صفحه 49 از 638 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    ایمیل وقت مصاحبه را معمولا 4-5 روز بعد از ایمیل اولیه دریافت می کنید .
    در مورد ایمیلی که به ایشون زدن هم نگران نباشند ، چون وقت پاسپورتشون کمه ، باید حتما تا قبل از مصاحبه اقدام به تعویض پاسپورت کنند .
    در غیر این صورت به دلیل اعتبار کم پاسپورت مدارکشون را قبول نمی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1363 نمایش پست ها
    سلام،
    در اولین جوابی که به شما دادن وقت مصاحبه مشخص شده؟ چند روز بعد از ایمیل شما به شما جواب دادن؟
    به یکی از آشناها ایمیل زیر رو زدن بعد از اینکه وقت خواسته بود:
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Be patient, an interview appointment time will be given to you in due time. Appointments are sometime around December 2012. In the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then you apply you cannot change your passport and the decision will be made according to the validity of the passport presented at that time. The interviews are already in mid-2012.

چه نظری دارید؟ بنده خدا پاسپورتش تا آخر 1392 وقت داره...
    ویرایش توسط fatima5717 : July 18th, 2012 در ساعت 11:47 AM

Junior Member

با سلام
    برای محاسبه امتیازتون به لینک ذیل مراجعه فرمایید:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdismart نمایش پست ها
    من فوق ليسانس مهندسي كشاورزي هستم ايلتس 6/5 اكادميك دارم و سنم 31 ساله سابقه كار هم سه سال با بيمه دارم ايا به نظرتون امتياز لازمه را ميارم اگه سابقه كارم بصورت محقق ذكر بشه حدود 3 تا 5 سال توي رشتم چند امتياز ميگيرم لطفا جواب بديد

Junior Member

سلام دوستان عزیز.متاسفانه دیروز خبر رد شدن درخواست ویزای دانشجویی کانادامو گرفتم وحالا تصمیم دارم کلا کانادا رو فرامش کنم.میشه لطفا یک راهنمایی سریع به من بدید؟آیا آیلتس آکادمیک برای دانمارک قبول هست؟یا مثل کانادا برای مهاجرت جنرال میخوان؟من تازگی آکادمیک گرفتم با اورآل 8.رشتم هم آموزش زبان انگلیسی هست و 7 سال سابقه استادی دارم.به نظر شما این توی پازیتیو لیست جزو استاد دانشگاه علوم انسانی حساب میشه؟ با تشکر

سلام
    سابقه كار بايد يا مرتبط با positive list باشه يا به عنوان محقق؟؟
    3-5 years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh1363 نمایش پست ها
    سلام،
    در اولین جوابی که به شما دادن وقت مصاحبه مشخص شده؟ چند روز بعد از ایمیل شما به شما جواب دادن؟
    به یکی از آشناها ایمیل زیر رو زدن بعد از اینکه وقت خواسته بود:
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Be patient, an interview appointment time will be given to you in due time. Appointments are sometime around December 2012. In the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then you apply you cannot change your passport and the decision will be made according to the validity of the passport presented at that time. The interviews are already in mid-2012.

