صفحه 495 از 638 نخستنخست ... 395445485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,941 تا 4,950 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به همگی
    من میخوام برای دانمارک اقدام کنم
    آیلتس هنوز نگرفتم ولی میتونم بگیرم
    چند تا سوال دارم
    با توجه به شرایط بنده به نظرتون براشون ایمیل بزنم و بعد آیلتسمو براشون ببرم؟
    کارشناسی ارشد کامپیوتر 50 امتیاز + 10 امتیاز رشته
    9 سال سابقه تدریس در دانشگاه فرض کنیم 5 امتیاز
    7.5 سال بیمه
    34 سال سن 15 امتیاز

میخواستم یک ایمیل نمونه هم برام بذارید که چی براشون ایمیل کنم و چه چیزایی توی سفارت میخوان تا بدم ترجمه

در ضمن چطوری نوبت میدن برای مصاحبه منظورم اینه که توی ایمیل بهم وقت میدن و اینکه الان معمولا چند ماه طول میکشه تا وقت بدن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram2 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    زمانی که مدارک رو برا سفارت میبریم کارنامه ایلتس رو چطور باید تحویل بدیم؟
    اصل رو میگیرن؟ یا کپی برابر اصل بگیرم و براشون ببرم؟
    من یک نسخه اصل دارم امروز رفتم یه نسخه دیگه بگیرم گفتن خودشون برای سفارت پست میکنن. شما هم پست کردید؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    سلام
    بله نسخه اصل رو تحویل میگیرند نه کپی. اگر نسخه اولیه اصلی رو در اختیار دارید میتونید همونو تحویل بدین و اگرنه ، از دفتر ایلتس درخواست نسخه دوم میدید که حدودا ۲ هفته پروسش طول میکشه و این نسخه رو دست خودتون نمیدن بلکه فقط برای مراکز افیشال میفرستند .در ایصورت هزینه ای دریافت میکنند که الان دقیقا نمیدونم چقدر هست شاید حدود ۵۰۰۰۰تومان .یعنی روزیکه وقت سفارت دارید میبینید قبلا براشون ارسال شده. حواستون باشه که دقیقا ادرس و نام شخص تحویل گیرنده رو درست قید کنید و حتما دریافتشو از ایلتس سنتر و سفارت پیگیری کنید که چه کسی تحویل گرفته.

پیروز باشید

پیش فرض پاسخ : گرین ساله دانمارککارت 3

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    میشه کسی منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟
    با اجازه اقای شریف و دیگر دوستان
    باید بگم این یک مساله شخصی است و هیچ فرمول خاصی وجود نداره که تضمین کنه حتما افق های طلایی یا نقره ای برای شما در کشور جدید حالا هرکجا که باشه ایجاد میشه. ولی میشه گفت کسی که تونسته به این درجه از موفقیت در کشور خودش برسه حتما از فاکتور های مهمی چون تحصیلات،هوش بالا، روابط اجتماعی خوب و ساپورت مالی خوبی باید برخوردار باشه به اینها اگر زبان انگلیسی عالی و اشنایی با زبان دانمارکی رو اضاقه کنیم تقریبا میشه موفقیت شخص رو تا ۷۰ درصد تضمین کرد. الباقی میمونه مهمترین فاکتور که میزان تطبیق پذیری فرد با محیط جدید هست واینکه یکهو تو ذوقش نخوره اگه ۴ پله پایینتر بیاد در بدو ورود. البته به شرطی که با ضوابط و نه از طریق روابط به موقعیت بالایی رسیده باشه جون اونجا پسرخالمونو با خودمون نمیتونیم ببریم سفارشمونو کنه و میز خالی مدیریت برای کسی اونجا رزرو نشده. پس اگه به تواناییهای خودتون اعتماد دارید و تا اینجا روی پای خودتون ایستاده اید و اماده رویارویی با مسایل پیش بینی نشده و محیط جدیدی رو دارید این احتمال به ۹۰ درصد نزدیک میشه.
    در یک کلام چرا که نه؟!

۱- حدودا یکماهه تمام کارهای اولیتون انجام میشه حتی کمتر اگر اشنایی داشته باشید که درست راهنماییتون کنه .
    ۲-بله
    ۳- سوالخودم هم هست به پاسخ اقای شریف به پست اینجانب -چند پست بالاتر -توجه فرمایید.
    ۴- تا اونجا که میدونم سال اول ۳ ماه سال روم ۳ماه وسال اخر صفر ماه میشه خارج شد و اگر سال اول استفاده نکردید به سال دوم منتقل میشه و جمعا سال دوم ۶ماه میشه خارج شد. سال سوم حتما باید کار داشته باشید کل سال.(منبع: لینک اخر صفحه http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ermination.htm که متاسفانه فعلا breakشده و کار نمیکنه. خطای برنامه نویسی داره دیباگش کردم بجای ahref گذاشته azref ! اینم از مشکلات همکاران گرامی که همیشه باهاش مواجه هستند( برنامه نویسان گرامی)

