ نامه رو بپرسین و بگین دوباره برای سفارت نامه رو ارسال کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_karimi نمایش پست ها
    دوستان من نمی تونم وارد سایت بشم واسه کیس اردر !
    مرور گرتون را عوض کنید احتمالا درست میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    درود
    من منتظر گرفتن ویزا از جای دیگه ای هستم و دانمارک گزینه دومم هستش. یکشنبه هفته آینده وقت سفارت دارم و حیفم میاد این هم پول بدم ( آخه ریسکه). یکی از دوستان گفتش که پول را آنلاین واریز نکن و ببر اونجا. اونها هم به علت نقص مدارک یه وقت دیکه برای یکی دو ماه دیگه میدند. می خواستم قبلش نظر دوستان را بدونم. در ضمن اگه کسی متن نامه سابقه کار را داره می تونه برام بذاره.
    با تشکر فراوان
    من وقت سفارتمو حدود 3 هفته عقب انداختن برام چون ایمیل زدم به کسیکه بهم وقت داده بود و گفتم یکی از مدارکم تا فلان تاریخ (خیلی طولانی نبود و در حد چند روز البته) طول میکشه تا آماده بشه و آیا میشه وقتمو عقب بندازید چند روزی؟ ایشون هم جواب داد که هر موقع مدارکت کامل شد مجددا ایمیل بده. بعد هم که خبر دادم آماده شده یه وقت دیگه برای 3 هفته بعد از اون وقت اولی بهم دادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

سلام دوستان
    قبلا توی فروم خوندم که با این ویزا که شبیه شینگنه اما روش نوشته فقط برای دانمارک معتبره میشه به کشورهای دیگه هم رفت اگه ورود و خروجت از دانمارک باشه. آیا کسی اینکارو کرده و یا اطلاعات بیشتری می تونه بده آیا باید کار خاصی کرد. خیلی برام مهمه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قبلا توی فروم خوندم که با این ویزا که شبیه شینگنه اما روش نوشته فقط برای دانمارک معتبره میشه به کشورهای دیگه هم رفت اگه ورود و خروجت از دانمارک باشه. آیا کسی اینکارو کرده و یا اطلاعات بیشتری می تونه بده آیا باید کار خاصی کرد. خیلی برام مهمه
    ممنون
    بله در واقع این یکنوع ویزای شنگنه که باهاش میشه به تمام کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد کرد. جزییاتش را هم اگه میخواید باید این تاپیک را بخونید
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    فقط اولین ورودتون باید به دانمارک باشه همین.
    که کمون بدونه شما کی اومدین. نمیتونین بیاین هامبورگ بعد بیاین دانمارک. این رو حواستون باشه.

ولی بعد از اینکه اومدین دانمارک میتونین کل شنگن رو برین و بیاین. حتی از آلمان هم میتونین برین ایران و دوباره برگردین دانمارک.
    فقط توصیه من اینه که اومدین دانمارک بذارین کارت اقامتتون بیاد (حدود 10 روز تا 1 ماه مثلا) بعد شنگن رو ترک کنین (البته تو شنگن میتونین سفر کنین با ویزاتون و صد البته با کارت اقامتتون) . و ویزاتون مولتیپل هست و چند بار هم میتونین بیاین و برین. ولی اگه بدون کارت اقامت از دانمارک خارج شین باید مجددا ورود رو دانمارک بزنین. یعنی دروازه شما دانمارکه. ولی خروجتون میتونه از فرانسه هم باشه (که مثلا برین ایران). اگر با کارت اقامت بخواین خارج شین میتونین از هر کشور شنگنی خارج شین و سپس به هر کشور شنگنی وارد شین و کاری با دانمارک نداشته باشین. ولی باید جوری باشه که بیشتر از 6 ماه دانمارک رو ترک نکنین. یعنی باید آدرس داشته باشین و حضور هم داشته باشین بعد از اینکه اومدین تو خاک شنگن.

موفق باشین
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    منظورتون از 0 روز چیه؟
    "روز 0 " یعنی روز ورود به دانمارک و شروع یه زندگی جدید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in Engineering

سلام دوستان
    دو سوال در مورد فرم جی آر 1
    1- در قسمتی که شماره شناسایی خارجی و آی دی شخصی میخواد چی بنویسیم؟
    2- جاهایی که اپلیکبل نیستند رو خالی بگذاریم یا نات اپلیکبل بنویسیم؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)