صفحه 46 از 638 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member SSMMZ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

فكر نمي كنم جون مهر نامه من هم فارسي بود. سربرك هم،فارسي و انكليسي بود. حتماً ذكر بشه كه تمام وقت بوده يا باره وقت. ادرس ايميل هم باشه. نمونه نامه توي نوشته هاي من هست. قسمت بستهاي بيشين رو ببيند. ببخشيد من فونت فارسي ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    من هم میتونم از شرکتی که قبلا کار میکردم نامه سابقه کارانگلیسی بگیرم، فقط مشکل اینه که مهر و سربرگ رسمی شرکت به زبان فارسی
    هست و نه انگلیسی. به نظرتون این مساله میتونه برام دردسر ساز بشه؟

Junior Member SSMMZ آواتار ها

يك راه عالي اينه كه شرح وظايف در كشور ديكه اي رو بيدا كنيد و ببينيد. براي رزومه نويسي و شرح. وظايف نويسي هم خوبه. جون من برونده مهاجرتي يك نفر در كانادا رو بيكيري مي كنم از اون استفاده كردم. اكه خواستيد بكيد ليست مشاغل رو بدم خدمتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    با سلام در مورد فهرست مشاغل مورد نياز سوال داشتم لطفا راهنمايي كنيد. در مورد اين مشاغل شرح وظايف نداره كه بينيم مدارك و سابقه كارمان به كدام يك نزديك تر هست مثلا در ليست هم مديريت مالي امده و هم كنترل كننده مالي؟ در اينترنت جستجو كردم و اطلاعاتي كسب كردم ولي شرحي كه مطمئن باشه و نشان دهنده نظر دولت دانمارك باشه پيدا نكردم.

Junior Member

سلام میشه راهنمایی کنین که برای گرفتن وقت مصاحبه لازمه گذرنامه چقدر اعتبار داشته باشه؟ گذرنامه من ۴ ماه دیگه منقضی میشه، میتونم الان ایمیل وقت گیری رو با همین تاریخ بفرستم بعدا تا روز مصاحبه عوض کنم پاس رو؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط gilded نمایش پست ها
    سلام میشه راهنمایی کنین که برای گرفتن وقت مصاحبه لازمه گذرنامه چقدر اعتبار داشته باشه؟ گذرنامه من ۴ ماه دیگه منقضی میشه، میتونم الان ایمیل وقت گیری رو با همین تاریخ بفرستم بعدا تا روز مصاحبه عوض کنم پاس رو؟
    نخیر. برین عوض کنین. با 4 ماه که اصلا بهتون وقت نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    برای سابقه کار هم دوستانی که سابقه کارشون در حین تحصیل در دوره ارشد بوده به اینصورته که اگه در هر ترم تعداد واحدهای اخذ شده کمتر از 12 واحد باشه سابقتون تمام وقت حساب میشه و اگه بیشتر باشه بصورت نیمه وقت. ولی خیالتون راخت باشه دانمارک خیلی به این چیزا اهمیت نمیده یعنی فقط سالهای سابقه کارتون براش مهمه چه حین تحصیل باشه چه بعدش.
    فقط خواهشا دروغ ننویسید. دانمارک شرایطش فقط برای بچه های تحصیلکردست. تازه کسانی هم دارن اپلای میکنن که خوب باتوجه به اینکه تحصیلکرده هم هستن (حالا مهم نیست دانشگاه خوب یا بد) از شرایطشون راضی نیستن. پپس خودمون برای خودمون نزنیم و راهو نبندیم
    اگه شرکت سابقه کار نده چی (پتروشیمی تبریز) اونوقت چیکار باید کرد؟ میشه فیش حقوقی فرستاد؟
    با رشته مهندسی شیمی مربوط به پتروشیمی و نفت یا گاز میشه اپلای کرد؟
    ویرایش توسط nemo62 : July 16th, 2012 در ساعت 10:55 AM

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo62 نمایش پست ها
    اگه شرکت سابقه کار نده چی (پتروشیمی تبریز) اونوقت چیکار باید کرد؟ میشه فیش حقوقی فرستاد؟
    با رشته مهندسی شیمی مربوط به پتروشیمی و نفت یا گاز میشه اپلای کرد؟
    نمیشه. چون باید بنویسن که کارتون چی بوده تو اون شرکت. بین کار شما و همکاراتون فرق هست. شما مهندسین، یکی دیگه مدیره، یکی دیگه توی خدماته، یکی حسابداره.
    اینکه نیک شرکت سابقه کار نده خیلی عجیبه. خیلی شرکتها هم سابقه کار قبلیتون رو برای کار جدید میخوان. بگین برای وزارت امور خارجه میخواین. حالا حتما نگین برای مهاجرت. بگین برای سفر توریستی میخواین.

با هر رشته ای میشه اپلای کرد اگه فوق لیسانس داشته باشین. ولی مهندسی شیمی از لیست پوزیتیو حذف شده و امتیازهای اضافه رو نمیگیرین. این هم معنیش اینه که واسه مهندسی شیمی کار خیلی کمه.

