صفحه 471 از 638 نخستنخست ... 371421461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481521571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,701 تا 4,710 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها

آیا تاریخ گواهی تمکن مالی همسر ، باید روزی که میره سفارت برای بایومتریک از 3 هفته نگذشته باشه؟ یا این 3 هفته فقط برای تاریخی که مدارک رو آپلود می کنه صادقه؟!!
    ببینید اصولا این بحث 3 هفته هیچ جایی غیر از ایمیلی که سفارت میزنه مطرح نمیشه و یه جورایی مال خود سفارت تو ایرانه.
    همسرم که رفت سفارت برای بایو گواهی یی ازشون نخواستن. پس اون قضیه ای که شما میگید منتفیه.
    اما در مورد اپلود : ببینید طرف دانمارکی چیزی از این 3 هفته نمیدونه و همنطور که عرض کردم این برای فقط سفارته. پس شما مثلا میتونید تا 3 هفته و مثلا دو روز هم گواهی تون رو براش اعتبار بذارید. ولی اگه من جای شما بودم ریسک نمیکردم و تا جای ممکن گواهی رو به روز میگرفتم و حالا هم ملکزیمم تا 3 هفته. چون ارزش وقت و ریجکت و ... رو نداره.

ضمنا توصیه ای به همه دوستان میکنم.
    اگر میاید دانمارک زیر 30 میلیون با خودتون پول بیارید دچار دردسر میشید. (البته برای دو نفر این مقدار رو گفتم) پس واقعا به فکر پول باشید و فقط دنبال صرفا گواهی تمکن نباشید. شما واقعا باید تمکن مالی داشته باشید اینجا (در زمان بیکاری) تا بتونید دووم بیارید و زندگی تون رو بسازید. فقط به فکر ویزا نباشید. اتفاقا اونها از خداشونه که به شما ویزا بدن. کاره مهمه که گیر میفتند بعضی ها. اینجا اینقدر خارجی ریخته، از نوع پناهنده و کارگر(گرین کارت) و ... (عرب و ترک و سومالی و ... و ایرانی) که یه کارایی هم میکنن که باعث تعجب منه و من واقعا تو فکرم که چطوری دولت دانمارک به اینها ویزا داده که بیان تو یه کشور جهان اول زندگی کنند!! این رو گفتم که ویزا گرفتن رو برای خودتون بت نکنید و فکر نکنید که کار خیلی خفنی انجام داده اید. الان این سیاست دانمارکه و سهمیه هایی برای همه افراد از همه جای دنیا در نظر میگیرن. چه پناهنده چه کارگر و مهندس و دکتر و ...
    ولی اگر تو دانمارک کار گیر بیارید اینقدر حقوق ها به نسبت هزینه ها بالاست که بعد از یه مدتی فکر میکنید میتونید کل دانمارک رو بخرید! کار داشته باشید اینجا بهشته.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

با سلام خدمت دوستان عزيز
    اگر در نامه سابقه كار نوشته باشند به صورت فول تايم ولي 44 ساعت در هفته را ننوشته باشند مشكلي وجود دارد
    2- اگر در نامه سابقه كار نوشته باشند 44 ساعت در هفته ولي فول تايم را ننوشتند مشكلي بوجود مي آيد

نقل قول نوشته اصلی توسط skygirl نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    اگر در نامه سابقه كار نوشته باشند به صورت فول تايم ولي 44 ساعت در هفته را ننوشته باشند مشكلي وجود دارد
    2- اگر در نامه سابقه كار نوشته باشند 44 ساعت در هفته ولي فول تايم را ننوشتند مشكلي بوجود مي آيد
    باید نوشته شده باشد فقط فول تایم ذکر این لغت خیلی مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

من امروز مدارکم رو تحویل دادم.
    فقط عرض شود که کپی ها رو روی هر برگ می خواهند یعنی یک صفحه پاسپورت روی یک برگ آچار
    نامه decleration هم خواست که گفتم نتونستم بگیرم و در فرم GR1 توضیح دادم. گفت اوکی
    250$+6x35$=460$ ازم گرفتن

با سلام خدمت دوستان عزيز
    سوال خوبی پرسیدید.
    من برای نامم نوشتم فول تایم. و ننوشتم 44 ساعت و مشکلی هم پیش نیومد.
    در این مورد در سایت فقط گفته شده کلمه فول تایم و بحث ساعت رو دوستان ما در این فروم بنا به تجربه شخصی شون پیش کشیدند و فکر هم نمیکنم که کسی باشه که نوشته باشه فول تایم و ننوشته باشه 44 ساعت و بهش گیر داده باشند. اگر کسی هست بگه. ولی در کل من جای شما الان بودم هر دو رو مینوشتم برای محکم کاری. البته مهم اینه که شما حداقل 37 ساعت در هفته کار کرده باشید و مثلا اگر شرکتتون نامه فول تایم نمیده میتونید ساعتی بگیرید با عدد 37 ساعت و اونها این رو فول تعبیر میکنند و مشکلی هم پیش نمیاد.
    در کل اگر شما هیچی ننویسید نه فول تایم و نه ساعت ، حتما نامه تون مشکل دار خواهد بود. پس بهتره که هر دو رو یا حداقلش فول تایم رو حتما بنویسید.
    نامه پارت تایم هم گرفتید با عدد زیر 37 ، سعی کنید شروع و پایان کارتون طولانی باشه که اگر هم خواستند محاسبه کنند بالاخره یه چیزی بگیرید از این امتیاز ها. ولی در این حالت برای خودتون امتیاز 0 رو منظور کنید (نباید به خودتون خوشبینانه امتیاز بدین). در واقع این نامه سابقه کار پارت تایم فقط به درد کسانی میخوره که 100 رو به راحتی (بدون امتیاز سابقه کار) میارند و این نامه فقط در حکم کامل بودن پروندشونه. چون بدون سابقه کار حتی اگر 120 امتیاز هم داشته باشید احتمال اینکه بهتون ویزا بدن تقریبا 0 هستش.

