صفحه 464 از 638 نخستنخست ... 364414454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474514564 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,631 تا 4,640 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in Engineering

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییها تون
    برای گرفتن تاییدیه تحصیلی چه مدارکی باید ببریم دانشگاه؟. ترجمه و ریزنمرات رو ببرم با خودمون امور بین الملل دانشگاه بعد بگم یه نامه تاییدیه تحصیلی میخوام که تو این مدت زمان تو این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده ام . همین یا مدارک دیگه ای میخواد؟ تنها یک صفحه نامه با سر برگ دانشگاه و مهر و امضا به من بدن کافیه . (چیزی شبیه تاییدیه تحصیلی برای بیمه یا راهنمایی رانندگی اون موقع که دانشجو بودیم؟)
    چرا میگین که نگیم واسه چی نامه میخوایم؟ حتما اولین سوالشون اینه که واسه چی میخوای؟ نمیتونم بگم واسه شرکت یا محل کار؟ اگه هم جواب درست ندی بهشن کار نمیکنن. اگه اشتباه میگم منو راهنمایی کنید. به خصوص اینکه چه مدارکی با خودمون ببریم و چی دقیقا باید بگیریم؟
    برید آموزش کل. اونا یک نامه میدن. نامرو همراه با ریز نمرات ببرید امور بین الملل.
    نامه با سر برگ دانشگاه و مهر و امضا کافیه
    نگید چون تو تجربه های دوستان در این فروم هر چی بیشتر توضیح بدین بدتره

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

دوستان لطفا در مورد بیمه مسافری تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.
    من شک دارم بهم گفتند 90 روز یا 180 روز!!!!!!!!!
    از چه شرکتی ارزونتره؟ پارسیان یا البرز ؟ ؟‌؟‌
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط samari نمایش پست ها
    برید آموزش کل. اونا یک نامه میدن. نامرو همراه با ریز نمرات ببرید امور بین الملل.
    نامه با سر برگ دانشگاه و مهر و امضا کافیه
    نگید چون تو تجربه های دوستان در این فروم هر چی بیشتر توضیح بدین بدتره
    ممنون از راهنمایی شما. ممکنه متن نامه اتون را اینجا بگذارین یا نامه تون رو آپلود کنین.
    ممنون میشم.
    چون دانشگاهی که من مدرک ارشد گرفتم امام خمینی قزوینه. میخوام یکبار برم قزوین و کار را تموم کنم. متنش کم و کسر نداشته باشه دوباره یا سه باره بخوام برم قزوین.
    البته احتمالا دانشگاه تو مهر کردن ترجمه ها اشکال تراشی کنن!!! چون ترجمه ها مستقیم مربوط به دانشگاه نیست و بگن چیزی که مربوط به ما نیست مهر نمیکنیم!!!!
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 6th, 2013 در ساعت 02:09 PM

