صفحه 462 از 638 نخستنخست ... 362412452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472512562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    1-سابقه کار همزمان با دوره ارشد به حساب میاد؟
    2-میشه این سابقه کارو تمام وقت برد. حداقل ترمهایی رو که پایان نامه داشتم تمام وقت نامه بگیرم یا نه سابقه کار همزمان با ارشد باید حتما نیمه وقت باشه.
    3- اصلا سابقه کار نیمه وقت برای امتیاز دهی ارزش داره؟
    4-معیار نیمه وقت یا تمام وقت جایی تعریف شده؟ (از دید اداره مهاجرت دانمارک)
    ممنونم

Junior Member

در خصوص اینکه چرا ویزای من و چند نفر دیگه زود اوکی شده دو تا نکته به نظرم میاد که شاید (فقط شاید) موثر بوده باشه:

1- من ماه آپریل دو هفته تو حوزه شنگن بودم. یه نفر دیگه هم که ویزاش زود اومده بود و من توی سفارت دیدمش، ارشدش رو تو سوئد گرفته بود.

2- شاید اون کارمندی که پرونده ما رفته زیر دستش قصد رفتن به تعطیلات رو داشته و نمیخواسته پرونده‌ای دستش مونده باشه. با توجه به بازه زمانی که این ویزاها اومده این حالت محتمل‌تره

نقل قول نوشته اصلی توسط samari نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    از دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه مازندران بخش امور بین الملل
    ممنون از راهنماییها تون
    برای گرفتن تاییدیه تحصیلی چه مدارکی باید ببریم دانشگاه؟. ترجمه و ریزنمرات رو ببرم با خودمون امور بین الملل دانشگاه بعد بگم یه نامه تاییدیه تحصیلی میخوام که تو این مدت زمان تو این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده ام . همین یا مدارک دیگه ای میخواد؟ تنها یک صفحه نامه با سر برگ دانشگاه و مهر و امضا به من بدن کافیه . (چیزی شبیه تاییدیه تحصیلی برای بیمه یا راهنمایی رانندگی اون موقع که دانشجو بودیم؟)
    چرا میگین که نگیم واسه چی نامه میخوایم؟ حتما اولین سوالشون اینه که واسه چی میخوای؟ نمیتونم بگم واسه شرکت یا محل کار؟ اگه هم جواب درست ندی بهشن کار نمیکنن. اگه اشتباه میگم منو راهنمایی کنید. به خصوص اینکه چه مدارکی با خودمون ببریم و چی دقیقا باید بگیریم؟

با اجازه مدیر گروه و اینکه تاپیک مرتبطی با موضوع گواهی نامه پیدا نکردم که این مطلب رو اونجا بذارم:

دوستانی که میخواهند رانندگی کنند اسکن گواهی نامه ایرانیشون رو همراه داشته باشند / پشت و رو
    بعد تلفن مترجم های رسمی رو از کمون تان میگیرید (از فارسی به لاتین )و با یکی از این مترجم ها تماس میگیرید.
    من با پرداخت 250 کرون گواهی نامه م رو ترجمه کردم. با این ترجمه میتونید 90 روز رانندگی کنید و بعدش باید حتما گواهی نامه دانمارکی بگیرید که تست هم باید بدید.
    جزییات بیشتر رو در لینک زیر بخونید: (برای کشور های اتحادیه اروپا و اینها: Australian Capitol Territory, Brazil, Japan, Chinese Taipei (Taiwan), Republic of Korea (South Korea), Russia, Ukraine or Switzerland نیاز به امتحان نیست. که متاسفانه خیلی از کشور ها از جمله ایران در اون لیست نیست و باید امتحان بدید)

https://www.politi.dk/da/borgerservi...dsk_koerekort/

https://www.retsinformation.dk/Forms...aspx?id=130959

From foreign to Danish driving license

If you have been ordinarily resident in Denmark and have a driving license has not been issued in an EU / EEA country or in the Faroe Islands, you must within 90 days to exchange your foreign driving license for a Danish if you still want to drive a motor vehicle in Denmark

In the period of 90 days, you may only run in Denmark if your foreign driving license issued in Latin characters or accompanied by a translation into Danish, English or French. The translation must be done by a public authority or by an organization in the issuing country is authorized. On 1 January 2007 the municipalities took over certain tasks related to licensing. To swap your foreign driving license for a Danish driving license you must contact the a citizen of one of the country's municipalities

ماشین هم ارزونه و خیلی راحت میتونید با 1200 تا 1500 دلار ماشین دست دو تمیز بخرید.

