صفحه 477 از 638 نخستنخست ... 377427467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487527577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,761 تا 4,770 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط asmean نمایش پست ها
    من 18 جون تحیویل دادم و رسیدی دریافت نکردم. از جهت پیگیری با دانمارک تماس گرفتم گفتند مدارک من رسیده و حالا در مرحله evaluation مدارک تحصیلیه. اگر میخواید بدونین پروندتون در چه مرحله ای هست تماس بگبرید! خیلی خوب جواب میدهند.
    در مورد اینکه مدارک رسیده یا نرسیده نیازی به تماس تلفنی و هزینه واسترس نیست. مطمئن باشید مدارک ارسال میشه. اصلا من هر موقع رفتم سفارت آنها مدارک من را را از توی زونکن برداشتند و به کارها رسیدگی کردند. برداشت من این است که سفارت مدارک را به صورت تصویر( اسکن یا فکس) ارسال میکنه. دوستانی که برای تکمیل پرونده به سفارت مراجعه کردند حتما دیدند که تعداد زیادی زونکن اونجا هست که همه مدارک ما داخل آنها است. به نظر من سفارت یک مهر به قیمت 35 دلار روی آنها میزنه و بعد تصویر مدارک را ارسال میکنه. قبلا مراحل بیومتریک در دانمارک انجام میشد، حالا این کار هم در سفارت انجام میشه. قبلا یک پاکت هم از ما می‌گرفتند حالا آن را هم نمی‌گیرند. پس نتیجه می‌گیریم تصویر مدارک ارسال میشه. من خودم بارها دیدم که از پشت برگه های کپی اضافه که ما دادیم به عنوان چک‌نویس استفاده میشه. حتی یک پرینت به یکی از دوستان داده بودند که پشت کپی پاسپورت یکی دیگه بود!!!
    این موضوع رسیدن مدارک مال زمانی بود که ما باید هزینه بررسی پرونده را نقدا به صورت ریالی پرداخت می‌کردیم. حالا که به صورت آنلاین پرداخت می‌کنیم بلافاصله مدارک ارسال میشه!
    می‌خواهم بگویم که استرس الکی به خودتان وارد نکنید و مطمئن باشید در اسرع وقت مدارک ارسال میشه.
    نامه یا ایمیل رسید مدارک تا حالا قانون منظمی نداشته. برای خیلی‌ها اصلا رسید نیامد ولی ویزاشون امد. حتی ایمیل آماده شدن ویزا برای من نیامد. تلفنی به من اطلاع دادند.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام
    من مدرک فوق دیپلم برق دارم یعنی از کارشناسی انصراف دادم و هنوز سربازی ام حل نشده که احتمال زیاد داره معاف بشم
    زبانم هم خوبه و بعد از سربازی هم میرم دنبال مدرک زبان
    به نظر دوستان من می تونم برای دانمارک اقدام بکنم ؟ تا چه حد شانس برای پذیرش دارم .

سلام دوستان
    منم مدارکمو دو روز پیش تحویل سفارت دادم. مدارک زیر رو از من تحویل گرفتن :
    1- فرم جی آر ۱ ، تایپ شده و رنگی ( دو نسخه گرفته بودم ولی نسخه دوم لازم نشد)
    2- پرینت فیش واریز ۶۳۷۵ کرون و پرینت صفحه case order ID خودم
    3- یک قطعه عکس ۳*۴ (یا 6*4 )
    4- اصل مدارک تحصیلی و ریز نمرات + کپی‌ رنگی‌ A4 از مدارک تحصیلی‌ و ریز نمرات (اصل مدارکو بر گردوند)
    5- ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ریز نمراتشون
    6- اصل مدرک زبان که برنگردوند (کپی رو قبول نکرد!) پرسیدم گفت نگران نباش بر می گردونن
    7- کپی‌ رنگی‌ تمام برگای پاسپورت و شناسنامه رو بردم به همراه کپی‌ جلد پاسپورت (تمام برگا رو نگاه کرد و برگردوند، فقط برگ اول شناسنامه و برگای
    نوشته دار و ویزا دار پاسپورتو برداشت - پشت کپی صفحه آخر شناسنامه رسید دریافت پول رو پرینت کرد بهم پس داد!)
