صفحه 48 از 638 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    با سلام
    من ميخواهم براي شغل financial controller اقدام كنم و case order بدم. رشته تحصيلي به اين نام نداريم بر اساس جستجويي كه در اينترنت كردم تجربه كاري و مدارك تحصيلي ام همخواني داره ولي نمي دانم منظور دقيق كشور دانمارك از اين شغل چيه؟ نگرانم كه هزينه كنم ولي فايده اي نداشته باشه. لطفا اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كند
    سه شنبه و پنجشبه گذشته هر چقدر تلاش كردم موفق به تماس با سفارت نشدم . براي سفارت ميل كردم جواب دادند ما نمي توانيم در اين خصوص راهنمايي كنيم؟؟؟
    ضمنا:
    - آيا امتياز مصاحبه شونده در روز ملاقات در سفارت كنترل ميشود كه اگر امتياز كم باشد يا هر مشكل ديگرداشته باشد اعلام مي شود كه هزينه كم تري داشته باشيم؟ يا اينكه سفارت فقط مدارك را ميگيرد و ارسال ميكند؟
    با تشكر از همه
    -
    سلام .
    بنظرم شاید بر نباشه یک سر به سایت لیبر افیس شون بزنی و این دشته رو سرچ کنی . حتما یک لیستی دارن که شرح وظایف توش اومده.
    اگر اشتباه نکنم این شماره تلفنشه: ۰۰۴۵۳۵۳۰۸۵۵۶ من تماس گرفتم برای اسس کردن مدارکم که یک شماره دیگه ای بهم دادن. برخوردشون خوبه و خیلی عالی انگلیسی صحبت میکنن مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1363 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر میتونه زیر گروه IT engineer در Positive List باشه؟
    و یه سوال دیگه تدریس در دانشگاه در رشته کامپیوتر ربطی به Assistant professor/lecturer, natural sciences and technology داره؟ منظور از natural sciences and technology رشته خاصی است یا نه؟
    با تشکر
    اگه ترجمش کنیم میشه علوم و فنون طبیعی که بنظرم همه رشته هایی که تو دانشکده علوم خودمون ارایه میشه شامل میشه. سخت میشه به کامپیوتر ربطش داد اما شدنیه.
    مثلا کاربرد کامپیوتر در پیشبینی های وقایع طبیعی یا مثلا تو درس سیگنال سیستم که رفتار امواج دریا رو بررسی میکردیم.
    شما هرچی رو بخای می تونی به ای تی ربطش بدی، اصلا واسه این بود که ای تی خوندیم دیگه مگه نه

Junior Member

وزارت علوم این تاییدیه رو نمی ده ، فقط باید از دانشگاه بگیرید.

سعی کنید حتما می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط aria3433 نمایش پست ها
    اگه دانشگاه اذیت کنه ونامه تاییدیه رونده میشه ازوزارت علوم تاییدیه گرفت که توی دانشگاه موردنظراین رشته روازاین سال تافلان سال خوندیم؟بعدببریم اون روترجمه کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

به دوستانی که در گرفتن نامه تاییدیه از دانشگاه مشکل دارن پیشنهاد میکنم اول برید با مسئول امور بین الملل دانشگاه صحبت کنید و بپرسید برای گرفتن همچین نامه ای باید چکار کرد، البته بهیچعنوان اسم مهاجرت و سفارت رو نیارید بلکه بگید نامه رو بصورت کلی میخواید تا بعداً برای چند تا دانشگاه ارسال کنید، معمولاً راهنماییتون میکنن.
    نکته بعد اینکه معمولاً کارمندهای عادی بخش دانش آموختگان قبول نمیکنن همچین نامه ای رو بنویسن و بهتره برید مستقیم با معاون آموزش و (اگه نتیجه نگرفتید) رئیس آموزش صحبت کنید. در اینجا هم باز درخواست یک نامه کلی و بدون مخاطب رو بکنید. اگه آموزش این نامه رو به زبان فارسی براتون صادر کنه، کافیه یه کپی از اون رو به امور بین الملل تحویل بدید، اونها مجبورن براتون ترجمش کنن.
    اینها مراحلی بودن که برای خود من جواب داد و امیدوارم برای بقیه هم موثرباشه.

سلام
    کسی به تازگی برای گرفتن وقت مصاحبه، ایمیل زده؟
    درسته که حدودا واسه 5 ماه دیگه وقت میدین؟ یعنی ماه دسامبر؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

آقا بهزاد سلام.. من 634 هستم. سوالی که پرسیدم پس از خواندن سایت بوده... گفتم شاید شما تجربه داشته باشین و منو از سردرگمی در بیارین؟؟....
    رشته من در پوزیتیو لیست نیست... آیا کسی که در این لیست نباشه، میتونه اقدام کنه ولی امتیاز مثبت نمی گیره؟؟؟؟؟ یا کلا حق اقدام نداره؟؟؟
    ضمناً من اگر سابقه کاری داشت باشم که جزو مشاغل مثبت باشه، چطور تفسیر میشه؟
    ممنونم از توجهتون

رشته و دانشگاه

سلام. من درخواست دادم... واسه سه ماه و نیم دیگه وقت دادند....

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1363 نمایش پست ها
    سلام
    کسی به تازگی برای گرفتن وقت مصاحبه، ایمیل زده؟
    درسته که حدودا واسه 5 ماه دیگه وقت میدین؟ یعنی ماه دسامبر؟
    سلام... من درخواست زدم.... واسه سه ماه و نیم دیگه وقت دادند....

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    من فوق ليسانس مهندسي كشاورزي هستم ايلتس 6/5 اكادميك دارم و سنم 31 ساله سابقه كار هم سه سال با بيمه دارم ايا به نظرتون امتياز لازمه را ميارم اگه سابقه كارم بصورت محقق ذكر بشه حدود 3 تا 5 سال توي رشتم چند امتياز ميگيرم لطفا جواب بديد

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام،
    در اولین جوابی که به شما دادن وقت مصاحبه مشخص شده؟ چند روز بعد از ایمیل شما به شما جواب دادن؟
    به یکی از آشناها ایمیل زیر رو زدن بعد از اینکه وقت خواسته بود:
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Be patient, an interview appointment time will be given to you in due time. Appointments are sometime around December 2012. In the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then you apply you cannot change your passport and the decision will be made according to the validity of the passport presented at that time. The interviews are already in mid-2012.

چه نظری دارید؟ بنده خدا پاسپورتش تا آخر 1392 وقت داره...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)