موفق باشید
    کاوه

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    با اجازه مدیر گروه و اینکه تاپیک مرتبطی با موضوع گواهی نامه پیدا نکردم که این مطلب رو اونجا بذارم:

دوستانی که میخواهند رانندگی کنند اسکن گواهی نامه ایرانیشون رو همراه داشته باشند / پشت و رو
    بعد تلفن مترجم های رسمی رو از کمون تان میگیرید (از فارسی به لاتین )و با یکی از این مترجم ها تماس میگیرید.
    من با پرداخت 250 کرون گواهی نامه م رو ترجمه کردم. با این ترجمه میتونید 90 روز رانندگی کنید و بعدش باید حتما گواهی نامه دانمارکی بگیرید که تست هم باید بدید.
    جزییات بیشتر رو در لینک زیر بخونید: (برای کشور های اتحادیه اروپا و اینها: Australian Capitol Territory, Brazil, Japan, Chinese Taipei (Taiwan), Republic of Korea (South Korea), Russia, Ukraine or Switzerland نیاز به امتحان نیست. که متاسفانه خیلی از کشور ها از جمله ایران در اون لیست نیست و باید امتحان بدید)

https://www.politi.dk/da/borgerservi...dsk_koerekort/

https://www.retsinformation.dk/Forms...aspx?id=130959

From foreign to Danish driving license

If you have been ordinarily resident in Denmark and have a driving license has not been issued in an EU / EEA country or in the Faroe Islands, you must within 90 days to exchange your foreign driving license for a Danish if you still want to drive a motor vehicle in Denmark

In the period of 90 days, you may only run in Denmark if your foreign driving license issued in Latin characters or accompanied by a translation into Danish, English or French. The translation must be done by a public authority or by an organization in the issuing country is authorized. On 1 January 2007 the municipalities took over certain tasks related to licensing. To swap your foreign driving license for a Danish driving license you must contact the a citizen of one of the country's municipalities

ماشین هم ارزونه و خیلی راحت میتونید با 1200 تا 1500 دلار ماشین دست دو تمیز بخرید.

موفق باشید
    کاوه
    در مورد مالیاتش تحقیق کردید؟ من شنیدم دانمارک مالیات خودرو زیاده؟ حقیقت داره؟
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-سابقه کار همزمان با دوره ارشد به حساب میاد؟
    2-میشه این سابقه کارو تمام وقت برد. حداقل ترمهایی رو که پایان نامه داشتم تمام وقت نامه بگیرم یا نه سابقه کار همزمان با ارشد باید حتما نیمه وقت باشه.
    3- اصلا سابقه کار نیمه وقت برای امتیاز دهی ارزش داره؟
    4-معیار نیمه وقت یا تمام وقت جایی تعریف شده؟ (از دید اداره مهاجرت دانمارک)
    ممنونم
    You can be given a maximum of 15 points for your work experience. It is a requirement that the work has been of a considerable quantity. For example, no points are given for part-time work.

سابقه کار همزمان با تحصیل نمیتونه تمام وقت باشه. وقتی در جمله‌ی فوق عددی رو ذکر نکرده و فقط نوشته considerable quantity قضاوت رو برای تعیین معیار مشکل می‌کنه اما
    استاندارد کار تمام وقت تو دانمارک 37 ساعت در هفته است. فکر کنم اکثر آنهایی که از ایران اقدام کردند (از جمله خود من) توی نامه‌شون 44 ساعت کار در هفته ذکر شده است