چه نظری دارید؟ بنده خدا پاسپورتش تا آخر 1392 وقت داره...
    چون بیشتر از یکسال از پاسش مونده باید بره اداره گذرنامه شرق -تهرانپارس اونجا میگه برای ویزا باید حتما سه سال از پاسم مونده باشه. خودشون کارشو راه میندازن. خیلی سریع انجام میشه تا ده روز دیگه پاس دستش میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    آقا بهزاد سلام.. من 634 هستم. سوالی که پرسیدم پس از خواندن سایت بوده... گفتم شاید شما تجربه داشته باشین و منو از سردرگمی در بیارین؟؟....
    رشته من در پوزیتیو لیست نیست... آیا کسی که در این لیست نباشه، میتونه اقدام کنه ولی امتیاز مثبت نمی گیره؟؟؟؟؟ یا کلا حق اقدام نداره؟؟؟
    ضمناً من اگر سابقه کاری داشت باشم که جزو مشاغل مثبت باشه، چطور تفسیر میشه؟
    ممنونم از توجهتون
    اینکه رشته شما در پوزیتیو لیست باشه یا نباشه شما رو الیجبل نمیکنه . اما اینکه باشه ۱۰ امتیاز بونس میگیرید . مهم این هست که امتیازات شما به حد نصاب برسه. حالا شاید مثلا یکی دانمارک تحصیل کرده باشه و اونجوری جبران بشه. لطفا لیست امتیازات رو خوب مطالعه کنید بعد امتیازاتتون رو جمع بزنید. اگر به حد نصاب لازم رسید اونوقت وقت مصاحبه بگیرید و مدارکتون رو تحویل سفارت بدید. به همین راحتی.
    در پستهای اولیه اقا بهزاد لطف کردن کامل توضیح دادن، لطفا مطالعه بفرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

سلام
    بچه ها اونایی که متاهلن و همسرشون هم مدرک لیسانس به بالا داره غیر از دانمارک یه جای خیلی خوبه دیگه هست که واقعا ا ز همه نظر عالیه (پیدا کردن کار، آرامش ذهنی، امنیت، رفاه ، درآمد بالا و ....). من اگه متاهل بودم حتما براش اقدام میکردم حتی میتونستم بیخیال دانمارک بشم. چون هنوز کسی از شرایطش خبر نداره ممکنه فعلا خبری ازش پخش نشده باشه اما اونم مث دانمارک تا 2 3 سال دیگه پر میشه از متقاضیان درخواست مهاجرت . انقدر خوبه که بفکرم زده یکیو پیدا کنم که اونم قصدش رفتن باشه باهاش فرمالیته ازدواج کنم تا امتیازشو بیاریم بعد از رفتن ازهم جداشیم. بچه های متاهل بهتون توصیه میکنم حتما برید سراغش پشیمون نمیشید. من یه دوست دانشجو اونجا دارم خیلی تعریف میکنه. تا به امروز حتی یه خبر در مورد بحران اقتصادی و بحران کار هم ازش تو تلویزیون نگفته و دوستم میگه که شرایط پیداکردن کار توش خیلی خیلی از جاهای دیگه بهتره ومث .... نیست که آیا بتونی کار پیدا کنی آیا نتونی؟ و نکته خیلی مهم دیگه اینه که برای پیدا کردن کار نیازی به نداری ولی شرایطش برای اپلای ساده نیست و حتما زن و شوهر باید تحصیلکرده باشن و حداقل یکیشون دارای سابقه کار
    من خودم چون مجردم و امتیازشو بصورت مجردی نمیاوردم برای یه جاب آفر تو اون کشور اقدام کردم تا با امتیازش بتونم اپلای کنم. انقدر کارشون خوب بود که بهم ایمیل زدن گفتن فعلا با شرایط شما پوزیشن خالی نداریم ولی شما مدارکتون به همراه صفحه اول پاسپورتتونو برای ما بفرستید به محض اینکه پوزیشن خالی پیدا کنیم وشما برای اون پوزیشن مناسب باشید بهتون خبر میدیم

