صفحه 481 از 638 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491531581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر شما

من بعید میدونم که دو یا سه تا از دوستانی که زیر 1 ماه ویزا گرفتن حرف گزافی زده باشند. باید حرف های اونها رو هم کامل شنید و صرفا از روی ارسال ها نمیتوان نظری داد. ولی قبول دارم که نرمالش این نیست. تا قبل از این موارد مینیمم دو ماه و 20 روزه بود و برای من هم 3 ماه و 14 روز. چند تا 3 -4 ماهه هم داشتیم و موارد بیشتری هم 5-6-7 ماهه. اگر کسی بیشتر از 8 ماه منتظر مونده یا نقص مدرک داشته یا دیگه خیلی بدشانسی آورده و از رنج نرمال مورد بحث ما خارج است. البته طبق فرمایش شما این رو هم باید مد نظر قرارداد که در ماههای تیر تا اواسط شهریور اینجا تعطیلات تابستانیه و از هر 5 تا کارمند یکیشون سر کاره و میتونه دلیل موجهی برای کند شدن باشه.
    اینکه الان ویزا رو 1 ماهه میدن یا یک ساله، نافی عرض بنده در مورد اقدام برای همسر در بازه زمانی 1 تا 4 هفته نیست. در هر حالت، افراد متاهل در این بازه اقدام کنند به نظر بنده، بهتر است و چیزی رو از دست نمیدهند.
    ضمنا میخواستم عرض کنم به دوستان، که زود اومدن به دانمارک و خروج زود هنگام از ایران نمیتونه فاکتور خیلی مهمی باشه که اینقدر برای همه مهم شده. مسابقه ای در کار نیست کلا.
    به عنوان مثال من ماه چهارم ویزام ایران رو ترک کردم نه روز اولی که ویزا توی پاس خورد. اتفاقا از زود اومدن ویزام هم کمی نگران شدم و دوست داشتم 6 ماهه بیاد.
    ببینید شما (نوعی عرض میکنم) که میاید دانمارک یا تو ایران آدم موفق و زبلی هستید با کار و تجربه خوب (و رشته تحصیلی مناسب) و از زندگیتون تقریبا راضی هستید و ایران هم براتون کمه و اشباع شدید یا اینکه شغل و رشته معمولی دارید و فقط میخواهید در خارج زندگی کنید. اگر جز دسته دوم هستید به نظر من دانمارک جای مناسبی برای شما نخواهد بود (حتی اگر 100 بیارید و ویزا بگیرید). چون به احتمال زیاد نمیتونین دوام بیارید و بر میگردید و کلی ضرر میدید. کشور های دیگه شانستون بیشتره. اگر در دسته اول هستید دیگه بدو بدو ئی ندارید که تندی بیاید دانمارک! چون زندگیتون خوبه و سر فرصت کارهاتون رو انجام میدید. به عنوان مثال وقتی ویزاتون اومد (یا حتی قبلش) وقتی ایران هستید میتونید شروع کنین به رزومه فرستادن و اپلای کردن. اینقدر نکته در همین اپلای کردن هست که شما بعد از 3 ماه تازه میفهمید که چه جوری اپلای کنید (با فیدبک هایی که خودتون از کارهاتون میگیرید). اگر بخواهید این کار رو در دانمارک انجام بدین و اون سه ماه رو از جیب بخورید حدود 30000 کرون کف هزینه تونه و این کار عقلانی ای نیست، مگر اینکه وضعتون توپ باشه! پس کلا عجله ای در کار نیست. باید روند مناسب و منطقی رو خودتون پیدا کنید.
    من تجربه شخصی خودم رو عرض میکنم:
    ویزا که اومد هیچ کاری نکردم (قبل از عید 92) چون حالشو نداشتم بعد از عید هم که هوای بهار بود و هیچی. اردیبهشت شروع کردم به فقط مطالعه در مورد رزومه نویسی و اپلیکیشن در دانمارک که حدود 2 هفته طول کشید. در طی این مدت یک رزومه هم نفرستادم (حتی الکی). صبر کردم سی وی ام اون طوری بشه که باید بشه. کار زمان بر و سختی بود. داخل پرانتز، در کانادا و بسیاری از کشورهای اروپا دوره های طولانی رزومه نویسی وجود داره. پس این مرحله رو کاملا جدی بگیرید. بعد از اون، در 45 روز آینده شروع کردم به اپلای که 4 تا مصاحبه اینترنتی از ایران داشتم که رد شدم. سپس وارد دانمارک شدیم و مصاحبه 5 ام (که پایه اون رو در ایران ریخته بودم)در خود دانمارک گرفت و تبدیل شد به کار (بعد از 14 روز ورود در دانمارک).

اگر برای وقت های خالی تون قبل از اومدن به دانمارک برنامه ریزی کنید اینجا زودتر سازگار میشید.

