صفحه 474 از 638 نخستنخست ... 374424464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484524574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,731 تا 4,740 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تا جايي كه تونستم فروم را خواندم و براي اولين قدم از سفارت درخواست وقت كردم براي GR1‏ . در جواب ايميل اين اطلاعات را خواستند تا وقت بدن:
    Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate
    Date of issue of the English certificate and the expiry date
    Expiry date of the passport

من IELTS 6 داشتم كه تير ماه امسال 2 سالش تمام شد و ميخوام قبل از وقت سفارت دوباره امتحان بدم. دوستاني كه تجربه دارن لطف كنند نظر بدن كه به عنوان English Certificate و Date of issue of the English certificate and the expiry date چي بنويسم. ذكر نمره آيلتس و تاريخ به روز ضروريه يا ميتونم فقط بگم IELTS دارم و تا 2015 اعتبار داره؟ يا اصلاً تاريخ و نمره مدرك قبلي را ذكر كنم و مطرح كنم كه قصد امتحان مجدد دارم؟
    این اطلاعات خیلی مهم نیست چون خیلیا میزنن که هنوز آماده نشده اما به نظر من شما تا 2014 بزن اعتبار داری ...
    من ایمیلمو با مدرک آیلتس نوشتم بعدش اکسپایر شد تافل بردم براشون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    خیلیا رسید مد ارک دریافت نمیکنن ویزاشونم میاد خیلیا هم رسید یا ارزیابی مدارک رو دریافت میکنن ویزاشونم نمیاد! روال مشخصی نداره من خودمم هیچی دریافت نکردم تا حالا!! کلا ریلکس
    when did you go to embassy ?

Junior Member

سلام دوستان من تا جايي كه تونستم فروم را خواندم و براي اولين قدم از سفارت درخواست وقت كردم براي GR1‏ . در جواب ايميل اين اطلاعات را خواستند تا وقت بدن:
    Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate

من IELTS 6 داشتم كه تير ماه امسال 2 سالش تمام شد و ميخوام قبل از وقت سفارت دوباره امتحان بدم. دوستاني كه تجربه دارن لطف كنند نظر بدن كه به عنوان English Certificate و Date of issue of the English certificate and the expiry date چي بنويسم. ذكر نمره آيلتس و تاريخ به روز ضروريه يا ميتونم فقط بگم IELTS دارم و تا 2015 اعتبار داره؟ يا اصلاً تاريخ و نمره مدرك قبلي را ذكر كنم و مطرح كنم كه قصد امتحان مجدد دارم؟
    سلام. عزیزم اصلأ نزنی هنوز آماده نشده که جواب می‌دهند بعد از آماده شدن تماس بگیر و وقت بگیر. به من هم همین را گفتند. به نظرم همان نمره قدیم را بنویس و بعد نمره جدید را ببر. خیلی راحت نشان می دهی که قبلی منقضی شده و جدید گرفتی. هیچکس هم مشکلی برایت ایجاد نمی‌کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    سلام. عزیزم اصلأ نزنی هنوز آماده نشده که جواب می‌دهند بعد از آماده شدن تماس بگیر و وقت بگیر. به من هم همین را گفتند. به نظرم همان نمره قدیم را بنویس و بعد نمره جدید را ببر. خیلی راحت نشان می دهی که قبلی منقضی شده و جدید گرفتی. هیچکس هم مشکلی برایت ایجاد نمی‌کند.
    ممنون از شما و همچنين sepehr عزيز. دو ابهام كوچك برام مونده
    1- پس اگر فقط سال اخذ و پايان اعتبار مدرك زبان را بنويسم كافيه و نيازي به تاريخ دقيقي كه داخل مدرك نوشته شده نيست؟
    2- بخاطر اينكه موجودي حساب بانكي رو كامل كنم تمايل دارم نوبت سفارتم در ماههاي اول 2014 مثلا دي-بهمن بيفته و با توجه به اين قضيه اگه بگم IELTS تا 2013 اعتبار داره شايد مشكل ايجاد بشه. ميتونم بگم 2013 مدركم زبانم صادر شده و تا 2015 اعتبار داره ( چون پاييز امسال دوباره IELTS امتحان ميدم) ؟ مشكلي پيش نمياد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_nima نمایش پست ها
    دوستان عزیز مطالب بسیار خوب و کامل شما را خواندم و بهره ها گرفتم برای تصمیم گیری درست نیاز به مشورت شما دارم،
    من هم پزشک عمومی هستم و هم جدای از اون فوق لیسانس جامعه شناسی دارم، من برنامه ام این نیست که به عنوان پزشک در دانمارک کار کنم یا برای تخصص پزشکی ادامه تحصیل بدهم، آیا اگر با مدرک پزشکی اقدام کنم به این دلیل که جزو رشته های مثبت است و احتمالن راحت تر بتونم ویزا بگیرم در دانمارک هم حتمن و لزومن باید کار پزشکی بکنم؟
    مطلب دیگه این که هم اکنون دانشجوی مقطع دکترا هستم که حدود یکسال و نیم و اونم پایان نامه ام باقیست، ذکر این که دانشجوی دکترا هستم مثبت است یا منفی و دست و پاگیر؟ بگم که هر دو مدرک دیگرم آزاد شده و ترجمه شده دستم است.
    رشته من انفورماتیک پزشکی است آیا جزو رشته های فناوری اطلاعات محسوب می شود؟
    پیدا کردن کار در زمینه انفورماتیک پزشکی چقدر سخت است؟
    آیا در این وضعیت می توانم پست دکترا اپلای کنم و آیا پست دکترا شغل محسوب می شود؟
    و به عنوان سوال آخر آیا می توانم بعد از حدود شش ماه ماندن در دانمارک برای دفاع از پایان نامه به مدت حدود چهار پنج ماه بیام ایران بمونم؟

