صفحه 494 از 638 نخستنخست ... 394444484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504544594 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,931 تا 4,940 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط horaman نمایش پست ها
    سلام - من سوالم در مورد فرصت 6 ماه ای است که داده میشه که فرد خودش رو به دانمارک برسونه - در برگه ای که همراه با ویزا دادن قید نشده که مثلا حتما باید دو ماه قبل از پایان این مدت وارد دانمارک شد .همین طور سایت new to Denmark همچین چیزی رو اشاره نکرده . در فروم چند جا دوستان گفتند که حداقل دو ماه قبلش باید دانمارک بود . من هنوز ایران کلی کار نا تمام دارم و میخوام فیکس یک ماه آخر شش ماه خودم رو به اونجا برسونم . ممنون میشم اگر کسی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه . آیا مشکلی پیش خواهد آمد ؟
    دوست عزيز در نامه شما نوشته شده شما شش ماه وقت دارين كه كارهاي اقامتونو انجام بدين كه لازمه اينكار يعني بياين دانمارك هتل بگيريد تا بتونيد خونه اجاره كنيد و بعد از اون بتونيد بريد شهرداري اقامتتونو ثبت كنيد و بعد از اونم صبر مي كنيد تا جارت اقامت و كارت بهداشتتون بياد حالا اگه شما بزاريد همون لحظه اخر بيايد مثلا ويزاتون تموم شده و شما هنوز كارت اقامت ندارين و اون وقت ممكنه به مشكل بر بخوريد ولي اين نظر دوستانه از نظر من شما همون يك ماه مونده هم بيايد اكي هستش چون در يك ماه خونه رو اجاره كردينو سي پي ار نامبرتونم اومده

Junior Member

دوستان تازگی کسی تونسته نوبت بگیره از سفارت؟ دو سه نفر از دوستانم مدتیه که درخواست نوبت کرده‌اند و هنوز هیچ نوبتی بهشون داده نشده. آگوست و تعطیلاتش هم که تمام شده. کسی می‌دونه از کی شروع می‌کنند به وقت دادن؟ ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    زمانی که مدارک رو برا سفارت میبریم کارنامه ایلتس رو چطور باید تحویل بدیم؟
    اصل رو میگیرن؟ یا کپی برابر اصل بگیرم و براشون ببرم؟
    من یک نسخه اصل دارم امروز رفتم یه نسخه دیگه بگیرم گفتن خودشون برای سفارت پست میکنن. شما هم پست کردید؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

پیش فرض پاسخ : گرین ساله دانمارککارت 3

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    بیمه نامه 3ماهه شنگن بگیرید ولی ویزای اولیه که می گیرید 6 ماهه است. اگر واقعیت را بخواهید 3 ماه بیمه هم یه کم زیاده!!! با این اوضاع و احوال جهانی به نظر من زودتر بروید ویزا بگیرید و کار را تمام کنید.

سلاممممم دوستان. واقعا الان میفهمم که تازه امروز که با من تماس گرفتن و گفتن ویزام اکی شده تازه هزار تا درد سر و انتخاب های مهم ایجاد میشه. نمیدونم الان که تونستم با سابقه 6 ساله صرفا با اتکای تلاش خودم تو یکی از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت رییس یه واحد بشم و مجموعه کارکنانی رو مدیریت کرده و سیاست گذاری در یک زمینه خاص صنعت انجام بدم.....آیا میتونم افق طلایی و موفقیت آمیزی رو واسه خودم در دانمارک ایجاد کنم یا نه!!!! اگه به چند تا سوال من پاسخ بدین ممنون میشم
    1-در مدت 6 ماهه ای که ویزا اکی شده میرم دانمارک و اونجا خونه اجاره میکنم و اقامتم رو ثبت میکنم.زمان ثبت شدن و کارت بهداشتی اومدن حدودا چقدره؟بعدش که ثبت شد میتونم بیام ایران؟اگه بیام ایران چند وقت میتونم ایران بمونم؟و کلا در مدت این 3 سال آیا میشه صرفا 1 سال آخر رو رفت دانمارک و در اون 1 سال کار کرذ و دوباره تمدید بشه اقامت؟

با تشکر از تمام سروران گرامی که راهنمایی فرمودید . باید بگم که با شما عزیزان همعقیده هستم و در پاسخ دوست عزیزdatiki، پنج ماه پیش لند کردم اما بدلیل بیماری و مسایل کاری هم اکنون ایران هستم.