    8- پرینت گواهی بانکی‌
    9- سی وی نگرفت
    10- سابقه کار (دو تا سابقه کار به انگلیسی دادم ، پولی بابتشون نگرفت)
    11- مبلغ 460 دلار نقد شامل 250 دلار هزینه اپلیکیشن + 6 تا 35 دلار بابت :
    ترجمه مدرک لیسانس و ریز نمرات (یک پک)
    ترجمه مدرک فوق لیسانس و ریز نمرات (یک پک)
    کپی رنگی لیسانس ، پشت و رو
    کپی رنگی ریز نمرات لیسانس ، پشت و رو (ریزنمرات من یک برگ بود)
    کپی رنگی فوق لیسانس ، پشت و رو
    کپی رنگی ریز نمرات فوق لیسانس ، پشت و رو
    12- نامه تائیدیه از دانشگاه بابت هر کدام از مدارک
    13- آخرشم بایومتریک انجام داد ، عکس و اثر انگشتان

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    در مورد اینکه مدارک رسیده یا نرسیده نیازی به تماس تلفنی و هزینه واسترس نیست. مطمئن باشید مدارک ارسال میشه. اصلا من هر موقع رفتم سفارت آنها مدارک من را را از توی زونکن برداشتند و به کارها رسیدگی کردند. برداشت من این است که سفارت مدارک را به صورت تصویر( اسکن یا فکس) ارسال میکنه. دوستانی که برای تکمیل پرونده به سفارت مراجعه کردند حتما دیدند که تعداد زیادی زونکن اونجا هست که همه مدارک ما داخل آنها است. به نظر من سفارت یک مهر به قیمت 35 دلار روی آنها میزنه و بعد تصویر مدارک را ارسال میکنه. قبلا مراحل بیومتریک در دانمارک انجام میشد، حالا این کار هم در سفارت انجام میشه. قبلا یک پاکت هم از ما می‌گرفتند حالا آن را هم نمی‌گیرند. پس نتیجه می‌گیریم تصویر مدارک ارسال میشه. من خودم بارها دیدم که از پشت برگه های کپی اضافه که ما دادیم به عنوان چک‌نویس استفاده میشه. حتی یک پرینت به یکی از دوستان داده بودند که پشت کپی پاسپورت یکی دیگه بود!!!
    این موضوع رسیدن مدارک مال زمانی بود که ما باید هزینه بررسی پرونده را نقدا به صورت ریالی پرداخت می‌کردیم. حالا که به صورت آنلاین پرداخت می‌کنیم بلافاصله مدارک ارسال میشه!
    می‌خواهم بگویم که استرس الکی به خودتان وارد نکنید و مطمئن باشید در اسرع وقت مدارک ارسال میشه.
    نامه یا ایمیل رسید مدارک تا حالا قانون منظمی نداشته. برای خیلی‌ها اصلا رسید نیامد ولی ویزاشون امد. حتی ایمیل آماده شدن ویزا برای من نیامد. تلفنی به من اطلاع دادند.
    صحبت شما صحیح است. مدارک رو اسکن میکنند و میفرستند. من در این مورد مطمئنم. معمولا طی 3 تا 30 روز این اتفاق میفته.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط rashfa نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک فوق دیپلم برق دارم یعنی از کارشناسی انصراف دادم و هنوز سربازی ام حل نشده که احتمال زیاد داره معاف بشم
    زبانم هم خوبه و بعد از سربازی هم میرم دنبال مدرک زبان
    به نظر دوستان من می تونم برای دانمارک اقدام بکنم ؟ تا چه حد شانس برای پذیرش دارم .
    حداقل شرط برای گرین کارت دانمارک لیسانس است.با همین لیسانس هم کسانی که داخل ایران مدرک گرفتند امتیاز نمی‌آورند. اصلا بهش فکر نکنید!!!
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    شما بعد زدن ايميل و درخواست وقت از سفارت‏ براي چند ماه بعد تونستيد وقت سفارت و تحويل مدارك بگيريد؟
    حدود 6 ماه بعد از ایمیل وقت گرفتم

سلام دوستان ، من این فرم جی آر 1 را برای تحویل به سفارت پرینت گرفته و با خودکار آبی پر کرده ام. آیا مشکلی دارد؟ هر چی گشتم فرم قابل تایپ پیدا نکردم. لطفاً راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_karimi نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من این فرم جی آر 1 را برای تحویل به سفارت پرینت گرفته و با خودکار آبی پر کرده ام. آیا مشکلی دارد؟ هر چی گشتم فرم قابل تایپ پیدا نکردم. لطفاً راهنمایی کنید.