Junior Member

سلام , من 14 Aug وقت تحویل مدارک دارم , تقریباً همچی حاضره می نویسم کارایی که انجام دادم رو امیدارم کمکی باشه برای بقیه :
    - مدارک حتماً حتماً باید اصل باشه , وزارت علوم اصلاً موقتا رو تایید نمی کنه . مدارک من اصل بود ولی بابت تایید تاییدیه دانشگاه اونجا بودم , متاسفانه خیلیا این مشکل رو داشتن . روند تاییدم ( بابت مدارک دانشگاههای سراسری که بابت ترجمه نیاز به تایید وزارت علوم دارن ) فرق کرده . مکانیزه شده و خیلییییی پر دردسر یعنی اگه اصل مدرکتون نگرفتین و یا تاییدشو نگرفتین قبلش وقت سفارت نگیرین .
    - لیسانسم از علامه و فوقم آزاد تهران جنوب . از علامه به زور واقعاً به زور تاییدیه اونم فارسی گرفتم , از آزاد اداره روابط بین المللش آقای طباطبایی (فکر کنم فامیلیش همین بود ) دبیر خانه به راحتی تاییدیه انگلیسی مهرو موم شده !!! ( راستی برای ترجمه تاییدیه علامه یا دانشگاههای دیگه که نامه فارسی دادن باید برید وزارت علوم تو شهرک غرب )
    - Case Order ID : اگه نمی تونید ایجاد کنید یا با ***** شکن برید یا با یه browser دیگه . پولشو یکی از کانادا ریخت براشون . به را حتی انجام می شه.
    - الان می خوام پول بریزم به حسابم , اگه کسی می دونه کمکم کنه در این مورد: تقریباً نصف پول رو دلار دارم نصفشو یورو ولی نمی خوام تبدیل کنم , می خوام دو تا حساب ارزی یکی یورو یکی دلار باز کنم , قبلا با سفارت حرف زدم ولی نگفتم ارزیه حسابام , پرسیدم میشه از دو تا حساب پرینت برد ؟ گفتن اگه پرینت ماله یه روز باشه بله می شه ، به نظر شما ریسکه ؟
    با تشکر از شما

Junior Member

بالاخره بعد از پی گیری های مکرر خودم از سفارت باهام تماس گرفتن که جواب گرین کارتت اومده .
    فقط یه سوال : بهم گفتن بیمه مسافرتی 90 روزه بیار و 250 دلار پول . این پروسه برای همه همین جوری بوده ؟

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان و دوستانی که توصیه اکید کردن که پی گیری تلفتی کنم . ظاهرا سیستم ایمیل رو زیاد جدی نمی گیرن .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

dear friend

we rent an apartment in suburb of Copenhagen so consider that in small city kommune officers are not known about this scheme at all. first they told me we can give you a cpr number because you have not work in here second they told me you should have more than 3 month contract however in Copenhagen they ask people just for 1 month contract.
    .... so it is a good idea that you go to the copenhagen, alborg, odense and arhus first

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh_t62 نمایش پست ها
    سلام , من 14 Aug وقت تحویل مدارک دارم , تقریباً همچی حاضره می نویسم کارایی که انجام دادم رو امیدارم کمکی باشه برای بقیه :
    - مدارک حتماً حتماً باید اصل باشه , وزارت علوم اصلاً موقتا رو تایید نمی کنه . مدارک من اصل بود ولی بابت تایید تاییدیه دانشگاه اونجا بودم , متاسفانه خیلیا این مشکل رو داشتن . روند تاییدم ( بابت مدارک دانشگاههای سراسری که بابت ترجمه نیاز به تایید وزارت علوم دارن ) فرق کرده . مکانیزه شده و خیلییییی پر دردسر یعنی اگه اصل مدرکتون نگرفتین و یا تاییدشو نگرفتین قبلش وقت سفارت نگیرین .
    - لیسانسم از علامه و فوقم آزاد تهران جنوب . از علامه به زور واقعاً به زور تاییدیه اونم فارسی گرفتم , از آزاد اداره روابط بین المللش آقای طباطبایی (فکر کنم فامیلیش همین بود ) دبیر خانه به راحتی تاییدیه انگلیسی مهرو موم شده !!! ( راستی برای ترجمه تاییدیه علامه یا دانشگاههای دیگه که نامه فارسی دادن باید برید وزارت علوم تو شهرک غرب )
    - Case Order ID : اگه نمی تونید ایجاد کنید یا با ***** شکن برید یا با یه browser دیگه . پولشو یکی از کانادا ریخت براشون . به را حتی انجام می شه.
    - الان می خوام پول بریزم به حسابم , اگه کسی می دونه کمکم کنه در این مورد: تقریباً نصف پول رو دلار دارم نصفشو یورو ولی نمی خوام تبدیل کنم , می خوام دو تا حساب ارزی یکی یورو یکی دلار باز کنم , قبلا با سفارت حرف زدم ولی نگفتم ارزیه حسابام , پرسیدم میشه از دو تا حساب پرینت برد ؟ گفتن اگه پرینت ماله یه روز باشه بله می شه ، به نظر شما ریسکه ؟
    با تشکر از شما

سلام دوست عزیز، در دانشگاه علامه چطور تاییدیه گرفتید؟ من هم علامه هستم، ممنون میشم بگید، راستی رشته تون چی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)