صفحه 460 از 638 نخستنخست ... 360410450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470510560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,591 تا 4,600 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان کسی بوده به جای حساب بانکی از اسپانسر خارج از ایران استفاده کرده باشه ؟ یعنی ممکنه بشه این کارو کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in Engineering

شما باید برید روابط بین الملل ( این اداره تو تمام دانشگاهها هست) دانشگاتون بگید یه نامه میخام( نگید به کجا) که بگه از این تاریخ تا اون تاریخ من تو این دانشگاه دانشجو بودم. مهر و امضا هم داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidanari نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    با وجود اینکه می دونم ممکنه که خیلی عقب بیفتم، ممکنه که مجبور بشم وقتم رو عقب بندازم، دوستان اگر اطلاعی در مورد روال عقب انداختن وقت دارن راهنمایی کنن.
    گمونم خیلی وقت نمیذارین صفحات قبل را بخونین! همین 1 صفحه قبل من تجربه امو گفتم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1289239
    البته باید دلیل خوبی برای درخواست تعویق داشته باشین چون همینجوری اگه بگین میگن امکانپذیر نمیباشد

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    ممنون . من صبرم زیاده3 ساله در پروسه مهاجرت به یک کشور فوق پیشرفته بودم که هنوز رو هوا است! من نگرانم که آیا تا فوریه که آیلتسم اکسپایر میشه می تونم مدارک رو تحویل بدم یا نه!! هزینه رو که همون زمان باید پرداخت کنم دیگه
    اگه تا قبل فوریه بهتون وقت دادن مشکلی بابت ایلتس نخواهید داشت . هزینه رو 10 روز قبل وقت مصاحبه پرداخت کنید مشکلی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط samari نمایش پست ها
    با سلام
    تو فروم در صفحاتی در مورد ویزای همسر و فرم اف ای 8 صحبت شده اما هنوز برام این سوال مطرحه که بهترین زمان واسه اقدام کردن همراه چه موقعست؟ آیا باید ویزای مین اپلیکنت بیاد و بعد پروسه ی همراه رو پیش برد؟
    ممنون
    بهترین زمان بین 1 هفته تا 4 هفته بعد از اقدام نفر اصلی.
    با توجه به اینکه الان ویزاها رو خیلی زود میدن (حدود 1 ماه) من اگر جای شما بودم 1 هفته بعد از اقدام برای نفر اصلی برای همراه هم اقدام میکردم که ویزاها همزمان بیاد.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    تصحیح پست.
    اطلاعات این پست با توجه به صحبتهای سفارت در آن زمان مطرح شد. اما بر اساس تجربه مشخص شد که می توان همزمان و به صورت آنلاین برای همسر و فرزندان اقدام کرد و نیازی به رفتن شخص اصلی به دانمارک و گرفتن CPR Number نیست.

تنها راهش اینه که صبر کنین تا اقامت همسرتون هم بیاد. من هم همین وضعیت رو دارم. اگه برین دانمارک تا CPR Number نگیرین نمی تونین اقدام کنین. به محض اینکه زنگ زدن بهتون که اقامتتون درست شده، می تونین فرم Online با عنوان FA8 رو پر کنین و بفرستین. دوست من که قبلا رفته بود، کار همسرش سه ماه طول کشید. تنها مشکل فرم آنلاین اینه که اگر درخواست همسرتون به هر دلیل رد بشه پس گرفتن پول سخته. چون پول رو بر می گردونن به همون حسابی که ازش پول ریخته شده. ضمنا پول این اپلیکیشن رو باید از طریق کارتهای اعتباری پرداخت کنین. سفارت دانمارک که اصولا به همراه وقت نمی ده و نمیشه مثل نفر اصلی پول رو به صورت نقدی داد به سفارت.
    من خیلی گشتم دنبال جواب سوالم ولی پیدا نکردم در تاپیک
    توی فرم آنلاین FA8 تا این اطلاعات را وارد نکنی نمیشه پیش رفت:
    Alien identification number, cpr number, آدرس در دانمارک
    چکار باید کرد؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    بهترین زمان بین 1 هفته تا 4 هفته بعد از اقدام نفر اصلی.
    با توجه به اینکه الان ویزاها رو خیلی زود میدن (حدود 1 ماه) من اگر جای شما بودم 1 هفته بعد از اقدام برای نفر اصلی برای همراه هم اقدام میکردم که ویزاها همزمان بیاد.

موفق باشید
    کاوه
    سلام . کجا ویزاها رو زود میدن؟ شما و چند نفر دیگه که زمان رسیدگی پرونده اتون پاییز زمستان پارسال بود شانس اوردین 3 یا 4 ماهه گرفتین . الان روند کند شده باز به خاطره تعطیلات و سفرهای توریستی . الان مدتیه تو همین فروم خبری از دریافت ویزا نیست خودم 4.5 ماهه و چند نفر دیگه تو این فروم بالای 6 ماهه منتظرن. این که 1 ماهه ویزا میدن شاید برای خیلیا گمراه کننده باشه! الان دوستانی که اقدام میکنن حتی تا 1 سال رو هم انتظار داشته باشن از روز مصاحبه که ویزاشون بیاد. به هر حال همیشه از مطالب شما استفاده کرده و میکنم و ممنون با اینکه الان دیگه شما مهاجرت کردین باز هم به این فروم سر میزنید

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام . کجا ویزاها رو زود میدن؟ شما و چند نفر دیگه که زمان رسیدگی پرونده اتون پاییز زمستان پارسال بود شانس اوردین 3 یا 4 ماهه گرفتین . الان روند کند شده باز به خاطره تعطیلات و سفرهای توریستی . الان مدتیه تو همین فروم خبری از دریافت ویزا نیست خودم 4.5 ماهه و چند نفر دیگه تو این فروم بالای 6 ماهه منتظرن. این که 1 ماهه ویزا میدن شاید برای خیلیا گمراه کننده باشه! الان دوستانی که اقدام میکنن حتی تا 1 سال رو هم انتظار داشته باشن از روز مصاحبه که ویزاشون بیاد. به هر حال همیشه از مطالب شما استفاده کرده و میکنم و ممنون با اینکه الان دیگه شما مهاجرت کردین باز هم به این فروم سر میزنید
    من نفهمیدم اون 2نفری که گفتن 21 روزه و 28 روزه ویزا گرفتن چی شد؟؟ آیا واقعا ویزاهارو گرفتین؟؟ ما هم 6ماهه منتظریم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

البته خودشون می گن 2ماه ارزیابی مدارک طول می کشه و 1ماه اعلام نتیجه که 3ماه باید حداقل طی بشه حالا این 2مورد استثنا نمی دونم چی بود. مثل اینکه خیلیم منظم نیست. یکی 1سال یکی 20 روز!!
    شایدم به رشته یا چیز دیگه ای مربوطه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    البته خودشون می گن 2ماه ارزیابی مدارک طول می کشه و 1ماه اعلام نتیجه که 3ماه باید حداقل طی بشه حالا این 2مورد استثنا نمی دونم چی بود. مثل اینکه خیلیم منظم نیست. یکی 1سال یکی 20 روز!!
    شایدم به رشته یا چیز دیگه ای مربوطه
    اصلا منظم نیست به هیچی هم ربط نداره نیمه دوم سال سرشون ولی خلوتتره بیشتر ویزا میدن! من که بنا رو بر این گذاشتم عید به بعد میرم!! اینجوری کمتر حرص میخورم! شما هم بنا رو روی 1 سال بذار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)