صفحه 47 از 638 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo62 نمایش پست ها
    چرا نوشتین مهندسی شیمی حذف شده... تو فایلی که گذاشتید هم مهندسی شیمی هست هم انرژی
    چرا دقت نمی کنید. اون فایلها مال لیست قدیمه. مهندسی شیمی از لیست جدید حذف شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط aria3433 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ازکوه کندن هم سخت تره.من واسه لیسانسم ازشهیدبهشتی راحت گرفتم.ولی واسه فوق لیسانسم رفتم شریف.آموزش میگه مابه شخص نامه نمی دیم.اونابایدنامه بزنن تاماجواب بدیم.یه خانمه مسوولشه.خیلی رومخه.میگه من 3ساله اینجام تاحالابه کسی همچین نامه ای ندادیم.ولی همکارش که اونور نشسته یواشکی به من گفت که چندتاگرفتن.من رفتم بارئیس آموزش هم صحبت کردم قبول نکرد.کجامثل آب خوردنه؟من الان موندم چه کارکنم.اوناهم جواب منو نمی دن.شماکی گرفتی؟درضمن من جوابی ازشماندیدم.
    پس دیدی میشه گرفت و چندنفر گرفتن؟
    اگه بگم من کمتر از 3 ذقیقه کارم طول کشید حتما محاله باور کنی, درسته؟ ولی بدون کمتر از 3 دقیقه طول کشید و تازه من فقط درخواست دادم چون خودم کار داشتم زوذ رفتم و دوستم رفت بجام نامه رو گرفت چون رییس نبود که امضا کنه وگرنه همون دقیقه شروع کرد به زدن نامه و همون دقیقه هم ممیتونستم خودم بگیرم اگه رییس بود. تازه فرمتشم خودش داشت من فقط گفتم که لازم دارم حتی نگفتم که برای چی میخوام. فقط گفتم یه تاییدیه تحصیلی میخوام.
    دیگه الان که فخمیدی میدن و چند نفر گرفتن بستگی به زرنگی خودت داره که بتونی یجور بگیری. من دارم میرم ماموریت آخر ماه رمضان میام تهران وگرنه میومدم یجوری برات میگرفتم که خودتم باورت نشه.
    امیدوارم تا اونوقت خودت بتونی یجوری بگیری . باز اگه سوال داشتی بگو بتونم کمک میکنم

Junior Member Unique آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام دوستان ،،، یک سوال داشتم ،، در پازتیو لیست جدید مهندسی شیمی حذف شده ،،اما جای اون Oil and Gas Engineering اومده ،،مهندسی نفت و گاز ، مهندسی نفت که تکلیفش روشنه رشته مستقل ،،ولی ما رشته مهندسی شیمی با گرایش طراحی فرایندهای نفتی هم داریم . حالا سؤال من اینه که ما در کل رشته ی به نام مهندسی گاز به طور مستقل نداریم اونچه که در شاخه مهندسی گاز قرار میگیره زیر شاخه های و گرایش های مهندسی شیمی هست،، به عنوان مثال لیسانس من مهندسی شیمی با گرایش صنایع شیمیایی معدنی و رشته ارشد من رشته که الان میخونم مهندسی شیمی با گرایش فراوری و انتقال گاز ،،من میخوام بدونم که آیا من با این گرایش در زیر شاخه مهندسی گاز قرار میگیرم یا نه؟ ،، مثلا یادم که آقا بهزاد فوق عمران داشتند و با گرایش محیط زیست فوقشون تونستند در زیر شاخه مهندسی محیط زیست قرار بگیرند ،، با این شرایط من شما فکر میکنید من در زیر شاخه oil and gas engineering و بخصوص gas engineering قرار میگیرم؟،،

Junior Member

سلام. من هم با گرفتن تاییدیة تحصیلی از شزیف مشکل دارم. دوستانی که گرفتن اگه میشه یه پیغام خصوصی بدن که دقیقاً چجوری گرفتن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Unique نمایش پست ها
    سلام دوستان ،،، یک سوال داشتم ،، در پازتیو لیست جدید مهندسی شیمی حذف شده ،،اما جای اون Oil and Gas Engineering اومده ،،مهندسی نفت و گاز ، مهندسی نفت که تکلیفش روشنه رشته مستقل ،،ولی ما رشته مهندسی شیمی با گرایش طراحی فرایندهای نفتی هم داریم . حالا سؤال من اینه که ما در کل رشته ی به نام مهندسی گاز به طور مستقل نداریم اونچه که در شاخه مهندسی گاز قرار میگیره زیر شاخه های و گرایش های مهندسی شیمی هست،، به عنوان مثال لیسانس من مهندسی شیمی با گرایش صنایع شیمیایی معدنی و رشته ارشد من رشته که الان میخونم مهندسی شیمی با گرایش فراوری و انتقال گاز ،،من میخوام بدونم که آیا من با این گرایش در زیر شاخه مهندسی گاز قرار میگیرم یا نه؟ ،، مثلا یادم که آقا بهزاد فوق عمران داشتند و با گرایش محیط زیست فوقشون تونستند در زیر شاخه مهندسی محیط زیست قرار بگیرند ،، با این شرایط من شما فکر میکنید من در زیر شاخه oil and gas engineering و بخصوص gas engineering قرار میگیرم؟،،
    بله به نظر من قرار می گیرید ضمن اینکه اگه شما 100 امتیازو بدون امتیاز لیست مثبت میارینم زیاد این مسئله مهم نیست منظورم اینه که بر خلاف کانادا که اگه شما توی لیست نباشین نمی تونین اقدام کنید برای دانمارک شما فقط کافیه 100 امتیازو بگیرین. (این قسمتو کلی برای همه گفتم)

