صفحه 484 از 638 نخستنخست ... 384434474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494534584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,831 تا 4,840 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط heraclituss نمایش پست ها
    یه سوال که از قلم افتاد :
    از چه زمانی ۶ ماه ویزا حساب میشه؟ از روزی که برم از سفارت بگیرم؟ یا از همون روزی که بهم زنگ زدن؟ ارش که دوستمه و الان مانیساس میگه از روزی که بری سفارت.
    از تاریخ نامه اپرووال نه از روزی که برید سفارت. این زمان فیکسه و شناوری نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    <font color=blue> دوستانی که تازه برای ویزای همراه اقدام کردین ، لطفا بگید چه روزایی و چه ساعتی میتونیم دم سفارت باشیم برای بیومتریک ؟ مرسی

ویزا رو از روزی که سفارت میدین حساب میکنن ولی ظرف مدت کوتاهی ، حدود 20 روز ، اگر اشتباه نکنم باید سفارت برین و ویزا رو بگیرین.
    با سلام

فکر کنم اشتباه میفرمایید. چون این اطلاعات برای دوستان حیاتی هست من این پست رو جواب دادم.
    ویزا از تاریخ نامه اپرووال حساب میشه نه از روزی که میرید سفارت.

ممکنه کسی به شما اطلاعات نادرست داده باشه.

موفق باشید
    کاوه

سلام ، نه خیر آقا کاوه ، مطمءنم ، چون ویزای ما که اومد بعد از 20 روز سفارت رفتیم ، و تاریخ ویزا دقیقا همون روزیه که پاسپورت رو به سفارت دادیم.

منظورم 20 روز بعد از تماس از سفارته !

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoust نمایش پست ها
    سلام. تا اونجا که من می دونم نروژ جز محدوده شینگین نیست. بنابراین جواب خیر هست و از نظر قانونی شما برای ورود به نروژ نیاز دارید ویزای نروژ را تهیه کنید. برای اطمینان می توانید لیست کشورهای عضو پیمان شینگن را با یک جستجو در گوگل پیدا کنید.
    لطفا این پست رو خودتون اصلاح کنید نروژ هم جزو کشورهای حوزه شنگن هست و کاربر محترم jari 1363 شما بله میتونید بعد از لندینگتون در دانمارک به کلیه کشورهای حوزه شنگن به اسانی رفت و امد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    ویزای 6 ماهه از روز رفتن سفارته، ولی مهلت شما برای ورود به دانمارک برای از دست ندادن اقامت، 6 ماه بعد از روزی هست که در نامه تون ذکر شده. فرض کنین در نامه اقامت شما اول ژانویه بخوره. شما اگر اول فوریه برین سفارت، ویزای شش ماهه میدن که باهاش میتونین به دفعات تا آخر جولای وارد دانمارک شین. ولی اگر تا اول جولای وارد دانمارک نشین، اقامتتون باطل میشه.
    با سلام و احترام

به نظر من این طور نیست.
    چون مورد من اینطور نبود (اگر قبول داشته باشیم که سفارت به همه یکسان نگاه میکنه!!)
    ما حدود 20 روز بعد از تلفن سفارت و نامه اپرووال رفتیم سفارت و ویزامون هم به جای 6 ماه، خورده بود 5 ماه و 10 روز.

البته نتیجه حرف من و شما یکیه. چون ملاک ورود به دانمارک همون 6 ماهه نامه اپرووال هست و اون اضافه ویزایی که سفارت ممکنه بده مثلا، عملا به دردی نمیخوره. چون طرف تو همون فرجه شش ماهه فیکس باید خودش رو برسونه به دانمارک. (البته نه در دقیقه 90 ! مثلا ماه 4 ام یا ماکزیمم 5 ام)

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ميخام تا يه هفته ديكه برم دانمارك.
    امكانش هست دو سه روز بعد ورودم به دانمارك برم نروژ جند روز؟
    منظورم ويزاس
    ميشه يكي كمك كنه در اين مورد؟
    سلام. شما همون روزی هم که اومدین دانمارک میتونین برین نروژ. مشکلی نداره. چند ماه هم بمونین موردی نداره. ویزاتون شنگنه. فقط ورود باید دانمارک بخوره که میخوره. همین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت

دانمارک کشور خوبیه به شرط اینکه دو مورد را واقعا بلد باشید
    یکی زبان که از همه مهمتره
    و دوم اینکه لیست رشته هایی که به تخصصشون نیاز دارند را ببینید واقعا اون تخصص را داشته باشید یعنی اگر همون تخصص را واقعا داشته باشید اونجا لنگ نمیمونید
    صرف به اینکه شما برید دانمارک و فقط از اسم مدرکتون استفاده کنید برای اقامت 3 ساله چیزی را حل نمیکنه و اونجا چندان نسبت به اینجا دلچسب نخواهد بود

مرسی آقا کاوه از نظرتون ، حالا با این تفاسیر ما دقیقا یک ماه قبل از اکسپایر شدن ویزا وارد دانمارک میشیم، ایا ممکنه این مساله ساز بشه برای ما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sheela نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گرامی فروم
    من هفته آینده وقت مصاحبه دارم و برای پر کردن GR1 دو تا سوال داشتم. ممنون میشم اگه جواب منو سریع بدید.
    1- منظور از personal ID شماره شناسنامه اس یا کد ملی یا شماره پاسپورت یا ...
    2- منظور از Nominal duration of the project چیه؟ (زمانی که پروژه طول کشیده یا زمانی که دانشگاه برای پروژه تعیین می کنه)
    با تشکر
    1- خالی بگذارید
    2- زمانیکه پروژه واقعا طول کشیده. من برای لیسانس نوشتم 7 ماه و برای فوق 1 سال. چون واقعا همین مقدار طول کشید. این عدد برای هر فرد ممکنه فرق کنه.

موفق باشید
    کاوه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)