صفحه 465 از 638 نخستنخست ... 365415455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475515565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,641 تا 4,650 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    اصلا بیمه ای به نام دانمارک نداریم. من که ندیدم تا حالا.
    اتفاقا من بیمه ام رو شنگن هم نگرفتم بلکه worldwide گرفتم البته منهای ژاپن و قاره آمریکا و استرالیا. خیلی شیک هم قبول کردند. این سفارت فکر کنم کلا شیرین میزینه ها! یا شاید افراد کم تجربه هم دارند که با هم هماهنگ نیستند.
    بیمه شما چند روزه بود؟ پارسیان گرفتید؟ پارسیان اینطوری بیمه میده. آسیا و البرز می‌نویسند شنگن
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member arsana61 آواتار ها

[دوست عزیز همسرمن همون استراکچر رو نوشت و ویزاش هم اومد .
    [ QUOTE=siyak2013;1302497]سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس سازه هستم.

منطقا در نامه سابقه کار اگر بخواهم به فوق لیسانسم تایید کنم باید سمت Structural Engineer ذکر بشه . (من رو پروژه های ساختمانی کار کردم.)
    دوستان توفروم گفتن از عناوین پازیتیو لیست استفاده کنیم. حال من اگه سمتم را Building Engineer بزنم مشکل ساز نمیشه؟ چون لیسانس من CIVIL ENGINEER و فوقم STUCTURAL ENGINEER. آفیسر نمیگه Building Engineer رو ازکجا آوردی؟؟؟
    ویرایش توسط behzadsharif : August 8th, 2013 در ساعت 01:21 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    بیمه شما چند روزه بود؟ پارسیان گرفتید؟ پارسیان اینطوری بیمه میده. آسیا و البرز می‌نویسند شنگن
    با سلام

بیمه من 90 روزه از پارسیان برای worldwide منهای استرالیا آمریکا ژاپن.
    بیمه همسرم 90 روزه از البرز برای همون کشور هایی که خودم هم گرفتم.
    هر دو هم اواسان قرارداد داشتند.

احتمالا کارمند یا شعبه بیمه پارسیانی که رفتید به موضوع مسلط نبوده.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    با سلام

بیمه من 90 روزه از پارسیان برای worldwide منهای استرالیا آمریکا ژاپن.
    بیمه همسرم 90 روزه از البرز برای همون کشور هایی که خودم هم گرفتم.
    هر دو هم اواسان قرارداد داشتند.

احتمالا کارمند یا شعبه بیمه پارسیانی که رفتید به موضوع مسلط نبوده.

موفق باشید
    کاوه
    این به نظرم یه گزینه دیگه بود. بیمه من هم تو همین کلاس Worldwide منهای آمریکا، استرالیا و ژاپن بود (یعنی این تو بیمه هم درج شده بود) ولی در عین حال مقصد رو زده بود دانمارک که به خاطر همین مجبور شدم یه بار دیگه بیمه رو بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    دوستان لطفا در مورد بیمه مسافری تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.
    من شک دارم بهم گفتند 90 روز یا 180 روز!!!!!!!!!
    از چه شرکتی ارزونتره؟ پارسیان یا البرز ؟ ؟‌؟‌
    اون شعبه‌ای که من اول بیمه‌ام رو گرفتم قبول نکرد مقصد رو بزنه شنگن برای همین من دانمارک گرفتم که سفارت قبول نکرد.
    هر شعبه‌ای رفتید برای بیمه، تأکید کنید که مقصد رو شنگن بزنه. 90 روزه و EVASAN

[QUOTE=arsana61;1302843][دوست عزیز همسرمن همون استراکچر رو نوشت و ویزاش هم اومد . [ QUOTE=arsana61;1302843]

