صفحه 463 از 638 نخستنخست ... 363413453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473513563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,621 تا 4,630 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

منطقا اگه هر دو از یه بانک و یه تاریخ باشن اشکالی نداره ولی اگه حساسین همه رو به دلار تبدیل کنین
    نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh_t62 نمایش پست ها
    سلام , من 14 Aug وقت تحویل مدارک دارم , تقریباً همچی حاضره می نویسم کارایی که انجام دادم رو امیدارم کمکی باشه برای بقیه :
    - مدارک حتماً حتماً باید اصل باشه , وزارت علوم اصلاً موقتا رو تایید نمی کنه . مدارک من اصل بود ولی بابت تایید تاییدیه دانشگاه اونجا بودم , متاسفانه خیلیا این مشکل رو داشتن . روند تاییدم ( بابت مدارک دانشگاههای سراسری که بابت ترجمه نیاز به تایید وزارت علوم دارن ) فرق کرده . مکانیزه شده و خیلییییی پر دردسر یعنی اگه اصل مدرکتون نگرفتین و یا تاییدشو نگرفتین قبلش وقت سفارت نگیرین .
    - لیسانسم از علامه و فوقم آزاد تهران جنوب . از علامه به زور واقعاً به زور تاییدیه اونم فارسی گرفتم , از آزاد اداره روابط بین المللش آقای طباطبایی (فکر کنم فامیلیش همین بود ) دبیر خانه به راحتی تاییدیه انگلیسی مهرو موم شده !!! ( راستی برای ترجمه تاییدیه علامه یا دانشگاههای دیگه که نامه فارسی دادن باید برید وزارت علوم تو شهرک غرب )
    - Case Order ID : اگه نمی تونید ایجاد کنید یا با ***** شکن برید یا با یه browser دیگه . پولشو یکی از کانادا ریخت براشون . به را حتی انجام می شه.
    - الان می خوام پول بریزم به حسابم , اگه کسی می دونه کمکم کنه در این مورد: تقریباً نصف پول رو دلار دارم نصفشو یورو ولی نمی خوام تبدیل کنم , می خوام دو تا حساب ارزی یکی یورو یکی دلار باز کنم , قبلا با سفارت حرف زدم ولی نگفتم ارزیه حسابام , پرسیدم میشه از دو تا حساب پرینت برد ؟ گفتن اگه پرینت ماله یه روز باشه بله می شه ، به نظر شما ریسکه ؟
    با تشکر از شما

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    بالاخره بعد از پی گیری های مکرر خودم از سفارت باهام تماس گرفتن که جواب گرین کارتت اومده .
    فقط یه سوال : بهم گفتن بیمه مسافرتی 90 روزه بیار و 250 دلار پول . این پروسه برای همه همین جوری بوده ؟

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان و دوستانی که توصیه اکید کردن که پی گیری تلفتی کنم . ظاهرا سیستم ایمیل رو زیاد جدی نمی گیرن .
    ** یعنی شما یک بار جایی که اپلای کرده بودید 250 دلار دادید حالا دوباره سفارت در تهران هم خواسته؟ البته این 250 دلار را همه ما که از ایران اقدام کردیم پرداخت کردیم.
    ** شما موقع تحویل مدارک بیومتری انجام دادید؟ شاید می خواهند دوباره از شما بیو بگیرند!
    ** در مورد بیمه چرا 90 روز. مثل اینکه به من گفتند 6 ماه.نکند اشتباه شنیدم(هیجان زده شده بودم!!!) دوستانی که از ایران اقدام کردند و به تازگی ویزا گرفتند،بیمه مسافری چند روزه گرفتند؟ لطفا هزینه و شرکتی که بیمه گرفتند را هم بفرمایند.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    dear friend

we rent an apartment in suburb of Copenhagen so consider that in small city kommune officers are not known about this scheme at all. first they told me we can give you a cpr number because you have not work in here second they told me you should have more than 3 month contract however in Copenhagen they ask people just for 1 month contract.
    .... so it is a good idea that you go to the copenhagen, alborg, odense and arhus first
    اسم کمون منطقه‌ای که مرجعه کردید را میشه بفرمایید.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    ** یعنی شما یک بار جایی که اپلای کرده بودید 250 دلار دادید حالا دوباره سفارت در تهران هم خواسته؟ البته این 250 دلار را همه ما که از ایران اقدام کردیم پرداخت کردیم.
    ** شما موقع تحویل مدارک بیومتری انجام دادید؟ شاید می خواهند دوباره از شما بیو بگیرند!
    ** در مورد بیمه چرا 90 روز. مثل اینکه به من گفتند 6 ماه.نکند اشتباه شنیدم(هیجان زده شده بودم!!!) دوستانی که از ایران اقدام کردند و به تازگی ویزا گرفتند،بیمه مسافری چند روزه گرفتند؟ لطفا هزینه و شرکتی که بیمه گرفتند را هم بفرمایند.
    من يه بار ١٧٧ پوند هزينه براي ويزا في پرداخت كردم البته در لندن يعني جايي كه اقدام كردم . بيومتريك تست هم همون جا دادم . تا اونجا كه من يادمه گفت ٩٠ روز . حالا دوشنبه بريم ببينيم چي ميشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahinmahdavi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، در دانشگاه علامه چطور تاییدیه گرفتید؟ من هم علامه هستم، ممنون میشم بگید، راستی رشته تون چی هست؟
    سلام , از آموزش خانم زینلی , ولی خیلی باید اصرار کنید اصلاً کوتاه نیاین . موفق باشید . راستی می دونید که باید برید دهکده المپیک دفتر مرکزی اونجاست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poure نمایش پست ها
    منطقا اگه هر دو از یه بانک و یه تاریخ باشن اشکالی نداره ولی اگه حساسین همه رو به دلار تبدیل کنین
    ممنون بابت جوابتون , زنگ زدم سفارت امروز , گفتن مشکلی نیست. فقط باید تو یک روز پرینت هر دو حساب بگیرم .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    اسم کمون منطقه‌ای که مرجعه کردید را میشه بفرمایید.
    yes its fredensborg kommune and it is very sadness that they havenot any idea about resident card.
    they told me you will recieved your cpr number by the post so thecopenhagen provided to you at the same date.
    and then you received your yellowcard in 2 weeks so when I asked them about my resident card the officer told me that she never heared about this kind of card and i am so surprised about that how can an employee do not know anything about the residence card. so after i read y resident permit i guess that may be it issued by the other authourities.
    so behzad, or other freinds may be tell me more about the procedures.

دوستان کسی می دونه این پیغام یعنی چی ؟

Fee:
    6375.00DKK
    Name: E******* C*******

Payment status

Payment form shown/sent by post

Junior Member

رسید 177 پوند رو با خودتون ببرید و مطمئن بهشون بگید که نباید پولی بدید قبول میکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aragon نمایش پست ها
    من يه بار ١٧٧ پوند هزينه براي ويزا في پرداخت كردم البته در لندن يعني جايي كه اقدام كردم . بيومتريك تست هم همون جا دادم . تا اونجا كه من يادمه گفت ٩٠ روز . حالا دوشنبه بريم ببينيم چي ميشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه این پیغام یعنی چی ؟

Fee:
    6375.00DKK
    Name: E******* C*******

Payment status

Payment form shown/sent by post

فکر میکنم درسته. نگران نباشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)