اگر کمکم کنید ممنون میشم.
    نکته اول: مدارکی که با اون گرین کارد میگیرین هیچ ربطی به کاری که بعدها قراره انجام بدید نداره پس برای گرفتن گرین کارد بهتره مدارکی رو ارایه کنید که شانس شما رو در پذیرش زیاد میکنه. ( به نظر من همه رو ارایه بدید)
    نکته دوم: من از خواندن فروم فهمیدم که شما ۴ یا ۵ ماه میتونید برگردید ایران باشید ولی فکر میکنم شما در همون دانمارک هم بمونید راهی برای تموم کردن پایان نامه و ارایه اون در ۱ ماه پیدا میکنید.
    نکته سوم: برای اینکه حداکثر امتیاز سابقه کار را بگیرید سابقه کاری لازم است که در لیست مثبت باشد. شما لازم نیست که سابقه کارتان را در زمینه انفورماتیک پزشکی ذکر کنید. شما مثلا برنامه نویس بوده اید یا طراح سیستمهای انفورماتیک بوده اید و در فیلد پزشکی این امور فناوری اطلاعات را انجام میداده اید بنا بر این به wording سابقه کارتان توجه کنید.
    نکته چهارم: پیدا کردن کار در دانمارک اگر زبانتان خوب باشد مطمینا از ایران راحت تر خواهد بود. اگر اینجا میتوانید کار کنید و زبانتان خوب است آنجا کار بسیار بهتری پیدا خواهید کرد.
    موفق باشید.

البته اطلاعات من در حد خواندن همین فروم است و چند صفحه وب خواندن. مطمینا عزیزانی که از دانمارک قوانین و بازار کار آن اطلاعات بیشتری دارند کمک بهتری میتوانند بکنند.

Junior Member

احتیاجی نیست از خودت یه چیزی بنویس چون اصولا روز تحویل مدارک ایمیل رو با چیزی که آوردی تطبیق نمیدن
    Name and Surname
    Degree and Major
    English Certificate

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

سلام دوستان
    می خواستم بدونم اگه زمانی که میریم سفارت مدارک نقصی داشته باشه چه اتفاقی می افته
    وقت مجدد می دهند یا اینکه در اسرع وقت می تونیم مدارک و کامل براشون ببریم

سلام.

متن ترجمه شده اطلاعات پروسه گرین کارت رو به پیوست براتون میذارم. اونهایی که هنوز سفارت نرفتند ببینند بد نیست.

موفق باشید
    کاوه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

شاید جالب باشه طبق اماری که از بچه های این فروم دیدم از حدود 65 نفر از بچه های این فروم که ویزا دریافت کردن از 1 ماهه داشتیم تا 15 ماهه!! به تفکیک 1ماهه :2نفر . 3 ماهه :3 نفر 4 ماهه: 8 نفر . 5 ماهه : 6 نفر . 6 ماهه : 22 نفر . 7 ماهه: 5 نفر . 8 ماهه : 6 نفر . 10 ماهه: 3 نفر . 11 ماهه: 3 نفر . و 1 ساله و بیشتر از 1 سال 7 نفر .که از زمان مصاحبه تا دریافت ویزا پرونده شان طول کشیده و میانگین 6 ماهه ویزا دریافت میشود البته هر پرونده شرایط و شانس خودشو داره چون سوال زیاد میشه از طرف تازه واردای فروم نوشتم که بدانند

Junior Member

سلام دوستان کسی اخیرا گواهی بانکی گرفته؟ اطلاع دارید نرخ برابری ارز چقدر است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)