صفحه 469 از 638 نخستنخست ... 369419459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479519569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان برای بچه یکسال و نیمه که امضا نداره چکار کنم؟ هیچی آپلود نکنم مشکلی پیش نمیاد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    چرا عکسش رو آپلود کنید ولی به نظرم اصلا لازم نیست الان براش درخواست کارت رزیدنسی کنید از این طریق می تونید 250 دلار هم حق کنسولی رو به سفارت ندید و بعد از اینکه رفتید دانمارک درخواست کارت کنید و هزینه خیلی کمتری پرداخت کنید.
    اگر الان براش درخواست داده نشه چطور میشه بردش دانمارک؟ یعنی بچه بمونه اینجا تا بعد از رفتن والدین از اونجا براش اقدام بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

2تا سوال:
    1-ترجمه عقدنامه لازمه مهر سفارت و دادگستری بخوره؟؟؟
    2-ضمنا برای بچه چهار ساله بالاخره چه پیشنهادی دارید براش درخواست کارت رزیدنسی از الان بکنم یا بعد که رفتیم دانمارک اقدام کنم؟؟؟ در واقع من نمی دونم الان این درخواست براش لازمه یا نه چون به هر حال برای ورود به دانمارک باید ویزا داشته باشه. حالا این ویزا شامل پرداخت 2060کرون و 250دلار میشه یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ceramic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ljavan نمایش پست ها
    با سلام
    اگر کسی در دانمارک بچه دار شود تکیف بچه چی میشه؟ آیا هزینه بیمارستان تحت پوشش بیمه است؟
    اگرکسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
    منم همین سوال رو دارم.....درحال حاضر منتظر تولد فرزندمون هستیم.ولی طبق توصیه بستگان, بهمون پیشنهاد شده که زایمان در ایران به مراتب کم هزینه تر و کم دردسر تر از دانمارک است....با در نظر گرفتن این موضوع که تولد کودک در دانمارک ,اقامت دانمارک رو بهمراه نداره و باید پروسه ان طی بشه.....
    لطفا اگر کسی اطلاعی در این مورد داره,ما رو عم در جریان بگذاره.

با عرض سلام
    من برای فرم FA8 که دیروز نصفی اش و را انجام دادم نمیتونم وارد بشم تو سایت هر چی یوزر و پسوردم و میزنم وارد نمیشه لطفا راهنمایی کنید آیا میتوانم دوباره از اول فرم جدیدی از FA8 پر کنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    اگر الان براش درخواست داده نشه چطور میشه بردش دانمارک؟ یعنی بچه بمونه اینجا تا بعد از رفتن والدین از اونجا براش اقدام بشه؟
    نه برای بچه باید درخواست ویزا کنید و هزینه پردازش پرونده مربوط به ویزا رو هم پرداخت کنید ولی Resident Card رو میتونید وقتی رفتید دانمارک بعد از انجام بیومتری براش بگیرید. نتیجه یکیه ولی روالش ساده تر میشه و هزینش هم کمتر میشه.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

دوستان میشه بگین کی باید منتظر دریافت نامه رسید مدارک به دانمارک باشیم؟( جدودا چند ماه بعد از مصاحبه)؟ ممنونم

Junior Member

نه برای بچه باید درخواست ویزا کنید و هزینه پردازش پرونده مربوط به ویزا رو هم پرداخت کنید ولی Resident Card رو میتونید وقتی رفتید دانمارک بعد از انجام بیومتری براش بگیرید. نتیجه یکیه ولی روالش ساده تر میشه و هزینش هم کمتر میشه.
    میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی الان براش فرم fa8 را آنلاین پر نکنم و فقط درخواست ویزا بدم؟ ممکنه اینکار؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    هنگام اپلای آنلاین برای همسر، گواهی موجودی بانکی باید بازهم به اندازه 2 نفر باشه یا همون 1 نفر رو پوشش بده کافیه؟
    اگر از همان حساب فرد اصلی می‌خواهید پرینت بگیرید=2نفر
    اگر حساب مجزا به نام خود همسر باشه= یک نفر=همسر
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

حرف شما یه کم مبهم شده وهمه را دچار سردر گمی کرده.
    1-همه در ایران برای ویزا درخواست می‌دهند( هم فرد اصلی و هم همسر و فرزند) و هزینه‌اش را هم باید بپردازند. برای هرکدام یک کیس اوردر باید درست کنند و برای هر یک مجزا پرداخت کنند. برای هر یک از اعضای خانواده باید فرد اصلی تعهد نامه مربوطه را (پرینت+امضا+اسکن+آپلود) کند.
    2-ظاهرا از یک سال گذشته بیومتری در سفارت خانه‌های کشور مبدا جزء ملزومات شده. به ریسکش نمی‌ارزد مگه میشه زن و شوهر بروند بعد بچه برود؟؟؟
    3- همه بعد از ورود به دانمارک باید دنبال Resident Card کسی از ایران این کار را نمی‌تواند انجام دهد.
    من فکر می‌کنم دوستمونfarzanehdana منظورشون را درست نگفته و بعد همه زن و بچه دارها دچار تشویش شدند!
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی الان براش فرم fa8 را آنلاین پر نکنم و فقط درخواست ویزا بدم؟ ممکنه اینکار؟
    نه!! درخواست ویزا دادن برای همسر و فرزند یعنی طی کردن فرایند FA8آنلاین. راه دیگری برای کسانی که ایران هستند نیست. چطور میشه بدون پر کردن فرم و پرداخت هزینه بررسی درخواست داد!!؟؟
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)