موفق باشید
    کاوه

دوستانی که پیام خصوصی میدهند لطفا فقط در مورد مسایل خیلی خاص پیام بذارن. هم به من و هم به بقیه.
    90 درصد پیغام های خصوصی من رو میشه در فروم به شکل عام مطرح کرد که بقیه هم استفاده کنند و نظر بدهند.شخصا میدونم که اینجا در این فروم حداقل 20 نفر از بچه های با تجربه حضور دارند که میتونند خیلی کمک کنند. جمع بندی نظرات هدف اصلی اینگونه فروم ها هستش.
    با تشکر

کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون و فقط یک سئوال دیگه یک قسمتم CPR No میخواهد همسر من تازه اقدام کرده وقتی Cpr No نداریم چی باید بنویسم؟؟؟
    شما سی پی آر رو در دانمارک میگیرید و هیچکس در ایران یا ... شماره سی پی آر رو پر نمیکنه.
    اگر بدون پر کردن اون شماره، فرمتون جلو نمیره حتما در جایی اشتباه کردید. دوباره با دقت از اول پر کنید.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

با سلام و تشکر از دوستان عزیز
    من هفته دیگه وقت سفارت دارم
    بنظرتون جایی هستش که مدارکمو قبل از سفارت چک کنند برای اینکه مطمئن بشم کم و کسری ندارد
    بعضی وکیل ها از این کارا می کنند با یه حق ویزیت بنظرتون واقعا درست راهنمایی می کنند یا کسی که مطمئن باشه را می شناسید که معرفی کنید
    و برای سفارت 4 تا قطعه عکس 3*4 باید ببریم یا 6*4 و باید با عکس پاسپورت یکسان باشد ؟

Junior Member

با سلام و تشکر از دوستان عزیز
    من هفته دیگه وقت سفارت دارم
    بنظرتون جایی هستش که مدارکمو قبل از سفارت چک کنند برای اینکه مطمئن بشم کم و کسری ندارد
    بعضی وکیل ها از این کارا می کنند با یه حق ویزیت بنظرتون واقعا درست راهنمایی می کنند یا کسی که مطمئن باشه را می شناسید که معرفی کنید
    و برای سفارت 4 تا قطعه عکس 3*4 باید ببریم یا 6*4 و باید با عکس پاسپورت یکسان باشد ؟
    اصلا نیازی به وکیل نیست. خودتون این کار رو میتونید انجام بدید.

عکس 3*4 یا 6*4 فرقی نمی‌کنه. لزومی هم نداره با عکس پاسپورت یکی باشه. از اون عکسی که تو سفارت ازتون می‌گیرن استفاده می‌شه. (از من یک قطعه عکس خواسته بودن نه 4 تا؟!!)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    اصلا بیمه ای به نام دانمارک نداریم. من که ندیدم تا حالا.
    اتفاقا من بیمه ام رو شنگن هم نگرفتم بلکه worldwide گرفتم البته منهای ژاپن و قاره آمریکا و استرالیا. خیلی شیک هم قبول کردند. این سفارت فکر کنم کلا شیرین میزینه ها! یا شاید افراد کم تجربه هم دارند که با هم هماهنگ نیستند.
    جمت اطلاع دوستان عرض کنم که بعد تحقیقات وپرسشهای بسیار و مراجعه به تعدادی از شعب و نمایندگی ها و کارگزاریهای بیمه به نتایج زیر رسیدم که خدمتتان عرض می‌کنم:
    1- من بیمه به مقصد شنگن گرفتم از پارسیان و به مبلغ حدود 240،000تومان بابت 92روز
    2-شرکتهای بیمه برای هر کجا که بخواهید بیمه نامه مسافری صادر می‌کنند و مبلغ مربوطه را دریافت می‌کنند مثلا به اسم یک کشور خاص یا یک منطقه یا یک قاره یا کل کشورها و یا....و به همین ترتیب هم قیمت آن تغییر می‌کند.
    3-تفاوت قیمت شنگن و worldwide در پارسیان همان 40هزار تومان است که دوستان فکر می‌کنند البرز ارزانتر است. پس اگر شنگن از پارسیان بگیرید با البرز فرقی ندارد.
    4-نمایندگی‌ها و کارگزاری‌های بیمه اطلاع چندانی از این موضوعات ندارند چون مُراجعه کننده کمتری دارند( مگر در محدوده سفارت‌خانه‌ها) پس بهتر است به شعب بیمه مراجعه کنید. بر روی سایت شرکتهای بیمه می‌توانید نزدیکترین شعبه را پیدا کنید.
    5- بنابر هر دلیلی سفارت دانمارک فقط شنگن یا محدوده وسیعتر را قبول می‌کند و به نام دانمارک نمی‌پذیرد!! اگر قبول می‌کرد هزینه حداقل 80هزار تومان کمتر می‌شد.
    6-سفارت دانمارک فقط از شرکت اواسان را قبول می‌کند! در حالی که شرکتهای بین‌المللی دیگری هم وجود دارد!!!
    پیروز باشید
    تا کجا باید دوید.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)