Junior Member

دوست عزیز
    ازکوه کندن هم سخت تره.من واسه لیسانسم ازشهیدبهشتی راحت گرفتم.ولی واسه فوق لیسانسم رفتم شریف.آموزش میگه مابه شخص نامه نمی دیم.اونابایدنامه بزنن تاماجواب بدیم.یه خانمه مسوولشه.خیلی رومخه.میگه من 3ساله اینجام تاحالابه کسی همچین نامه ای ندادیم.ولی همکارش که اونور نشسته یواشکی به من گفت که چندتاگرفتن.من رفتم بارئیس آموزش هم صحبت کردم قبول نکرد.کجامثل آب خوردنه؟من الان موندم چه کارکنم.اوناهم جواب منو نمی دن.شماکی گرفتی؟درضمن من جوابی ازشماندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    آریای عزیز
    من که جواب پیام خصوصیتو دادم. برو بخون برات توضیح دادم چطوری بری بگیری
    نمیخوای کوه بکنی که. بابا گرفتنش خیلی سادست باور کن.
    بازم اگه سوال داشتی بپرس بتونم حتما کمک میکنم

Junior Member

قبول هست اما به شرط اینکه نامه روی کاغذ سربرگ دار شرکت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    نمیشه. چون باید بنویسن که کارتون چی بوده تو اون شرکت. بین کار شما و همکاراتون فرق هست. شما مهندسین، یکی دیگه مدیره، یکی دیگه توی خدماته، یکی حسابداره.
    اینکه نیک شرکت سابقه کار نده خیلی عجیبه. خیلی شرکتها هم سابقه کار قبلیتون رو برای کار جدید میخوان. بگین برای وزارت امور خارجه میخواین. حالا حتما نگین برای مهاجرت. بگین برای سفر توریستی میخواین.

با هر رشته ای میشه اپلای کرد اگه فوق لیسانس داشته باشین. ولی مهندسی شیمی از لیست پوزیتیو حذف شده و امتیازهای اضافه رو نمیگیرین. این هم معنیش اینه که واسه مهندسی شیمی کار خیلی کمه.
    ممنون که جواب دادین ...شما مطمئنی که از لیست حذف شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خیلی ممنون رامین جان. از وقتی رامین اضافه شده به فروم خیلی کمک کرده و لازمه ازش تشکر کنیم. درسته رامین. صفحه انگلیسی هم آپدیت شده. ولی چند تا تناقض داره!
    با حرفی که زدی و تناقضی که من توی ترجمه دیدم، موفق شدم بالاخره یه چیزهایی بفهمم که البته عجیبه خیلی. من با استفاده از گوگل رفتم صفحه های قدیمی و cached لیست پوزیتیو رو برای دانمارکی و انگلیسی پیدا کردم. خوشبختانه صفحه دانمارکی برای 8 جولای 2012 و صفحه انگلیسی برای 7 جولای 2012 بود. یعنی قبل از اعلام خبر و آپدیت در سایت. این دو تا رو هم ذخیره کردم و پی دی اف رو براتون تو اینجا میذارم. چند تا چیز باحال و عجیب پیدا کردم:
    1- در لیست قدیمی، به زبان دانمارکی، فقط مهندسی برق جریانهای فشار قوی بوده، ولی تو انگلیسی فقط نوشته electric engineer
    2- در لیست جدید هم به زبان دانمارکی، برق جریانهای فشار ضعیف هم اضافه شده، ولی تو انگلیسی همچنان فقط یک گزینه electric engineer هست. (به خاطر همین هم تو متن خبر نوشته 50 تا رشته ولی لیست انگلیسی 49 تاست! )
    3- در لیست قدیمی، به زبان دانمارکی، Anlægsingeniør که معنیش میشه construction engineer وجود داشت و تو لیست انگلیسی هم همین construction engineer بود. تو لیست جدید دانمارکی Anlægsingeniør همچنان هست، ولی construction engineer حذف شده و به جاش plant engineer اومده! جالبه که تو خبر نوشته 22 رشته اضافه شده، ولی اینجوری 23 تا میشه. یا مترجم اشتباه کرده یا اینکه نمی دونم چرا!

مهمترین رشته های حذف شده، مهندسی شیمی، داروسازی، پرستاری و حسابداری هستن. لیست همه رشته های حذف شده بر اساس ترجمه انگلیسی:
    Accountant - Anaesthetic nurse - Biochemist - Chemical engineer - Chief surgeon - Construction engineer - Head of department - IT architect – Nurse – Pharmacist - Plastics engineer - Production manager – Researcher, medical science - Senior nurse - Shop manager - Surgical nurse - Upper secondary school teacher natural sciences and physical education
    چرا نوشتین مهندسی شیمی حذف شده... تو فایلی که گذاشتید هم مهندسی شیمی هست هم انرژی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)