صفحه 466 از 638 نخستنخست ... 366416456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476516566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,651 تا 4,660 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط AHR نمایش پست ها
    دوستان عزیز....

با سلام

میخواستم بپرسم عزیز دلی بوده که با فوق مهندسی شیمی اپلای کرده باشه؟ اوضاع این قشر از مهندسین توی دانمارک چطوره؟

من 32 سالمه، 5سال سابقه فول تایم فرآیند دارم، 2تا هم بچه دارم....راحت کار میاد اونجا یا تمام پس اندازهارو از دست میدم؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین.
    با سلام
    من يك سايت رو ديدم كه توش از خيلي جهت ها به دولت دانمارك گير داده بود و گفته بود كه به اصطلاح هواي كساني كه از طريق گرين كارت ميان اونجا رو نداره. يه آماري به اين شرح داده بود،
    حدود 30 درصد متخصصين در زمينه شغلي خودشون جذب شده اند.
    حدود 90 درصد قصد دارند كه بعد از اتمام گرين كارت بمونن همونجا و تقريبا از وضعيت مالي و شغلي راضي هستند.
    حدود 7 درصد ميخوان برگردن به كشورهاي خودشون كه البته اين 7 درصد هم همگي مال كشورهاي غربي هستند و تقريبا تمام آسيايي ها دوست دارند بمونند و همونجا زندگي كنند.
    البته اين برداشت من بود از اون مقاله و اگه دوستان ميتونند اصلاح كنند تا بندده هم از گمراهي دربيام
    به هر حال تا جايي كه من فهميدم ممكنه توي زمينه‌اي كه تخصص داري مشغول نشي، اما احتمالا زندگي آروم و بي دغدغه در انتظار هر كسي هست كه مهاجرت ميكنه به اونجا. البته با تلاش و پشتكار خودش.
    اميدوارم موفق باشيد.

سلام دوستان. کسی هست که از دانشگاه تبریز تونسته باشه تاییدیه بگیره؟

Junior Member

با سلام منظور از birth certificate دقیقا چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    1-مشکل که حداکثر نقص مدرک خواهد بود و قابل اصلاح. خیلی نگران کننده نیست. چون حتی اگر متوجه بشن و ایراد بگیرند از شما می‌خواهند که مجددا بفرستید.
    2- بله با ایمیل می‌تونید این کار را انجام بدید. با اعلام مشخصات کامل به اضافه همین کیس نامبر. خیلی ها این جور مشکلات داشتند و حل شده.
    بیشترین مشکلات در مورد فرد اصلی است. که مدارک درست و بی نقص باشه که امتیاز بیارین. بقیه‌اش با صرف وقت قابل حل است.

Junior Member

سلام به همه دوستان

من هفته آينده مصاحبه دارم و تقريبا مداركم هم آمادست...اما چون منتظر نتيجه جاي ديگري هستم كه هنوز نيومده ميخوام كه مصاحبه ام رو به تاخير بندازم...
    قبلا كه توي اين سايت با دوستان مشورت كردم يك پيشنهاد اين بود كه روز مصاحبه بگم Order ID رو نقدي آوردم و سفارت قبول نميكنه و مثلا واسه يك ماه بعد وقت ميده ...اما اخيرا ازيكي ديگر از دوستان شنيدم كه ديگه واسه يك ماه بعد يا دو ماه بعد وقت نميدن و ميره براي خيلي وقت ديگه...شايد حتي يكسال ديگه...

از دوستان كسي بوده كه اخيرا درخواست تعويق وقت داده باشه و بگه واسه چند وقت ديگه بهش وقت دادن؟
    به نظرتون من به خانم مغروري ايميل بزنم و راست حسيني جريان رو بگم و بخوام يك وقت واسه يك ماه ديگه بهم بده؟
    چون پرداخت اين مبلغ واسم خيلي سنگين هست اگر بعدا بخوام انصراف بدم
    آيا امكان تماس تلفني با خانم مغروري در سفارت هست؟ ممنون ميشم شماره رو بهم بدين

واقعا از راهنمايي دوستان بخصوص افراد با تجربه واقعا سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط poure نمایش پست ها
    با سلام منظور از birth certificate دقیقا چیه؟
    ترجمه شناسنامه ایرانی تون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    بله، من یک ماه پیش گرفتم.