اگر دوستان اطلاعات متفاوتی دارند لطف میکنند راهنمایی کنند.
    امیدوارم پاسختونو گرفته باشید
    ویرایش توسط marymary : September 5th, 2013 در ساعت 06:37 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام
    بله نسخه اصل رو تحویل میگیرند نه کپی. اگر نسخه اولیه اصلی رو در اختیار دارید میتونید همونو تحویل بدین و اگرنه ، از دفتر ایلتس درخواست نسخه دوم میدید که حدودا ۲ هفته پروسش طول میکشه و این نسخه رو دست خودتون نمیدن بلکه فقط برای مراکز افیشال میفرستند .در ایصورت هزینه ای دریافت میکنند که الان دقیقا نمیدونم چقدر هست شاید حدود ۵۰۰۰۰تومان .یعنی روزیکه وقت سفارت دارید میبینید قبلا براشون ارسال شده. حواستون باشه که دقیقا ادرس و نام شخص تحویل گیرنده رو درست قید کنید و حتما دریافتشو از ایلتس سنتر و سفارت پیگیری کنید که چه کسی تحویل گرفته.

پیروز باشید
    یک توضیحی هم من اضافه کنم. نسخه دوم مدرک آیلتس رو فقط به مراکز آموزشی و دانشگاهها میفرستند. آدرس سفارت قبول نمی کنن . من با مرکزی که آیلتس داده بودم تماس گرفتم در جواب اینو بهم گفتند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

با اجازه اقای شریف و دیگر دوستان
    باید بگم این یک مساله شخصی است و هیچ فرمول خاصی وجود نداره که تضمین کنه حتما افق های طلایی یا نقره ای برای شما در کشور جدید حالا هرکجا که باشه ایجاد میشه. ولی میشه گفت کسی که تونسته به این درجه از موفقیت در کشور خودش برسه حتما از فاکتور های مهمی چون تحصیلات،هوش بالا، روابط اجتماعی خوب و ساپورت مالی خوبی باید برخوردار باشه به اینها اگر زبان انگلیسی عالی و اشنایی با زبان دانمارکی رو اضاقه کنیم تقریبا میشه موفقیت شخص رو تا ۷۰ درصد تضمین کرد. الباقی میمونه مهمترین فاکتور که میزان تطبیق پذیری فرد با محیط جدید هست واینکه یکهو تو ذوقش نخوره اگه ۴ پله پایینتر بیاد در بدو ورود. البته به شرطی که با ضوابط و نه از طریق روابط به موقعیت بالایی رسیده باشه جون اونجا پسرخالمونو با خودمون نمیتونیم ببریم سفارشمونو کنه و میز خالی مدیریت برای کسی اونجا رزرو نشده. پس اگه به تواناییهای خودتون اعتماد دارید و تا اینجا روی پای خودتون ایستاده اید و اماده رویارویی با مسایل پیش بینی نشده و محیط جدیدی رو دارید این احتمال به ۹۰ درصد نزدیک میشه.
    در یک کلام چرا که نه؟!

۱- حدودا یکماهه تمام کارهای اولیتون انجام میشه حتی کمتر اگر اشنایی داشته باشید که درست راهنماییتون کنه .
    ۲-بله
    ۳- سوالخودم هم هست به پاسخ اقای شریف به پست اینجانب -چند پست بالاتر -توجه فرمایید.
    ۴- تا اونجا که میدونم سال اول ۳ ماه سال روم ۳ماه وسال اخر صفر ماه میشه خارج شد و اگر سال اول استفاده نکردید به سال دوم منتقل میشه و جمعا سال دوم ۶ماه میشه خارج شد. سال سوم حتما باید کار داشته باشید کل سال.(منبع: لینک اخر صفحه http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ermination.htm که متاسفانه فعلا breakشده و کار نمیکنه. خطای برنامه نویسی داره دیباگش کردم بجای ahref گذاشته azref ! اینم از مشکلات همکاران گرامی که همیشه باهاش مواجه هستند( برنامه نویسان گرامی)

اگر دوستان اطلاعات متفاوتی دارند لطف میکنند راهنمایی کنند.
    امیدوارم پاسختونو گرفته باشید

بسیار عالی بود دوست عزیز. با توجه به گفته های شما و آقای شریف به نظرم بهترین کار اینه که برم اونجا یه خونه کرایه کنم به دوستم بسپرم کارا رو و برگردم ایران. اینترنتی دنبال کار باشم و اینکه کارهای ایران رو راست و ریست کنم و 1 سال دیگه کلا برم. اگه همه چی خوب پیش بره. فقط نمیدونم منظور از کمون چیه که گفتن

