صفحه 491 از 638 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501541591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان من خیلی سعی کردم از پست های قبلی این اطلاعات را بدست بیارم ولی نشد
    چند روز پیش از سفارت به من زنگ زدن و گفتن کپی فیش پرداخت + بیمه نامه شنگن 3 ماهه و پاسپورت بیارم برای ویزا
    از اونجایی که اطلاعاتم کمه:
    1- این یعنی ویزای سه ماهه قراره بدن یا یجایی خوندم که 6 ماهه میدن
    2- من تا کی وقت دارم برم این ویزا را بگیریم
    3- تا کی باید برم برای کارهای بعدی

سلام دوست عزیز ویزای شما بعد از چند ماه اومد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ARCHITECTURAL

Smile پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

ویزای ما بعد از 8 ماه هم آمد
    کد رشته :2151ارسال مدارك به سيدني:31 دسامبر 2010 دریافت فایل نامبر طبق ای کیس: 7مارچ 2011 دریافت فایل نامبر 8 اگوست 2011اینپراسس مارج 2012 میدیکال:9 می 2013 پاس رکوست:30 نوامبر 2013 ویزا:12 دسامبر 2013 لندینگ:16 مارچ 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط amoobeti نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی سعی کردم از پست های قبلی این اطلاعات را بدست بیارم ولی نشد
    چند روز پیش از سفارت به من زنگ زدن و گفتن کپی فیش پرداخت + بیمه نامه شنگن 3 ماهه و پاسپورت بیارم برای ویزا
    از اونجایی که اطلاعاتم کمه:
    1- این یعنی ویزای سه ماهه قراره بدن یا یجایی خوندم که 6 ماهه میدن
    2- من تا کی وقت دارم برم این ویزا را بگیریم
    3- تا کی باید برم برای کارهای بعدی
    بیمه نامه 3ماهه شنگن بگیرید ولی ویزای اولیه که می گیرید 6 ماهه است. اگر واقعیت را بخواهید 3 ماه بیمه هم یه کم زیاده!!! با این اوضاع و احوال جهانی به نظر من زودتر بروید ویزا بگیرید و کار را تمام کنید.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    بیمه نامه 3ماهه شنگن بگیرید ولی ویزای اولیه که می گیرید 6 ماهه است. اگر واقعیت را بخواهید 3 ماه بیمه هم یه کم زیاده!!! با این اوضاع و احوال جهانی به نظر من زودتر بروید ویزا بگیرید و کار را تمام کنید.
    مرسی از راهنماییت ولی با توجه به اینکه برام خیلی بهتره که تو عید برم دانمارک میخوام ببینم اگه میشه دیرتر برم سفارت که ویزای 6 ماهه تا اون موقع اعتبار داشته باشده
    راستی پاسپورتم دو سال از اعتبارش مونده میتونم برم عوض کنم بعد برم سفارت ؟

Junior Member

سلام
    من با دانمارک تماس گرفتم گفت راجع به ویزات تصمیم گیری شده زنگ بزن سفارت تو تهران. هر چی زنگ می زنم کسی جواب نمی ده. شماره خاصی داره؟؟

سلام به دوستان گرامی. دو سوال از محضر گران قدرتان دارم.
    1- درخصوص گواهی تمکن برای سفارت: من از بانک سامان ، پارسیان و تقریبا هر بابک خصوصی دیگه که پرسیدم گفتند تو نامه مینویسیم شما مثلا 35 ملیون تومان پول دارید. و پایین نامه ذکر میکنیم نرخ دلار امروز 2500 تومان (نه نرخ کرون). یعنی اصلا قیمت کرون را نمی زنند فقط دلار ، یورو یا پوند. و معادل ارزی موجودی حساب شما رو هم مستقیم نمینوسند.به ریال می نویسند. این نامه قابل قبوله؟

2- هزینه Case order ID را می توانم از طریق وبسایتهای پرداخت آنلاین مانند تهران پرداخت ، پرداخت کنم؟؟؟

سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hk2144 نمایش پست ها
    سلام
    من با دانمارک تماس گرفتم گفت راجع به ویزات تصمیم گیری شده زنگ بزن سفارت تو تهران. هر چی زنگ می زنم کسی جواب نمی ده. شماره خاصی داره؟؟
    Call them on Tuesdays and Thursdays from 13:30 to 15
    The Number is : 28155001

نقل قول نوشته اصلی توسط amoobeti نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت ولی با توجه به اینکه برام خیلی بهتره که تو عید برم دانمارک میخوام ببینم اگه میشه دیرتر برم سفارت که ویزای 6 ماهه تا اون موقع اعتبار داشته باشده
    راستی پاسپورتم دو سال از اعتبارش مونده میتونم برم عوض کنم بعد برم سفارت ؟
    Don't do this, you have just 6 months from the date which is written on your permission letter, not the visa

Junior Member

سلام خدمت دوستان و تشکر از زحمات همگی

من یه سوال داشتم: آیا اگر با ویزای کار سه ساله وارد دانمارک بشویم می توانیم برای پی اچی دی خوندن اقدام کنیم؟ با توجه به این که پی اچ دی در دانمارک شغل محسوب می شود؟ آیا اگر جواب مثبت باشد، فقط شامل آن پی اچ دی هایی می شود که به عنوان پوزیشن یا واکانسی اعلام می شوند یا همه موارد پی اچ دی را شامل می شود؟ و کلن بعد از چه مدتی می شه به جای کار تحصیل کرد؟ ضمنن آیا در ابتدای ورود کارت اقامت موقت صادر می شود یا ویزای سه ساله می دهند؟ قضیه اون اکستنشن یک ساله چیه و بعد از اون اکستنشن چهارساله چیه؟ این طوری که من متوجه شده ام بعد از هشت سال اقامت دایم داده می شود و نه بعد از چهار سال؟؟ اگر اشتباه می کنم لطفن مرا آگاه کنید. متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)