موفق باشید
    کاوه
    آقای کاوه ممنون از توضیحات مفصلتون
    حالا من یه سوال برام پیش اومده. ۶ ماهی که میگن از زمانی شروع میشه که من برم سفارت و ویزا رو بزنن تو پاسم یا اینکه از روزی که بهم زنگ زدن از سفارت.
    سپاس

<font color=blue> دوستانی که تازه برای ویزای همراه اقدام کردین ، لطفا بگید چه روزایی و چه ساعتی میتونیم دم سفارت باشیم برای بیومتریک ؟ مرسی

ویزا رو از روزی که سفارت میدین حساب میکنن ولی ظرف مدت کوتاهی ، حدود 20 روز ، اگر اشتباه نکنم باید سفارت برین و ویزا رو بگیرین.

Junior Member

[QUOTE=ebi6881;1331658]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها

145000 کرون میشه تقریباً 25900 دلار. در گواهی بانکی ، بانک ارزش هر دلار رو حدود 2504 تومن اعلام میکنه :
    تومن 65,104,000 = 2504 * $ 26,000
    من حدود 67 میلیون تومن پرینت گرفتم
    من برای اطمینان سوالی داشتم، شما این گواهی رو برای خودتون، همسرتون و بچه تون گرفتید درسته؟

[QUOTE=fparagand;1334259]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها

من برای اطمینان سوالی داشتم، شما این گواهی رو برای خودتون، همسرتون و بچه تون گرفتید درسته؟
    بله برای سه نفر گرفتم. برای دوستان مجرد بالای 25 سال میشه حدود 35 میلیون و دوستان متاهل بدون فرزند میشه حدود 57/6 میلیون تومان

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط heraclituss نمایش پست ها
    سلام آقای شریف
    سپاس از زحمت هایی که میکشین تو این فوروم. یعنی شما میگین که من اگه بجای اقدام برای همسرم از ایران بیام و تو دانمارک این کار رو بکنم دیگه لازم نیست ۲۵۰ دلار بایو رو بدم؟
    خیر. چون باید همسرتون بیومتریک رو بهرحال انجام بدن در ایران، باید به سفارت پول بدن. ولی اگر طور دیگه ای بتونن در دانمارک حضور داشته باشن، میتونن مستقیما و بدون پرداخت هزینه بیومتریک رو انجام بدن. گرچه هزینه اپلای کردن و درست کردن پرونده رو باید بدن. در ضمن اگر با هم از ایران اپلای کنین، ویزاتون با هم حاضر میشه. ولی اگر همسرتون بعدا اپلای کنه، چندین ماه طول میکشه تا به شما بپیونده.

نقل قول نوشته اصلی توسط heraclituss نمایش پست ها
    یه سوال که از قلم افتاد :
    از چه زمانی ۶ ماه ویزا حساب میشه؟ از روزی که برم از سفارت بگیرم؟ یا از همون روزی که بهم زنگ زدن؟ ارش که دوستمه و الان مانیساس میگه از روزی که بری سفارت.
    ویزای 6 ماهه از روز رفتن سفارته، ولی مهلت شما برای ورود به دانمارک برای از دست ندادن اقامت، 6 ماه بعد از روزی هست که در نامه تون ذکر شده. فرض کنین در نامه اقامت شما اول ژانویه بخوره. شما اگر اول فوریه برین سفارت، ویزای شش ماهه میدن که باهاش میتونین به دفعات تا آخر جولای وارد دانمارک شین. ولی اگر تا اول جولای وارد دانمارک نشین، اقامتتون باطل میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

بچه ها یک سوال:
    ترجمه های مدارک من (ریز نمرات و دانش نامه) برای چند سال پیش است. من فکر نمی کردم که اونها هم تاریخ اعتبار دارند. به سفارت هم دادند چیزی نگفتند. به نظرتون اگر مشکلی پیش میاد برم دارالترجمه به روزشون کنم.

[QUOTE=ebi6881;1334282]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها

بله برای سه نفر گرفتم. برای دوستان مجرد بالای 25 سال میشه حدود 35 میلیون و دوستان متاهل بدون فرزند میشه حدود 57/6 میلیون تومان
    خوب حتما نفر اصلی اپلای کننده سنش زیر 25 سال هست درسته؟ در صورتی که سن نفر اصلی بیشتر ار 25 باشه، میشه حدود 71.500 میلیون تومان؟

6472+5367+1342

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    بچه ها یک سوال:
    ترجمه های مدارک من (ریز نمرات و دانش نامه) برای چند سال پیش است. من فکر نمی کردم که اونها هم تاریخ اعتبار دارند. به سفارت هم دادند چیزی نگفتند. به نظرتون اگر مشکلی پیش میاد برم دارالترجمه به روزشون کنم.
    مگه تاریخ اعتبار دارن؟؟؟ تاریخ اعتبارشون چه مدته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    مگه تاریخ اعتبار دارن؟؟؟ تاریخ اعتبارشون چه مدته؟
    یکی میگه 2 سال یکی دیگه میگه یک سال. مترجم خودم میگه سه ماه تا یک سال. معلوم نیست اینجا چیز درسته؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)