با سلام و عرض تبریک بابت نتیجه مثبت کیستون
    کلاً 90 روز لازمه، چون نهایتاً ظرف مدت 90 روز شما تحت پوشش بیمه ای خودشون قرار خواهید گرفت. ما هم 90 روزه بردیم.
    در مورد شرکت با قیمت مناسبتر، تقریباً میشه گفت که سفارت با بیمه پارسیان آشناست و توصیه میشه که از پارسیان بگیرید تا دچار دردسر نشید. ضمناً نکته خیلی خیلی خیلی مهم اینه که بیمه ای که میگیرید باید برای دانمارک باشه (توجه کنید!!!) نه شنگن. اگه شنگن باشه سفارت قبول نمیکنه. من خودم به همین مشکل برخوردم و یه 2 روزی سرکار بودم.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    دوستان لطفا در مورد بیمه مسافری تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.
    من شک دارم بهم گفتند 90 روز یا 180 روز!!!!!!!!!
    از چه شرکتی ارزونتره؟ پارسیان یا البرز ؟ ؟‌؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    فکر میکنم درسته. نگران نباشید
    ممنون آقا کاوه . ولی نباید بنویسه پرداخت شده ؟ هیچ ایمیلی هم برام نیومده ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستان قدیمی سلام
    توصیۀ منو در مورد شهرهای بزرگ در ابتدای کار جدی بگیرین اونجاها خیلی بهتر با شرایط ماها آشنا هستند گویا نداشتن کار خیلی بد هستش در اونجا و تقزیباً میتونم بگم قوانینو کاملاً شخصی تفسیر می کنند وقتی من گفتم آقا جان توی کپنهاگ از من 1 ماهه هم قبول می کردن گفت اونجا کپنهاگ هست و اینجا فردنسبرگ..... منم گفتم فکر می کردم قوانین سراسری باشه خلاصه هرچی شهر کوچکتر قدرت آنالیز افراد کمتر و از اون بدتر آشناییشون با قوانین مملکت خودشون کمتر... حالا بگذریم از آقا کاوه یا بهزاد جان میخوام یه راهنمایی دیگه منو بکنند و البته جوابمو لطفاً توی قسمت کار در دانمارک یا بصورت خصوصی بدین که قوانین فروم هم رعایت شده باشه:
    من برای هفتۀ آینده یه مصاحبۀ کاری دارم ، به نظرتون چه مواردی مهم هست گزارش سالیانشونو خوندم، مدارک تحصیلیو کاریمو ببرم؟ با چه لباسی و تیپی بهتر هست که شما برین؟ مصاحبه معمولاً چقدر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    کلاً 90 روز لازمه، چون نهایتاً ظرف مدت 90 روز شما تحت پوشش بیمه ای خودشون قرار خواهید گرفت. ما هم 90 روزه بردیم.
    در مورد شرکت با قیمت مناسبتر، تقریباً میشه گفت که سفارت با بیمه پارسیان آشناست و توصیه میشه که از پارسیان بگیرید تا دچار دردسر نشید. ضمناً نکته خیلی خیلی خیلی مهم اینه که بیمه ای که میگیرید باید برای دانمارک باشه (توجه کنید!!!) نه شنگن. اگه شنگن باشه سفارت قبول نمیکنه. من خودم به همین مشکل برخوردم و یه 2 روزی سرکار بودم.
    موفق باشید.
    دقیقا برعکس به من تاکید کردند که شنگن باشه روی سایتشون هم زده که باید شنگن باشه. متن روی سایت سفارت را کپی می‌کنم
    Also a travel medical insurance should be taken out and shown at time of application.
    The insurance must be valid for the Schengen area and Liechtenstein and covering the entire stay.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    ممنون آقا کاوه . ولی نباید بنویسه پرداخت شده ؟ هیچ ایمیلی هم برام نیومده ...
    ایمیلش باید بیاد حتما.
    پیگیری کنید از اون شخص.

ضمنا براتون فایل خودم رو ضممیه میکنم. ما با کردیت پرداخت کردیم.

موفق باشید
    کاوه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg pay.jpg (26.2 کیلوبایت, 22 views)

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    موفق باشید.
    اصلا بیمه ای به نام دانمارک نداریم. من که ندیدم تا حالا.
    اتفاقا من بیمه ام رو شنگن هم نگرفتم بلکه worldwide گرفتم البته منهای ژاپن و قاره آمریکا و استرالیا. خیلی شیک هم قبول کردند. این سفارت فکر کنم کلا شیرین میزینه ها! یا شاید افراد کم تجربه هم دارند که با هم هماهنگ نیستند.

سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس سازه هستم.

منطقا در نامه سابقه کار اگر بخواهم به فوق لیسانسم تایید کنم باید سمت Structural Engineer ذکر بشه . (من رو پروژه های ساختمانی کار کردم.)
    دوستان توفروم گفتن از عناوین پازیتیو لیست استفاده کنیم. حال من اگه سمتم را Building Engineer بزنم مشکل ساز نمیشه؟ چون لیسانس من CIVIL ENGINEER و فوقم STUCTURAL ENGINEER. آفیسر نمیگه Building Engineer رو ازکجا آوردی؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)