صفحه 486 از 638 نخستنخست ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,851 تا 4,860 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    دوستان لطفا هر کس برای ویزای همراه اقدام کرده و تازه برای بیومتریک سفارت رفته ، بگه چه روزهایی و چه ساعتی بیومتریک انجام میشه؟ مرسی
    دوشنبه و چهارشنبه ١٣:٣٠

Junior Member

آقا كاوه
    شش ماه من بيست سبتامبر تموم ميشه
    من برا دهم برا دانمارك بليط خريدم
    مشكلي بيش نمياد؟
    يه سوال ديكه
    اكه برم نروز و مثلا تا بيست بنجم سبتامبر ( بنج روز بعد شش ماه) در انجا بمونم و از نروز خارج بشم مشكلي بيش مياد؟
    ممنون بخاطر باسخاي كاملتون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    آقا كاوه
    شش ماه من بيست سبتامبر تموم ميشه
    من برا دهم برا دانمارك بليط خريدم
    مشكلي بيش نمياد؟
    يه سوال ديكه
    اكه برم نروز و مثلا تا بيست بنجم سبتامبر ( بنج روز بعد شش ماه) در انجا بمونم و از نروز خارج بشم مشكلي بيش مياد؟
    ممنون بخاطر باسخاي كاملتون
    شما اگر ویزاتون تموم بشه و هنوز کارت اقامتتون نیومده باشه، نمی تونین بین دانمارک و کشورهای دیگه رفت و آمد کنین.
    راه حل اینه که برین پلیس و ازشون درخواست کنین ویزای Re-entry بهتون بدن.

با توجه به بعضی پستهای نامرتبط با مبحث گرین کارت، دوباره یادآوری می شود که این مبحث مربوط به پروسه گرین کارت از مرحله امتیاز بندی، ارسال مدارک تا صدور ویزا و .... است، برای مسائل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، تحصیلی و غیره در دانمارک، مباحث جداگانه ای ایجاد شده است. پستهای نامرتبط بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد. لطفا از پاسخ به پستهای نامرتبط خودداری کرده و به جای آن گزارش پست خلاف ارسال نمایید.
    با سپاس - مدیریت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    ببخشید فقط 1 بار ایمیل زدین؟ تلفن لازم نیست؟ من 1.5 ماهه حدودا ایمیل زدم خبری نشده
    سلام من حدود يك هفته پيش ايميل حاوي مشخصاتم رو براي درخواست وقت فرستادم كه فرداش يك ايميل برام اومد و توضيح داده بود اطلاعات شما ثبت شده و به مرور در صف نوبت دهي قرار ميگيريد. ضمنا خواهش كرده بود كه ايميل پيرو هم نفرستيد و اشاره كرده بود الان قرار ملاقات براي اواخر سال 2013 يا بعد از اونه. تا الان هم هنوز وقت سفارت رو اعلام نكردن و من منتظرم

سلام دوستان
    آیا کسی تجربه ارائه ضامن مالی بجای بلوک پول در بانک داره؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با سلام
    من ميخواستم بدونم براي پيگيري ويزا به چه شماره اي بايد تماس بگيرم؟
    ممنون ميشم واهنمايي كنيد

Junior Member

سلام مي خواستم بدونم از اين فروم كسي تا حالا تونسته از دانشگاه تهران تاييديه مداركشو بگيره؟ من 3 بار توي سايت آموزش درخواست گذاشتم دوبار هم حضوري رفتم ولي ظاهرا همچين چيزي رو نمي دن. فقط اگه سفارت يا دانشگاه يا موسسات از دانشگاه درخواست كنن اونا جواب مي دن. اگه دوستان در اين زمينه تجربه اي دارن لطف كنن راهنمايي كنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mvr نمایش پست ها
    سلام مي خواستم بدونم از اين فروم كسي تا حالا تونسته از دانشگاه تهران تاييديه مداركشو بگيره؟ من 3 بار توي سايت آموزش درخواست گذاشتم دوبار هم حضوري رفتم ولي ظاهرا همچين چيزي رو نمي دن. فقط اگه سفارت يا دانشگاه يا موسسات از دانشگاه درخواست كنن اونا جواب مي دن. اگه دوستان در اين زمينه تجربه اي دارن لطف كنن راهنمايي كنن.
    بله من گرفتم ولي به زور و با كلي فشار و نهايتا جلسه گذاشتن و به عنوان كيس خاص دادند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام من حدود يك هفته پيش ايميل حاوي مشخصاتم رو براي درخواست وقت فرستادم كه فرداش يك ايميل برام اومد و توضيح داده بود اطلاعات شما ثبت شده و به مرور در صف نوبت دهي قرار ميگيريد. ضمنا خواهش كرده بود كه ايميل پيرو هم نفرستيد و اشاره كرده بود الان قرار ملاقات براي اواخر سال 2013 يا بعد از اونه. تا الان هم هنوز وقت سفارت رو اعلام نكردن و من منتظرم
    ا
    برای منم همون ایمیل اتوماتیک اومده بود اما هنوزم خبری نیست من آیلتسم فوریه 2014 اکسپایر میشه مشکل اینه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mvr نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم زحمت نکشید اصلأ لازم نیست. فقط توی فرم بنویسید که دانشگاه تهران چنین نامه‌ای نمی دهد، زیرا ترجمه رسمی مدرک تحصیلی با مهر وزارت خارجه و قوه قضاییه ارسال شده است که کلیه مستندات رسمی را شامل می‌شود.
    من هم همین را نوشتم و هیچ مشکلی هم در پیش نبود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)