ممنون. چند وقت پیش؟ من قصدم اینه که امتیاز پازیتیو لیست را بگیرم.
    به Structural engineer امتیاز پازیتیو زو نمیدن؟
    همسر شما امتیاز پازیتیو را برای رشته تحصیلی یا سابقه کار گرفت؟ کدومشو گرفت؟
    مصاحبه تون قبل از 1 جولای (پازیتیو لیست جدید) بود ؟ درسته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از طريق همسرم (گرين كارت - همسر و فرزند همراه) اقدام كردم. مداركم رو هم آنلاين ارسال كردم (براي خودم و فرزندم). متاسفانه يك سري كارهايي پيش اومد برامون كه زماني كه مدارك رو توي فرم آنلاين ارسال كردم، ترجمه BIRTH CERTIFICATE فرزندم فقط مهر دادگستري داره و مهر وزارت خارجه نخورده. و بعدش هم كه رفتيم سفارت براي بيومتري كه ديگه فرم رو اجبارا فوروارد كردم. حالا دوتا سوال دارم.
    1- آيا ممكنه مشكلي برامون پيش بياره با توجه به اينكه مهر وزارت خارجه رو نداره؟
    2- آيا راهي هست كه در صورتيكه مشكلي پيش مياره مثلا من الان ترجمه رو بفرستم براي وزارت خارجه تا مهر كنه و بعد ترجمه مهر شده رو مثلا دوباره توي فرم آنلاين ATTACH كنم و بفرستم يا مثلا ايميلي باشه كه با ذكر CASE ORDER بچه بتونم مجدد اون رو براشون ارسال كنم.
    با تشكر فراوان از همه‌ي دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeenir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از طريق همسرم (گرين كارت - همسر و فرزند همراه) اقدام كردم. مداركم رو هم آنلاين ارسال كردم (براي خودم و فرزندم). متاسفانه يك سري كارهايي پيش اومد برامون كه زماني كه مدارك رو توي فرم آنلاين ارسال كردم، ترجمه BIRTH CERTIFICATE فرزندم فقط مهر دادگستري داره و مهر وزارت خارجه نخورده. و بعدش هم كه رفتيم سفارت براي بيومتري كه ديگه فرم رو اجبارا فوروارد كردم. حالا دوتا سوال دارم.
    1- آيا ممكنه مشكلي برامون پيش بياره با توجه به اينكه مهر وزارت خارجه رو نداره؟
    2- آيا راهي هست كه در صورتيكه مشكلي پيش مياره مثلا من الان ترجمه رو بفرستم براي وزارت خارجه تا مهر كنه و بعد ترجمه مهر شده رو مثلا دوباره توي فرم آنلاين ATTACH كنم و بفرستم يا مثلا ايميلي باشه كه با ذكر CASE ORDER بچه بتونم مجدد اون رو براشون ارسال كنم.
    با تشكر فراوان از همه‌ي دوستان
    1-مشکل که حداکثر نقص مدرک خواهد بود و قابل اصلاح. خیلی نگران کننده نیست. چون حتی اگر متوجه بشن و ایراد بگیرند از شما می‌خواهند که مجددا بفرستید.
    2- بله با ایمیل می‌تونید این کار را انجام بدید. با اعلام مشخصات کامل به اضافه همین کیس نامبر. خیلی ها این جور مشکلات داشتند و حل شده.
    بیشترین مشکلات در مورد فرد اصلی است. که مدارک درست و بی نقص باشه که امتیاز بیارین. بقیه‌اش با صرف وقت قابل حل است.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samari نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان یک سوال در مورد نفر همراه (همسر)
    هزینه ی (کیس اردر آی دی) برای نفر همراه (همسر) چه مقداره؟
    با سلام
    مراقب باشيد اشتباه من رو نكنيد. اگه از طريق گرين كارت اقدام مي‌كنيد، بايستي ابتدا بريد توي قسمت فرم هاي آنلاين و به صورت آنلاين براي ايشون اقدام كنيد. در اين فرم مدارك fa8 آنلاين را ميخواد. وقتي اين فرم را پر ميكنيد بايستي يك هزينه در حدود 2060 كرونه كه با ماليات و ... (كه پرداخت هزينه آنلاينش با خودتونه) ميشه حدود 2130 كرون پرداخت كنيد. رسيدش رو بايد براي سفارت تهران ببريد. اين هزينه رو بايستي بصورت آنلاين پرداخت كنيد (همونجايي كه براي ايشون case order id مي‌سازيد.) اين فرم را كه تموم كرديد مدارك كامل رو در مرحله آخر ميفرسته براي دانمارك و يك پرينت بهتون مي‌ده كه سه صفحه‌ي اولش رو بايستي پرينت كنيد و براي بيومتري ببريد سفارت دانمارك توي تهران. اونجا هم يه 250 دلار ازتون مي‌گيرند كه بايستي صددلاريهايي كه مي بريد مال سال 2006 به بعد باشه. اگه سوال ديگه اي داشتيد در خدمتم.

Junior Member

با تشكر از پاسخ شما. ميشه لطف كنيد بگيد اين ايميل چي هست كه همين الان من بفرستم و دوباره معطل تاييد مجدد نشم. از همسرم تقريبا O.K. شده و منتظره تا كارهاي ما هم درست بشه و بريم.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeenir نمایش پست ها
    با تشكر از پاسخ شما. ميشه لطف كنيد بگيد اين ايميل چي هست كه همين الان من بفرستم و دوباره معطل تاييد مجدد نشم. از همسرم تقريبا O.K. شده و منتظره تا كارهاي ما هم درست بشه و بريم.
    اول تلفنی تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید و بعد مدارک لازم را به این ایمیل که حتما خودشان هم به شما خواهند گفت بفرستید. از قبل موضوع را آماده کنید که پشت تلفن قاطی نکنید چی بگید.کسی که ب ه تلفن جواب می‌دهد انگلیسی خوب می‌فهمند و خوب صحبت می‌کند. مدارک لازم و شماره‌های کیس اوردر را قبلا آماده کرده باشید از شما می‌پرسند. عموما به ایمیل جواب نمی‌دهد. چند روز بعد از ارسال ایمیل دوباره می‌تونید تماس بگیرید و ار وصل لطمینان پیدا کنید
    Greencard (incl. accompanying family members, if applicable): greencard@us.dkf
    Information about greencard (incl. accompanying family members, if applicable): +45 33 96 36 28
    The agency's lines are open Monday-Friday 9 a.m. to 3 p.m.
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)