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    بله به نظر من قرار می گیرید ضمن اینکه اگه شما 100 امتیازو بدون امتیاز لیست مثبت میارینم زیاد این مسئله مهم نیست منظورم اینه که بر خلاف کانادا که اگه شما توی لیست نباشین نمی تونین اقدام کنید برای دانمارک شما فقط کافیه 100 امتیازو بگیرین. (این قسمتو کلی برای همه گفتم)
    ولی خب کار نیست. مثلا همین رشته پرستاری رو گفتم، الان یک بحرانی اینجا درست شده. پرستارهای دانمارکی بیکار موندن. گروه گروه میرن سوئد یا نروژ. حالا برای اونها بد نیست. ولی برای کسی که میخواد اقامت دائم بگیره، این مسئله سخته. در ضمن اینکه نروژ پرستار ایرانی رو به دانمارکی ترجیح بده هم (حتی در شرایط مساوی یا بالاتر ایران) ....
    یا اگه شما الان تو سایت jobnet که معتبرترین سایت کاریابی دانمارکه بزنین کلا 17 تا مهندسی شیمی میاره که به نسبت رشته های دیگه خیلی کمه.

البته در مورد نفت و گاز، بیشتر کارهای دانمارک تو نروژ یا خلیج فارسه ولی به هر حال نیرو میگیره. من به نظرم دوستان حتما سایت jobnet رو یک چکی بکنن. گرچه به زبان دانمارکیه، ولی با یک کمی تلاش میتونین بفهمین اوضاع چه جوریه.
    ویرایش توسط behzadsharif : July 17th, 2012 در ساعت 12:56 PM

با سلام
    من ميخواهم براي شغل financial controller اقدام كنم و case order بدم. رشته تحصيلي به اين نام نداريم بر اساس جستجويي كه در اينترنت كردم تجربه كاري و مدارك تحصيلي ام همخواني داره ولي نمي دانم منظور دقيق كشور دانمارك از اين شغل چيه؟ نگرانم كه هزينه كنم ولي فايده اي نداشته باشه. لطفا اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كند
    سه شنبه و پنجشبه گذشته هر چقدر تلاش كردم موفق به تماس با سفارت نشدم . براي سفارت ميل كردم جواب دادند ما نمي توانيم در اين خصوص راهنمايي كنيم؟؟؟
    ضمنا:
    - آيا امتياز مصاحبه شونده در روز ملاقات در سفارت كنترل ميشود كه اگر امتياز كم باشد يا هر مشكل ديگرداشته باشد اعلام مي شود كه هزينه كم تري داشته باشيم؟ يا اينكه سفارت فقط مدارك را ميگيرد و ارسال ميكند؟
    با تشكر از همه
    -

Junior Member

سلام به همگی
    تا اونجایی که من متوجه شدم کسانی که موفق به دریافت گرین کارت سه ساله شدن برای اینکه همسرهاشون ه بتونن باهاشون برن دچار مشکل هست و پروسه ی زمان بری رو باید طی کنن....
    همسر من تا یکی دو هفته ی آینده که امتحان زبانش رو بده قصد داره مراحل رو شروع کنه و برای گرین کارت اقدام کنه، حالا سوال من این هست که آیا به نظرتون اگه من به جای اینکه منتظر نتیجه ی کار همسرم بشم تا از طریق اون اقدام کنم ،برای ویزای تحصیلی اقدام کنم بهتر نیست؟
    آیا بعد از اتمام تحصیلم میتونم از همون جا از طریق همسرم اقدام کنم و نوع ویزام رو تغییر بدم یا باید وارد یک روند دیگه ای بشم تا ویزام از تحصیلی به کاری تبدیل بشه؟
    در کل نظرتون راجع به این قضیه چیه؟ چون من شخصاً قصد ادامه تحصیل برای دکترا دارم ولی با ویزای کاری نمیشه تحصیل کرد از طرفی نگران این هستم که اگه همسرم کاری اقدام کنه و من تحصیلی این احساس به وجود بیاد که ما فقط قصد رفتن به اونجا رو داریم و نه تحصیل نه کار برامون اهمیتی نداره و پروندمون دچار مشکل بشه....
    ممنون میشم اگه نظرتون رو بدونم...

Junior Member

مادوتامشکلمون شبیه هم هست.این دوستمون اون روزی که رفته یامسوول این نامه سرحال بوده یاهرچیزی کارش روراه انداخته ولی الان منو می پیچونه ومی گه نمی شه.من پیغام خصوصی برات گذاشتم.لطفااونجاجواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط arshi نمایش پست ها
    سلام. من هم با گرفتن تاییدیة تحصیلی از شزیف مشکل دارم. دوستانی که گرفتن اگه میشه یه پیغام خصوصی بدن که دقیقاً چجوری گرفتن.

Junior Member

اگه دانشگاه اذیت کنه ونامه تاییدیه رونده میشه ازوزارت علوم تاییدیه گرفت که توی دانشگاه موردنظراین رشته روازاین سال تافلان سال خوندیم؟بعدببریم اون روترجمه کنیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)