    اشکالی ندارد. بهتر است تایپ کنید
    این هم فر GR1 در فرمتهای مختلف
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/work/how-to-apply/the-greencard-scheme.htm
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم مدارکمو دو روز پیش تحویل سفارت دادم. مدارک زیر رو از من تحویل گرفتن :
    1- فرم جی آر ۱ ، تایپ شده و رنگی ( دو نسخه گرفته بودم ولی نسخه دوم لازم نشد)
    2- پرینت فیش واریز ۶۳۷۵ کرون و پرینت صفحه case order ID خودم
    3- یک قطعه عکس ۳*۴ (یا 6*4 )
    4- اصل مدارک تحصیلی و ریز نمرات + کپی‌ رنگی‌ A4 از مدارک تحصیلی‌ و ریز نمرات (اصل مدارکو بر گردوند)
    5- ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ریز نمراتشون
    6- اصل مدرک زبان که برنگردوند (کپی رو قبول نکرد!) پرسیدم گفت نگران نباش بر می گردونن
    7- کپی‌ رنگی‌ تمام برگای پاسپورت و شناسنامه رو بردم به همراه کپی‌ جلد پاسپورت (تمام برگا رو نگاه کرد و برگردوند، فقط برگ اول شناسنامه و برگای
    نوشته دار و ویزا دار پاسپورتو برداشت - پشت کپی صفحه آخر شناسنامه رسید دریافت پول رو پرینت کرد بهم پس داد!)
    8- پرینت گواهی بانکی‌
    9- سی وی نگرفت
    10- سابقه کار (دو تا سابقه کار به انگلیسی دادم ، پولی بابتشون نگرفت)
    11- مبلغ 460 دلار نقد شامل 250 دلار هزینه اپلیکیشن + 6 تا 35 دلار بابت :
    ترجمه مدرک لیسانس و ریز نمرات (یک پک)
    ترجمه مدرک فوق لیسانس و ریز نمرات (یک پک)
    کپی رنگی لیسانس ، پشت و رو
    کپی رنگی ریز نمرات لیسانس ، پشت و رو (ریزنمرات من یک برگ بود)
    کپی رنگی فوق لیسانس ، پشت و رو
    کپی رنگی ریز نمرات فوق لیسانس ، پشت و رو
    12- نامه تائیدیه از دانشگاه بابت هر کدام از مدارک
    13- آخرشم بایومتریک انجام داد ، عکس و اثر انگشتان
    دوست عزير موفق باشي. شما اطلاع داري كه 35 دلارها رو بابت چه چيزي ميگيرند؟ مثلا اگر مدارك برابر با اصل باشند يا بجاي كپي اصل ريز نمرات انگليسي صادر شده از دانشگاه رو بعنوان مدارك بديم بازهم بايد 35 لازمه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شاید جالب باشه طبق اماری که از بچه های این فروم دیدم از حدود 65 نفر از بچه های این فروم که ویزا دریافت کردن از 1 ماهه داشتیم تا 15 ماهه!! به تفکیک 1ماهه :2نفر . 3 ماهه :3 نفر 4 ماهه: 8 نفر . 5 ماهه : 6 نفر . 6 ماهه : 22 نفر . 7 ماهه: 5 نفر . 8 ماهه : 6 نفر . 10 ماهه: 3 نفر . 11 ماهه: 3 نفر . و 1 ساله و بیشتر از 1 سال 7 نفر .که از زمان مصاحبه تا دریافت ویزا پرونده شان طول کشیده و میانگین 6 ماهه ویزا دریافت میشود البته هر پرونده شرایط و شانس خودشو داره چون سوال زیاد میشه از طرف تازه واردای فروم نوشتم که بدانند
    آمار جالبی بود. فردا 7ماهه که مدارکم تحویل دادم و خبری نیست!! البته خوردیم به تعطیلی و می دونم باید تا آخر آگوست روش حساب نکنم. چون همه مرخصین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)