سلام ، من یک ماه پیش برای مدرک لیسانسم از دانشگاه تبریز تائیدیه گرفتم. بر خلاف پیش بینی ام خیلی راحت و سریع نامه دادند و من از طریق برادرم که تبریز زندگی میکنه نامه رو دریافت کردم.
    اول زنگ زدم امور بین الملل . گفتن باید یک ایمیل به آدرس زیر بزنی و درخواستتو بنویسی :
    international@tabrizu.ac.ir
    بعد از حدود 20-15 روز پیگیری نامه آماده شد.
    (برای شروع زنگ بزن به این شماره : 04113393635 آقای پیمان فر ، کاملاً راهنمائیت می کنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام ، من یک ماه پیش برای مدرک لیسانسم از دانشگاه تبریز تائیدیه گرفتم. بر خلاف پیش بینی ام خیلی راحت و سریع نامه دادند و من از طریق برادرم که تبریز زندگی میکنه نامه رو دریافت کردم.
    اول زنگ زدم امور بین الملل . گفتن باید یک ایمیل به آدرس زیر بزنی و درخواستتو بنویسی :
    international@tabrizu.ac.ir
    بعد از حدود 20-15 روز پیگیری نامه آماده شد.
    (برای شروع زنگ بزن به این شماره : 04113393635 آقای پیمان فر ، کاملاً راهنمائیت می کنه)
    میشه لطفا" بگید زنگ بزنین بگیم دقیقا" چی میخواییم .منظورم اینه بگم من نامه تاییده مدرک تحصیلی می خوام برای سفارت دانمارک یا چیز دیگه ای بگم؟

میشه لطفا" بگید زنگ بزنین بگیم دقیقا" چی میخواییم .منظورم اینه بگم من نامه تاییده مدرک تحصیلی می خوام برای سفارت دانمارک یا چیز دیگه ای بگم؟
    تائیدیه مدرک تحصیلی . نمی پرسه برای کجا می خواید . خودشون فرمتشو می دونن و برات صادر می کنن. تائیدیه منو داخل پاکت در بسته و مهر شده گذاشته بودند و یک کپی سیاه و سفید هم برای اطلاع خودم دادند

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    اول همسرتون باید Case Order ID درست کنه. بعد با اون ID میتونه پول رو پرداخت کنه که هزینه اش حدودا 274 یورو میشه.

بعد می رین تو سایت اداره مهاجرت تو قسمت فرمها، FA8 Online رو باز می کنین. بهتون خودش یک user password میده که یادداشتش می کنین چون یک سری حروف و اعداد بی ربطه. تو هر مرحله یکی از مدارک زیر رو باید آپلود کنین. بدیش اینه که با این سرعت اینترنت ما خیلی یواش میشه آپلود کرد، واسه همین تا جایی که کیفیت ضایع نشه، حجم فایلهاتون رو بیارین پایین. این فرم هر 15 دقیقه به صورت اتوماتیک save میشه و اگه وسط آپلود باشین باید دوباره آپلودش کنین. به خاطر همین هر فایلی که آپلود شد خودتون سریع save کنین. یه نکته دیگه هم اینکه اگه مثلا بعضی از مدارکتون آماده نباشه، می تونین save کنین و بعدا با اون user و password دوباره برین تو اپلیکیشن. درسته که اطلاعات ذخیره شده ولی شما دوباره باید یک صفحه، یک صفحه Next بزنین که جون می کنه تا از این صفحه بره صفحه بعد. واسه همین اگه همه مدارکتون آماده باشه و یکهو بفرستین بهتره.
    نکته بعدی اینکه به طرز مسخره ای هیچ جایی نداشت که تمکن مالی رو آپلود کنم، به جاش دو بار خواسته بود گواهی ازدواج آپلود کنم! که احتمالا اشتباه وبسایته. من خودم تو قسمت additional files آپلود کردم.

مدارک زیر را تهیه می کنید (در زیر منظور از متقاضی در واقع همسر شما است و منظور از همسر، خود شما هستید!)
    1- اسکن رسید پرداخت پول
    2- اسکن ترجمه رسمی و اسکن تمامی صفحات عقدنامه
    3- اسکن تمامی صفحات پاسپورت شامل روی جلد و صفحات خالی
    4- اسکن گواهی تمکن مالی همسر
    5- اسکن عکس قطع پاسپورت
    6- اسکن declaration همسر
    7- اسکن declaration متقاضی

دو مورد آخر توی همون فرم آنلاین گذاشتن. شما پرینت می گیرین، امضا می کنین دوباره اسکن می کنین میفرستین. مدرک شماره 6 هم اون موقعی که من رفتم تو وبسایت، وقتی می زدم رو لینکش ارور می داد. به خاطر همین من از فرم کاغذیش پرینت گرفتم، امضا و اسکن کردم.

واسه فرزند هم باید جدا فرم پر بشه و case order ID درست بشه. ولی من چون فرزند ندارم بلد نیستم مراحلشو. احتمالا مدارکی که می خواد مشابه فرم کاغذیشه. کلا این فرم آنلاینش خیلی داغونه. یک زمانی شروع به کار باهاش بکنین که اعصابتون سرجاش باشه !
    با عرض سلام آقا بهزاد
    برای همراه 2060 DDK درست است ؟ و من Case order ID درست کردم مبلغ زده که 2060 کرون است ولی اگه چند روز دیگه مبلغ و واریز کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    مرسی از راهنمایی و وقتی که شما میگذارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)