صفحه 468 از 638 نخستنخست ... 368418458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478518568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,671 تا 4,680 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    بچه ها من از طریق international bank transfer پول رو واریز کردم.
    حالا چقدر طول می کشه در خود سایت عبارت PAYMENT REGISTERED رو بنویسه. من پنچشنبه مصاحبه دارم. نمی دونم تا اون موقع کار انجام می شه یا خیر.
    ضمنا رسید واریز پول رو هم پرینت گرفتم.
    فکر کنم رسید کافیه. احتمالا ایمیل هم براتون بیاید.
    تا کجا باید دوید.....

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    با سلام

من تجربه آرهوس رو میگم.
    همون روزی که میرید رجیستر میکنید فرداش یا همون روزش شماره سی پی آر تون آمادست (فقط شماره و نه کارت اقامت)و میتونید پرینتشو بگیرید. ضمنا نم آیدی تون هم امادست همون روز یا روز بعدش.
    ولی کارت اقامت ممکنه بعد از یک ماه هم بیاد. که با پست میاد درب منزل. از طرف همون شهرداری هم میاد.
    با داشتن پرینت سی پی آر و نم آیدی و پاسپورت میتونید حساب بانکی باز کنید.
    کارت بهداشت-زرد برای ما زود اومد . حدود 1 هفته. در یکی از پست هام اطلاعات دقیق گذاشتم از تاریخ ها. حتما ببینید.
    در این مدت نیاز به دکتر شد نمیدونم باید چی کار کرد ولی یادمه که وقتی میرید کمون برای رجیستر کردن میگه آدرس کجاست و دکتری براتون در نظر میگیره. که همون جا میتونید شماره و ادرس دکتر رو ببینید. و بهش مراجعه کنید. که ما دکتر ایرانی هم انتخاب کردیم. یعنی یه لیست جلوتون میذاره و میگه انتخاب کن. پس دو روزه شما دکتر دارید و میتونید برید. ولی کارتتون چند روزی بعد میاد.
    برای چک کردن بایو باید زنگ بزنید به اداره پلیس فقط! اون هم در کپنهاگ. بهتون میگن بایو دارین یا نه. کاری به کمون نداره.
    اگر کارتتون بیاد یعنی اینکه بایو تون اوکی بوده که اومده. پس برای محکم کاری میتونید قبل از اینها تماس بگیرید. البته شماره سی پی آر هم قبلش بگیرید بد نیست برای رفرنس.
    کارت اقامت هم اگه نیومد از کمون پیگیری کنید. البته بعد از 6 هفته. ولی خیلی زودتر از اینها میاد.

موفق باشید
    کاوه
    مرسی کاوه جان فقط این کارمند شهرداری که کلاً تو باغ کارت اقامت نبود یعنی تکلیف ما چی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان برای بچه یکسال و نیمه که امضا نداره چکار کنم؟ هیچی آپلود نکنم مشکلی پیش نمیاد؟
    با سلام

شما به عنوان ولی باید امضا کنید نه فرزند تون. در مورد همسر هم همینطوره. نفر اصلی باید فرم ها رو امضا کنه نه همسر. البته منظور من فرم های تعهد و ... هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    بچه ها من از طریق international bank transfer پول رو واریز کردم.
    حالا چقدر طول می کشه در خود سایت عبارت PAYMENT REGISTERED رو بنویسه. من پنچشنبه مصاحبه دارم. نمی دونم تا اون موقع کار انجام می شه یا خیر.
    ضمنا رسید واریز پول رو هم پرینت گرفتم.
    سلام دوست عزیز، من هم از طریق international bank transfer مبلغ 6375 کرون رو پرداخت کردم و در روز appointment حتی یک رسید واقعی از طرف بانک که نشون بده پرداخت انجام شده هم نداشتم تنها چیزی که جهت ارائه به سفارت به همراه داشتم مشخصات پرداخت انجام شده و مشخصات شماره حسابی که از طریق آن پرداخت صورت گرفته بود و بس، که در سفارت مشخصات رو چک کردند و گفتند مشکلی نیست ( البته دقیقا نمی دونم چی شد شاید شانس اوردم اینجا رو) ولی شما رسید دارید پس نگران نباشین.
    در مورد مقدار پولی هم که جهت این انتقال کسر شد باید عرض کنم که علاوه بر 6375 کرون دانمارک، جمعا نزدیک به 150 کرون دانمارک جهت کارمزد بانک مبدا و ترانسفر و کارمزد بانک مقصد از حساب کسر شده بود و اینم اضافه کنم که من از آلمان و بر اساس همان کرون دانمارک پول رو پرداخت کردم که بعد از تبدیل یورو به کرون، چیزی حدود 4 ، 5 یورو بیشتر از 856 یورویی که در سایت اعلام کرده، شد.
    در مورد اینکه در سایت، payment status را چه موقع بصورت paid گزارش می کنه باید عرض کنم خدمتتون که برای من همچنان در روز appointment بصورت not paid بود و دقیقا یک هفته بعداز پرداخت یعنی 2 الی 3 روز بعد از تاریخ appointment من ،به paid تبدیل شد. و البته این را هم اضافه کنم که بر اساس تجربه های دوستانی که در این فروم مطلب می نویسند حتی یکی از دوستان بعد از دریافت ویزاشون هم، همچنان در سایت، payment status : not paid بوده پس اصلا نگران نباشین.
    برای اینکه در مورد این payment status خیالتون راحتتر بشه می تونین اینجا رو هم مطالعه کنین:
    2. Pay the fee