Junior Member SSMMZ آواتار ها

می تونید در پوزیتیو لیست نباشید ولی با بقیه پارامترها نمره بیارید. من خودم رشته ام تو لیست نبود اون موقع ولی با پارامترهایی مثل آیلتس و سن و سابقه کار نمره اوردم. شما امتیاز برای رشته نمی گیرید ولی حق اقدام دارید.
    در مورد سابقه کار که در لیست هست...اونها ریز نمرات رو هم می بینند. رزومه رو هم می بینند. اینکه چقدر رشته تحصیلی شما به سابقه کاری که در لیست هست، ربط داره. مهمه. اینکه چند سال به اون کار پرداختید ، مهمه. به نظر شما کسی که پرستاری خونده می تونه ادعا کنه که برنامه نویسی کرده و حرفه ای هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    آقا بهزاد سلام.. من 634 هستم. سوالی که پرسیدم پس از خواندن سایت بوده... گفتم شاید شما تجربه داشته باشین و منو از سردرگمی در بیارین؟؟....
    رشته من در پوزیتیو لیست نیست... آیا کسی که در این لیست نباشه، میتونه اقدام کنه ولی امتیاز مثبت نمی گیره؟؟؟؟؟ یا کلا حق اقدام نداره؟؟؟
    ضمناً من اگر سابقه کاری داشت باشم که جزو مشاغل مثبت باشه، چطور تفسیر میشه؟
    ممنونم از توجهتون

سلام دوستان.
    من یه مشکلی دارم که از خانم خادمپور هم با میل پرسیدم فقط جواب دادن که همه چی تو فومها مشخصه!!!!!
    من کارشناسی نا پیوسته خوندم و حالا موندم کاردانیمو کجای فرم وارد کنم چون فقط ۲ تا جا برای هایراجوکیشن هست که میشه لیسانس و فوق لیسانس.
    حالا موندم اصلا نکنه اینا اسس نکنن و اینهمه وقت و هزینم از بین بره. بنطرتون یک صفحه اضافی اتچ کنم از این فرم با یک کاور لتر؟
    برم در سفارت جواب میگیرم؟ برخوردشون چطوره؟
    خواهش میکنم هرچی بنظرتون میرسه دریغ نفرمایید.

Junior Member SSMMZ آواتار ها

خوب چرا اسم کشور رو نمی گید؟ اروپا هست یا جای دیگه؟می تونید یک تاپیک براش باز کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها اونایی که متاهلن و همسرشون هم مدرک لیسانس به بالا داره غیر از دانمارک یه جای خیلی خوبه دیگه هست که واقعا ا ز همه نظر عالیه (پیدا کردن کار، آرامش ذهنی، امنیت، رفاه ، درآمد بالا و ....). من اگه متاهل بودم حتما براش اقدام میکردم حتی میتونستم بیخیال دانمارک بشم. چون هنوز کسی از شرایطش خبر نداره ممکنه فعلا خبری ازش پخش نشده باشه اما اونم مث دانمارک تا 2 3 سال دیگه پر میشه از متقاضیان درخواست مهاجرت . انقدر خوبه که بفکرم زده یکیو پیدا کنم که اونم قصدش رفتن باشه باهاش فرمالیته ازدواج کنم تا امتیازشو بیاریم بعد از رفتن ازهم جداشیم. بچه های متاهل بهتون توصیه میکنم حتما برید سراغش پشیمون نمیشید. من یه دوست دانشجو اونجا دارم خیلی تعریف میکنه. تا به امروز حتی یه خبر در مورد بحران اقتصادی و بحران کار هم ازش تو تلویزیون نگفته و دوستم میگه که شرایط پیداکردن کار توش خیلی خیلی از جاهای دیگه بهتره ومث .... نیست که آیا بتونی کار پیدا کنی آیا نتونی؟ و نکته خیلی مهم دیگه اینه که برای پیدا کردن کار نیازی به نداری ولی شرایطش برای اپلای ساده نیست و حتما زن و شوهر باید تحصیلکرده باشن و حداقل یکیشون دارای سابقه کار
    من خودم چون مجردم و امتیازشو بصورت مجردی نمیاوردم برای یه جاب آفر تو اون کشور اقدام کردم تا با امتیازش بتونم اپلای کنم. انقدر کارشون خوب بود که بهم ایمیل زدن گفتن فعلا با شرایط شما پوزیشن خالی نداریم ولی شما مدارکتون به همراه صفحه اول پاسپورتتونو برای ما بفرستید به محض اینکه پوزیشن خالی پیدا کنیم وشما برای اون پوزیشن مناسب باشید بهتون خبر میدیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)