خواهش میکنم
    کمون یه جورایی شهرداری خودمونه که همه کارهامونو از این به بعد به اونا مرتبط میشه.مثل گرفتن cpr یا هر تغییری در وصعیتتون ورود و خروج و....باید به اطلاعشون برسه .مثل اتباع خارجه خودمون که وقتی مسافر خارجی به ایران برای بلند مدت میاریم اونجا باید تو خیابون شریعتی معرفیش کنیم البته تو ایران بیشتر دوستان افاغنه رو اونجا میشه پیدا کرد که برای تمدید کارتشون میان.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    یک توضیحی هم من اضافه کنم. نسخه دوم مدرک آیلتس رو فقط به مراکز آموزشی و دانشگاهها میفرستند. آدرس سفارت قبول نمی کنن . من با مرکزی که آیلتس داده بودم تماس گرفتم در جواب اینو بهم گفتند
    با احترام ،
    من تهران ایلتس امتحان داده بودم که برای سفارت ارسال کردند. از بقیه مراکز اطلاعی ندارم. شما بهتره بیشتر براشون توضیح بدید و قانعشون کنید چون امتحان مجدد علاوه بر مشکلات امادگی برای امتحان مجدد هزینه بالایی هم داره که در صورت گرفتن نسخه دوم کلی در وقت و هزینه سیو میکنید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    بسیار عالی بود دوست عزیز. با توجه به گفته های شما و آقای شریف به نظرم بهترین کار اینه که برم اونجا یه خونه کرایه کنم به دوستم بسپرم کارا رو و برگردم ایران. اینترنتی دنبال کار باشم و اینکه کارهای ایران رو راست و ریست کنم و 1 سال دیگه کلا برم. اگه همه چی خوب پیش بره. فقط نمیدونم منظور از کمون چیه که گفتن
    اگر از حرف من این نتیجه رو گرفتین که من اصلا همچین نظری ندارم. به نظر من بیاین اینجا، خونه اجاره کنین، همینجا بگردین دنبال کار و زبان هم بخونین. همین جوری کار نیست. اینترنتی هم فقط 30 درصد کارها بنا بر گفته خودشون تبلیغ میشه. الان از بچه هایی که من میشناسم، فقط یکی دو نفر اینترنتی کار پیدا کردند. یک آمار خیلی عجیبی هست که تو این کشور فسقلی پنج میلیونی، سالی 800 هزار نفر کارشون رو عوض می کنن!!! و از این لحاظ رکورد اروپا رو دارن. دلایلش هم مفصله
    http://www.jobindex.dk/cms/vi-har-eu...-at-skifte-job
    ولی این کارهای خیلی هاش تبلیغ نمی شه و از طریق آشنا بودن، پیدا میشه. فرقش با پارتی بازی اینه که تخصص طرف هم مهمه.
    بقیه از طریق ایجاد شبکه بوده که البته ادامه بحث رو می تونین تو فروم کار انجام بدین. چون اگر هدفتون اینه که کار ایران رو داشته باشین، باید در نظر داشته باشین که وقتی دارین اجاره میدین برای یک اتاق، حداقل باید 3000 کرون ماهی براش بدین، یعنی بیشتر از یک و نیم میلیون تومان در ماه. حالا که این پول رو میدین میتونین به چشم سرمایه گذاری بهش نگاه کنین و اینجا از طریق ایجاد شبکه و همینطور یادگیری رایگان زبان دانمارکی بتونین کار پیدا کنین. کار اینترنتی فقط در صورتی پیدا می کنین که یا شما خیلی top باشین یا اینکه تعداد زیادی اپلای نکرده باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BAMATI نمایش پست ها
    ویزای ما بعد از 8 ماه هم آمد
    تبریک میگم،اما به نظرم به نسبت ویزاهای اخیر کمی دیر اومده
    من خودم 4 ماهه که اقدام کردم وهنوز خبری یا نامه ای مبنی بر دریافت مدارک برام نیومده،میشه بفرمایید که در این 8 ماه شما نامه ای از اداره مهاجرت دریافت کردید؟ و اینکه پرداخت وجهتون آنلاین بود؟

با احترام ،
    من تهران ایلتس امتحان داده بودم که برای سفارت ارسال کردند. از بقیه مراکز اطلاعی ندارم. شما بهتره بیشتر براشون توضیح بدید و قانعشون کنید چون امتحان مجدد علاوه بر مشکلات امادگی برای امتحان مجدد هزینه بالایی هم داره که در صورت گرفتن نسخه دوم کلی در وقت و هزینه سیو میکنید.
    من چند بار باهاشون مکاتبه کردم (با ارمنستان) و نتیجه نداد. آخرشم اصل مدرک آیلتس رو دادم به سفارت البته گفتن بعدا بر می گردونن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)