و یک سوال دیگه اینکه من بدلیل مسایل کاری به قصد ۲ هفته خارج شدم و به کمون هم همین رو اعلام کردم و حالا که اینجا هستم بعلت بیماری طول درمانم ظولانی ظده و مشخص نیست کی بهبودی حاصل میشه .با این تفاسیر شاید مجبور بشم ۳ ماه یا بیشتر ماندگار بشم چون اصلا وضعیت پزشکی خوبی نداره دانمارک و بجای انتی بیوتیک به من ۴۰ روز مسکن دادند . اگر چنین شرایطی پیش بیاد یعنی بیرون ماندن بیش از ۳ ماه آیا برای کمون قابل قبول هست؟ و اگر حتی کمتر از ۳ ماه بشه باید بازهم اعلام کنم که بیش از ۲ هفته اعلام شده خارج خواهم بود یا لزومی نیست؟ چون امروز با یکی از اعضا صحبت میکردم گفتند اصلا به کمون خروج را اعلام نکرده اند. آیا اینکار قانونی است؟ اگر مدارک پزشکی بفرستم قبول میکنند؟

سلام دوستان، من سال فبل يك بار اپلاي كردم ولي به خاطر مشكل در پرداخت آنلاين ريجكت شدم!
    امسال دوباره ٣تير(٢٤جون) همون مدارك قبليم رو دوباره در يك پرونده جديد تحويل دادم. ١٦ جولاي واسم يك نامه فرستادن مبني بر اينكه مداركم به دستشون رسيده كه يك ماه بعد به دستم رسيد. ديروز ١٣ شهريور باهام تماس گرفتن ويزام اومده بعد از ٢ ماه و ١٠ روز. خودم هم انتظلرشو نداشتم. فقط يك مساله ناراحت كننده اينكه هنوز ويزاي همسر و بچه هام با وجود اينكه واسه اونام همون زمان اقدام كردم و در تماس تلفني به دانمارك گفتن مداركشون رسيده، صادر نشده. كسي تجربه مشابهي داره؟ امكانش هست واسه اونام تو همين فاصله ويزا بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام دوستان، من سال فبل يك بار اپلاي كردم ولي به خاطر مشكل در پرداخت آنلاين ريجكت شدم!
    امسال دوباره ٣تير(٢٤جون) همون مدارك قبليم رو دوباره در يك پرونده جديد تحويل دادم. ١٦ جولاي واسم يك نامه فرستادن مبني بر اينكه مداركم به دستشون رسيده كه يك ماه بعد به دستم رسيد. ديروز ١٣ شهريور باهام تماس گرفتن ويزام اومده بعد از ٢ ماه و ١٠ روز. خودم هم انتظلرشو نداشتم. فقط يك مساله ناراحت كننده اينكه هنوز ويزاي همسر و بچه هام با وجود اينكه واسه اونام همون زمان اقدام كردم و در تماس تلفني به دانمارك گفتن مداركشون رسيده، صادر نشده. كسي تجربه مشابهي داره؟ امكانش هست واسه اونام تو همين فاصله ويزا بدن؟
    سلام دوست عزیز مبارک باشه ویزاتون . یه سوال داشتم ازتون پارسال که ریجکت شدید برای پرداخت آنلاین ، دقیقل مشکل چی بود که ریجکت شدید؟ چون من برای خودم بصورت آنلاین پرداخت نکردم . مبلغ من از طریق یک بانک در آلمان واریز شده

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    تبریک میگم موفق باشید
    نگران نباشید برای همسرتان هم معمولا 1 2 هفته زمان میبره به زودی صادر میشه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    با تشکر از تمام سروران گرامی که راهنمایی فرمودید . باید بگم که با شما عزیزان همعقیده هستم و در پاسخ دوست عزیزdatiki، پنج ماه پیش لند کردم اما بدلیل بیماری و مسایل کاری هم اکنون ایران هستم.