The fee must be paid by the time the application, appeal or request is submitted. If the fee was not paid at the correct time, the application, appeal or request will be rejected. Therefore, it is important to include a payment receipt with the application, appeal or request to document the time of payment. The receipt can be a receipt for a Dankort payment (printout of online payment), receipt from transfer from a Danish online bank (printout from online bank) or a receipt from a bank or post office. The application/appeal/request can be submitted to the relevant authority immediately after the payment has been made, provided that a receipt documenting the payment is attached. Please note that it is not necessary to wait for the payment to be registered under 'Payment' on www.newtodenmark.dk/fee before submitting the application/appeal/request

ref:
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...on-process.htm.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed59 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم جوابم رو بديد.

1. من ارشد مهندسي برق هستم (كه توي رشته هاي Positive هست.)- توي سايت Positive نوشته مهندسي برق- Requirement: Professional Bachelor's degree. يعني من كه ارشدم اون 10 امتياز اضافه رو نميگيرم؟

1. همچنين من نمره تافل IBT با نمره 71 دارم. ميخواستم بدونم حالا كه نمره ام زير 72 هست آيا هيچ نمره اي نميگريم؟ يعني 20 رو نميگيرم و به من 0 ميدن؟ حتي 15 هم نميدن؟ از كجا ميشه اين سوالا رو از خود دانمارك پرسيد؟ همسرم هم شهريور تافلش كه 95 شده Expire ميشه (2 سال) . ميخواستم بدونم در زمان مصاحبه كه به احتمال زياد آبان يا آذر هست ديگه اين 20 نمره رو همسرم نميگيره؟

1. سوال ديگه ام اينه كه بايد بيشتر از 100 نمره مون باشه يا اگه خود 100 باشه مشكلي نيست؟

1. اگه من ويزا رو بگيرم آيا بايد برم دانمارك و بعد براي همسرم اقدام كنم؟ اين موضوع چند ماه طول ميكشه؟

1. حتما بايد نامه از دانشگاه داشته باشيم كه تاييد كنه تحصيلاتمون رو؟ Application fee چقدره؟

1. آيا با اين ويزا ميشه در مقطع PHD درس خوند؟
    سعید جان سلام

لازمه من توضیحی خدمت شما و دوستان بدم که راه رو به بیراهه نروید. وظیفه دونستم.
    من با تافل 70 ویزام رو گرفتم و شما هم نگران نباشید. بهتون 0 نمیدهند. ولی:

سعید جان من ارشد برق دارم و شرایطم هم مثل شما بود.
    ببینید شما باید 100 و یا 100 به بالا بیارید. زبان هم الزامی است. موردی که من داشتم رو براتون تعریف میکنم.
    امتیاز من دقیقا 100 میشد و در واقع به نمره زبان نیازی نداشتم ولی به مدرکش نیاز داشتم (الزامی ایست) حالا چه تافل 105 چه تافل 50
    ولی برای اینکه ریسک نکرده باشم که نکنه 95 شم و رجکت بشم بعد از وقت سفارت امتحان آیلتس هم دادم و ظرف یک ماه کارنامم اومد. اسکن کردم و با ایمیل به دانمارک فرستادم. نمرم 6 بود. در موضوع ایمیل هم شماره کیس رو نوشتم و تو متن هم ماوقع رو توضیح دادم. نکته اینه که اونها تو دانمارک نامه شما رو میخوونن و ترتیب اثر میدن به احتمال زیاد. ولی چون ایمیل زیاد میگیرن جواب نمیدن به شما. ولی بدونین که حتما میخونن. با این نمره 6 دیگه مطمئن بودم که 15 رو میارم و اگر هم به خاطر نقص نمره تافل از من مدرک زبان دیگه ایی خواستند میتونم سریع رو کنم و زمان رو از دست ندم. این شد که آیلتس هم دادم. پس کاری که شما میتونید بکنید اینه که با همون 71 برید سفارت و مدارکتون رو بدید. یه امتحان تافل یا آیلتس هم مجدد بدید و بدون اینکه دوباره برید سفارت برای خود دانمارک مستقیم ایمیل کنید.
    فقط نکته اینکه که بدون زبان باید 100 رو بیارید چون ممکنه به شما برای زبان 0 بدن و اگر کمتر از 100 بشید ریجکت میشید. کاری که من کردم یه جورایی محکم کاری و ... بود (چون من از 100 ام مطمئن بودم)
    خدا رو شکر ویزا هم تو 3 ماه و نیم اومد.

اما جواب شما به ترتیب:

1- کارنامه منقضی امتیازی نمیاره.
    2- خود 100 مشکل نداره.
    3-خیر. یک تا 4 هفته بعد از اقدام نفر اصلی، از همین ایران ، برای همسر به شکل آنلاین اقدام کنید. فرم اف ای 8
    ویزاهاتون هم همزمان میاد.
    4-نه. اگه نمیده دنبالش نرید. فقط توی فرمتون به شکل کامنت بنویسید که بهتون نمیدن.
    5- بله میشه. به شرطی که employed PHD باشید و مالیات بدهید. اینجا دکترا مثل کاره و حقوق میدن. مالیات هم داره.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

با سلام
    اگر کسی در دانمارک بچه دار شود تکیف بچه چی میشه؟ آیا هزینه بیمارستان تحت پوشش بیمه است؟
    اگرکسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من هم از طریق international bank transfer مبلغ 6375 کرون رو پرداخت کردم و در روز appointment حتی یک رسید واقعی از طرف بانک که نشون بده پرداخت انجام شده هم نداشتم تنها چیزی که جهت ارائه به سفارت به همراه داشتم مشخصات پرداخت انجام شده و مشخصات شماره حسابی که از طریق آن پرداخت صورت گرفته بود و بس، که در سفارت مشخصات رو چک کردند و گفتند مشکلی نیست ( البته دقیقا نمی دونم چی شد شاید شانس اوردم اینجا رو) ولی شما رسید دارید پس نگران نباشین.
    در مورد مقدار پولی هم که جهت این انتقال کسر شد باید عرض کنم که علاوه بر 6375 کرون دانمارک، جمعا نزدیک به 150 کرون دانمارک جهت کارمزد بانک مبدا و ترانسفر و کارمزد بانک مقصد از حساب کسر شده بود و اینم اضافه کنم که من از آلمان و بر اساس همان کرون دانمارک پول رو پرداخت کردم که بعد از تبدیل یورو به کرون، چیزی حدود 4 ، 5 یورو بیشتر از 856 یورویی که در سایت اعلام کرده، شد.
    در مورد اینکه در سایت، payment status را چه موقع بصورت paid گزارش می کنه باید عرض کنم خدمتتون که برای من همچنان در روز appointment بصورت not paid بود و دقیقا یک هفته بعداز پرداخت یعنی 2 الی 3 روز بعد از تاریخ appointment من ،به paid تبدیل شد. و البته این را هم اضافه کنم که بر اساس تجربه های دوستانی که در این فروم مطلب می نویسند حتی یکی از دوستان بعد از دریافت ویزاشون هم، همچنان در سایت، payment status : not paid بوده پس اصلا نگران نباشین.
    برای اینکه در مورد این payment status خیالتون راحتتر بشه می تونین اینجا رو هم مطالعه کنین:
    2. Pay the fee

The fee must be paid by the time the application, appeal or request is submitted. If the fee was not paid at the correct time, the application, appeal or request will be rejected. Therefore, it is important to include a payment receipt with the application, appeal or request to document the time of payment. The receipt can be a receipt for a Dankort payment (printout of online payment), receipt from transfer from a Danish online bank (printout from online bank) or a receipt from a bank or post office. The application/appeal/request can be submitted to the relevant authority immediately after the payment has been made, provided that a receipt documenting the payment is attached. Please note that it is not necessary to wait for the payment to be registered under 'Payment' on www.newtodenmark.dk/fee before submitting the application/appeal/request

ref:
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...on-process.htm.

موفق باشید.

بسیار عالی، خیالم راحت شد. به هر حال من که دارم 5شنبه می رم سفارت رسید رو هم می برم. حالا تا اون موقع اگر سایت پرداخت رو تایید کرد که چه بهتر.
    راستی پرداختی من جمعا 860 یورو شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان برای بچه یکسال و نیمه که امضا نداره چکار کنم؟ هیچی آپلود نکنم مشکلی پیش نمیاد؟
    چرا عکسش رو آپلود کنید ولی به نظرم اصلا لازم نیست الان براش درخواست کارت رزیدنسی کنید از این طریق می تونید 250 دلار هم حق کنسولی رو به سفارت ندید و بعد از اینکه رفتید دانمارک درخواست کارت کنید و هزینه خیلی کمتری پرداخت کنید.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

سلام به همه دوستان
    رشته ی مثل روانشناسی که در positive list هم هست این Danish authorisation چیه ؟ یعنی تا این را نداشته باشیم نمی توانید اقدام کنیم؟
    و سوال بعدی اینکه اگر مثلا من اقدام کنم و اقامتم را بگیرم آیا همسر من هم اجازه کار دارد یا فقط من می توانم؟
    با سپاس فراوان

هنگام اپلای آنلاین برای همسر، گواهی موجودی بانکی باید بازهم به اندازه 2 نفر باشه یا همون 1 نفر رو پوشش بده کافیه؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)