و یک سوال دیگه اینکه من بدلیل مسایل کاری به قصد ۲ هفته خارج شدم و به کمون هم همین رو اعلام کردم و حالا که اینجا هستم بعلت بیماری طول درمانم ظولانی ظده و مشخص نیست کی بهبودی حاصل میشه .با این تفاسیر شاید مجبور بشم ۳ ماه یا بیشتر ماندگار بشم چون اصلا وضعیت پزشکی خوبی نداره دانمارک و بجای انتی بیوتیک به من ۴۰ روز مسکن دادند . اگر چنین شرایطی پیش بیاد یعنی بیرون ماندن بیش از ۳ ماه آیا برای کمون قابل قبول هست؟ و اگر حتی کمتر از ۳ ماه بشه باید بازهم اعلام کنم که بیش از ۲ هفته اعلام شده خارج خواهم بود یا لزومی نیست؟ چون امروز با یکی از اعضا صحبت میکردم گفتند اصلا به کمون خروج را اعلام نکرده اند. آیا اینکار قانونی است؟ اگر مدارک پزشکی بفرستم قبول میکنند؟
    از نظر قانونی باید برای خروج طولانی به کمون اطلاع بدین. ولی در اکثر موارد تا 6 ماه خروج که مشکلی پیش نمیاد. ولی اگر کسی نامه هاتون رو بگیره و قبضهاتون رو هم پرداخت کنین یا اگر نامه خاصی اومد جوابش رو بدین، اصولا چک نمی کنن که شما هستین یا نه. به طور کلی هم بیشتر کسانی رو کنترل می کنن که کمک مالی از دولت می گیرن و این کنترل برای این انجام میشه که کسی از کمون کمک نگیره، بعد بره تو یک کمون دیگه یا خارج از دانمارک زندگی کنه. ولی اصولا لزومی نداشت بگین. چون دو هفته یا دو، سه ماه مشکلی نیست.

فقط باید حواستون باشه که همین الان آدرس باید تو دانمارک داشته باشین. اگر آدرس نداشته باشین، یعنی جایی رو اجاره نکردین، اقامتتون باطل میشه. چه یک ماه، چه سه ماه و چه شش ماه. در موارد خاص با دلایل و سند محکم، مثل فرصت مطالعاتی با هماهنگی دانشگاه دانمارکی و یا ماموریت کاری از شرکت دانمارکی و ....، میتونین بدون داشتن آدرس دانمارک رو ترک کنین. اون هم باید قبل از رفتن اقدام کنین. اگر الان هیچ آدرسی ندارین سریع بلیط بگیرین برین دانمارک، یک جایی رو بگیرین. تغییر آدرس رو هم اینترنتی انجام بدین که مورد مواخذه کمون قرار نگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مبارک باشه ویزاتون . یه سوال داشتم ازتون پارسال که ریجکت شدید برای پرداخت آنلاین ، دقیقل مشکل چی بود که ریجکت شدید؟ چون من برای خودم بصورت آنلاین پرداخت نکردم . مبلغ من از طریق یک بانک در آلمان واریز شده
    مشكلي كه واسه من اتفاق افتاد نادره!!! كسي كه واسم آنلاين پرداخت كرده بود اشتباها آخر ماه در خواست برگشت پولشو داده بود!!! بچه ها خيلي حواسشون باشه به يه فرد مطمئن بسپارن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)